Coppa Italia - Page 2 Empty Re: Coppa Italia

Post  女 Ceturtdiena Janvāris 28, 2016 6:15 am

Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs Ceturtdiena Janvāris 28, 2016 9:22 am

makaweli rakstīja:Nē. Very Happy
man rodas. šajā nedēļas nogalē noskatījos 5 spēles, starp tām Milānu, Fiori, Napoli, Juvi, Romu un futbolu neatceros. tikai amatieru līmenī.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Post  termometrs Ceturtdiena Marts 03, 2016 11:07 am

vakar Inter gandrīz paveica neiespējamo. nu, spēles ziņā paveica. pirmajā kārtā zaudēja 0:3, bet vakar atnāca atpakaļ rezultātā un spēlē uzvarēja 3:0 Juvi. Perišičs noārdījās, Ļaļiča (Neutral) arī. beigās bija vēl tuvāki gūt 4., nekā mēs pirmos.
pendelēs gan nepaveicās. vārtsargi neizvilka neko, bet Palasio aizsita savu pendeli garām.

Post  termometrs Ceturtdiena Marts 03, 2016 1:51 pm

Maks var būt priecīgs, jo vakar beidzot bija gaisma Inter spēlē. parādīja, ka var.
termometrs
termometrs

Post  Lukstins88 Piektdiena Marts 04, 2016 12:22 am

Bonucci: "I’m not going to lie, that was the worst performance we’ve had since I’ve been at Juventus."

Post  makaweli Piektdiena Marts 04, 2016 7:08 pm

Beizot man patika, kā mēs spēlējam, sen tā nebija bijis. Visu laiku bija sajūta, ka pendelēs zaudēsim. Domāju, ka varēja noņemt Karico pret Handu, bet tas nebūtu īsti korekti pret pirmo, labi, lai paliek. Tagad obligāti jāuzvar abas mājas spēles pret Palermo un Bolonju.
Juve izskatījās ļoti nemotivēta, neziinu, iespējams, bija noguruši pēc spēles ar Bayern. Sastāvs jau nebija arī tik slikts. Viena no labākajām spēlēm, kādu esam nospēlējuši. Visi malači. Da labi, noticējāt jau. Nagatomo joprojām zābaks, Dzakeronī nesen teica, ka, ja Juto būtu itālis, tad viņš būtu izlases materiāls. Pārsmējos. Ljaičam vispār vajag nez cik iespējas, lai gūtu vārtus.

Post  Vylks Svētdena Maijs 22, 2016 2:03 pm

Sveicieni Juvei un tās faniem ar vēl vienu trofeju!

Priecīgā ziņa ir Sassuolo iekļūšana eirokausos. Viņi to bija pelnījuši!!! Cerams nepievils... Very Happy

Post  velnciemietis Trešdiena Februāris 01, 2017 12:17 am

termometrs rakstīja:nu, cik tad var, galu galā? straglainākā komanda pēdējos gados 8 uzvaras pēc kārtas noturēja. A Sērijā tik īsā periodā jau četriniekā iekāpa. divus mēnešus atpakaļ kkas tāds nebija iedomājams.

Nu te varēja arī reāli pacensties Piolī arī trofeju vinnēt Very Happy

Post  termometrs Trešdiena Februāris 01, 2017 12:22 am

termometrs
termometrs

Post  velnciemietis Trešdiena Februāris 01, 2017 12:40 am

termometrs rakstīja:ka tik nepārdegtu. viņi vēl pārbūves stadijā. domāju, ka atpūtināja kapātājus, lai gan neredzēju sastāvus un strīms nebija. vairāk jau Milāna tēmē uz titulu.

Tāds pusjauktais jāatzīst Smile Milāna jau vēl pirms Inter no šitā turnīra izlidoja Very Happy

Post  velnciemietis Trešdiena Maijs 17, 2017 10:59 pm

Ieslēdzu finālu Juve labi noskaņojušies, Dani Alvešs fenomenāls arī šovakar. Pēc 1. puslaika 2-0 vadība Juvei pār Lazio

Post  Lukstins88 Pirmdiena Augusts 07, 2017 12:12 am

Pordenone bez Zommera pārvar 2. kārtu
Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  Hosa Svētdena Augusts 13, 2017 11:44 pm

Neticama Itālijas Superkausa izskaņa. 2:0, 2:2, un tomēr kārtējais Lukaku ģimenes pārstāvis šodien kaldina savas komandas uzvaru. Jā, skaista izskaņa un pelnīta trofeja "Lazio". Malači! Alegri būs par ko padomāt. Benatia tomēr nav pamatsastāva līmenī. Eh! Neutral

Aizgāja garām De Šiljo kā stāvošam Džordans Lukaku Smile
Mēs ar termo vēl spriedām, ka Lazio novājinājušies, bet redz vienā mačā var joprojām optimālu Juvi apspēlēt Smile

Post  termometrs Svētdena Augusts 13, 2017 11:59 pm

bļā, neticams prieks par Inzagī! vnk fenomenāls treneris. tādam vājam klubam kā Lācio jau trofeju dabūjis.
termometrs
termometrs

Post  velnciemietis Otrdiena Decembris 26, 2017 10:00 pm

Ieslēdzu 1/4 finālu Lazio-Fiorentina:

Lazio: Strakosha, Bastos, de Vrij, Radu, Parolo, Milinkovic-Savic, Basta, Lucas Leiva, Lulic, F. Anderson, Caicedo

Fiorentina: Dragowski, Milenkovic, Astori, Vitor Hugo, Benassi, Veretout, Gaspar, Sánchez, Chiesa, Saponara, Babacar

Atņem bumbu Lukas Leiva laukuma centrā, Milinkovičs-Savičs aizvelk līdz soda laukumam un piespēlē Luličam, kurš pārmet bumbu no kreisās uz labo un raida bumbu tālajā stūrī 1-0 Lazio

Post  velnciemietis Otrdiena Decembris 26, 2017 10:28 pm

Kaisedo nespēj turpināt maču, Inzagī piespiedu maiņa nāk Imobīle laukumā

Lielisks moments Luličam iesist otros, bet vārtos malacis Drangovskis Violai

Astori ņēma piemēru no Swansea futbolistiem kā atvest momentu uz saviem vārtiem, bet nu Andersons nesoda - aizripina bumbu garām tālajam stūrim

Piolī dubultmaiņa puslaikā Violai - Benasī un Saponaras vietā iznāk Esseriks un Simeones dēls Džovanni

Pēdējo reizi labojis velnciemietis Otrdiena Decembris 26, 2017 11:07 pm; labots 1 reizi

Post  termometrs Otrdiena Decembris 26, 2017 10:53 pm

termometrs
termometrs

Post  velnciemietis Otrdiena Decembris 26, 2017 11:09 pm

termometrs rakstīja:kā es aizmirsu šo spēli?! fak, no rīta izplānoju, ka šis būs vakara mačs un līdz tam kādu Anglijas spēli pavērošu. rezultātā noskatījos 2 EPL mačus un par šo pat aizmirsu....

Nu tikai Lazio dominanci šeit palaidi garām 1. puslaikā, Viola vispār bez momentiem

Varētu būt, ka rīt Milānas derbijs interesantāks Very Happy

Post  termometrs Otrdiena Decembris 26, 2017 11:13 pm

njā, ja Milāna rīt zaudē un arī pret Fiori neuzvar līgā, tad Gatuzo nometīs. kāda jēga nomest interimu? wtf?
termometrs
termometrs

Post  velnciemietis Otrdiena Decembris 26, 2017 11:27 pm

Strakoša izručī pēc Kjēzas apvedošā sitiena

Tas šķiet arī viss no Fiorentinas šajā mačā, Lazio pārliecinoši iekļūst 1/2 finālā

Post  velnciemietis Trešdiena Decembris 27, 2017 9:42 pm

Ieslēdzu nākamo 1/4 finālu starp Milānas komandām:

Milāna: Storari A. Donnaruma, Abate, Bonucci, Romagnoli, Rodríguez, Biglia, Kessié, Locatelli, Suso, Bonaventura, Kalinic

Inter: Handanovic, Cancelo, Škriniar, Ranocchia, Nagatomo, Vecino, Gagliardini, Candreva, João Mário, Perišic, Icardi

Bonaventura cenšās pārsteigt Handanoviču no 2. stāva, bet Inter vārtsargs velk.

Pēdējo reizi labojis velnciemietis Trešdiena Decembris 27, 2017 10:15 pm; labots 2 reizes