The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vārtsargi

+9
makaweli
Sky
Roberts
velnciemietis
dainissimo
martinsk
termometrs
Lukstins88
13 posters

Lapa 25 no 36 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 36  Next

Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Svētdena Jūlijs 12, 2015 6:39 pm

termometrs rakstīja:es nezinu par ko oponēt vai kam piekrist. mani statistika nekad nav interesējusi. vienīgi tā, kur reāli atspoguļojas vārtsarga nodarbinātība - seivu reits, seivu daudzums, krosu ķeršana, utt.

Te kak raz ņemta statistika 50 sitieni pa vārtiem sezonā vismaz Smile
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Jūlijs 12, 2015 6:46 pm

seivreitu nav Neutral da mani vienkārši cipari vārtsargu spēlē neinteresē. vārtsarga spēlē svarīgākais faktors ir psiholoģija. kā jau teicu, 100 kilogramīgs lempis var būt labāks par 2metrīgu atlētu, ja ir spēcīgs mentāli, gudrs taktiski un pieredzējis.
salīdzini to pašu Ospinu ar Čehu, ja runājam par Arsenālu. visos apskatos Ospina ir labākais vārtsargs pēdējā gadā (+PK). gan whoscored, gan šeit - viņam daudz sita pa vārtiem, viņš maz laida iekšā, utt. taču viņu neviens eksperts nenovērtē, neuzskata par pietiekami labu. Senāla fani, kuri skatījās pagāšsezon Senālu, kad tur Ospina spēlēja var iedomāties viņu komandu spēlējam ar šo vārtsargu 50 spēles sezonā ar cerību uzvarēt EPL un ČL tikt vismaz līdz finālam? nu, nevar. lai cik labs vārtsargs viņš būtu, viņā nav tas, kas viņu padarītu par pārliecinošu un stabilu. kamēr viss ir ļoti labi, tikmēr viņš ir ļoti labs. atliek uzlīt lietum ,izlaist 1vs1 izgājienu, vai pieļaut kļūdu kā tas ir jau pavisam cits cilvēks vārtos.
un skatoties uz Čehu uzreiz rodas pārliecība, ka jā, tas ir vecis vārtos. viņš pat var neveikt seivu pa spēli, bet tu vari būt pārliecināts, ka viss ir kārtībā vārtos, jo tur ir vecis. kāpēc? kā lai to izskaidro? divas dažādas vārtsargu galaktikas? tā ir psiholoģija, pieredze un mentalitāte. to nevar atspoguļot ciparos. tāpēc ir ļoti maz cilvēku, kuri kaut ko šarī no vārtsargu spēles.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Jūlijs 19, 2015 12:44 pm

uzgāju vienu topu - pasaules labāko vārtsargu kļūdas. uzreiz sagribējās aprakstīt 'mūsdienu labākos' vārtsargus.
vienmēr ir paticis pavērot kā kļūdās labākie. diemžēl mūsdienās futbola līmenis ir krities un arī vārtsargu mākslas pazinēju skaits ir krietni samazinājies. diemžēl ir grūti nosaukt vismaz vienu vārtsargu, kurš ir uzradies pēdējo desmit gadu laikā un iemiesojis pārliecību par sevi gan komandas treneros, gan klubu fanos. ja gadus divdesmit atpakaļ nepietika roku, lai tādus uzskaitītu, tad šodien tādu vispār nav. vārtsargi ir kļuvuši par parastiem spēlētājiem no kuriem neko neprasa. kuru kļūdas ir pieņemamas, kurus redz kā cilvēkus un pieņem to, ka viņš var nobīties, nenospēlēt līdz galam vai kļūdīties.

Hugo Loriss



izcils piemērs tam, ko teicu iepriekšējā rindkopā. es ļoti labi atceros Lorisa celšanos statusā. kad viņš vēl spēlēja Nicā, tad skatījos Eirogolus un viņu ļoti bieži tur varēja redzēt kā vienu no galvenajiem varoņiem. Lionā viņš izauga jaunā līmenī un šodien viņu var nosaukt par augstākās klases vārtsargu. taču Loriss, manuprāt, ir viens no pirmajiem, ja ne pirmais šo mūsdienu pusiju-vārtsargu pārstāvis.
viņš bija pirmais, kurš patiešām skaitījās ļoti talantīgs, labs, kuram tika dota kapteiņa apsēja agrā vecumā, bet kuram pavisam nav personība ne laukumā, ne ārpus tā. kurš spēj pieļaut neiedomājamas kļūdas un darīja to bieži Lionā un arī Totenhemā. es viņu asociēju ar apsēstību ap vārtsargiem, kuriem ir viena īpašība - spēle uz publiku. kopš Loriss uzgāja uz skatuves, palika par normālu lietu glorificēt tādus vārtsargus kā Muslera, Ščesnijs, Rui Patrisiū, utt.
man patīk Loriss, jo viņš Anglijā ir transformējies. no maza puisīša, kuru visi slavēja un mīlēja neskatoties uz viņa vājībām, Anglijā viņš izauga par cīnītāju un veci ar pautiem. šodien viņu patiešām var likt par kapteini un saukt par veci. bet es to asociētu ar to, ka viņš atnāca pareizā klubā pareizā laikā. Spuras ne tuvu nav top-klubs. tas ir klubs ar vājiem aizsargiem, nestabiliem rezultātiem. šādā klubā Loriss spēja atrast sevī cīnītāja īpašības un tas noderēja klubam labāk nekā noderētu jebkurš cits top-vārtsargs.
kas būtu, ja mēs Lorisu ieliktu Arsenāla vārtos? vai Čelsī vārtos? viņam tur nebūtu jāskraida kā vistai un jāglābj savi aizsargi jau ārpus soda laukuma. cik liela iespējamība ir tam, ka viņš atkal pārkļūtu par puisēnu, kurš nav gatavs uzņemties atbildību par grūtām lietām vārtsarga spēlē?

Ikers Kasiljass



būtībā Lorisa kategorijā liekams vārtsargs, kurš bija veiksmīgs spēlēt vienā no pasaules stiprākajiem klubiem ar stiprākiem aizsargiem kopš 18 gadu vecuma visu savu karjeru. visu cieņu viņa karjerai, nopelniem, pieredzei, taču, ja Ikers spēlētu jebkurā citā Spānijas klubā, viņš nesasniegtu ne tuvu neko tam, ko ir sasniedzis Madridē.
Kasiljass kompensēja savas vājības komunikācijā, spēles lasīšanā, vārtsarga tehnikā un pārliecībā izgājienos ar ātrumu, reakciju, cīņas sparu. ar to ir ļoti viegli iemantot cieņu un vārdu. tāpēc mēs joprojām sastopam komentārus par to, cik lielisks vārtsargs ir Manone un Muslera, lai gan...
man ļoti patīk cilvēki, kuri spēj adaptēties savām vājībām un izmantot citas savas īpašības, lai sasniegtu augstienes un kompensētu vājos punktus. taču es nekad nesapratīšu kā var būt tā, ka cilvēks ar tik milzīgu pieredzi 33 gadu vecumā var būt tik nedrošs par savām spējām un uzvesties laukumā kā 18 gadīgs puika.

Manuels Noijers



ja man būtu jāpasaka viens vārds ar kuru man asociējas Noijers, tad tas būtu vārds 'pludiņš'. šis vācu spānis ir labākais piemērs vārtsargu krosoveram un viens no pirmajiem, kurš ir uzkāpis tik augstu. Noijerā ir vērojama šī klasiskā vācu sistēmas un tehnikas audzināšana, kad cilvēks agrā vecumā ir ļoti pārliecināts par sevi, ļoti labi sagatavots dažādām situācijām un ir liela personība neskatoties uz savas pieredzes trūkumu. bet tai pat laikā Noijers ir milzīgs pohujists, kas pavisam nav raksturīgi vācietim. tas ir vārtsargs, kurš spēj dominēt jebkurā komponentā - izgājienos 1vs1, cīņā otrajā stāvā, spēlē ar kājām, spēlē uz līnijas, bet viņa lielākā vājība ir tas, ka viņš vienmēr ir kaut kādā savā pasaulē. līdz ar to viņš bieži nav gatavs pavisam vienkāršām situācijām.
Noijers ir uztaisījis sev vārdu pateicoties tam, ka ir ļoti labs vārtsargs, taču, manuprāt, viņš ir viens no pārvērtētākajiem vārtsargiem kādu man nācies zināt. lai gan viņa potenciāls ir neizmērāms.

Petrs Čehs



Čehs ir viens no tiem vārtsargiem par kura spējām var būt drošs jebkurš, kurš iemieso pārliecību katrā. taču tajā pašā laikā viņš pieļauj 2-3 stulbas kļūdas katrā sezonā. neskatoties uz to, viņš nekad nav iemantojis reputāciju kāda piemīt, piemēram, Kasiljasam. viņu neviens nesauc par error-prone, lai gan viņš tāds ir vistiešākajā nozīmē.
Čeha stabilitāte un spēja vilkt komandu vienatnē pret jebkādu pretinieku ir tas, kas padara viņu par leģendu un vienu no labākajiem vārtsargiem futbola vēsturē. manuprāt viņš ir piegājis vistuvāk vārtsargu ideālam no visiem vārtsargiem kopš Petera Šmaihela. neskatoties uz to viņš ir ļoti, ļoti tālu no ideāla. ļoti tālu. ja salīdzina viņu ar ideālu, tad viņu varētu saukt par amatieri. un starp viņu un ideālu ir tikai Šmaihels. visai amizanti.

Džidžī Bufons



lūk arī ideāls.

Dāvids Dehē



viens no tiem, kurš nesalūza zem spiediena un adaptējās tam, kas likās, ka nav viņam pa spēkam. es nesauktu Dehē par izveidotu vārtsargu. viņš vēl daudz nav redzējis. šī, nākamā un aiznākamā sezona būs galvenās sezonas viņa karjerā. ja viņš spēs turpināt augt tā kā to ir darījis līdz tam nākamajās trijās sezonās un viņam nebūs lūzuma brīžu, tad viņš kļūs par labāko vārtsargu pasaulē uz 25-26 gadu vecumu. es paskaidrošu kāpēc.
pagaidām ir grūti nosaukt Dehē par augstākās klases vārtsargu, jo viņš vēl nav spēlējis augstākajā līmenī. es vairākkārt esmu teicis, ka ir ļoti viegli izvelties un izveidot sev vārdu viduvējā vai vēl labāk - kādreizējā top klubā, kas piedzīvot grūtus laikus, straglo un nespēj rast stabilitāti. ir viegli izcelties, kad pa taviem vārtiem tiek izdarīti 10-15 sitienu pa vārtiem. ja tu atsit 8 no tiem, tu esi varonis. un tu vari nenoķert krosu, kļūdīties piespēlē - tu izcēli 80% grūtu sitienu un paliki atmiņās ar to. tava reputācija lielākā daļu fanu acīs aug. taču izcils vārtsargs nav tas, kurš veic seivu pēc seiva un glābj bezizejas situācijās katrā spēlē.
es uzskatu, ka, ja tu saņem pa 2-3 izgājieniem 1vs1, sitieniem no tuvas distances KATRĀ vai katrā otrajā spēlē, tad atbildība par to ir jāuzņemās arī vārtsargam. kāpēc? tāpēc, ka vārtsargs ir galvenais cilvēks laukumā. vārtsargs redz visu un viņam ir jāsaprot viss. vārtsargs ir galvenais komunikators ar aizsargiem un pārējiem laukuma spēlētājiem. es uzskatu, ka, ja centra pussargs saņem bumbu un viņam to no muguras atņem pretinieks, tad 30% vainas par to ir jāuzņemās vārtsargam, kurš ļoti labi redzēja situāciju, bet neuzbļāva vārdu "mugura". tāpat kā slikti noorganizēta aizsardzība un aizsargi, kuri aizskrien prom no saviem sedzamajiem pretiniekiem arī ir vārtsarga atbildība.
vilkt develes un 1vs1 nav māksla. tas ir tas pats kā saukt cilvēku, kuram iedeva snaipereni vai AK47 par kara mākslinieku. tas ir skils, tā ir tehnika. tas ir talants un fiziskās spējas. to var sasniegt jebkurš. pilnīgi jebkurš cilvēks var izvilkt develi, divas, trīs vienā spēlē. jebkurš var izcelt 1vs1 izgājienu. māksla ir nepielaist pretinieku pie šādas izdevības un tas ir tas, kas ir jādara vārtsargam. kāpēc mēs dzirdam par tādu īpašību kā "lasīt spēli", kad runājam par vārtsargiem? tāpēc, ka, ja vārtsargs nespēj izlasīt pretinieka taktiku un kustības, tad viņš nespēs nostādīt savus aizsargus tā, lai tiem netiktu garām pretinieks. tad viņš nevarēs paredzēt, kas notiks tālāk un nebūs gatavs momentam.
pagaidām viss, ko mēs esam redzējuši no Dehē ir viņa fiziskās īpašības un uztrenētās spējas. nu, smieklīgi taču skatīties uz MU vārtsargu, kurš velk 3-4 mirušās Čempionu Līgas izslēgšanas spēlē pret Olimpiakosu, vai ne? protams, tas izskatās varonīgi. bet cik vājš tu esi, kad tevi un tavus aizsargus 90 minūšu garumā drāž, vienkārši drāž grieķu klubs ar no-neimiem tā sastāvā? kā var nostāvēt 90 minūtes vārtos, saņemt 5 izgājienus 1vs1, sitienus no tuvas distances un nesaprast, ka kaut kas nestrādā un kaut kas ir jāpamaina?
ja vārtsargs ir spējīgs noorganizēt savus aizsargus tā, lai līdz viņam tiktu mazāk pretinieku izgājienu un pie viņa vārtiem būtu grūtāk pieiet tā, lai izdarītu viņa dzīvi grūtāku, tad tā ir māksla. un, ja jūs nesaprotiet par ko es runāju, tad pieļauju, ka futbola menedžerī jūs pērkat vislabākos spēlētājus, kādi ir un nekad sevi neizaiciniet.

tad kāpēc nākamās trīs sezonas? tāpēc, ka tagad uz MU būs liels spiediens. komanda spēlēs Čempionu Līgā un nāks nopietni pretinieki. komanda cīnīsies par titulu un viņiem nepiedos individuālu skaistumu, bet nestabilus rezultātus. ja Dehē pierādīs, ka lielajos mačos spēs ne tikai glābt grūtās situācijās, bet arī spēs būt pārliecinošs izgājienos, kontrolēt situāciju un uzņemties līdera īpašības savā soda laukumā, tad mēs viņu varēsim nosaukt par top-vārtsargu. pagaidām viņš tāds nav.

Tibo Kurtuā



man Kurtuā ļoti atgādina Toldo. ļoti labs vārtsargs un cīnītājs, kuram vienmēr kaut kas pietrūkst. diemžēl, top-līmeņa vārtsargu deficīta dēļ, man ir jāatzīst, ka Tibo ir viens no labākajiem vārtsargiem pasaulē uz šo dienu. bet vai tā ir pēc fakta?
Tibo ir jauns, bet ar masīvu pieredzi. ja viņš šo pieredzi izmantos savai mentālai attīstībai, tad viņš ir zelta klucītis. taču viņa lielākā vājība ir tā, ka viņš pārgāja uz Čelsī. tās ir mizlīgas izmaiņas, kas ietekmē viņa mentālās spējas. viņa pieredze, kuru viņš iemantoja Madridē ir milzīga un deva viņam pārliecību par saviem spēkiem. Čelsijā viņš sāka visu no jauna, jo atnāca uz pilnīgi citu valsti, ar citu valodu, citām vērtībām klubā. ir ļoti grūti adaptēties pēc tam, kad esi radis sevī pārliecību un līdera īpašības, klubā, kurā spēlē aizsargi, kuri paši ir lielas personības, kurus neatļausies komandēt 22 gadus jauns puika no Beļģijas.
ja Kurtuā nospēlētu vēl 2 gadus Atletiko, tad uz Čelsī viņš nāktu kā top-vārtsargs un viņam būtu identitāte un cieņa no partneriem. pagāšsezon viņš uz Čelsī atnāca kā čalītis, kurš bija īrē un sevi labi pierādīja. neskatoties uz to, ka viņš jau paspēlēja ČL finālā, viņš nevar atnākt un komandēt Teriju un Keihilu. neviens to nesapratīs, neviens to arī neļaus. un tas nav labi.
to mēs arī redzējām pagāšsezon, kad Kurtuā biežāk izskatījās kā mazs kucēns, nekā kā cilvēks, kurš vēl pāris mēnešus atpakaļ bija pilnīgs līderis ČL fināla cienīgā klubā. es nesaku, ka Kurtuā nekļūs par izcilu vārtsargu. viņš par tādu kļūs. taču viņa pāreja uz Čelsī bija divi soļi atpakaļ viņa paša attīstības ziņā.
pēc spējām tas ir vārtsargs, kurš paļaujās uz savām fiziskajām īpašībām. tas ir labi kamēr esi jauns.

manuprāt labākie vārtsargi pasaulē uz doto brīdi ir Džidžī Bufons, Manuels Noijers, Djēgo Lopezs, Klaudio Bravo, Jans Zommers un Petrs Čehs. tie ir 'pilnīgi' vārtsargi, kuriem ir visas vārtsarga īpašības augstā līmenī. pārējie var būt ļoti pamanāmi, lieliskā formā un ar milzīgu potenciālu, bet tiem visiem kaut kas pietrūkst, lai sauktos par pilnīgiem vārtsargiem.
piemēram Dehē ir ātrāks par Bufonu, bet Bufons nekad nepieļaus situāciju, kad viņam būs jābūt tik pat ātram kā Dehē. vai Dehē spēs būt tik pat ātrs 30 gados, ja necentīsies attīstīt Bufona īpašības? Kurtuā ir labāka reakcija uz līnijas kā Klaudio Bravo, bet Bravo nekad nepieļaus situāciju, kad pa viņa vārtiem sitīs no 2 metriem. un pat, ja pieļaus, tad nostāsies tā kā Kurtuā ar saviem 2 metriem nekad nemācēs, utt.
es jums ieteiktu pavērot Janu Zommeru.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Svētdena Jūlijs 19, 2015 10:59 pm

Tikmēr Navass laikam jau būs pirmais vārtsargs Madridē, ka dabūjis sev nr.1 Smile
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Jūlijs 19, 2015 11:17 pm

nu, Kasilla visu karjeru spēlē ar 13. numuru. lai gan, izskatās, ka jā, tomēr Navasam dos iespēju. viņš to ir pelnījis, lai gan nav izmantojis vairākkārt pagāšsezon. šoreiz atslābināties nevarēs.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Pirmdiena Jūlijs 20, 2015 10:31 am

termometrs rakstīja:uzgāju vienu topu - pasaules labāko vārtsargu kļūdas. uzreiz sagribējās aprakstīt 'mūsdienu labākos' vārtsargus.
vienmēr ir paticis pavērot kā kļūdās labākie. diemžēl mūsdienās futbola līmenis ir krities un arī vārtsargu mākslas pazinēju skaits ir krietni samazinājies. diemžēl ir grūti nosaukt vismaz vienu vārtsargu, kurš ir uzradies pēdējo desmit gadu laikā un iemiesojis pārliecību par sevi gan komandas treneros, gan klubu fanos. ja gadus divdesmit atpakaļ nepietika roku, lai tādus uzskaitītu, tad šodien tādu vispār nav. vārtsargi ir kļuvuši par parastiem spēlētājiem no kuriem neko neprasa. kuru kļūdas ir pieņemamas, kurus redz kā cilvēkus un pieņem to, ka viņš var nobīties, nenospēlēt līdz galam vai kļūdīties.

Hugo Loriss



izcils piemērs tam, ko teicu iepriekšējā rindkopā. es ļoti labi atceros Lorisa celšanos statusā. kad viņš vēl spēlēja Nicā, tad skatījos Eirogolus un viņu ļoti bieži tur varēja redzēt kā vienu no galvenajiem varoņiem. Lionā viņš izauga jaunā līmenī un šodien viņu var nosaukt par augstākās klases vārtsargu. taču Loriss, manuprāt, ir viens no pirmajiem, ja ne pirmais šo mūsdienu pusiju-vārtsargu pārstāvis.
viņš bija pirmais, kurš patiešām skaitījās ļoti talantīgs, labs, kuram tika dota kapteiņa apsēja agrā vecumā, bet kuram pavisam nav personība ne laukumā, ne ārpus tā. kurš spēj pieļaut neiedomājamas kļūdas un darīja to bieži Lionā un arī Totenhemā. es viņu asociēju ar apsēstību ap vārtsargiem, kuriem ir viena īpašība - spēle uz publiku. kopš Loriss uzgāja uz skatuves, palika par normālu lietu glorificēt tādus vārtsargus kā Muslera, Ščesnijs, Rui Patrisiū, utt.
man patīk Loriss, jo viņš Anglijā ir transformējies. no maza puisīša, kuru visi slavēja un mīlēja neskatoties uz viņa vājībām, Anglijā viņš izauga par cīnītāju un veci ar pautiem. šodien viņu patiešām var likt par kapteini un saukt par veci. bet es to asociētu ar to, ka viņš atnāca pareizā klubā pareizā laikā. Spuras ne tuvu nav top-klubs. tas ir klubs ar vājiem aizsargiem, nestabiliem rezultātiem. šādā klubā Loriss spēja atrast sevī cīnītāja īpašības un tas noderēja klubam labāk nekā noderētu jebkurš cits top-vārtsargs.
kas būtu, ja mēs Lorisu ieliktu Arsenāla vārtos? vai Čelsī vārtos? viņam tur nebūtu jāskraida kā vistai un jāglābj savi aizsargi jau ārpus soda laukuma. cik liela iespējamība ir tam, ka viņš atkal pārkļūtu par puisēnu, kurš nav gatavs uzņemties atbildību par grūtām lietām vārtsarga spēlē?

Ikers Kasiljass



būtībā Lorisa kategorijā liekams vārtsargs, kurš bija veiksmīgs spēlēt vienā no pasaules stiprākajiem klubiem ar stiprākiem aizsargiem kopš 18 gadu vecuma visu savu karjeru. visu cieņu viņa karjerai, nopelniem, pieredzei, taču, ja Ikers spēlētu jebkurā citā Spānijas klubā, viņš nesasniegtu ne tuvu neko tam, ko ir sasniedzis Madridē.
Kasiljass kompensēja savas vājības komunikācijā, spēles lasīšanā, vārtsarga tehnikā un pārliecībā izgājienos ar ātrumu, reakciju, cīņas sparu. ar to ir ļoti viegli iemantot cieņu un vārdu. tāpēc mēs joprojām sastopam komentārus par to, cik lielisks vārtsargs ir Manone un Muslera, lai gan...
man ļoti patīk cilvēki, kuri spēj adaptēties savām vājībām un izmantot citas savas īpašības, lai sasniegtu augstienes un kompensētu vājos punktus. taču es nekad nesapratīšu kā var būt tā, ka cilvēks ar tik milzīgu pieredzi 33 gadu vecumā var būt tik nedrošs par savām spējām un uzvesties laukumā kā 18 gadīgs puika.

Manuels Noijers



ja man būtu jāpasaka viens vārds ar kuru man asociējas Noijers, tad tas būtu vārds 'pludiņš'. šis vācu spānis ir labākais piemērs vārtsargu krosoveram un viens no pirmajiem, kurš ir uzkāpis tik augstu. Noijerā ir vērojama šī klasiskā vācu sistēmas un tehnikas audzināšana, kad cilvēks agrā vecumā ir ļoti pārliecināts par sevi, ļoti labi sagatavots dažādām situācijām un ir liela personība neskatoties uz savas pieredzes trūkumu. bet tai pat laikā Noijers ir milzīgs pohujists, kas pavisam nav raksturīgi vācietim. tas ir vārtsargs, kurš spēj dominēt jebkurā komponentā - izgājienos 1vs1, cīņā otrajā stāvā, spēlē ar kājām, spēlē uz līnijas, bet viņa lielākā vājība ir tas, ka viņš vienmēr ir kaut kādā savā pasaulē. līdz ar to viņš bieži nav gatavs pavisam vienkāršām situācijām.
Noijers ir uztaisījis sev vārdu pateicoties tam, ka ir ļoti labs vārtsargs, taču, manuprāt, viņš ir viens no pārvērtētākajiem vārtsargiem kādu man nācies zināt. lai gan viņa potenciāls ir neizmērāms.

Petrs Čehs



Čehs ir viens no tiem vārtsargiem par kura spējām var būt drošs jebkurš, kurš iemieso pārliecību katrā. taču tajā pašā laikā viņš pieļauj 2-3 stulbas kļūdas katrā sezonā. neskatoties uz to, viņš nekad nav iemantojis reputāciju kāda piemīt, piemēram, Kasiljasam. viņu neviens nesauc par error-prone, lai gan viņš tāds ir vistiešākajā nozīmē.
Čeha stabilitāte un spēja vilkt komandu vienatnē pret jebkādu pretinieku ir tas, kas padara viņu par leģendu un vienu no labākajiem vārtsargiem futbola vēsturē. manuprāt viņš ir piegājis vistuvāk vārtsargu ideālam no visiem vārtsargiem kopš Petera Šmaihela. neskatoties uz to viņš ir ļoti, ļoti tālu no ideāla. ļoti tālu. ja salīdzina viņu ar ideālu, tad viņu varētu saukt par amatieri. un starp viņu un ideālu ir tikai Šmaihels. visai amizanti.

Džidžī Bufons



lūk arī ideāls.

Dāvids Dehē



viens no tiem, kurš nesalūza zem spiediena un adaptējās tam, kas likās, ka nav viņam pa spēkam. es nesauktu Dehē par izveidotu vārtsargu. viņš vēl daudz nav redzējis. šī, nākamā un aiznākamā sezona būs galvenās sezonas viņa karjerā. ja viņš spēs turpināt augt tā kā to ir darījis līdz tam nākamajās trijās sezonās un viņam nebūs lūzuma brīžu, tad viņš kļūs par labāko vārtsargu pasaulē uz 25-26 gadu vecumu. es paskaidrošu kāpēc.
pagaidām ir grūti nosaukt Dehē par augstākās klases vārtsargu, jo viņš vēl nav spēlējis augstākajā līmenī. es vairākkārt esmu teicis, ka ir ļoti viegli izvelties un izveidot sev vārdu viduvējā vai vēl labāk - kādreizējā top klubā, kas piedzīvot grūtus laikus, straglo un nespēj rast stabilitāti. ir viegli izcelties, kad pa taviem vārtiem tiek izdarīti 10-15 sitienu pa vārtiem. ja tu atsit 8 no tiem, tu esi varonis. un tu vari nenoķert krosu, kļūdīties piespēlē - tu izcēli 80% grūtu sitienu un paliki atmiņās ar to. tava reputācija lielākā daļu fanu acīs aug. taču izcils vārtsargs nav tas, kurš veic seivu pēc seiva un glābj bezizejas situācijās katrā spēlē.
es uzskatu, ka, ja tu saņem pa 2-3 izgājieniem 1vs1, sitieniem no tuvas distances KATRĀ vai katrā otrajā spēlē, tad atbildība par to ir jāuzņemās arī vārtsargam. kāpēc? tāpēc, ka vārtsargs ir galvenais cilvēks laukumā. vārtsargs redz visu un viņam ir jāsaprot viss. vārtsargs ir galvenais komunikators ar aizsargiem un pārējiem laukuma spēlētājiem. es uzskatu, ka, ja centra pussargs saņem bumbu un viņam to no muguras atņem pretinieks, tad 30% vainas par to ir jāuzņemās vārtsargam, kurš ļoti labi redzēja situāciju, bet neuzbļāva vārdu "mugura". tāpat kā slikti noorganizēta aizsardzība un aizsargi, kuri aizskrien prom no saviem sedzamajiem pretiniekiem arī ir vārtsarga atbildība.
vilkt develes un 1vs1 nav māksla. tas ir tas pats kā saukt cilvēku, kuram iedeva snaipereni vai AK47 par kara mākslinieku. tas ir skils, tā ir tehnika. tas ir talants un fiziskās spējas. to var sasniegt jebkurš. pilnīgi jebkurš cilvēks var izvilkt develi, divas, trīs vienā spēlē. jebkurš var izcelt 1vs1 izgājienu. māksla ir nepielaist pretinieku pie šādas izdevības un tas ir tas, kas ir jādara vārtsargam. kāpēc mēs dzirdam par tādu īpašību kā "lasīt spēli", kad runājam par vārtsargiem? tāpēc, ka, ja vārtsargs nespēj izlasīt pretinieka taktiku un kustības, tad viņš nespēs nostādīt savus aizsargus tā, lai tiem netiktu garām pretinieks. tad viņš nevarēs paredzēt, kas notiks tālāk un nebūs gatavs momentam.
pagaidām viss, ko mēs esam redzējuši no Dehē ir viņa fiziskās īpašības un uztrenētās spējas. nu, smieklīgi taču skatīties uz MU vārtsargu, kurš velk 3-4 mirušās Čempionu Līgas izslēgšanas spēlē pret Olimpiakosu, vai ne? protams, tas izskatās varonīgi. bet cik vājš tu esi, kad tevi un tavus aizsargus 90 minūšu garumā drāž, vienkārši drāž grieķu klubs ar no-neimiem tā sastāvā? kā var nostāvēt 90 minūtes vārtos, saņemt 5 izgājienus 1vs1, sitienus no tuvas distances un nesaprast, ka kaut kas nestrādā un kaut kas ir jāpamaina?
ja vārtsargs ir spējīgs noorganizēt savus aizsargus tā, lai līdz viņam tiktu mazāk pretinieku izgājienu un pie viņa vārtiem būtu grūtāk pieiet tā, lai izdarītu viņa dzīvi grūtāku, tad tā ir māksla. un, ja jūs nesaprotiet par ko es runāju, tad pieļauju, ka futbola menedžerī jūs pērkat vislabākos spēlētājus, kādi ir un nekad sevi neizaiciniet.

tad kāpēc nākamās trīs sezonas? tāpēc, ka tagad uz MU būs liels spiediens. komanda spēlēs Čempionu Līgā un nāks nopietni pretinieki. komanda cīnīsies par titulu un viņiem nepiedos individuālu skaistumu, bet nestabilus rezultātus. ja Dehē pierādīs, ka lielajos mačos spēs ne tikai glābt grūtās situācijās, bet arī spēs būt pārliecinošs izgājienos, kontrolēt situāciju un uzņemties līdera īpašības savā soda laukumā, tad mēs viņu varēsim nosaukt par top-vārtsargu. pagaidām viņš tāds nav.

Tibo Kurtuā



man Kurtuā ļoti atgādina Toldo. ļoti labs vārtsargs un cīnītājs, kuram vienmēr kaut kas pietrūkst. diemžēl, top-līmeņa vārtsargu deficīta dēļ, man ir jāatzīst, ka Tibo ir viens no labākajiem vārtsargiem pasaulē uz šo dienu. bet vai tā ir pēc fakta?
Tibo ir jauns, bet ar masīvu pieredzi. ja viņš šo pieredzi izmantos savai mentālai attīstībai, tad viņš ir zelta klucītis. taču viņa lielākā vājība ir tā, ka viņš pārgāja uz Čelsī. tās ir mizlīgas izmaiņas, kas ietekmē viņa mentālās spējas. viņa pieredze, kuru viņš iemantoja Madridē ir milzīga un deva viņam pārliecību par saviem spēkiem. Čelsijā viņš sāka visu no jauna, jo atnāca uz pilnīgi citu valsti, ar citu valodu, citām vērtībām klubā. ir ļoti grūti adaptēties pēc tam, kad esi radis sevī pārliecību un līdera īpašības, klubā, kurā spēlē aizsargi, kuri paši ir lielas personības, kurus neatļausies komandēt 22 gadus jauns puika no Beļģijas.
ja Kurtuā nospēlētu vēl 2 gadus Atletiko, tad uz Čelsī viņš nāktu kā top-vārtsargs un viņam būtu identitāte un cieņa no partneriem. pagāšsezon viņš uz Čelsī atnāca kā čalītis, kurš bija īrē un sevi labi pierādīja. neskatoties uz to, ka viņš jau paspēlēja ČL finālā, viņš nevar atnākt un komandēt Teriju un Keihilu. neviens to nesapratīs, neviens to arī neļaus. un tas nav labi.
to mēs arī redzējām pagāšsezon, kad Kurtuā biežāk izskatījās kā mazs kucēns, nekā kā cilvēks, kurš vēl pāris mēnešus atpakaļ bija pilnīgs līderis ČL fināla cienīgā klubā. es nesaku, ka Kurtuā nekļūs par izcilu vārtsargu. viņš par tādu kļūs. taču viņa pāreja uz Čelsī bija divi soļi atpakaļ viņa paša attīstības ziņā.
pēc spējām tas ir vārtsargs, kurš paļaujās uz savām fiziskajām īpašībām. tas ir labi kamēr esi jauns.

manuprāt labākie vārtsargi pasaulē uz doto brīdi ir Džidžī Bufons, Manuels Noijers, Djēgo Lopezs, Klaudio Bravo, Jans Zommers un Petrs Čehs. tie ir 'pilnīgi' vārtsargi, kuriem ir visas vārtsarga īpašības augstā līmenī. pārējie var būt ļoti pamanāmi, lieliskā formā un ar milzīgu potenciālu, bet tiem visiem kaut kas pietrūkst, lai sauktos par pilnīgiem vārtsargiem.
piemēram Dehē ir ātrāks par Bufonu, bet Bufons nekad nepieļaus situāciju, kad viņam būs jābūt tik pat ātram kā Dehē. vai Dehē spēs būt tik pat ātrs 30 gados, ja necentīsies attīstīt Bufona īpašības? Kurtuā ir labāka reakcija uz līnijas kā Klaudio Bravo, bet Bravo nekad nepieļaus situāciju, kad pa viņa vārtiem sitīs no 2 metriem. un pat, ja pieļaus, tad nostāsies tā kā Kurtuā ar saviem 2 metriem nekad nemācēs, utt.
es jums ieteiktu pavērot Janu Zommeru.

Īstenībā pat nedaudz skumji, ka šo visu neviens nelasa...


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 12:47 pm

UEFA apkopojusi sezonas labākos seivus. gan ČL, gan EL, gan EURO kvalifikācijas cikla spēlēs.



man jau liekas, ka varēja būt vairāk nedaudz. ja ne vairāk, tad vairāk kvaliatīvu seivu. piemēram, Kurtuā vienkāršā seiva vietā varēja atrasties vieta kādam nopietnākam no EL. Boiko vien tur monstroja, lai gan viņš šajā topā ir un ne ar to spilgāko seivu.
bet, protams, atdošu balsi Bufonam.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 1:13 pm

Nu, protams, kam tad gloriks-fanboy vēl to balsi var atdot?

Objektīvi, objektīvi izvērtējot - tur ir divi nominanti. Pirmais ir Kurtuā, nu Samsung formā, tur kur pēc stūra sitiena izvilka - uz pretkustību, apakšējā stūrī, jāsagrupējas bija, jāizlec - nu tādus parasti 9/10 laiž iekšā visi GK.
Un otrais - Ter Štēgens - a ko?! Maz neliekas, atsita bumbu, kad šāva jau cauri, šķita, ka nav kur palikt viņai, un tad vēl šis aizlec un izvelk laukā no vārtu līnijas.

Vēl varbūt, varbūt Bojko. Pārējie - zemāka līmeņa seivi.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 1:20 pm

Viennozīmīgi ter Štēgens. Lai gan Bufonam un Kurtuā nebija slikti seivi
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 2:11 pm

Kurtuaa tur nekaadas pretkustiibas nebij, vinjsh jau bija tuvajaa stuurii, sitiens ar galvu bija taalajaa. Vieniigaa kustiiba vareeja buut vinjam vairaak uz vaartu vidu.
No kompilaacijas ter Stegens bez variantiem.
Kurtuaa prieksh manis otrais, lai gan skaidrs ka taadi speeciigi sitieni ar galvu uz leju ir ljoti gruuti.

Bet man vislabaakais ir viens cits seivs kas Noieram pret Romu bija, kudi krutaaks nekaa te kompilaacijaa ir ielikts.
http://giant.gfycat.com/WaryDecentBinturong.gif
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14048
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 2:43 pm

march_2k rakstīja:
Bet man vislabaakais ir viens cits seivs kas Noieram pret Romu bija, kudi krutaaks nekaa te kompilaacijaa ir ielikts.
http://giant.gfycat.com/WaryDecentBinturong.gif

Jau otrais moments, kur figurē Žairziņja cheers


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 3:00 pm



Igita, protams, frīks, kāda jēga tā riskēt? Nesaprotu. Bet aizsargs jau arī dalbanutijs, padstavil normāli.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 3:10 pm

pa lielam, Kurtuā seivu varētu vērtēt kā rutīnas seivu un tādu, kurš ir jāņem. bumba pat nav 2 metru attālumā no viņa, leciena nav, jo nav nepieciešamība. čalis nospēlēja gramatiski pareizi un parādīja reakciju. ja mēs skatītos uz EPL 90 gadu vārtsargiem, tad tas būtu ūberseivs. bet tā - tas ir vienkāršs seivs.

Ter Štēgenam arī labs seivs un atstrādāja labi. man gan nepatīk tas, jo pirms sitiena noraustījās un kaut kur jau sāka lekt. ja paliktu uz vietas un gaidītu sitienu, tad varētu vienkāršāk nospēlēt. bet nevar jau to prasīt vienmēr.
Hārtam tas pats. nokontrolēja situāciju, nocīnījās līdz galam. līdz sezonas labākajam seivam patālu, taču man patīk šādas situācijas, kad liekas, ka jau zaudējis esi un tomēr izvelc.

uzskatu, ka, ja runājam par sezonu un izteiktiem čempionātiem, kuros galvenais ir uzvaras un tituli, tad, izvērtējot labākos golus, seivus, utt, ir jāvērtē ne tikai tehniskais aspekts, bet arī gola/seiva ietekme uz spēli. ideālāks par Bufona seivu te nav. pie 1:0 top seivs. ja būtu 2:0 tik agri mačā, tad viss - pizdā. pēc šitā seiva Juve vēl atspēlējās un viss kas varēja notikt. otra tāda pēc nozīmes seiva te īsti neredzu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Jūlijs 30, 2015 3:47 pm

šis ir superseivs:



a, Kurtuā seivu treniņa laikā katrs vārtsargs iztaisa pa 10 reizēm.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Augusts 16, 2015 12:48 am

viens no krutākajiem viģikiem kādu esmu redzējis



termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Augusts 20, 2015 2:04 am

Tātad par Jāskelainenu. Šķiet, ka viņa dienas pagājušas. Nezinu - pārliecības trūkums pēc tam, kad Alerdaiss viņu nosēdināja, vai arī traumu dēļ neatguvās vai arī prosta vecums klāt, bet nu Koldvelam neizskatās, ka viņš būtu vajadzīgs kā pamatvārtsargs sročna, lai atgrieztos čempionšipā. Pēc sezonas pirmā frendlija un arī šodienas mača skaidrs, ka Koldvels grib spēlēt intelektuālu futbolu ar piespēlēm, kur vārtsargam jāņem aktīva dalība gluži kā Vormam Swansea savā laikā 1. sezonā EPL. Man šķiet, ka tas tomēr nav Jusija stilā tik gudri ievadīt bumbu spēlē. Tas par situāciju esošajā komandā. Kas attiecas uz viņu pašu, tad pusstundu pirms mača sākuma sildījās abi vārtsargi un lai arī smidzināja lietus visa vakara garumā Jusijam bija problēmas noķert bumbu, kamēr otram vārtsargam viss ok, visos vingrinājumos pārliecinošāk izskatījās. Arī jau uz mazākajiem vārtiem iesildoties kopā ar rezevēm viņam no metriem 16-18 lidināja bumbas iekšā bez variantiem tā, ka šis pat nereaģēja, likās pazaudējis vārtus. Katrā ziņā pat ar 3. līgas rezervistiem viņš iesildoties šodien izskatījās ļoti pieticīgi un pirms Viganas neesot izgājis trial pie Bradfordas, kura arī starp citu šajā pašā līgā spēlē
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Augusts 20, 2015 9:35 am

jā, bumbas ievadīšana spēlē nekad nav bijusi Jusija labākā īpašība. viņš tāds mierīgs vārtsargs un spēlē izteikti tuvu līnijai. nu, nav līnijas vārtsargs kāds bija Givens, kurš reti gāja uz krosiem, bet viņš jūtās labāk, kad ir tuvāk vārtiem pat tad, kad komanda uzbrūk, vai nāk no tāluma 1vs1. tā jau vispār tāda mūsdienīga tendence iespēlēt vārtsargu starp aizsargiem. daudzi, īpaši britu vārtsargi, straglos pie šiem jaunieviesumiem. viņiem laikam nav paredzētu tehnikas un piespēļu treniņi vārtsargiem, jo no vēstures uzkrītoši slikti britu un Anglijā spēlējoši vārtsargi slikti darbojas ar bumbu pie kājas.

par to bumbas nenofiksēšanu jau biju pamanījis viņa Vesthemas karjerā. ar vecumu laikam ir grūtāk bumbu fiksēt. nezinu, vai rokas vājākas paliek, vai vienkārši lēnāks prāts paliek, jo, lai nofiksētu stipri sistu bumbu ir nepieciešams laiks, lai apzinātos situāciju. visbiežākais regress, ko mēs redzam vārtsargos ar vecumu ir tieši tas, ka viņi beidz fiksēt bumbas. varbūt vairs nav pārliecība par to, ka to varēs izdarīt un tāpēc sit to prom biežāk nekā ķer. bet jau Vesthemā visai bieži Jusijs atsita bumbas malā, kuras varētu ķert. kļūdas gan netaisīja, izlaižot bumbu no rokām.

laikam jau vecums dod par sevi zināt vairāk nekā jebkas cits. 40 gadi vecim. gan jau uz spēli saņemtos un nostāvētu labi, bet treniņos vienkārši nav motivācija atdoties. ir ļoti daudz tādu vārtsargu, kuri treniņos neko vispār nedara. nu, izteikti otrie vai trešie. daudz dzirdēts par Toldo, kurš ir lielisks profesionālis, bet kopš palika vecs un Nr.2 viņš treniņos neatdevās uz 100% bet jebkad, kad viņam bija jādodās laukumā, viņš bija tik pat labs pat, ja ne labāks par Sēzaru un savu darbu darīja lieliski.
arī esmu skatījies treniņmačus un tur praktiski nekad vārtsargi nespēlē uz maksiem. nu, spēlē 11vs11 vai 7vs7 un vārtsargi laiž no tāluma, nelec, utt. esmu pat redzējis Juves treniņus, kuros Bufons neleca pakaļ bumbām, negāja uz izgājieniem, utt. nav tik svarīgi. laikam svarīgi, kad esi jauns vai jāpierāda sevi. bet, kad visi zina, kāds tu esi, tad poh. nav jau arī vērts. no sevis zinu, ka treniņos visi var būt kruti un uz izgājieniem 1vs1 nav vērts iet pilnīgi atvērtam. labāk, lai tev degunu salauž spēlē, nekā savējais čoms treniņā.

jāuzteic arī mūsdienu bumbas. esmu jau rakstījis par to Konfederāciju Kausa 2013 bumbu, neatceros kā viņu sauc. bumbas tagad ir tik neparedzamas un nekontrolējamas gan vārtsargiem, gan laukuma spēlētājiem, ka ļoti daudz stulbu kļūdu nāk no tā, ka tu dari visu pareizi, bet vienkārši nav iespējams visu izdarīt, ko gribi dēļ bumbas neparedzamības. pirmkārt, jaunās bumbas ir plastmasas. es nezinu cik viņi tur ādu bāž iekšā, bet no ādas tur nekā nav. tās ir plastmasas bumbas, kuras sitot un ķerot ir sajūta, ka tie ir pārkačāti akmeņi. lietus laikā šīs bumbas nevar noķert, bet laukumā ar bučiem nav iespējams nokontrolēt. kā arī paredzēt to atsitienu no zāles.
man tas ļoti nepatīk, ka tiek taisītas bumbas tā, lai palielinātu golu reitu, neparedzamību, utt. futbols tomēr ir tehnisks sporta veids. kurš ir labāks skilā, tas arī uzvar. bet šī jaunā tendence ar bumbām atgādina FIFAs spēles, kad Easy Mode tu esi dievs, bet Hard Mode tev vienkārši dators neļauj spēlēt, nedodot precīzas piespēles, kuras tu nevari kontrolēt.

paldies par apskatu, Veln! tad Jusijs vakar nespēlēja nemaz?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Augusts 20, 2015 9:40 pm

Tur jau tā lieta, ka nespēlēja. Pagaidām aizvadījis vienu maču pie dublieriem. Principā pa lielam kā Koldvels grib, lai Vigana izspēlē uzbrukumu iesākšanu jau man liek domāt, ka viņš tai komandai tādēļ īsti neder. Vigana tā starp citu viens no favorītiem, lai tiktu uzreiz atpakaļ un nebrīnos, ka lielākajā daļā mačos skaitīsies favorīts ar lielāku bumbas kontroli. Nezinu ar kādu domu ņēma Jusiju - iespējams, ka kā tādu emergency pieredzējušu backup, jo tur tagad pirmais vārtsargs ir šis http://www.whoscored.com/Players/134294, kurš ar to uzbrukuma ievadīšanu izskatījās samērā ok atšķirībā no laukuma vidusdaļas spēlētājiem un priekšas, kuri tā pārāk inerti, lai kustētos, jo šādi tomēr baigi daudz enerģijas aizņem aizvadīt spēli.
Nu tur bija viens tāds moments iesildoties, kad Jusijam izsita caur rokām un tad viņš tā itkā sadusmojās uz sevi ķip es varu labāk. Saprotu, ka tā tikai iesildīšanās turklāt vēl konstanti smidzinošā lietutiņā, kur tās bumbas loģiskāk ir atsist malā nekā fiksēt, bet nu tik un tā man palika sajūta, ka viņa labākās dienas ir aiz muguras
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Augusts 20, 2015 9:56 pm

nu, tas jau skaidrs, ka labākās dienas ir aiz muguras. bet žēl, ka trešajā līgā dublieris.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Augusts 20, 2015 9:59 pm

Nu te forumā man šķiet, ka Dainis un tu uz viņa pāreju reaģēji, ka bija potenciāls palikt EPL, es palikšu pie tā, ka nebūs iekšā vairs
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Ceturtdiena Augusts 20, 2015 10:25 pm

velnciemietis rakstīja:Nu te forumā man šķiet, ka Dainis un tu uz viņa pāreju reaģēji, ka bija potenciāls palikt EPL, es palikšu pie tā, ka nebūs iekšā vairs
Hmm, neatceros ka būtu ko raxtījis par Jusiju
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36445
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Augusts 20, 2015 10:37 pm

Vynilz rakstīja:
velnciemietis rakstīja:Nu te forumā man šķiet, ka Dainis un tu uz viņa pāreju reaģēji, ka bija potenciāls palikt EPL, es palikšu pie tā, ka nebūs iekšā vairs
Hmm, neatceros ka būtu ko raxtījis par Jusiju

Laikam būšu nosapņojis Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Augusts 20, 2015 10:42 pm

izskatās, ka kopš viņu atsēdināja uz sola Vesthemā divus gadus atpakaļ, viņam ir zudusi motivācija. es, savukārt, šos divus gadus viņu nebiju redzējis, tāpēc priekšstats bija tāds, ka cik gan viņš var regresēt, kad 38 gados, pēc vairāk nekā 10 gadu ļoti labas un stabilas spēles EPL, viņš joprojām bija viens no labākajiem vārtsargiem Premjerlīgā. domāju, ka, ja aizietu no Vesthemas uzreiz tajā sezonā, kad viņu sāka rotēt ar Adrianu, tad vēl varētu tagad spēlēt kādā EPL vidusmēra klubā visai labi. domāju, ka tagad to var, bet diez vai spētu tīri psiholoģiski atkal saņemties.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Augusts 20, 2015 10:47 pm

termometrs rakstīja:izskatās, ka kopš viņu atsēdināja uz sola Vesthemā divus gadus atpakaļ, viņam ir zudusi motivācija. es, savukārt, šos divus gadus viņu nebiju redzējis, tāpēc priekšstats bija tāds, ka cik gan viņš var regresēt, kad 38 gados, pēc vairāk nekā 10 gadu ļoti labas un stabilas spēles EPL, viņš joprojām bija viens no labākajiem vārtsargiem Premjerlīgā. domāju, ka, ja aizietu no Vesthemas uzreiz tajā sezonā, kad viņu sāka rotēt ar Adrianu, tad vēl varētu tagad spēlēt kādā EPL vidusmēra klubā visai labi. domāju, ka tagad to var, bet diez vai spētu tīri psiholoģiski atkal saņemties.

Kaut kur gan manīju, ka viņam esot bijis mērķis spēlēt futbolu profesionāli arī pēc 40 Smile
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21810
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Augusts 20, 2015 10:47 pm

arī biju ko tādu lasījis.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33228
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 25 Empty Re: Vārtsargi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 25 no 36 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 36  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā