Post  dainissimo Svētdena Marts 01, 2015 7:54 pm

Dzīvesvieta : Jelgava

Post  velnciemietis Sestdiena Marts 07, 2015 7:28 pm

Aston Villa: Given, Lowton, Okore, Clark, Bacuna, Westwood, Delph, Cleverley, Sinclair, Agbonlahor, N’Zogbia

West Brom: Myhill, Dawson, McAuley, Lescott, Olsson, Brunt, Morrison, Yacob, Gardner, Berahino, Ideye.

Brunts laikam uz priekšu pabīdīts vai arī ar trim centrāliem WBA šodien plāno spēlēt, Pulisam kauss gan izskatās mazāk svarīgs nekā līga. Arī Šērvudam 3 izmaiņas

Aizmuguri nenosvilpj Ideije no vārtu priekšas pārsit pāri vārtiem, vēl pirms tam arī Saido labi uzsita, ka Givenam bija jāglābj. Aktīvāki izrādās WBA pagaidām

Sinklēra slaloms pašās puslaika beigās laikam vienīgais bīstamais moments 1. puslaikā mājiniekiem.
Mjā WBA savus momentus nerealizē, bet otrā puslaika sākumā atstāj Delfu pilnīgi vienu, kurš caursit Mīhilu tuvajā stūrī 1-0 Villa
Atšķirībā no līgas mača te Pulis riskē pastiprināt uzbrukumu, lai atspēlētos Makmanamans nāk Olsona vietā
Jakobs tradicionāli katrā mačā izpelnās dzelteno, bet te arī otra dzeltenā un paliek mazākumā viesi.
Sinklērs pieliek punktu mačam pretuzbrukumā apspēlē Brantu un iegriež tālajā stūrī 2-0 Villa. Skatītāji uz laukuma viena stūra pat izskrien, bet Agbonlahors dzen nost Very Happy
Haha Villas fani izskrien uz laukuma priekšlaicīgi laikam jau dēļ Grēliša divu ātri nopelnīto kartiņu dēļ. Beigās jau pēc finālsvilpes izskrien svinēt uzvaru mājinieku fani Smile

Post  女 Sestdiena Marts 07, 2015 9:31 pm

Viens no Villas treneriem ir Fabjanskis pēc 15 gadiem.

Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Post  velnciemietis Pirmdiena Marts 09, 2015 9:24 pm

Pēdējais 1/4 fināls

Manchester United: de Gea, Valencia, Smalling, Rojo, Shaw, Blind, Herrera, Di María, Fellaini, Young, Rooney.

Arsenal: Szczęsny, Bellerín, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Özil, Alexis, Welbeck

Belerīna ātrā dzeltenā liek domāt, ka tik atkal nebūs kāds noraidījums šajā duelī Smile
Čemberleinam lielisks reids - neviens no MU aizsargiem viņu nespēj apturēt, bumba nonāk pie Načo Monreāla, kurš raida to tuvajā stūrī 1-0 Arsenal. Spīd dežavū no MCity spēles Smile
Hehe te tik MU ātra atbilde - brīvs Di Marijas centrējums un Rūnijs savu pirmo iespēju izmanto 1-1
Oho Van Gālam dubultmaiņa jau puslaikā Keriks un Džounss iznāk Andera Ereras un Lūka Šova vietā
Njā Arsenal un savainojumi Very Happy Čemberlains gribēja izvairīties no sadursmes ar Roho par bumbu, bet pārlecot šamo laikam sarauj muskuli un piespiedu kārtā nāk Remzijs
Hmm MU uzdāvina golu - Valensija atspēlē atpakaļ, bet Velbeks pārtver bumbu apspēlē De Hea un jau tukšos vārtos panāk 2-1 Arsenal labā
Pēdējā Van Gāla maiņa uz pēdējām ~20 minūtēm nāk Januzajs Roho vietā.
Kazorla varēja kā Biglija iesist, bet De Hejam lielisks seivs
Un neiztiek bez sarkanās kartiņas šajā mačā - Di Marija vienā epizodē saņem 2 dzeltenās - par simulāciju un apelēšanu. Kaut arī, ka tik nedabū vēl kaut ko pa virsu no DK, jo kaut kas līdzīgs dunkai pa Olivera muguru vēl arī bija Smile

Post  termometrs Pirmdiena Marts 09, 2015 11:26 pm

lieliski tiesnesis razobralsja ar sarkano Dimarijam. pēc tik uzkrītošiem un daudziem atklātiem kritieniem un raudieniem es jau pa taisno sarkano būtu tam pidrilam iedevis, bet viņš vēl mēģina raut tiesnesi aiz krekla. te tev nav Spānija, kur maksā par to, ka vadījies kaut kādā smirdīgā Portugālē, sūda galva. pat Rūnijs ahujel, kad Dimarija to izdarīja. Neutral
šitādiem ir jādod taisnā pizdī. ceru, ka to Van Gāls arī izdarīs. un sarkanās jādod par jebkādām simulācijām. īpaši, kad tās izpilda tā, kā to šodien darīja tas ujobaks.

jā, domāju, ka neizpaliks runas par diskvalifikāciju plusā. ceru uz to.

Skaisti izspēlēja tik Sančezs aizsit garām tālajam stūrim
Šoreiz, ja Van Gāls teiks presenē, ka spēlētājiem par atdevi nevajadzētu sūdzēties, tad piekritīšu atšķirībā no abiem zaudētiem mačiem pret Swansea līgā

Post  martinsk Otrdiena Marts 10, 2015 9:51 am

Olivers ljoti drosmiigs gan fikseejot daivus, gan noraidot di Mariju. Bet viss po djelu. Beidzot uzvara OT, skiet veselu muuzhiibu tas nebija noticis. Coq zveers. De Hea ruchiija, bet taa jau ierasta lieta.

Post  velnciemietis Trešdiena Marts 11, 2015 12:00 pm

termometrs rakstīja:starp citu, Valdesam joprojām nedod iespēju pat kausā uzspēlēt. nah ņemt bija? viņam tak alga 5+ ļami gan jau. klasisks stulbs angļu klubs.

Post  velnciemietis Trešdiena Marts 11, 2015 1:10 pm

termometrs rakstīja:viņš jau vairākas spēles pie U21 nospēlējis. tāpēc arī cerēju, ka vismaz pret Senālu iedos iespēju kausā uzspēlēt.

Vakar pret Spurām daudz darba nebija, golu sanāca ielaist 1vs1 epizodē

Post  dainissimo Sestdiena Aprīlis 18, 2015 6:28 pm

Šodien kausa spēle pret Reading. Neskatīšos protams, jo kausi man neinteresē. Varu pateikt tikai, ka Voicehs būs vārtos. Debušī atgriežas pēc traumas pret Stoke. Un Guardian ir šāda pamatbilde, Pogrebņaks pret Alexi LOL

Kausi - Page 2 CC4lDVyWMAA4wdA
dainissimo
dainissimo
Admin

Age : 38

Post  Lukstins88 Sestdiena Aprīlis 18, 2015 9:30 pm

Tikmēr Arsenal rauj pagarinājumu. Un pagarinājumā uzkapāt dabū arī Volkots, 100. minūtē viņš nomaina Kokelinu
Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  Lukstins88 Sestdiena Aprīlis 18, 2015 9:35 pm

Psc, kādu kļūdu pieļauj Federiči pēc Sančeza sitiena (Grīns 2010)

Post  Lukstins88 Sestdiena Aprīlis 18, 2015 9:53 pm

Arsenal have now reached the FA Cup final on 19 occasions, more than any other team. Man Utd (18).
Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  dainissimo Sestdiena Aprīlis 18, 2015 9:55 pm

Lukstins88 rakstīja:Daini, ar finālu
Es finālu arī neskatīšos, neskatījos arī pret Hull finālu. Vnk man ir vienalga par kausu. Man vajag panākumus EPL un ČL