The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvijas izlase

+12
Roberts
velnciemietis
suvass
Hosa
Farsels
termometrs
AndrisD
martinsk
Sky
dainissimo
chelseachamps
16 posters

Lapa 30 no 39 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next

Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Februāris 23, 2016 12:24 pm

lol, Suveizda hosts.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Februāris 23, 2016 12:44 pm

Bļa, nedaudz paklausījos, gaidīšu laiva ierakstu. Katrā ziņā rodas iespaids, ka Kļaviņš ir Billija Milligana variants. Dīvains čuvaks galīgi, nebrīnīšos, ja rīt neatcerēsies, ka ir tajā sarunā piedalījies. Bet man patīk tādi psihopāti, cienu!


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Februāris 23, 2016 1:15 pm

Nu par Anti Šapinu pat es būšu dzirdējis. Savulaik Mirovoj Futbol daudz rakstīja par mazo horvātu mahinatoru. KK jābūt lepnam, ja viņu mēģina sazīmēt ar tādu mafiozo.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Februāris 23, 2016 2:54 pm



Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Februāris 23, 2016 8:16 pm

Par Šapinu bija gar zemi cheers

Skaidrs, ka šajā forumā tādu atceras / zina tikai Velns. Ceru, ka drīz būs atpakaļ, lai varētu apspriest.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Ceturtdiena Februāris 25, 2016 7:59 am

Totāls kretīnisms, kas notiekās no LFF mafijas puses pret Kļaviņu.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Ceturtdiena Februāris 25, 2016 12:01 pm



Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  dainissimo Ceturtdiena Februāris 25, 2016 12:09 pm

Respect
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36445
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  martinsk Ceturtdiena Februāris 25, 2016 2:37 pm

Captain Buk rakstīja:Totāls kretīnisms, kas notiekās no LFF mafijas puses pret Kļaviņu.
Lielapjoma shēmotāju mafija ēd nost mazo shēmotāju, kurš grib kļūt par lielo un tikt pie siles. Cirks absolūts.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14048
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Ceturtdiena Februāris 25, 2016 3:14 pm

march_2k rakstīja:
Captain Buk rakstīja:Totāls kretīnisms, kas notiekās no LFF mafijas puses pret Kļaviņu.
Lielapjoma shēmotāju mafija ēd nost mazo shēmotāju, kurš grib kļūt par lielo un tikt pie siles. Cirks absolūts.

Nav viņam nekādas apsūdzības izvirzītas. Tad ir jādod vismaz iespēja, nesaku, ka jāievēl, bet iespēju vajag dot.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Ceturtdiena Februāris 25, 2016 7:01 pm

Pēc 4 gadiem arī kandidēšu, ja vēl nebūšu nodzēries un iztērējis visu piķi. A ko? Esmu vadījis Varenās Kopas Futbola Apskatu un diskutējis ar jauno žurnālistu Agri Suveizdu, kurš pašlaik diskutē ar Latvijas futbola spices vanagiem. Tātad esmu bijis Agra Suveizdas skolotājs.

Kā var teikt, ka es neesmu futbola cilvēks?!


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  dainissimo Ceturtdiena Februāris 25, 2016 8:05 pm

Captain Buk rakstīja:Pēc 4 gadiem arī kandidēšu, ja vēl nebūšu nodzēries un iztērējis visu piķi. A ko? Esmu vadījis Varenās Kopas Futbola Apskatu un diskutējis ar jauno žurnālistu Agri Suveizdu, kurš pašlaik diskutē ar Latvijas futbola spices vanagiem. Tātad esmu bijis Agra Suveizdas skolotājs.

Kā var teikt, ka es neesmu futbola cilvēks?!
Aiziet
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36445
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Piektdiena Februāris 26, 2016 8:00 am

Vynilz rakstīja:
Captain Buk rakstīja:Pēc 4 gadiem arī kandidēšu, ja vēl nebūšu nodzēries un iztērējis visu piķi. A ko? Esmu vadījis Varenās Kopas Futbola Apskatu un diskutējis ar jauno žurnālistu Agri Suveizdu, kurš pašlaik diskutē ar Latvijas futbola spices vanagiem. Tātad esmu bijis Agra Suveizdas skolotājs.

Kā var teikt, ka es neesmu futbola cilvēks?!
Aiziet

Viens vārds? VIENS?!

Ja Tev vairs nav spēka parakstīt, tad kāpēc vispār sēdi forumā?!


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  dainissimo Piektdiena Februāris 26, 2016 12:04 pm

Captain Buk rakstīja:
Vynilz rakstīja:
Captain Buk rakstīja:Pēc 4 gadiem arī kandidēšu, ja vēl nebūšu nodzēries un iztērējis visu piķi. A ko? Esmu vadījis Varenās Kopas Futbola Apskatu un diskutējis ar jauno žurnālistu Agri Suveizdu, kurš pašlaik diskutē ar Latvijas futbola spices vanagiem. Tātad esmu bijis Agra Suveizdas skolotājs.

Kā var teikt, ka es neesmu futbola cilvēks?!
Aiziet

Viens vārds? VIENS?!

Ja Tev vairs nav spēka parakstīt, tad kāpēc vispār sēdi forumā?!
VIENS
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36445
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Piektdiena Februāris 26, 2016 12:23 pm

Vynilz rakstīja:
Captain Buk rakstīja:
Vynilz rakstīja:
Captain Buk rakstīja:Pēc 4 gadiem arī kandidēšu, ja vēl nebūšu nodzēries un iztērējis visu piķi. A ko? Esmu vadījis Varenās Kopas Futbola Apskatu un diskutējis ar jauno žurnālistu Agri Suveizdu, kurš pašlaik diskutē ar Latvijas futbola spices vanagiem. Tātad esmu bijis Agra Suveizdas skolotājs.

Kā var teikt, ka es neesmu futbola cilvēks?!
Aiziet

Viens vārds? VIENS?!

Ja Tev vairs nav spēka parakstīt, tad kāpēc vispār sēdi forumā?!
VIENS

Muti.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  dainissimo Piektdiena Februāris 26, 2016 12:25 pm

Captain Buk rakstīja:
Vynilz rakstīja:
Captain Buk rakstīja:
Vynilz rakstīja:
Captain Buk rakstīja:Pēc 4 gadiem arī kandidēšu, ja vēl nebūšu nodzēries un iztērējis visu piķi. A ko? Esmu vadījis Varenās Kopas Futbola Apskatu un diskutējis ar jauno žurnālistu Agri Suveizdu, kurš pašlaik diskutē ar Latvijas futbola spices vanagiem. Tātad esmu bijis Agra Suveizdas skolotājs.

Kā var teikt, ka es neesmu futbola cilvēks?!
Aiziet

Viens vārds? VIENS?!

Ja Tev vairs nav spēka parakstīt, tad kāpēc vispār sēdi forumā?!
VIENS

Muti.
.
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36445
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Sestdiena Februāris 27, 2016 11:21 am

Latkovskis totāls pusijs. Komentārus SC palūdza noņemt pie sava raudulīgā paziņojuma. Un Bimbis šo kvēli atbalsta. Ai, da pis viņus visus. Nē, nu daļēja taisnība jau viņam bija, bet tāpat pis.

Bļa, Latkovska jaunā KUSTĪBA: https://www.facebook.com/FUTBOLS2031/photos/a.1983262555231417.1073741828.1978425365715136/1983253955232277/?type=3&theater

Kas tad tas par tādu ciparu ir? 2031? Mistiskais Futurama gads, kurā Latvijā REINKARNĒSIES futbols?! Bļa, pašiem smiekli nenāk, klauni jebeņ.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  velnciemietis Sestdiena Februāris 27, 2016 4:06 pm

Captain Buk rakstīja:Par Šapinu bija gar zemi cheers

Skaidrs, ka šajā forumā tādu atceras / zina tikai Velns. Ceru, ka drīz būs atpakaļ, lai varētu apspriest.

Brīnums, ka nekas nebija par Latvijas - Bolīvijas sarunāto maču Turcijā. Iespējams, ka Kļaviņš nesadarbojās ar viņu, bet tā kā ir lielījies par saviem kontaktiem Austrumeiropā, tad gan jau tajās aprindās zināms Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Sestdiena Februāris 27, 2016 9:02 pm

A kā tad tur īsti sanāk - vai tad tā Bolīvijas spēle nebija viena no tām, ko pats Kļaviņš minēja kā fiktīvu tajā 2014. g. intervijā sportacentrā? Respektīvi, nebūtu ieinteresēts pats minēt, jo tad jau iegāž sevi, ja ir tur iesaistīts. Vai arī tajā brīdī bija klasiskais Billy Milligan variants viņam, kad cita personība klāstīja notikumus?

Es domāju, ka viņu tas Sapinas kantoris varēja arī viegli izmantot. Sak, esot tāds čalis, kurš tur baigās summas liek. Country atbilst mūsu rādiusam, davaj sarunāsim ar viņu kaut ko, lai caur savu kontu tur kaut ko pārskaita kā starpnieks vai pat vispār nezinot, ko dara, vnk izpalīdz. Nu kaut kā tā.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  velnciemietis Sestdiena Februāris 27, 2016 9:33 pm

Captain Buk rakstīja:A kā tad tur īsti sanāk - vai tad tā Bolīvijas spēle nebija viena no tām, ko pats Kļaviņš minēja kā fiktīvu tajā 2014. g. intervijā sportacentrā? Respektīvi, nebūtu ieinteresēts pats minēt, jo tad jau iegāž sevi, ja ir tur iesaistīts. Vai arī tajā brīdī bija klasiskais Billy Milligan variants viņam, kad cita personība klāstīja notikumus?

Es domāju, ka viņu tas Sapinas kantoris varēja arī viegli izmantot. Sak, esot tāds čalis, kurš tur baigās summas liek. Country atbilst mūsu rādiusam, davaj sarunāsim ar viņu kaut ko, lai caur savu kontu tur kaut ko pārskaita kā starpnieks vai pat vispār nezinot, ko dara, vnk izpalīdz. Nu kaut kā tā.

Nu pieminot Šapinu likās Latkovskis aizskars to maču nevis Bohumas lietu. Bet nu protams, ka kaut kāds kontakts bijis
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Sestdiena Februāris 27, 2016 9:52 pm

velnciemietis rakstīja:
Captain Buk rakstīja:A kā tad tur īsti sanāk - vai tad tā Bolīvijas spēle nebija viena no tām, ko pats Kļaviņš minēja kā fiktīvu tajā 2014. g. intervijā sportacentrā? Respektīvi, nebūtu ieinteresēts pats minēt, jo tad jau iegāž sevi, ja ir tur iesaistīts. Vai arī tajā brīdī bija klasiskais Billy Milligan variants viņam, kad cita personība klāstīja notikumus?

Es domāju, ka viņu tas Sapinas kantoris varēja arī viegli izmantot. Sak, esot tāds čalis, kurš tur baigās summas liek. Country atbilst mūsu rādiusam, davaj sarunāsim ar viņu kaut ko, lai caur savu kontu tur kaut ko pārskaita kā starpnieks vai pat vispār nezinot, ko dara, vnk izpalīdz. Nu kaut kā tā.

Nu pieminot Šapinu likās Latkovskis aizskars to maču nevis Bohumas lietu. Bet nu protams, ka kaut kāds kontakts bijis

Labs, man patīk, ka atbildi šeit. Tas piedur.

Nu nezinu. Šapina ir kļuvis slavens tieši ar Bohumas lietu, bet nu, karoč tālāk mans koments nodzisa, kamēr rakstīju. Tā, kaut ko par Latkovski rakstīju, ka galīgi neizrāda man pārliecību tas tipiņš. Sēž trijatā un skatās Jelgava- Skonto momentus un šis klāsta, ka nu galīgi nav aizdomīgi, tikai tizli tur kāds nospēlējis. Tālāk skatās Skonto Eirokausu maču, tur arī kādi trīs goli wtf, bet šis arī neko, nav aizdomīgi. Nu nezinu, es teiktu, ka vairāki goli abās spēles bija nesaku, ka fiktīvi, bet VAIRĀK KĀ DIRSĀ AIZDOMĪGI gan. Karoč nedaudz bimbambola puisis un lohs tas Latkovsky, tāpat kā Pawlovsky no Olām.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Marts 01, 2016 7:56 pm

Tādu rēku parāva: http://sportacentrs.com/futbols/01032016-bimbambols_kriteriji_lff_prezidenta_kandi

Kaut kāds deputāts Latkovskis vēl iepīts Very Happy Pēc kā izvērtēja, ka viņam vispār interesē kājbumba? Nu skaidrs, ka pēc TVĪTIEM gan jau lol!

Bļa, Bimbi. Sen neesi sūkajis, galīgā sierā ej.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Trešdiena Marts 02, 2016 8:02 am



Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Trešdiena Marts 02, 2016 12:28 pm

Kļaviņš:

Cīnīsimies līdz galam! Divgalvainajai LFF kobrai, kurai viena galva ir Indriksons un otra galva ir Mežeckis, ir jāpieliek punkts. Zobens Latvijas futbola sabiedrības rokās ir pietiekami ass, lai to paveiktu.


cheers lol!

Tas ir mans puika.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Trešdiena Marts 02, 2016 1:03 pm

Ceturtdien, 3.martā sniegšu interviju TV3 raidījumam "Nekā personīga" saistībā ar Latvijas Futbola federācijas vēlēšanām. Lieliski, ka lielie Latvijas mediji sāk pievērsties lietām LFF.


cheers cheers cheers


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 30 Empty Re: Latvijas izlase

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 30 no 39 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā