The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs

3 posters

Go down

Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs Empty Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs

Post  女 Pirmdiena Aprīlis 01, 2013 5:01 pm

Esiet sveicināti!

Kalendārais mēnesis mums dāvā aprīlī, bet laiks aiz loga - skeletonam cienīgus apstākļus. Taču šodien es vēlētos laboties un dāvāt jums visiem analītisku skatījumu uz, manuprāt, aktuālu un sāpīgu tematu - Latvijas un Pasaules futbola zinātāju izvērtējumu, tepat, mūsu mīļajā Latvijā.

Man daudzi ir pārmetuši, ka es nesekoju Latvijas Virslīgai, jā, es tai tiešam nesekoju, es no visas sirds uzskatu, ka tā ir mēsls un es tai visdrīzāk nekad arī nesekošu, taču es daudz vēroju un šie novērojumi ir spēlējuši lielu lomu arī konkrētajā izvērtējumā. Tad nu, sāksim:

Edmunds Novickis - Entuziasts. Žurnālists, kura gaitas var raksturot ar vienu kodolīgu krievu sakāmvārdu - jesļi dolgo mučitsa, što ņibuķ polučicsa. Edmunda pamatlauciņi ir EPL, kurā viņš ir kvēls sarkano velnu atbalstītājs, Latvijas izlase un, protams, Latvijas virslīgas analīze. Pēdejos gados Edmunds ir manāmi audzis, nevar nenovērtēt viņa progresu, kas 2012. gada beigās vainagojās ar divām balsīm LFF aptaujā par gada labāko žurnālistu, kā arī rokasspiedienu no paša Mežecka kunga ķetnas. Pie Edmunda lielākajiem darbiem var pieskaitīt sarunu ar abiem Metta/LU treneru ceha pārstāvjiem, viesošanos radio Naba raidījumā ''Olē'', kā arī stāvēšanu uz kādas mājas jumta, Latvijas futbola virslīgas mača laikā.
Pats Edmunds gan par lielāko panākumu savā dzīvē uzskata tikšanu padebīlajā portālā miljons.com.
Edmunda darbības lauki: sporta portāls sportacentrs.com - autors; twitter.com; VK futbola foruma prognožu spēļu sadaļa.

Agris Suveizda - Manuprāt, viens no labākajiem Latvijas sporta žurnālistiem, kura karjerā gan pašlaik ir iestājies pamatīgs krīzes periods (baidos, ka Barselona jau rīt varētu iegremdēt Agri vēl dziļākā radošajā depresijā). Lai nu kā, Agris ir sporta portāla sportacentrs.com futbola sadaļas analītiskākais žurnālists, kas savos rakstos nereti izmanto SPSS un citas uz matemātiski-statistisko datu apstrādi balstītas programmatūras. Agra pamatsfēras futbolā ir Francijas līga, Francijas izlase, izlašu futbols kopumā, kā arī, protams, Latvijas Virslīga, kas man neizprotamas korelācijas rezultātā pēdējos gados ir kļuvusi par pamatīgu interneta medija sportacentrs.com - trendu.
Agra darbības lauki: sporta portāls sportacentrs.com - autors; twitter.com; VK futbola forums.

Vynilz jeb Dainis - Pamatīgs sporta eksperts. Cilvēks, kas apbrīnojami viegli orientējas tik bezjēdzīgos sporta veidos kā MLS un MLB, taču ne par to šeit stāsts. Futbola pasaulē Dainis ienāca jau sen, sākumā kā komentētājs sporta portālā sportacentrs.com, vēlāk kā, nu jau izbijušā projekta - Varenās Kopas Futbola Apskata veidotājs un tā fiziskais un garīgais līderis, kas projektā noturējās visilgāk, taču sabruka palikdams vienatnē, kas arī varētu būt Daiņa galvenais mīnuss, kas man personīgi ir viens no iemesliem, kas liedz viņu uzskatīt par labāko futbola ekspertu Latvijā. Daiņa pamatsfēras ir ļoti plašas: EPL, Bundeslīga, Francijas futbols, Nīderlande, vienlīdz labi kā klubu tā arī izlašu kontekstā. Protams, arī Latvijas Virslīga. Pats Dainis ir no Jelgavas un šad tad pat apmeklē vietējā kluba futbola mačus, ja tos par tādiem vispār drīkst godāt.
Daiņa darbības lauki: sporta portāls sportacentrs.com - komentētājs, foruma veidotājs, twitter.com; VK futbola forums.

Raimonds Rudzāts - Jauns un samērā aktīvs, radošs žurnālists no Valmieras. Pieteica sevi ļoti skaļi jau 2011. gada nogalē, kad ar bēdīgi slavenā sporta portāla crazymonkey.com starpniecību veica pāris videoblogus, kuros kopā ar ne mazāk slaveno komentētaju Zaharovu kungu, iztirzāja izlašu izredzes Euro 2012 kvalifikācijas ciklā. Pamatsfēras: EPL un izlašu futbols, kas bija vieni no jājamzirdziņiem, kas palīdzēja Raimondam aizrikšot līdz sportacentra pielikumam - Sporta Avīze +, kurā Raimis iegāja ar ļoti lielu sparu un entuziasmu. Pēdējā pusgada laikā gan Raimonds ir nozudis no mana radara un es nemācēšu pateikt uz cik ilgu laiku, taču ja eksperts atgriezīsies, tad skaidrs, ka no viņa mums ir pamats cerēt sagaidīt jaunas, spēcīgas publikācijas.
Pie Raimonda vājajām vietām ir jāpiemin minimālās zināšanas par Latvijas Virslīgu un fizisku, kā arī emocionālu sabrukšanu vienā no pēdējām VK Futbola Apskata ieraksta sesijām.
Raimonda darbības lauki: Sporta Avīze + (autors, pašlaik gan ietur dīkstāvi).

march_2k jeb Mārtiņš - Varenās Kopas garīgais tēvs un tas izsaka visu. Mārtiņs pie apvāršņa parādījās jau pirms daudziem gadiem, kad aktīvi izteica un argumentēja savu viedokli sporta portalā sportacentrs.com, kur pārlieku enerģiskas patiesības meklējumu rezultātā 2008. gada vasarā pat tika nobanots. Pēcāk Mārtiņš radīja Varenās Kopas forumu un iesaistījās, nu jau izbijušā projekta - VK Futbola Apskats radīšanā, taču tas neritēja pārāk ilgi. Mārtiņa pamatsfēras futbolā ir EPL, Nīderlandes līga, Nīderlandes izlase, kā arī izlašu futbols kopumā. Mārtiņa vājā vieta ir Latvijas Virslīga, kur viņa zināšanas ir visai skaudras.
Mārtiņa darbības lauki: sporta portāls sportacentrs.com - komentētājs, foruma veidotājs, VK futbola forums.

Bimbambols - Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka šis interneta projekts (tieši tā - projekts, kuru veido vairāku cilvēku kopums) ir veiksmīgākais, kas noticis Latvijas sportā, kopš Armanda Pučes veidotajiem Latvijas ledus hokeja Zelta Mirkļiem. Interneta personība, projekts vai mem's (sauciet, kā katram labāk patīk) - laika gaitā ir piedzīvojis vērienīgu evolūciju no kaitinoša, taču varen smieklīga trollinga ap sāgu Biedriņš-Ivanovskis, līdz ''nonākšanai pie tautas'', viktorīnu ar taustāmām balvām rīkošanu, spēcīgu analīzi par pašmāju sportu, kā arī respekta iegūšanu no dažiem jau atzītiem Latvijas sporta žurnālistikas darboņiem. Bimbambola zināšanu pamatā ir vecums, intelekts un iespaidīgas analītiskās spējas, kas palīdz daudz ko redzētu pārvērst krāšņā aprakstā, ironiskā feļetonā vai analītiskā pārspriedumā, atkarībā no laika, apstākļiem un situācijas. Bimbambola darbības lauki futbolā ir varen plaši, taču klasisku pamatbāzi sastāda EPL un Latvijas Virslīga, kurās Bimbis ir neapstrīdams eksperts un guru.
Uz doto mirkli Bimbambols, manuprāt, ir Latvijas un Pasaules futbola analītiķis Nr.1.
Bimbambola darbības lauki: sporta portāls sportacentrs.com - komentētājs, foruma veidotājs, twitter.com; fantasy premier league spēle.

=============================================================================================

Šie nu arī bija, manuprāt, uz doto mirkli spēcīgakie (pašmāju) Latvijas un Pasaules futbola eksperti. Aicinu uz diskusiju, kādas ir jūsu domas, spriedumi, komentāri?

Šeit atļaušos atstāt listi ar personībām, kas dažādu apstākļu un faktoru ietekmē pagaidām vēl nav cienīgi atrasties šajā TOP6: velnciemietis, Sky, Miķelis Osis, Iļja Poļakovs, Hosa, makaweli, Anatolijs Kreipāns un Lukstins88.

Šiem un gan jau, ka arī daudziem citiem viss vēl ir tikai priekšā!

Ar cieņu,

labdien.

Un sveiciens 1. aprīlī! cheers


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs Empty Re: Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs

Post  dainissimo Pirmdiena Aprīlis 01, 2013 5:32 pm

Opā. Negaidīta atzinība Smile
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs Empty Re: Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs

Post  velnciemietis Pirmdiena Aprīlis 01, 2013 6:13 pm

O, pat vismaz līdz listei esmu ticis Smile
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs Empty Re: Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs

Post  女 Piektdiena Septembris 05, 2014 9:08 pm

lol, Rudzāts. eu, bet šitas labs.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs Empty Re: Latvijas un Pasaules futbola ekspertu spēka rangs

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā