The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vārtsargi

+9
makaweli
Sky
Roberts
velnciemietis
dainissimo
martinsk
termometrs
Lukstins88
13 posters

Lapa 1 no 36 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next

Go down

Vārtsargi   Empty Vārtsargi

Post  Lukstins88 Trešdiena Novembris 07, 2012 7:09 pm

Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Trešdiena Novembris 07, 2012 7:19 pm

kurš tad no viņiem ir jauns? Noijeram 26 tūlīt būs, Formam tricārs drīz, Hārtam 26 drīz. es domāju, ka futbolā par jaunajiem uzskata U23, ja ne pat U21.

"Some people say goalkeepers aren't real footballers. All they do is just stand there and occasionally save a few shots, howeveR I beg to differ. Goalkeepers are just as important as a striker"

beidzu lasīt pēc šī. laikam kāda no manas 15 gadīgās māsīcas klasesbiedrenēm izdomājusi uzrakstīt rakstiņu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Trešdiena Novembris 07, 2012 11:59 pm

VaarRtSarks ir reali pusSe no KoManmDAs1!!!


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Ceturtdiena Novembris 08, 2012 10:22 am

Djego Alvesa pendeļu stati
http://www.transfermarkt.co.uk/en/diego-alves/elfmeter/spieler_42373.html

20 pendeles, 12 seivi Cool
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14040
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Novembris 08, 2012 12:30 pm

viennozīmīgi itāļu visnenovērtētākais vārtsargs:

termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Ceturtdiena Novembris 08, 2012 12:33 pm

Football speak blogā apmēram viens no 10 raxtiem ir lasāms.
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Ceturtdiena Novembris 08, 2012 1:25 pm

Vynilz rakstīja:Football speak blogā apmēram viens no 10 raxtiem ir lasāms.

Lasāmi ir visi raksti, bet cik patiesi un atbilstoši ir šie raksti, tas jau ir cits stāsts
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Novembris 08, 2012 1:27 pm

pašlaik rodas priekšstats, ka Tu pats šo robežu neredzi.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Ceturtdiena Novembris 08, 2012 1:57 pm

termometrs rakstīja:laikam kāda no manas 15 gadīgās māsīcas klasesbiedrenēm izdomājusi uzrakstīt rakstiņu.
Kā nu ne,tur pārsvarā visas tādas raxta pat nepārbaudot faktus.
Sasmejos par raxtu kur Crystal palace akademija tika nosaukta par Nr 1 Eiropā
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Novembris 29, 2012 6:04 pm

golkoms uzsēdies uz kārtējās rubrikas, kuru cilās divus mēnešus:

"As revealed by Goal.com on Wednesday, Arsenal have now compiled a three-man shortlist of keepers currently employed in the English top tier – Liverpool’s Pepe Reina, Swansea City’s Michel Vorm and Thomas Sorensen of Stoke City.

The plan is that the newcomer will replace – or compete with – Szczesny."

kārtējais ārtikls par to, ka Senāls gatavojas aizstāt Ščesniju. no kurienes? neviena kvouta no citiem, bet raports kaut kā tapis.

lai nu kā, ko Kopas dalībnieki domā par šo? par kandidātiem, es domāju. mēs paši Varenajā Kopā (nu, cik nu mēs, - eksperti, es un Mārčs) esam ļoti plaši un ilgi diskutējuši par Senāla vārtsargu jautājumu un Ščesniju individuālajā aspektā. tāpēc ne tik daudz par viņu, cik par kandidātiem, kuri ir Pepe Reina, Mikels Forms un Tomas Sorensens.

personīgi es domāju, ka Senālā nekas nemainīsies. pašlaik komandā ir daudz lielākas problēmas, kurām ir jāpievērš uzmanību. un tās nekādīgi nav saistītas ar aizsardzību un vārtsargiem. pirmkārt, uzbrucēju impotence. otrkārt, nespēja nospiest manāmi vājākus pretiniekus jau vairākās šīs sezonas spēlēs.
uz šāda Senāla viņu aizsardzība un vārtsargi izskatās pat ļoti labi. netiek laisti daudz vārtu, netiek pieļautas kļūdas tik bieži, cik iepriekš. laukuma centrs ir savests kārtībā, kas ļauj dominēt un atslābināties aizmugurē spēlējošajiem.
domāju, ka tas, kam Senāls pievērsīs uzmanību šajā transfēru logā ir tieši pussargu un uzbrukuma saistīšana. iespējams sola pagarināšana. bet nekādā gadījumā ne vārtsargu jautājums. ja jau viņi klusēja par vārtsargiem, kad tā bija viņu lielākā problēma, huļi viņiem tagad raisīties?

golkoms atkārto pilnīgi tos pašus notikumus, kuri valdīja tieši gadu atpakaļ, kad pa visu internetu klīda raporti par to, ka Senāls ir nopietni izdomājis paņemt pieredzējušu, vecu vārtsargu, lai sastādītu konkurenci un palīdzētu attīstīties Ščesnijam. reālākie kandidāti bija Švarcers un Givens. pēc tam, kad nekas ar viņiem nesanāca, vasarā parādījās runas par to, ka Senāls nu jau meklē ne konkurentu polim, bet stabilu Nr.1 ar vārdu. arī tad figurēja Pepes Reinas vārds. kopā ar Ugo Lorisa un citiem pazīstamiem vārtsargu vārdiem.

mans viedoklis ir tāds: šis stāsts ar Senāla vārtsargiem ir iesēdies tik dziļi Kopas sirdsapziņā, ka mums visiem būtu ļoti liela laime beidzot ieraudzīt jaunu vārtsargu Senāla kreklā. vienalga kuru, bet, ka tik šis stāsts beidzās.
vajag Senālam vārtsargu vai nē, to mēs katrs pats varam izdomāt. bet, kas ar tiem kandidātiem? no kurienes šādi vārdi? labi, Forms. pagājušajā sezonā sevi izcili pierādījušais vārtsargs no Nīderlandes, kurš aizvadīja pāris fenomenālus mačus pret grandiem un kopumā nostāvēja stabili visu sezonu. Forms ir ļoti plastisks un ar lielisku reakciju apveltīts vārtsargs. kā arī spēj spēlēt ar nestabiliem aizsargiem, kas jau ir liels punkts viņa CV pieteikumam uz Senāla vārtsarga posteni.
šosezon gan Formu tik daudz neesam redzējuši. un, kad esam, tad arī viņš nav bijis diez ko pārliecinošs. bet, protams, ne savas vainas dēļ. dēļ tā, ka visa komanda šosezon ir vien gaiša ēna no pagājušās sezonas Svonsī. pašlaik Forms ir traumēts jau ļoti ilgu laiku. un, kas zina, kad viņš atgriezīsies, līdz mēs viņu atkal varēsim ievērtēt.

Pepem Reinam šī sezona ir vissliktākā viņa karjerā. no beigu neredzošā potenciāla un talanta, Reina pēdējo divu gadu laikā ir kļuvis par klaunu. no kulta personības, kurš dēļ saviem varoņdarbiem un drošsirdību laukumā tika likts vienā plauktā ar Daini un Brūsu Vilisu, Reina ir kļuvis pat par Liverpūles fanu izsmieklu. un viss sākās no tā sasodītā balona...
lai nu kā, Reina vienmēr bija spējīgs kļūdīties izgājienā vai nenofiksējot bumbu. bet tu varēji būt drošs, ka viņš vienmēr pametīs savu līniju laicīgi, lai atvairītu 1vs1 izgājienu un atvairīs to kaut vai ar seju. viņam joprojām ir lieliska reakcija un plastika, kas viņu padara par vienu no skatāmākajiem vārtsargiem Eiropā. bet kaut kas viņā ir nogājis greizi. kas? neapmierinātība, morālais iztukšojums, depresija. vismaz tā izskatās, ka Reina ļoti strauji pārkļūst par 2009.gada Manuelu Almuniju. mēs vien varam domāt no kā tas varētu būt. no tā, ka pusotru sezonu laikā Reina jau paspēja pateikt, ka Liverpūli pametīs, bet to nepameta? vai viņš ir neapmierināts ar to, kur viņš atrodas un tas neļauj strādāt un atdoties par 100%? to mēs nekad neuzzināsim. bet tas, ka šis kaut kas iznīcinās šo vārtsargu jau pavisam drīz, ar bez iespējām atgriezties lauru zālē, ir skaidrs. iespējams viņš vēl nav nobeigts pavisam, bet viņš tuvojas finišam ļoti strauji.
šosezon Reina ir aizvadījis pāris ļoti neizteiksmīgus mačus. un neizteiksmīgi ir vēl viegli teikts. ar to es domāju - pāris kļūdas, kas maksāja golus, pāris lēmumus, kuri zaudēja Pūlei punktus un ļoti daudz momentu, kuros vecais labais Reina būtu nospēlējis vismaz par 100% produktīvāk.
vai viņš ir noderīgs Senālam? pašlaik man liekas, ka pārliecības par sevi ir vairāk tam pašam Ščesnijam. vienīgā kā nav Reinam, kas ir Ščesnijam, ir - jaunība.

trešais kandidāts mums ir norvēģu talismans un Gētes jaunākais brālis - dānis Sorensens. Sorensens jau kādu laiku nav figurējis statistiskajos apskatos un ziņās, tāpēc golkoms pacentās atsvaidzināt dāņu lasītāju prātus un atgādināt, ka arī viņiem ir lielisks, iespējams pagātnē, vārtsargs.
liela cieņa Sorensenam, viņš ir ļoti labi vārtsargs, ar milzīgu pieredzi. Dānijas izlases kapteinis (vakaros) un viņam ir visas dotības, lai spēlētu augstā līmenī joprojām, taču būšu spiests pakritizēt golkoma lēmumu iekļaut šajā sarakstā Tomasu.
nu jau ir pagājis pusotrs gads kopš Sorensens nav Stoukas pirmais vārtsargs. lai gan veselu sezonu viņš nebija arī otrais. tāds pa pusei. pagājušajā sezonā Stouka rotēja ar saviem vārtsargiem. vienu maču nospēlē Sorensens, otru viņa dublieris Begovičs. un tā tālāk. līdz ar to Sorensenam, protams, savācās nedaudz zem 20 mačiem Premjerlīgā, kas ir labs rādītājs un nemaz nerunā par to, ka komanda gatavo pārdot Sorensena stafeti jaunajam bosnietim. šosezon Sorensens Stoukā ir jau stabils otrais numurs. otrais numurs, kurš šosezon vēl nevienu spēli sākumsastāvā nav aizvadījis. un ziniet ko? arī pagājušajā sezonā viņš ļoti labi par tādu varēja būt. tajā pašā Stoukā. kāpēc nebija? tāpēc, ka Stouka izrādījās ļoti gudra. viņi redzēja, ka viņiem ir strauji progresējošs vārtsargs, kurš jau pamazām sāk pārņemt Sorensena labākās īpašības un sisties sastāvā. bet viņi nedeva čalim visu uzreiz, lai nesakāpj galvā. tas ļāva jaunietim vēl pastrādāt un pacīnīties, līdz ar to iegūt pieredzi un disciplīnu. došana spēlēt Sorensenam pagājušajā sezonā 45% gadījumos nebija saistīta ar cieņu pret veterānu vai pret viņa skilu, bet gan ar jauna produkta gatavošanu un slīpēšanu.
līdz ar to mēs nonākam pie jautājuma, - kāds Sorensens konkurents Ščesnijam, kad viņš tāds vairs nav pat Begovičam? vai tādā gadījumā labāks konkurents nav tas pats Manone, kuram aiz muguras ir gandrīz 10 spēles ŠĪS sezonas Premjerlīgā, vairāki klīnšīti un izteiksmīgas spēles pret grandiem?
protams, es saprotu uz ko spiež golkoms. uz to, ka Ščesnijam vajag psiholoģisku konkurenci, kas cels viņa darba spējas un liks viņam motivēties darbam vēl vairāk. Sorensens ir milzīga personība un ļoti pieredzējis. nav jautājumu par to, ka viņš ļoti palīdzētu Ščesnijam treniņu laukumā. bet, lai palīdzētu vārtsargam augt, ir nepieciešama ne tikai pieredzējuša vārtsarga palīdzība un pieredzes nodošana, bet arī fiziska cīņa. to Sorensens, lai cik labs viņš arī bija, vairs piedāvāt nevar tādā līmenī, kādu to vajag Senālam un Ščesnijam.

diemžēl mēs esam sapinušies ļoti dziļā zirnekļa tīklā. kā rīts, bez maz vai. lai šo mudžekli atrisinātu, mums ir jānoskaidro patiesais diskusijas jautājums, kas golkomam nav izdevies: kas tieši ir nepieciešams Senālam? vai tas ir garīgais mentors, kurš palīdzēs Ščesnijam sagatavoties morāli un tajā pašā laikā pakonkurēs ar viņu, lai izvilktu atdevi? vai tas ir vienkārši jauns pirmais numurs?

lai arī ir ilgi un dikti runāts par šo lietu, izklāstīšu arī savas domas par to, ko vajag Senālam. ja mēs pieturamies pie pirmā varianta - vecāka, pieredzējušāka vārtsarga, kurš tiks ņemts ar saprašanu par to, ka tā nav ilglaicīga un spēles garantēta darba vieta, bet gan jaunā poļa apmācība un pavazāšana pa konkurences celiņiem, tad pieejamākie varianti būtu šādi:
1) vēl vienu reizi pamēģināt dabūt Marku Švarceru. viņam vēl ir vismaz divas sezonas Premjerlīgas līmeņa, viņš varēs pavazāties ar Vojchu un parādīt tam, kā ir jāspēlē īstam vārtsargam + Marks ir viens no visrespektētākajiem vārtsargiem pēdējos 10 gados;
2) paņemt vārtsargu, kurš nav spēlējis augstākajā līmenī un pēdējā laikā nav bijis pārliecinošs, bet, kuram ir skils, lai konkurētu ar Ščesniju. piemēram, austrieti Federičī no Redingas vai Robu Grīnu no QPR. šiem abiem vārtsargiem šosezon ir daudz pierādāms un tajā pašā laikā viņi nav ne kritpatiņu sliktāki par Ščesniju (skatoes, Fosters, Al Habsijs un visa tā arava);
3) paņemt vecu vārtsargu, kurš ir galvas tiesu pārāks par Ščesniju, uz vienu-divām sezonām ar nolūku, ka viņš visu sezonu būs Nr.1 un nolikt Ščesniju bezizejas situācijā, ka pat cīnīties nav jēga. tādējādi izdabūt no Vojceha pilnībā visu un saņemt agresīvu, strādājošu un pēc spēlēm izsalkušu jaunu vārtsargu pēc tam, kad veco atlaist pensijā. šeit ir viens variants - Breds Frīdels.

ja runājam par otru variantu, tad te objektivitātes nekad nebūs. būs vien viedoklis. mans, Tavs, jūsu, pohuj. ir saprotams, ka Ščesnijs vēl nevelk Senāla līmeni. vismaz to līmeni, kuru šī komanda grib spēlēt un labajā dienā arī var spēlēt. ja būsim ideālisti, tad apzināmies, ka Senālam vajag jaunu, labu, pazīstamu vārtsargu, kurš jau ir adaptējies šādai spēlei, kādu spēlē Anglijā un kādu spēlē Senāls.
ļoti patika Forma variants. saprotams, ka tas nav variants konkurencei un Ščesnija čelindžam. Forms, ja atnāks uz Senālu, būs ilggadējs Senāla Nr.1 un iespējams viņš uz šo dienu arī ir vislabākais variants jaunajam Senāla pirmajam numuram.
ja man būtu nauda un es būtu Senāla treneris, es nedomājot, jau 2010.gadā, paņemtu Marketī un tagad sēdētu kaut kur ČL galvgalī gaidīdams Vārtsargi   Www_Messen_Tools_com_Sex_012, jo es būtu pārliecināts, ka Federiko neļaus 30 sitieniem vārtu rāmī konvertēties piecos golos.
bet, ja man būtu nauda un es būtu Vengērs, es vārtsargu pozīcijā neko janvārī nemainītu. dotu Ščesnijam laiku līdz vasarai pārdomāt savu dzīvi, ļautu viņam attapties no traumas, uzņemt formu un jau vasarā skatītos, - vajag viņam konkurentu vai nē. bet es pavisam noteikti ticētu, ka Ščesnijam ir viss, lai pa atikušo pussezonu saņemties, savest sevi kārtībā un parādīt, kur vēži sēņo. a, naudu es iebāztu sola pagarināšanai un kvalitātes paaugstināšanai pie uzbrukumiem.

un nobeigsim ar to, ka golkoms pilnīgi iznīcina savu kredenčialu ar domu, kas rakstīta tajā pašā rakstā nedaudz zemāk:

"Although Wenger has publicly confirmed Szczesny’s No.1 status and he has reclaimed his place in goal in the last four games, behind the scenes there is activity which is expected to culminate in a reshuffle of the Arsenal keeping pecking order. "
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Novembris 29, 2012 7:56 pm

Nu vēl Arsenalam ir ieteikumi likt par straikeri Volkotu, nopirkt Beilu un Felainī kā arī Jaju Turē Smile

Bet nu tiešām īsti nav skaidrs kas īsti ir nepieciešams Arsenal priekš vārtsargu līnijas.
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Piektdiena Novembris 30, 2012 7:26 am

Ir daudz kas ko ieteikt, šis tas ar skatu atpakaļ, vairs jau neko nelīdz. Jaja bija jāpērk, kad komandā vēl bračka spēlēja. Beilu vai Beinsu? Tak ne jau Spuru līderi.. rivalries futbola biznesā ir zināmā mērā drusku novecojis jēdziens, bet ne jau tik lielā mērā. Par Felainī atsevišķs stāsts.

Švarcers bija jāpērk pirms gadiem 2 jau, nu ir par vēlu un nepārdos tāpat viņu. Šovasar bija iespēja paņemt Gordonu, kad savainojās SZCZ, bet tas acīmredzot no algu budžeta un Fabjanska atrašanās komandā atkarīgs.

Ideālajā gadījumā vajag pietiekami pieredzējušu GK, kam šobrīd konkurēt ar SZCZ, lai nesajūtas pārāk drošs par savu 1. nr statusu kā Reina Liverpool (bet kurš pats par sevi ir pietiekami stabils, lai šo to varētu arī uzspēlēt un konkurence nav tikai formalitātes pēc).
Ir viedoklis, ka Reinas kļūdu cēlonis ir tieši konkurences trūkums uz vietu - Reinu par kļūdām nevar atsēdināt, jo vienkārši nav ko likt vietā. SZCZ šobrīd ir līdzīgs risks.
Pazīstot šito bōrdu, pārdos Fabjanski (labākajā gadījumā) un promoutēs Martinesu, ka es jums saku.

Ideālā gadījumā tagad vajadzētu pieredzējušu GK, kā jau rakstīts. Vēl vajag midu ķipa Vjerā un kreatīvu insaidu ķipa ben Arfa, kas var izveidot momentus no flanga un šo to pats iesist.

Īstenībā pārdos Volkotu, nopirks Zā no Crystal Palace, pārdos Fabjanski un promoutēs Martinesu.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14040
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Novembris 30, 2012 9:31 am

tad Tu uzskati, ka baumām par Reinu un jēga par viņa transfēru vispār domāt ir? man sākumā šis variants likās smieklīgs. kā jau teicu, uzskatu, ka Reinas vājā spēle rodas nevis konkurences trūkuma dēļ, - kad tad viņam bija konkurence? bet gan psiholoģiskā stāvokļa dēļ.
jau divus gadus viņš grib pamest komandu, bet viņu nelaiž, viņam ir apnicis līmenis, kurā ir nokritusi komanda. mēs taču visi zinām, ka Reinam potenciāls ir daudz augstāks par Kasiljasu un savā praimā daudzi Reinu pat uzskatīja par labāku vārtsargu nekā Kasiljass, kurš arī atradās savā praimā.
bet, ja man ir taisnība, ja Reina spēlē slikti, jo nespēj koncentrēties darbam, jo nav laimīgs klubā, tad man bail, ka Ščesnijam izredžu redzēt pirmās komandas spēli nebūs ļoti ilgu laiku. ja Reina atgriezīsies komandā, kura spēlē augstā līmenī, viņš ātri vien uzņems savus ierastos abarotus. abarotus, kuri viņu padarīja par vienu no Top3 EPL labākajiem vārtsargiem vairāku gadu garumā.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Piektdiena Novembris 30, 2012 10:39 am

Nē, nav, jo neuzskatu, ka pirks potenciālu čelendžeri uz 1. nr. vai pat drošu pieredzējušu bekapu, kaut gan vajadzētu.
Bet ja tik ļoti gribētu iet prom, kā raksti, tad iesniegt transfer request nebūtu problēma. Tad arī būtu kaut ko intervijās teicis ķipa par neapmierinātību ar kluba situāciju, bet tādas neatceros.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14040
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Piektdiena Novembris 30, 2012 4:49 pm

Tur jau tā lieta, ka tieši Beilu maksājot viņam cik vajag Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Decembris 06, 2012 11:45 am

nu, ko? vakar tika aizvadīta pēdējā spēļu diena šīs sezonas Čempionu Līgā. un pēc ilgiem gaidīšanas laikiem, personīgi man, tā asociējas tieši ar vārtsargiem un viņu spēli.
šī sezonas vārtsargu ziņā ir iesākusies savā ziņā sekli. ja varētu izteikt līgu, kurā ik kārtu spīd ne vien viens, bet pat vairāki vārtsargi vienā kārtā, tad tā būtu Vācija. visās pārējās līgās šosezon vairākiem vadošajiem un nevadošajiem, bet stabilajiem vārtsargiem ir iestājies snieguma kritums un bieži vien tie mūs piekāš (aizmirsu literāri pareizu vārdu).
vakardienas Čempionu Līgas kārtu es gribētu nosaukt par izteikti vārtsargu kārtu. pozitīvā ziņā. pirmām kārtām dēļ tā, ka neviens vārtsargs nepieļāva kļūdu, kas maksāja vārtu zaudējumu. otrkārt, vairākās spēlēs noteicošās lomas un vislielākās uzslavas rezultātu sasniegšanā ir pelnījuši tieši vārtu vīri.
bet pirms ir izveidotas 'oficiālu' ekspertu un portālu simboliskās izlases, padomāsim, kas reāli ir pelnījis vairāk būt par Čempionu Līgas sestās kārtas otrās spēļu dienas labāko vārtsargu? piedāvāju Jums savus variantus ar vārtsargiem, kuri vakar, ja ne spīdēja, tad bija noteicošās figūras spēlēs:

Džespers Hansens (Noršeland) - ielaist sešus golus nozīmē sagraut vārtsarga psihi un padarīt to par grēkāzi. nekas tamlīdzīgs nebija šajā mačā. Hansens parādīja, ka vārtsargs nedrīkst relaksēties un paļauties psiholoģiskam kritumam un vājumam dēļ pāris ielaistajiem vārtiem un, ka jācīnās, lai kāds rezultāts un cik bezjēdzīgi laukuma spēlētāji arī nebūtu.
12 seivi no kuriem viens izcils vienpadsmit metru soda sitiena seivs ir vakardienas vislabākais rādītājs. whoscored statistiski Hansenam dod 8,8 balles un liek to ceturtajā vietā starp labākajiem mača spēlētājiem (aiz Toresa, Matas un Azāra).
lai arī visi Čelsī gūtie vārti bija perfekti izpildīti momenti, tomēr nedomāju, ka daudzi varētu atzīt par kārtas labāko vārtsargu to, kurš ir ielaidis sešus vārtus. pat tad, ja kopumā spēle viņa izpildījumā bija fenomenāla.
viņa pretinieku vārtsargs šajā mačā - Petrs Čehs arī aizvadīja pietiekami labu spēli. 4 seivi, viens no tiem arī vienpadsmit metru soda sitiena seivs. bet tas ir tas gadījums, kad pārējie ir bijuši tik labi, ka ar četriem varētu nepietikt.

Hose Manuels Pinto (Vārtsargi   Www_Messen_Tools_com_Sex_012) - komandas otrais vārtsargs vienmēr ir bijis stabils, kad viņam tādas iespējas tika dotas. Pinto savā pēdējā sezonā Seltā tika atzīts par Spānijas La Ligas labāko vārtsargu statistiski. tas, protams, mums daudz pasaka. bet vakar no viņa daudz negaidīja. tomēr paveica viņš ļoti daudz.
vienmēr pārliecinošs pozicionālā spēlē, koncentrācijas spēks viņam ir pielīdzināms Bufonam un izcili nospēlēja otrajā stāvā, kur pārtvēra pāris asas piespēles, kurās Valdess, iespējams, saminstētos.
lai nu kā, bet Benfika savus pretiniekus pilnībā nospieda un lika Pinto izveidot 7 seivus visa mača garumā. pāris no tiem bija match-winning seivi, pāris vienkārši rutīnes seivi.
whoscored dod Pinto augstu 8,1 baļļu vērtējumu un liek viņu par mača varoni un top spēlētāju. domāju, ka daudzi tam piekristu, jo abas komandas bija pietiekami impotentas, lai arī veica lielu presingu.

Arturs Moraešs (Benfika) - Pinto bija izcils, bet to pašu varētu teikt par viņa kolēģi un pretinieku šajā mačā. pirms spēles likās, ka Arturam būs ļoti daudz darba. izrādījās, ka ne tik ļoti, bet darbs bija. 4 top seivi. un mēs zinām cik klīniska ir kataloniešu komanda, tāpēc varam būt droši, ka tie bija top seivi.
Arturs sevi jau sen ir pierādījis, kā patiešām lielisks vārtsargs. 2010.gada sezonā ar Benfiku viņš spēlēja Eiropas Līgas pusfinālā, līdz kurienei to aizveda burtiski uz saviem pleciem. lai gan Arturs ir arī pazīstams ar brīžainiem koncentrācijas zudumiem, kas liek viņam šad-tad pieļaut kādu kļūdu izgājienā. ne šoreiz.
seivs, kas liek visai pasaulei cienīt šo vārtsargu pēc vakardienas spēles ir, protams, Mesī izgājiens 1 pret 1. citēšu savu kolēģi Kosķu Geniču: "kad tas ir redzēts, ka Mesī negūst vārtus no izgājiena 1 pret 1?!" nezinu kad, bet vakar Arturs veica augstākās pilotāžas seivu, reakciju un spēles lasīšanu, kad apsteidza ar prātu un ķermeni hiperātro Lionelu un spēj aizskārt bumbu pie tā kājām, kas lika samisēties meistarībā argentīnietim un norakt momentu.
Mārč, varbūt Balotelī ir psihotājs, kad viņam kaut kas nesanāk, bet Mesī, kad tam kaut kas nesanāk, gūst traumu. epika.

Visente Gvaita (Valensija) - pastāvīgā rotācija talantu nenogalinās. Gvaita turpina apliecināt, ka ir potenciāli viens no pasaules labākajiem vārtsargiem. īpaši pie spēcīga pretinieku presinga.
vakar viņa komanda uzvarēja Lilli izbraukumā ar rezultātu 0:1 un Visente šajā uzvarā spēlēja centrālo lomu. ar sešiem seiviem whoscored arī viņu nosauc par man-of-the-match un dod augsto 8,3 reitingu.
seivs, kas paliks atmiņā, protams ir seivs pēc Kalū sitiena spēles beigās, kas arī bija match-winning seivs. tādu reakciju un tādu koncentrācijas spēju mēs nevaram redzēt katru dienu.

Mario Felgueirašs (Klūža) - šā vārtsarga vakardienas spēli es personīgi nosauktu par paraugu īstam, vispusīgam vārtsargam. viņam bija jāparāda visas kvalitātes, kuras ir nepieciešamas vārtsarga profesijā. ja iepriekš minētie vārtsargi bieži vien veica seivus, kuros bija nepieciešama reakcija, akrobātisms, koncentrācija, tad Felguerašs vakar mums parādīja, ka ar to vien var nepietikt.
pirmām kārtām Mario mums parādīja, kā ir jāspēlē vārtsargam, kurš ir izteikts komandas līderis. viņa aizsargi vienmēr zināja, kur tiem jāatrodas un par ko domā pretinieks, jo vārtsargs visu laiku uzturēja ar tiem komunikāciju. otrām kārtām Mario parādīja, kā ir jāspēlē izgājienos pret angļu komandu, kuras spēle bāzējas uz krosiem un kavarnām piespēlēm soda laukumā, savācot un pārtvero pāris fantastiskas piespēles, kuras būtu izslēgušas no spēles vismaz 8 no 10 vārtsargiem. trešām kārtām Mario parādīja, kā pareizi ir jāpieņem lēmumi un jālasa spēle. MU ir viena no organizētākajām un spēcīgakajām komandām uzbrukumā. proti, kreatīvākajām. un Mario nebija laika atslābināties. viņa 1 pret 1 seivs no asa leņķa parādīja, ka vārtsargam nav tiesību mīņāties izgājienā, kā to darīja Pjatovs un daudzi citi, kuri baidās lekt kājās. vārtsargam ir jārīkojas agresīvi, pārliecinoši un līdz galam.
whoscored atzīst Felgueirašu par mača varoni un top spēlētāju ar reitingu 8,3, kas ir jau trešais vārtsargs vakardienas kārtā atzīts par mača varoni.

kā jau minēju, tad vakar bija izteikti vārtsargu spēles, kas nozīmē, ka nevienam vārtsargam nav zems reitings, nav vāja spēle, nav kļūdas, bet ir vairāki seivi un labs sniegums kopumā, kas vēl negarantē vietu simboliskajā izlasē. jo ir vārtsargi, kuri vienkārši bija ģeniāli.
visu cieņu tiem vārtsargiem, kuri aizvadīja labus mačus, bet ne tik labus, kā augstāk minētie: Kvims (Braga), Muslera (Gala), Čehs (Čelsī), Gorbunovs (BATE).

kā sarindosim manis piedāvātos labākos? piedāvāju savu variantu:

1. Mario Felguerašs (Klūža) - top spēlētājs pret MU, sausā spēle, parādīja pilnīgi visas kvalitātes, kuras ir jābūt vārtsargam vienā spēlē.

2. Arturs Moraešs (Benfika) - atbildība ar kādu viņam bija jāspēlē un pretinieks pret ko viņam bija jāspēlē, pluss, līmenis, kādu viņš parādīja un seivi, kurus veica, vienādojas ar atzīmi 'izcili'.

3. Visente Gvaita (Valensija) - vairāki top seivi mača garumā ir viens, bet, ja ar tiem seiviem nepietiek un ir jāveic maģisks seivs pēdējā minūtē, lai saglabātu sauso minimālo uzvaru izbraukumā, tad tas ir jau pavisam cits jautājums.

4. Džespers Hansens (Noršalenda) - sen neesmu redzējis tik mentāli spēcīgu vārtsargu. ČL ir lielisks piemērs tam, ka vārtsargi bieži vien aizpeld, kad ielaiž pāris vārtus. pat pie labām spēlēm. bet Hansens nezaudēja galvu pat pēc sešiem ielaistajiem un cīnījās.

5. Hosē Manuels Pinto (Vārtsargi   Www_Messen_Tools_com_Sex_012) - viennozīmīgi lieliska spēle un drošs vārtsargs, bet uzskatu, ka whoscored nedaudz pāršāva pār strīpu ar mača varoņa titulu. viennozīmīgi viņš to ir pelnījis, bet uzskatu, ka bija otrais labākais spēlētājs mačā. un, lai cik paradoksāli tas arī skanētu, - otrais labākais vārtsargs mačā.

nu, ko? gaidām jau plejofus, kur atkal mums būs iespēja pavērtēt vārtsargus, kuri spēlē Čempionu Līgā. esmu priecīgs par to, kāda izvērtās sestā kārta vārtsargu spēles ziņā. lai arī daudzi šodien šo kārtu kritizē, jo nav intrigas un nav skatāmu maču, man šī kārta bija visinteresantākā, jo bija totāli vārtsargu kārta.
gribētu vēl pieminēt vienu vārdu - Karloss Kamenī. diemžēl pirmā sestās kārtas diena netika rezumēta caur vārtsargu prizmu, tomēr manā Top5 rangā Kamenī par sesto kārtu kopumā būtu atvēlēta trešā vieta.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Ceturtdiena Decembris 06, 2012 3:38 pm

Kamenī Nr 1 nepārprotami.
Bet pēc taima Pinto noteikti bija labakais vakar.Otro puslaiku neredzēju,gāju maukās uz frančiem
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Decembris 06, 2012 4:47 pm

jā, Kamenī bija izcils. trīs nereāli superseivi, kurus bieži vien, lai jūtubē saliktu, ir nepieciešams nospēlēt 10 sezonas. tomēr pie otro vārtu zaudējuma, domāju, ka viņš varētu nospēlēt nedaudz veiksmīgāk. pārmest viņam neko nevar viennozīmīgi, bet, ja viņš nebūtu tik emocionāls un hiperaktīvs un paliktu uz līnijas un ļautu aizsargiem spēlēt līdz galam, varbūt otro vārtus Anderlehts nemaz negūtu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Decembris 06, 2012 5:08 pm

Par Bufonu ne vārda, acīmredzot nebija viņam nekas darāms Smile
Tendence tāda, ka vairāki portugāļu vārtsargi izcēlušies?
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Decembris 06, 2012 5:20 pm

Bufonam darba nebija vispār. viens soda sitiens no bīstamas pozīcijas, kur sitiens sanāca ļoti labs un bumba mainīja lidojuma virzienu, līdz ar to Bufons atsita bumbu ar kulakiem gandrīz pa centru pēc kā sekoja vēl viens bīstams sitiens.
pluss viens moments, kur aizsargs nogrieza bumbu savos vārtos, bet bumba trāpīja pa štangu. ja nebūtu štanga, Bufons izvilktu un tas būtu vienkārši fantastisks seivs.

jā, izskatās, ka portugāļu vārtsargi dominēja visnopietnākā veidā. biju priecīgs atkal darbībā vērot Kvimu. patika viņš Benfikas laikos. lai gan, kā jau ierasts portugālis, vienmēr spēja pieļaut nevajadzīgu kļūdu, tomēr viņš vienmēr ir bijis viens no skatāmākajiem vārtsargiem Portugālē.
žēl, ka palicis par Nr.2 pat dzimtajā Bragā pēc pārejas no Benfikas. vakar bija pāris labi seivi, bet aizsargi viņam priekšā daudz muhļīja. pie goliem vainīgs nebija.
bet tas Klūžas vārtsargs mani ļoti pārsteidza. mūsdienās grūti atrast tikpat pārliecinošu un spējīgu visos komponentos vārtsargus. šodien dominē atlētiski vārtsargi, kuri ir interesanti publikai. tādi Hārti, Kurtā, Štēgens, kuri, pa lielam, ir tur, kur viņi ir tikai sava atlētisma dēļ, skaistiem seiviem, protams, lieliskiem seiviem, taču, kad jāsaskarās ar grūtībām, tad viņi peld kopā ar pārējiem slikti spēlējošajiem komandas biedriem. visi trīs to pierāda arī šosezon.
vairāk nav vārtsargi-personības. harizmas, izteikti komandu līderi. kāds bija Šmaihels, Kāns, Rečbers. palikuši no tās gvardes vien Bufons, Čehs un vēl pāris vīri, kuriem jau aiz 30. un Felgueirašs vakar likās tieši tāds pret MU.
neko nebiju zinājis par šo vārtsargu izņemot, ka whoscored visu sezonu viņu uzskata par ČL labāko vārtsargu, tāpēc bija prieks redzēt, ka stabilitāte piemīt. diemžēl mūsdienās komandām ir ļoti vāji vārtsargu treneri un skauti, līdz ar to mēs redzam aizvien vairāk Musleras un De Hē tipa vārtsargus, kuri bieži vien straglo, top komandās. tāpēc tādus Felgueirašus mēs arī neredzēsim top komandās, jo viņi ir personības un komandas ir jābūvē ap viņiem un jāsaprot, ka var būt konflikti.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Ceturtdiena Decembris 06, 2012 5:30 pm

termometrs rakstīja:jā, Kamenī bija izcils. trīs nereāli superseivi, kurus bieži vien, lai jūtubē saliktu, ir nepieciešams nospēlēt 10 sezonas. tomēr pie otro vārtu zaudējuma, domāju, ka viņš varētu nospēlēt nedaudz veiksmīgāk. pārmest viņam neko nevar viennozīmīgi, bet, ja viņš nebūtu tik emocionāls un hiperaktīvs un paliktu uz līnijas un ļautu aizsargiem spēlēt līdz galam, varbūt otro vārtus Anderlehts nemaz negūtu.
Piekrītu, no hailaitiem tā arī izskatījās, ka pie 2. gola viņam nebija jābūt tur, kur viņš bija.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14040
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Decembris 06, 2012 6:15 pm

termometrs rakstīja:
iemžēl mūsdienās komandām ir ļoti vāji vārtsargu treneri un skauti, līdz ar to mēs redzam aizvien vairāk Musleras un De Hē tipa vārtsargus, kuri bieži vien straglo, top komandās.

Ar visu to, De Hea jau paspējis EL uzvarēt Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Decembris 14, 2012 3:27 pm

vienā topikā aizsākās diskusija par Vaidenfelleru, kur Rubens bija nesaprašanā par to, kāpēc viņu daudzi uzskata par tik labu. man ļoti patīk diskutēt par Vaidenfelleru un viņa karjeru, jo biju tai sekojis ļoti ilgu laiku un joprojām sekoju. tāpēc būtu interesanti šo diskusija izvērst nedaudz plašākā formā:

velnciemietis rakstīja:
Ruben rakstīja:Vaidenfelers tiešām ir tik nozīmīgs Dortmundei? Cik esmu dzirdējis, kad kāds runā par Dortmundes veikmīgu spēli, Vaidenfeleru nekad nepiemin. Un Ņemci šo ar uz Euro nepasauca..

Pēc idejas Dortmunde pati spēlē un ļauj spēlēt citiem, Veidenfelleram vienmēr bija, ir un būs ko darīt. Un paradokss ir tāds, jo labāk viņš nospēlē, jo vairāk Lēvs viņu ignorē Smile Priekšroka jaunajiem vārtsargiem, kam zem 30 Very Happy
Vaidenfellera fenomens ir tāds, ka viņš visu savu karjeru ir bijis ļoti stabils un lielisks vārtsargs. bet visu viņa karjeru Vācijā bija lielisku vārtsargu pārplūdums, tāpēc izlases vārtsargu pozīcijas bija atkarīgas no klubiem un to snieguma.
Kānam un Lēmanam konkurentu nebija, jo abi bija izcili un abi spēlēja top klubos. Hildebrands spīdēja Bundē un aiz Kāna bija otrais labākais Vācijā. tad tur vēl visādi Rosti utt. Vaidenfellers spēlēja depresīvā Dortmundē, kura bija dziļākajā krīzē. un, lai cik labi viņš spēlētu, ņemt izlasē tādu vārtsargu būtu tas pats, kas tagad Spānijas izlasei paņemt Muņju. nafig?
interesanti gan ir tas, ka gan Kāns savā laikā, gan Lēmans savā laikā par Vācijas nākamo Nr.1 visu laiku ir saukuši Vaidenfelleru, bet treneri bija pārāk stulbi (joprojām tādi ir attiecībā uz GK), ka nepievērsa tam uzmanību. nah pievērst uzmanību labam lejasgala komandas vārtsargam, kad ir jauns Adlers, kurš spēlē vidusdaļas komandā? šī treneru kļūdainā attieksme joprojām maksā rezultātus tādām komandām kā MU, Senāls, Bayern, Vācijas izlase utt.
kad nāca Borusijas labie laiki, joprojām bija Vaidenfellers, tikai tagad viņš bija nemanāms jau citu iemeslu dēļ - dominējošu laukuma spēlētāju dēļ. Borusijas spēle ir tik atklāta un interesanta, ka vārtsargam vienkārši uzmanība pievērsta netiek. bet mums ir jāatcerās, ka, lai arī Hummels un Subotičs ir lieliski un pārhaipoti aizsargi, kāpēc viņi ir tik populāri? tāpēc, ka ir lieliski uzbrukumā. gan viens, gan otrs var ļoti labi iesākt uzbrukuma. abiem ir laba tālā piespēle, dominējošs augums un spēle otrajā stāvā. kā aizsargi viņi ir lielākie error-proni Vācijā. tas ir fakts.
spēlēt aiz diviem šādiem aizsargiem ir visgrūtākais, kas vārtsargam var sanākt. un to mēs redzējām, kad Vaidenfellers bija traumēts un viņa vietā spēlēja tas austrālietis. vājie aizsargi padara vāju vārtsargu par vēl vājāku. tas ir tas, kas notiek Katalonijā, Madridē, Minhenē. vārtsargam ir jābūt ļoti spēcīgam ne tikai individuālā ziņā, bet arī kā personībai un komandierim. un tieši šeit ir tas, kāpēc Vaidenfelleru daudzi sauc par visnenovērtētāko vārtsargu pasaulē.
Hummels un Subotičs nebūtu nekas, ja aiz viņiem nebūtu Romans. bet Romans var mierīgi iztikt bez Hummelsa un Subotiča. viņš ir redzējis savā karjerā visu un ir izgājis cauri visam. tas padara viņu par lielisku vārtsargu, lai kur arī viņš spēlētu. bet nenovērtēts viņš ir nekompetentu ekspertu, treneru, dumu fanu un savas lojalitātes dēļ.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Piektdiena Decembris 14, 2012 3:57 pm

Vaidenfellers jau arī tagad ir izlases vērts, vai pamata, tas gan ir diskutabli, bet skvadā pilnīgi noteikti viņam ir vieta. Tāda stabilitāte kā viņam vien ir ko vērta.
Cita lieta tas, ka Noiers uzdzinis sev reputāciju un viena vieta jau defaultā tagad ir aizņemta. Bet gan jau - Adleram drīz jāatgūst izlases pamata GK vieta.
Bet DE pat bez visa tā joprojām ir kaudze labu GK. Kaut vai tas pats Ulraihs no Štutgartes pat izlases apritē nav ticis, vai Hanoveres Cīlers, kam tikai 2 spēles izlasē.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14040
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  Roberts Piektdiena Decembris 14, 2012 4:18 pm

Skaidrs. Paldise par izklāstu. Wink Tagad skatoties Dortumundi neaizmirsīšu arī par Vaidenfelleru. Wink
Roberts
Roberts

Number of posts : 529
Join date : 26.09.12
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   Empty Re: Vārtsargi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 36 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā