The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vārtsargi

+9
makaweli
Sky
Roberts
velnciemietis
dainissimo
martinsk
termometrs
Lukstins88
13 posters

Lapa 26 no 36 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 36  Next

Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Augusts 21, 2015 10:37 pm

skatos PSG spēli, vārtos stāv vācietis Traps, bet Salvatore Sirigū, kurš ir otrais labākais itāļu vārtsargs aiz Džidžī Bufona un tiek uzskatīts par Bufona aizstājēju izlasē, sēž uz rezervistu sola. jau trešo spēli pēc kārtas. skatos šo visu jau trešo nedēļu un domāju, ka pavisam nesen vēl visdominējošākā valsts vārtsargu ražošanā, vispilnīgāko vārtsargu veidošanā un augstākās klases vārtsargu mantošanā valsts, Itālija, ir šī resursa all-time-low priekšā.
es patiešām nevaru atcerēties laiku, kad vēl ir bijusi tāda situācija, kad otrais izlases vārtsargs, kuru divus gadus atpakaļ daudzi vēlējās likt ne tikai blakus Bufonam spēju un līmeņa ziņā, bet pat pāri viņam, ir rezervists savā klubā. bet trešā vispār nav. visai apbrīnojams laiks.
trešais nav tādā ziņā, ka vispār tāds resurss kā vārtsargs, kurš ir izsaukumu uz izlasi cienīgs valstī nav. protams, ka ir. tāds ir Matija Perins. tāds potenciāli ir Federiko Marketī. potenciāli tāpēc, ka, lai gan uz papīra viņš ir labāks gan par Perinu, gan par Sirigū un visiem pārējiem itāļu vārtsargiem (izņemot Bufonu, protams), pēdējās divās sezonās viņš pēc katras trešās spēles ārstējas un pašreiz atkal ir savainojies vien pēc divām nospēlētām spēlēm Lācio sastāvā. es nemaz nerunāšu par faktu, kuru esmu cilājis pēdējos divus gadus - to, ka gan Marketī, gan Sirigū, gan Perins ir ļoti stabili spēlējuši ļoti vāji izlases vārtos, kad tiem tika atvēlēts tāds gods. pagaidām nerunāšu.

šo tēmu neceļu tāpēc, ka esmu nobažījies par situāciju. Bufons spēlēs izlasē vēl gadus 3 varbūt pat 5. neticu, ka vismaz trīs nākamo gadu laikā kāds spēs viņu izkonkurēt. par vārtiem esmu drošs. bažījos par pašu faktu. kaut kas mūsu sistēmā sāk iet greizi. ar katru nākamo sezonu mēs pārtopam par viduvēju vārtsargu ražotāju. kļūstam vienkārši, citiem līdzīgi. padomājiet kādus monstrus ražojām 20, 15 un pat 10 gadus atpakaļ. tikmēr gan Spānijā, gan Vācijā, gan Francijā šajā departamentā nekad nebija nekas īpašs. viens - divi lieliski eksemplāri un viss.
es nerunāju arī par talantu, ko var attiecināt uz Vācijas vārtsargu dominanci pēdējos gados. paaudzes nāk un aiziet, talanti pieplūst un nozūd. es runāju par to kaut ko, kas padarīja agrākos itāļu vārtsargus īpašus. tas nebija talants, kas ir manāms vāciešos šodien. nebija atlētisms, kas ir manāms spāņos. tas bija kas cits. psiholoģija, pieredzējuša spēlētāja cienīgs mierīgums agrā vecumā, spēja adaptēties. tas nenāk no vārtsargu skolas, tas nāk no cilvēkiem. itāļi vienmēr ir bijuši savādāki. nu, katrai futbola valstij ir savas īpašības, bet, kad mēs runājam par tīri cilvēciskām īpašībām uz laukuma, tad itāļiem nekad neviens nevarēja līdzināties. tās ir emocijas himnas laikā un 85. minūtē pie 0:1, tas ir fair-play un pretinieka cieņa, tā ir komunikācija savā starpā. itāļi laukumā vienmēr ir nesuši daudz vairāk no ikdienas cilvēku īpašībām, nekā citas nācijas.
tieši to es attiecinu uz viņu vārtsargiem. salīdziniet Kasiljasu, Lorisu, Hārtu, Noijeru, Bufonu (Top5 līgu labākos vārtsargus). jūs mierīgi salīdzināsiet pirmos četrus, bet nevienu no viņiem nevarēsiet likt klāt Bufona. un es atkal nerunāju par spējām, talantu un iemaņām. tas ir tas kaut kas, ko arī jūs nespēsiet aprakstīt. Bufona vietā varam likt Paļjuku, atceraties? tas pats stāsts. ļoti labi, bet vienmuļi, vienkārši vārtsargi Spānijā, Francijā, Anglijā un Vācijā, bet Itālijā Paļjuka. Perucī. Toldo.

bet šodien mēs esam parasti. mēs mierīgi varam likt Sirigū blakām Kasiljasam un Lorisam. patiesību sakot, tikai psiholoģiskā ziņā, jo pieredzes ziņā pirmie divi pamatīgi ieliek talantīgajam Sirigū, kurš pirms 30 gadiem jau ir kļuvis par Nr.2 savā klubā, kurš nemaz nespēlē tajā grūtākajā vārtsargam čempionātā. to pašu varam darīt ar Perinu. Marketī gan šeit nelikšu, jo potenciāls viņam ir Bufona. ja jau pats Bufons ir pateicis, ka kopš visiem jaunajiem-Bufoniem tieši Marketī viņam personīgi visvairāk ir atgādinājis sevi gan jaunībā, gan jau brieduma gados, tad kas esam mēs, lai mēģinātu viņa vārdus apgāzt?
Bufons, Abjatī, Desanktis ir tie vārtsargi, kuri mums ir palikuši no labajiem laikiem, kad mēs vēl varējām lepoties ar saviem vārtsargiem. un pat kad mums uzteica "jā, bet Desanktis nespēlē top-komandā" vai "Abjatī ir Nr.2 Milānā", tie vienmēr pierādīja, ka ir veči ar spējām un iekšām, kad tiem atkrita tāda iespēja. Abjatī savās īrēs ārdījās un Milānā arī, kad bija nepieciešams. Desanktis uz vecumu arī top-klubos bija galvenais vilcējs, nemaz nerunājot par izlasi. tie ir veči, kuri neliek rokas priekšā sejai, kad kāds ar izskūtu pimpi uz deniņiem iznāk izgājienā 1vs1, nesaspiežās šprotē pie tuvās štangas, kad vingeris ieskrien soda laukumā no flanga un nesāk raustīties no bailēm, kad kāds mēģina iekrosot viņa soda laukumā.
vairāk tādu mums nav. un neizskatās, ka tuvākajā laikā būs. kamēr mūsu Nr.2 būs Nr.2 arī sētas čempionāta klubā, mūsu Nr.3 būs mūžīgi talantīgais, bet provinces komandu velkošais puika, bet viņus aizstās Padellī... bļaģ.... Padellī.

termometrs
termometrs

Number of posts : 33206
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Piektdiena Augusts 21, 2015 10:40 pm

Kpc man šī visa sakarā nāk prātā šis

dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36422
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Piektdiena Augusts 21, 2015 10:43 pm

Pa nopietno runājot, Bardī pēc lasītā varētu nebūt Espanyol pirmais numurs, kas aŗi liels wtf
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36422
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Piektdiena Augusts 21, 2015 10:45 pm

Mani nepārsteidz, ka Traps ir nr.1
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Augusts 21, 2015 10:55 pm

Vynilz rakstīja:Pa nopietno runājot, Bardī pēc lasītā varētu nebūt Espanyol pirmais numurs, kas aŗi liels wtf
nopietni?! es vispār nobrīnījos, ka viņš pēkšņi uz Spāniju aizgāja. tas jau bija milzīgs wtf. tik talantīgs skaitījās. lai gan nedaudz sajauca par sevi priekšstatu savā debijas (vai otrajā) sezonā A Sērijā, jo bija visai nestabils un daudz kļūdu pieļāva. tomēr jauns un nākotnei viņu Inter ļoti cerēja savos vārtos ielikt. tāpēc aiziešana no savas līgas tādā vecumā likās nenormāla hujņa, bet te vēl arī tajā līgā nebūs Nr.1... psc. totāls pagrimums.

nē, protams, ir Itālijā vēl pāris labu talantu. Leālī daudzi slavē pēc savas pirmās sezonas A Sērijā. atgādināšu, ka Leālī 16-17 gadu vecumā sauca par Itālijas nākotni. nezinu, vai dēļ tā, ka Juvē spēlēja, vai reāli bija labs jauniešu komandā, bet haips ap viņu bija ļoti liels visu viņa karjeru. ā, viņš noārdījās arī B Sērijā gadus divus atpakaļ. pagāšsezon varējām redzēt viņu augstākajā līgā un viņš atstāja labu, bet ne perfektu priekšstatu. mani vairāk uzrunāja Skufē, kad viņš spēlēja Udīnē. Leālī atgādināja tādu Perina tipu - kurāžas-vārtsargu, kurš var vilkt visu, bet arī būt visai viduvējs.
bet, runājot par jauniešiem, mani ļoti sarūgtina itāļu klubu attieksme pret saviem vārtsargiem. esmu jau daudz runājis par to, ka nesaprotu tādu klubu kā Milāna, Fiore, Napolī, Roma loģiku, kad tie iet pēc ārzemju vārtsargiem, kad pašmāju vārtsargi ir labi un talantīgi, kuri var izaugt par vēl labākiem, ja tiem tiktu dota iespēja. pie tam šie klubi neiet pēc supervārtsargiem, bet pēc tik pat nepazīstamiem brazīļiem, rumāņiem, utt. tāpēc arī šādi Bardī aiziet uz Spāniju, jo vietējie klubi negrib riskēt, dodot viņiem iespējas.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33206
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Piektdiena Augusts 21, 2015 10:55 pm

Mani gan pārsteidz. Pret Sirigū nekādas pretenzijas pēc snieguma nebija un nevarēja būt. Absolūti nekādas. Augstas klases GK. Nu ne Bufona klases, but still. Darīja savu darbu, burkas netaisīja. Vnk WTF.
Ja vēl būtu Trapam kkāds glamūrs vai kas, es saprastu, PSG ietu pēc Lorisa, tad neviens i nebrīnītos, ka Sirigū sēž, pat ja Loriss katru spēli ielaistu pa taurenītim, bet nē, atnāca čuvaks no Doičlandes 2. šķiras kluba un ieņēma vietu pamatā.


Pēdējo reizi labojis march_2k Piektdiena Augusts 21, 2015 11:06 pm; labots 1 reizi
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14043
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Piektdiena Augusts 21, 2015 11:04 pm

Vo, vo. Šite es ar piekritīšu Mārčam, turklāt aizpagājušā sezonā Sirigu reāli bija galvenais PSG vilcējs kamēr PSG vēl tikai riktējās spēle kopā
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21795
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Augusts 21, 2015 11:05 pm

march_2k rakstīja:Mani gan pārsteidz. Pret Sirigū nekādas pretenzijas pēc spēles nebija un nevarēja būt. Absolūti nekādas. Augstas klases GK. Nu ne Bufona klases, but still. Darīja savu darbu, burkas netaisīja. Vnk WTF.
Ja vēl būtu Trapam kkāds glamūrs vai kas, es saprastu, PSG ietu pēc Lorisa, tad neviens i nebrīnītos, ka Sirigū sēž, pat ja Loriss katru spēli ielaistu pa taurenītim, bet nē, atnāca čuvaks no Doičlandes 2. šķiras kluba un ieņēma vietu pamatā.
tieši tā. man liekas, ka pat Blāns bija pārsteigtāks par Lukstu, kad izdomāja likt Trapu priekšā Sirigū.
Sirigū daudzi francūži vainoja pie vājās ČL kampaņas. lai gan direct-kļūdas viņš nepieļāva un bija ļoti stabils, varēja nospēlēt labāk pie pāris Barselonas iesistajiem goliem. Francijā gan stabils un absolūti labākais. viennozīmīgi daudz augstāka līmeņa vārtsargs par Trapu par kuru neviens īsti neko nezināja vairāk par to, ka viņš ir talantīgs.
atceros, ka kāds no NTV ekspertiem teica, ka parīzieši nav apmierināti ar to, ka tik lielā klubā kā PSG stāv vārtsargs, kurš ir Nr.2 savā izlasē. ja no šīs loģikas izejam, tad arī iešana pēc Trapa vispār nekādos vārtos neiet. nobodijs over Nr.2 aiz Bufona, psc.

Lukstiņ, ppastāsti, kas Tevī radīja tādu pārliecību?


Pēdējo reizi labojis termometrs Piektdiena Augusts 21, 2015 11:06 pm; labots 1 reizi
termometrs
termometrs

Number of posts : 33206
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Piektdiena Augusts 21, 2015 11:05 pm

Tak tas Luxts, viņu nekas nepārsteidz vairāk. Copy-paste uz katru ziņu. Nozaga traktoru, nekādu pārsteigumu
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36422
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Piektdiena Augusts 21, 2015 11:10 pm

Protams, Sirigū ir labs gk utt., bet Traps tika ņemts kā nr. 1, tāpēc jau arī uzreiz pēc Trapa iegādes parādījās baumas, ka Sirigū varētu atgriezties Itālijā, jo Parīzē viņš būs uz beņķa
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Piektdiena Augusts 21, 2015 11:10 pm

Lol. Vainot PSG ČL kampaņu uz GK ir tīrā mudacība. Nu nav viņiem tik kruta tā komanda vnk. Pie tam pret formā esošu Svaresu, Mesi un Neimaru (katrs pa reizei izšāva ar dubli, ja pareizi atceros).
Plus vēl tā loģika ar "izlases 2. nr." pilnībā nelīmējas kopā, tieši tā.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14043
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Augusts 21, 2015 11:19 pm

tieši par to domāju, ka PSG tak nav nemaz tik spēcīga komanda, lai būtu ambīcijām, ka sitīs Barselonu un ņems ČL. aizsardzību izpisa pilnīgi lupatās, kreatīvs nestrādāja, bet uzbrukums neko neiespēja izņemot pāris momentus pa abām spēlēm. pa lielam viņiem Sirigū ir Top3 spēlētājs. lai gan iepriekšējā sezona, kas bija solīda, nebija tik spoža kā pirmās divas. bet nu, pamata tam, lai viņā šaubītos tiešām nebija.

Lukst, es saprastu, ja tu teiktu, ka Traps tika ņemts kā Nr.1, ja tas tiktu oficiāli izziņots no PSG puses, utt. bet tā nav. ja kāds no PSG pārstāvjiem pateiktu vasarā, ka Traps tiek ņemts kā Nr.1 un pie tam Sirigū netiks pārdots, tad tiktu sacelts pamatīgs hajs parīziešu fanu vidū. tak neviens normāli domājošs cilvēks nevarēja gaidīt to, ka Traps tika ņemts kā Nr.1 pāri Sirigū.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33206
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Piektdiena Augusts 21, 2015 11:22 pm

Es nesaku, ka es gaidīju, ka Traps būs Nr.1 bet tas ka viņ ir nr.1 mani nepavisam nepārsteidz. Tikpat labi varēja vārtos būt Sirigu
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Augusts 21, 2015 11:24 pm

Lukstins88 rakstīja:Es nesaku, ka es gaidīju, ka Traps būs Nr.1 bet tas ka viņ ir nr.1 mani nepavisam nepārsteidz. Tikpat labi varēja vārtos būt Sirigu
Lukstins88 rakstīja:Protams, Sirigū ir labs gk utt., bet Traps tika ņemts kā nr. 1
man liekas, ka arī Ligue 1 topikā pāris reizes teici pirms sezonas, ka zināji, ka Traps būs Nr.1 do you know something that nobody else knos, Luxt?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33206
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Piektdiena Augusts 21, 2015 11:49 pm

termometrs rakstīja:
man liekas, ka arī Ligue 1 topikā pāris reizes teici pirms sezonas, ka zināji, ka Traps būs Nr.1 do you know something that nobody else knos, Luxt?

Apparently so Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21795
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Sestdiena Augusts 22, 2015 7:35 am

termometrs rakstīja:
man liekas, ka arī Ligue 1 topikā pāris reizes teici pirms sezonas, ka zināji, ka Traps būs Nr.1 do you know something that nobody else knos, Luxt?


Savu es jau pateicu un pie tā arī palieku
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Sestdiena Augusts 22, 2015 9:53 am

Pat Francijā tas nevienu nepārsteidz, ka Traps ir PSG nr.1, bet šeit (VK) tas ir šokējoši pārsteidzis visus



Un lūk Blāna teiktais Trapa prezentāijas laikā

"In my opinion, Kevin is one of the best goalkeepers in the world. He has huge potential," said PSG head coach Laurent Blanc, who hinted Trapp will be the new number one after saying Trapp would feature in both the French Super Cup and the opening game of the season.
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Trešdiena Augusts 26, 2015 7:35 pm

velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21795
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Trešdiena Augusts 26, 2015 7:42 pm

velnciemietis rakstīja:Šiem jāpievērš uzmanība: http://www.sports.ru/tribuna/blogs/futuro/818233.html
Nu Velenroiters vienīgais redzēts un uzreiz ČL. Bija labi priekš jaunekļa. Abiem ar Skufē gan tgd pa īrēm jādzīvojas
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36422
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Sestdiena Septembris 05, 2015 3:36 pm

velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21795
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  Vylks Sestdiena Septembris 19, 2015 1:23 am

Vylks
Vylks

Number of posts : 381
Join date : 18.07.15
Age : 45

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Sestdiena Septembris 19, 2015 11:05 am

kas mani izbrīna ir tas, cik liela uzmanība pēkšņi viņam tiek pievērsta. labi, kuru katru dienu paliks 20 gadi kopš viņa debijas augstākajā līgā. taču, kas mani visivairāk kretinē ir tas, ka gadu-divus atpakaļ neviens pat nešaubījās par to, ka Bufons ir labākais vārtsargs vēsturē, bet kopš City spēles es dzirdu citātus kā "probably the best ever" un "one of the best ever." pie tam tie nāk no tādiem cilvēkiem kā Pirlo un Alegrī. viņu visādi Dzofi un Šmaiheli jau 10 gadus atpakaļ definēja kā "best ever" un pat vikipēdijā tas bija rakstīts vēl kad man internets nebija.
ezim skaidrs, ka futbola vēsturē vēl nav bijis ne tāds vārtsargs, ne tāds spēlētājs kā Bufons. un diez vai arī būs. kāds tur Noijers? kāds Kasiljass? likt šos vārtsargus viņam blakus ir apkaunojums.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33206
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Sestdiena Septembris 19, 2015 1:37 pm

Bufons ir labs savam laikam. Kādam labāks bija Kāns. Citam Šmaihels. Cits nosauks Dzofu, Jašinu vai Zamoru. Nav ko lieki pisties. Gads, divi, maksimums - trīs, un Bufona karjera būs cauri. Nāks jauni varoņi.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Sestdiena Septembris 19, 2015 1:49 pm

nē, bdieni, nepiekrītu. Tu taču izcelsi pāris spēlētājus, kurus uzskati par labākajiem vēsturē. nu, populāri uzskatīt divus - Pelē un Maradonu. tad vēl ir Kruifs, Zidāns, Mesī, utt. ir bariņš ar izcēlējiem, kurus uzskata par labākajiem vēsturē pie tā, ka viņi jau vairākas dekādes futbolu nespēlē. nāca un nāks jaunie Platinī, jaunie Van Basteni, Raikāri, Ronaldo, utt. bet ir spēlētāji, kurus nokopēt nebija un joprojām nav iespējams. visdažādāko iemeslu dēļ.
Tu netici šiem 'sarakstiem'? nu, neuzskati, ka ir pāris spēlētāju, kuri ir bijuši tik labi, ka vēl nav bijuši labāki?

es, piemēram, uzskatu, ka, ja mēs pieturamies pie stereotipa par to, ka Pelē un Maradona ir labākie futbolisti vēsturē (pret ko pats attiecos ar pohuju), tad Bufons ir šajā sarakstā vismaz kā trešais.
ja salīdzināt ar citiem vārtsargiem, tad te nav vērts pat pieminēt citus, jo pat Tu piekritīsi, ka tik labu vārtsargu nav bijis, kuri ne tikai ir spēlējuši tādā līmenī individuāli un sasnieguši titulus un individuālus apbalvojumus, bet ir spēlējuši tādā līmenī tik ilgi, dominanti, bez kritumiem un kas vārtsargu spēlē ir tik nozīmīgi - gandrīz bezkļūdīgi. manuprāt, vērtējot vārtsargus, tik liela nozīme nav jāpievērš nekam citam, cik viņu ilglaicībai augstākajā līmenī un stabilitātei.
katram un katrai paaudzei savs varonis, bet es biju pavisam mazs, kad dominēja Maradona un Pelē vispār neesmu redzējis dzīvajā, taču uzaugu kā futbola fans ar apziņu, ka šie divi ir labākie futbolisti kādi vispār ir bijuši. līdz ar to man ir grūti iedomāties kā pat vislielākais Kāna fans var likt Olivera karjeru un individuālās spējas blakus Bufonam, kurš spēlēja pat augstākā līmenī par Kānu un tika uzskatīts par vienu no labākajiem, kad viņam vēl nebija 20 gadu kamēr Kāns tajos laikos vēl pat nebija sasniedzi savus labākos gadus.
tas tikai piemērs, protams.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33206
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Sestdiena Septembris 19, 2015 4:27 pm

To vēsturisko ietekmi jau tikai laiks sakārto. Ja pēc 30 gadiem atcerēsies Bufonu kā labāko GK, tad arī spriedīs. Kasiljasu gan jau, ka atcerēsies. Lielāks praims, spēcīgākā klubā spēlējis. Ar izlasi daudz sasniedza.

Bufons kā trešais aiz Pelē un Maradonas? Šaubos vai vēl kāds Pasaulē tā uzskata.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 26 Empty Re: Vārtsargi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 26 no 36 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 36  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā