The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvijas izlase

+12
Roberts
velnciemietis
suvass
Hosa
Farsels
termometrs
AndrisD
martinsk
Sky
dainissimo
chelseachamps
16 posters

Lapa 39 no 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Piektdiena Septembris 13, 2019 8:04 am

Žiga jau pie TV raidījuma ticis. Iztaujā mūsu galveno vilku.



Es vienmēr šokā, kad atskāršu, ka Gorkšs ir tikai nedaudz vecāks par mani. 37 gadi pašlaik. Izskatās pēc 50 gadīga.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Trešdiena Septembris 25, 2019 8:18 am

Lieliskas ziņas: http://sportacentrs.com/futbols/latvijas_izlase/24092019-latvija_eiropas_futbola_pagraba_uefa_kras

Sitīsimies ar sev līdzīgajiem. Ar reālām izaugsmes iespējām un cerībām derbijam pret Luksemburgu!


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  dainissimo Trešdiena Septembris 25, 2019 11:52 am

Luxta koments pirmais un labākais
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36421
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Trešdiena Septembris 25, 2019 11:55 am

Mūsu kareivis! Football


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Pirmdiena Oktobris 14, 2019 9:37 am

Kaže skaidri un gaiši par mūsu zadrotiem un organizāciju, turam atejas līmeni - https://kazhe.lv/Latvija---Polija-spele-beidzas-pec-13-minutem


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  velnciemietis Sestdiena Novembris 16, 2019 9:15 pm

Ehh pret slovēņiem beigās pēc mūsējo stūra sitiena Laizāns tjip iet pēc otrās bumbas, bet slikta pirmā pieskāriena dēļ spiests atspēlēt pilnīgi atpakaļ Šteinboram, kad pretinieku soda laukumā 6 mūsējie gaida centrējumu... Tādas epizodes tomēr parāda, ka laikam jau esam zemāka klasē. Kaut arī kopumā par cīņasspara trūkumu nevajadzētu izlasi kritizēt
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21794
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  velnciemietis Otrdiena Novembris 19, 2019 11:58 pm

Nu vismaz Austriju-2 vinnēja un nav pilnīgi jauns antirekords ar 10 zāģiem no vietas uzstādīts
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21794
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Jūnijs 02, 2020 8:46 pm

Obanā, kakije ļuģi! Pats Bimbambols no skapja iznācis. Kristaps Lešinskis. Banku augstskolas docents, saproties. Ļoti labi izskatās 46 gadu vecumā. Stalts, skūtu galvu, rūdīti sejas vaibsti, pārliecinošs skatiens. Gan jau, ka biksēs arī kārtīgs bojans krkičs.

Visu cieņu Edmundam. Pēc tik daudziem gadiem dabūt uz sarunu kameras priekšā Latvijas sporta trolli un futbola guru. Es mēms.

Uzrakstīšu Girvičam par to mītisko 1998. gada Latvijas Norvēģijas maču. Pat cilvēki no Norvēģijas nevar dabūt ierakstu. Neesot arī tur translēta spēle. Te Girvičs pasaka, ka esot kaut kāds ieraksts bijis. Da nu. Kādam ir viņa epasts? Internetos nevaru sameklēt. Veln?





Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Sestdiena Jūnijs 06, 2020 10:54 am

Karoč, rakstīju pašam Bimbambolam uz darba e-pastu, saproties. Un šams man tajā pašā dienā atbildēja. Tad nu sveiciens visiem Lielā Galda atbalstītājiem! Lai gan šeit laikam tādu nebija. Atceros, ka Marčam bija kaut kāds bīfs ar Bimbi un Gogu. Kaut ko tur ņēmās EPL Fantasy spēlē.

Sportacentrā vairs gandrīz neejot, neesot laika. Nu docents, jopta. Es jau stāstu, ka tur vesela paaudze nomainījusies, nebūtu arī vairs to emociju tur izglītot mazo lietotāju. Sarunājām, ka aizrakstīšu Girvičam feisbukā.

Girvičš atbildēja, ka viņam tas mačs esot VHS formātā. Nu jā, tas no kā es baidījos. Ko es 2020. gadā ar VHS kaseti darīšu? Man vairs tādas uzpariktes nav, kur to atskaņot. Tagad jau pat CD-rūms datoros ir raritāte. Ieteicu šamam, ja ir entuziasms, digitalizēt un iemest to klasiku internetos, bet nu ja jau 20 gadu laikā nebija vēlmes, tad jau laikam neko. Katrā ziņā, prieks, ka vismaz kādam tas mačs ir!

Norway 1-3 Latvia, Sunday, 6 September 1998, Oslo.

0:1 (11') Marians Pahars, 1:1 (18') Ståle Solbakken, 1:2 (53') Andrejs Štolcers, 1:3 (63') Mihails Zemļinskis (pen.)

Norvēģiem laukumā astoņi (!) EPL spēlētāji, divi no Bundeslīgas, viens grieķis (Panathinaikos), viens dānis un divi vietējie.

Mums praktiski visi no Skonta, viens no Krievijas, un Andrjuha Štolcers no Šahķor.

Ja tā nav viena no lielākajām uzvarām Latvijas sportā, tad pis mani ānusā, bet es nezinu, kādas tās ir. Vismaz divdesmitajā gadsimtā jau nu noteikti.

Tikmēr varu piedāvāt aplūkot kā Pahars norvēģiem Rīgā devenē ielika. Arī raritāte, vienīgie momenti no tā mača nesen iepludināti jūtubā, 100% Sports un LTV bijušais darbinieks.



Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Piektdiena Jūnijs 19, 2020 7:47 pm

Cauņam pirmā lielā intervija pēc karjeras beigām - http://sportacentrs.com/raidijums_exi/19062020-2_exi_ciemos_pie_aleksandra_caunas

Pēc talanta / potenciāla gan jau, ka TOP 5 Latvijas vēsturē. Pahara līmeņa talants. Roy Hodgson savulaik bija gatavs ņemt uz Fūlem un zināja stāstīt, ka kopš Damien Duff nav redzējis, ka kāds tik agrā vecumā tā spēlētu. Indriksons pacēla ceņņiku, Fūlem noleca, Saņa salūza un sākās traumas.

Būtībā tas varēja būt Latvijas Aršavins, bet beigās pat Latvijas Dzagojevs īsti nesanāca (ja nu vienīgi traumu kontekstā). Nu tas tā, alegorijās runājot, lai manas domas lidojums skaidrāks taptu.

Tagad iet trenera ceļu, un iet pa pareizo taku, jo plauktā stāv Vaļeras Gazzajeva eposs - Путь воина. Tad jau nepazudīs.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  女 Otrdiena Septembris 15, 2020 1:38 pm

Janka atnācis uz grēksūdzi: http://sportacentrs.com/futbols/latvijas_izlase/15092020-futbolbumbas_janis_ikaunieks_par_neiesist

Viennozīmīgi seksīgākais vīrietis Latvijas futbola vēsturē. Tomēr fiziski ļoti mazattīstīts 25 gadu vecumam. Izskatās pēc puišeļa. Ja būtu Mesī vai Aršāvina talants, tad jau tā varētu, bet nu acīmredzot tieši fiziskā pietrūka, lai aizķertos Eiropas futbolā.

Birjuks pavisam resns kāmis palicis. Iedvesmojas no Utkina, acīmredzot.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas izlase - Page 39 Empty Re: Latvijas izlase

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 39 no 39 Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā