The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draudzības mači

+5
makaweli
Lukstins88
velnciemietis
martinsk
dainissimo
9 posters

Lapa 9 no 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  女 Sestdiena Marts 26, 2016 9:49 am



Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  Lukstins88 Pirmdiena Marts 28, 2016 2:35 pm

Russian national team will be tested for doping by WADA in the Paris hotel they've just checked in. Friendly v France tomorrow.
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  女 Pirmdiena Marts 28, 2016 3:22 pm

Da tur puse sastāva uz MILDRONĀTA sēž jebeņ


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  女 Pirmdiena Marts 28, 2016 5:11 pm

Kaut kāds alnis pirms tavarņika uzcepis emocionālu hujņu: http://www.sports.ru/tribuna/blogs/fotoblog/920394.html

Kurš beigās aizbrauca un triumfēja Euro nav jāatgādina rendeer

Viss jau normāli, bet man izbesīja, ka es iegāju sportiņā jaunumus vai kādu interesantu analītiku pačolēt, bet tur HEDLAINĀ šitā tufta ielikta affraid


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Pirmdiena Marts 28, 2016 9:02 pm

termometrs rakstīja:ja ne Dehē, tad 3:0 būtu jau uz 60. minūti.
Kā tā var teikt, tak pats esi Gk
Jams vnk dara savu darbu, protams, ka viņš velk pretinieka momentus
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Pirmdiena Marts 28, 2016 11:17 pm

ko tad es pateicu ne tā? Dehē izvilka vismaz 2 mirušās bumbas. es neskaku, ka viņam tas nebija jādara, bet saku, ka liela daļa vārtsargu to neizdarītu un viņš vienkārši bija izcilā formā. ja ne viņa forma, tad spāņiem būtu vēl sūdīgāk, jo laukuma spēlētāji viennozīmīgi bija atbaidoši. proti kā pierādīja arī draudzībene ar rumāņiem, kur jau Kasiljass izvilka pāris labus momentus un spāņi, turpretī, izveidoja tikai vienu pusmomentu pa visu spēli.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Pirmdiena Marts 28, 2016 11:45 pm

Pričom tur tikai forma, mēs taču visi zinām, ka de Hea ir top top Gk, protams ka viņš var arī mirušo izvilkt.
Drīzāk būtu jābrīnās, ja viņš sāktu laist pļuhas kā Leno
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 8:22 am

nu, bļa, tad vispār neredzu pamatu nah piesienies. Dehē ir topīgākais spēlētājs Spānijas izlasē un, ja ne viņš, tad būtu lielā dirsā.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Otrdiena Marts 29, 2016 11:30 am

termometrs rakstīja:nu, bļa, tad vispār neredzu pamatu nah piesienies. Dehē ir topīgākais spēlētājs Spānijas izlasē un, ja ne viņš, tad būtu lielā dirsā.
Nekā personīga,vnk 1 no maniem pet hates ir šie tipa:

"ja ne gk, tad.."
"ja ne spēlētājs x, tad.."

A ko, neviens vēl nav atcēlis vārtsargus.

Un ja komandai ir 1 vilcējs, būtu tas gk vai laukuma spēlētājs - a ko viņiem tgd darīt, ņemt ārā viņu no skvada? Netak.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 12:32 pm

es to neteicu tādā veidā. man pašam besī, kad visu noliek uz vienu. es tikai pateicu, ka Dehē izvilka divas mirušās, kuras, piemēram, diez vai izvilktu Bufons. man tas parādīja daudz par Spānijas spēli, jo izveidot viņi neko neizveidoja, aizsardzībā bija švaki un laukuma vidusdaļā arī neko sakarīgu neveidoja.
tas ir vairāk kā kompliments Dehē.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  女 Otrdiena Marts 29, 2016 12:35 pm

termometrs rakstīja:
tas ir vairāk kā kompliments Dehē.

Un disrespekts Bufonam.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Otrdiena Marts 29, 2016 2:52 pm

termometrs rakstīja:es to neteicu tādā veidā. man pašam besī, kad visu noliek uz vienu. es tikai pateicu, ka Dehē izvilka divas mirušās, kuras, piemēram, diez vai izvilktu Bufons. man tas parādīja daudz par Spānijas spēli, jo izveidot viņi neko neizveidoja, aizsardzībā bija švaki un laukuma vidusdaļā arī neko sakarīgu neveidoja.
tas ir vairāk kā kompliments Dehē.
Neoptimāls sastāvs ar, pārbauda dažus marginālos kadrus. Itālijai jau arī gan.
Tieši tāpēc neko tālejošu nevar secināt.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 3:31 pm

nu, tas pats par sevi. draudzībene tik. es runāju par vienu spēli un viss. itāļi nospēlēja negaidīti labi, negaidīti labi sevi pierādīja spēlētāji, kuri sākumā atradās uz jautājuma zīmes. jau pieminētais Džakerīnī 30 gados un bez stabilas labu klubu prakses ir Kontes mīlulis un delivero izlasē kā to darīja Perotī, kurš Romā jau bija rezervists.
turpretī spāņiem nekas nesanāca ar labiem un pieredzējušajiem pussargiem, kas manī, personīgi, radīja izbrīnu. tiki taka sāk manāmi izzust no Spānijas izlases futbola. te pat runa neiet par to, ka paņemts eksperimentāls sastāvs, bet par to, ka spēles stils un filosofija ir izzudusi pilnīgi. presings nesanāk vairāk.
tam vēl labāks pierādījums bija nākamā draudzībene ar Rumāniju, kur atkal pretinieks izskatījās pārāks visās pozīcijās. spāņi neizveidoja neko, tikmēr viņu nespēja vismaz presot pretinieku kā viņi to darīja iepriekš noveda līdz nestabilai un vājai aizsardzībai. tur jau bija vairākas situācijas, kad Kasiljass izvilka labus momentus.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Otrdiena Marts 29, 2016 3:46 pm

Enivei. Pirms vakara spēles ar anglīzeriem jāieposto rants par Holandi-Franciju

Arī Blinds eksperimentēja ar (sākum)sastāvu, un kā izrādās pēc Whoscored, arī ar taktisko virknējumu, vai nu kopējot Kokū Eindhovenas 5-3-2, vai arī izvēloties šādu pēc paša iniciatīvas, kas gan mazāk ticami. Bet laukumā nekādi nevarēja manīt to organizētību, ko Eindhovenai deva Kokū (imo topošais izlases treneris, katrā ziņā PSV nav viņa karjeras griesti).

Diez vai pret Franciju (pie tam ņemot vērā Kruifa piemiņas pasākumus stadionā) bija jēga laist sākumā marginālos kadrus.. Feltmans nekad mūžā nav fulbeks. Ar 5-3-2 spēlējot fulbekiem aktīvi jāpieslēdzas. Ja kreisajā malā Vilemss kā naturāls fulbeks darīja visu kā vajag, tad no Feltmana protams to nevarēja sagaidīt un no labās malas nenāca nekāds apdraudējums.

Kā arī skaidrs, ka Klāsijs un vēl jo vairāk Klāsens nav pamata spēlētāji. Vai tas vēl atsevišķi bija vēlreiz jāpārbauda? Par Klāsenu vēl atsevišķi. Lai ko teiktu par Afelaja karjeras pavērsieniem un (ne)realizēto potenciālu, salīdzinājumā ar Klāsiju jams pēc līmeņa ir spīdeklis. Ja plāns bija, komandai esot ar bumbu, Klāsijam iziet no 3 cilvēku mida uz labo malu un spēlēt kā insaidam, kā pēc spēles norises izskatījās, tad šis plāns izgāzās pilnībā. 0 kreatīva un produktivitātes no viņa tur. Kā arī uztaisīja faulu, pēc kura Grīzmans iesita sodiņu.

Spēle vērsās par labu ar Bazura, Afelaja un Depaja nākšanu laukumā, kā arī - kur bija jēga atstāt ārpus pamata arī Veinaldumu. Uz "plusiņu" nospēlēja Bazurs, Depajs (2 piespēles no standartiem), Afelajs (gols), Blinds un Vilemss, kurš vismaz tagad sāk demonstrēt izlases spēlētājam vajadzīgo briedumu, tādējādi apstiprinot tēzi, ka viņa izsaukšana uz iepriekšējo Euro bija stipri pāragra. Vēl par Blindu - esmu diezgan pārliecināts, jams ir labāks mids par Klāsiju un Klāsenu, bet spēlēja centra aizsardzībā...

Daži vārdi par Franciju ar. Dešāns šķiet saprot uzdevumu - izmantot katra spēlētāja stiprās puses, konkrēti - Žirū 1 touch pasus, Grīzmana pozicionālo darbību (viņam ir jābūt smailē situatīvi, pat ja ne nomināli, viņa priekšrocība ir pozicionālā darbība un realizācija), Matuidī overlapus (priekš box to box mida viņš labi izpilda centrējumus), plus beidzot izsaukts Pajets, uz kura pleciem kā reiz ir jēga uzlikt kreatīva slogu un kuru šķiet atzina par mača labāko spēlētāju.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Otrdiena Marts 29, 2016 3:59 pm

termometrs rakstīja:
turpretī spāņiem nekas nesanāca ar labiem un pieredzējušajiem pussargiem, kas manī, personīgi, radīja izbrīnu. tiki taka sāk manāmi izzust no Spānijas izlases futbola. te pat runa neiet par to, ka paņemts eksperimentāls sastāvs, bet par to, ka spēles stils un filosofija ir izzudusi pilnīgi. presings nesanāk vairāk.
Ja skatās protokolu, tad pret Rumāniju pamatā vispār izgāja otrais sastāvs ar no tā izrietošo kvalitātes kritumu.
Es jau rakstīju, ka tikitaka manuprāt un ne tikai balstījās uz Čavi, kura vairs izlasē nav. Vienlīdz svarīgi bija arī Injesta un Busketss. Divi pēdējie, domāju, vēl figurēs finālturnīrā. Uz bumbas kontroli orientētu spēli spāņu optimālais mācēs joprojām, bet ne tādā formā un kvalitātē kā kādreiz.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 4:01 pm

es te pēdējā pusgada laikā regulāri uzduros uz viedokļiem, ka Francija pēkšņi ir kļuvusi par EURO favorīti. sastāva ziņā, sastāva dziļuma ziņā, kā arī vāciešu nepārliecības draudzībenēs ziņā. ja pareizi atceros, tad vēl vasarā lielākā daļa ekspertu un fanu smējās par tiem, kuri sauca Franciju par vienu no trim favorītēm.
tas, protams, ne par ko neliecina. tikai par to, cik samazgāts mūsdienās ir futbols un tā prese.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 4:06 pm

march_2k rakstīja:
termometrs rakstīja:
turpretī spāņiem nekas nesanāca ar labiem un pieredzējušajiem pussargiem, kas manī, personīgi, radīja izbrīnu. tiki taka sāk manāmi izzust no Spānijas izlases futbola. te pat runa neiet par to, ka paņemts eksperimentāls sastāvs, bet par to, ka spēles stils un filosofija ir izzudusi pilnīgi. presings nesanāk vairāk.
Ja skatās protokolu, tad pret Rumāniju pamatā vispār izgāja otrais sastāvs ar no tā izrietošo kvalitātes kritumu.
Es jau rakstīju, ka tikitaka manuprāt un ne tikai balstījās uz Čavi, kura vairs izlasē nav. Vienlīdz svarīgi bija arī Injesta un Busketss. Divi pēdējie, domāju, vēl figurēs finālturnīrā. Uz bumbas kontroli orientētu spēli spāņu optimālais mācēs joprojām, bet ne tādā formā un kvalitātē kā kādreiz.
Havi pozīcija pilnībā nodota ir Fabregasam. vismaz pēc šīm divām spēlēm spriežot. un tas manāmi nestrādā. par ko Fabregasu ienīda Barselonā tas pats notiek izlasē - Buskets un Injesta nevar vest savu spēles stilu ar Fabregasu, jo tas vienkārši neder. tad, kad visi ir gatavi spēlēt pa zemi, Sesks izdomā izdot piespēli pa gaisu. kad moments ir piespēlei pa gaisu, viņš mēģina kkādu maģiju pa zemi. vienkārši neiederās.
nezinu ko domā Delboske saistībā ar Isko un citiem plejmeikeriem, bet man Isko ir vienīgais kreatīvs galvā, kas asociējas ar spēju saspēlēties ar Injestu un vispār jebko, bet tiek izmantots pavisam citur, malā. Silvam laikam netiks dota priekšroka attiecībā uz Sesku.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Otrdiena Marts 29, 2016 4:23 pm

termometrs rakstīja:es te pēdējā pusgada laikā regulāri uzduros uz viedokļiem, ka Francija pēkšņi ir kļuvusi par EURO favorīti. sastāva ziņā, sastāva dziļuma ziņā, kā arī vāciešu nepārliecības draudzībenēs ziņā. ja pareizi atceros, tad vēl vasarā lielākā daļa ekspertu un fanu smējās par tiem, kuri sauca Franciju par vienu no trim favorītēm.
tas, protams, ne par ko neliecina. tikai par to, cik samazgāts mūsdienās ir futbols un tā prese.
Es ne par FR izredzēm kopumā, jo uz katru turnīru bik pār mēru haipo mājiniekus.
Bet spēlētāju plusu optimāla izmantošana ir solis pareizā virzienā. Viss modelis funkcionē labāk, ja katrs dara to, kas viņam vislabāk padodas, un šī ir pirmā spēle, kur es redzu, ka Dešāns uz to mērķtiecīgi iet.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Otrdiena Marts 29, 2016 4:30 pm

termometrs rakstīja:
Havi pozīcija pilnībā nodota ir Fabregasam. vismaz pēc šīm divām spēlēm spriežot. un tas manāmi nestrādā. par ko Fabregasu ienīda Barselonā tas pats notiek izlasē - Buskets un Injesta nevar vest savu spēles stilu ar Fabregasu, jo tas vienkārši neder. tad, kad visi ir gatavi spēlēt pa zemi, Sesks izdomā izdot piespēli pa gaisu. kad moments ir piespēlei pa gaisu, viņš mēģina kkādu maģiju pa zemi. vienkārši neiederās.
Un tas ir galīgi garām, pie tam vēl jo vairāk tāpēc, ka visi to jau labi redzēja Barsā, viņš nav pietiekami disciplinēts, lai nodarbotos ar visas spēles konstruēšanu.
Fabregass optimāli spēlēja pie Vengera, kur bija centrālais kreatīvs, brīvmākslinieks, kurš nenodarbojās ar spēles konstruēšanu, bet momentu veidošanu un šad tad realizēšanu.
Un vispār paga, Fabregass tak šajās 2 spēlēs nevarēja spēlēt ar Injestu un Busketsu, jo viņi nemaz nebija laukumā (un šķiet ka nebija pat izsaukti).
Risinājums - Busketss un Injesta laukumā un kāds cits Fabregasa vietā un paskatīties, kas sanāk.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 5:03 pm

man prieks par Pajē. es arī skatījos Francijas spēli un priecājos redzēt, ka viņa spēles līmenis kādu viņš rāda EPL šosezon neatšķirās no līmeņa izlasē, kur izsaukts tiek nestabili un spēlē ar ne tik labi zināmiem spēlētājiem. tas ir patiešām izcils spēlētājs ar milzīgu talantu. atceros jau gandrīz 10 gadus atpakaļ viņš aizdegās Saint Etjenā, kur sezonā izdeva, ja nemaldos, 19 rezultatīvas piespēles (daudz karoča) un tad nedaudz pazuda. Eirogolos katrā kārtā bija varonis. prieks, ka vecim iekšā.

par Fabregasu runājot, hz ko tur Del Boske domā. man liekas, ka Isko tieši būtu baigi labs Havī pozīcijā. viņš labi saderās ar citiem, ir disciplinēts un ir spēlējis CM pozīcijā ļoti ilgi un veiksmīgi. vispār ir dumi, ja Boske ar savu milzīgo pieredzi joprojām cer atrast Havī kopiju, jo vēl dzīvs ir Injesta... īpaši jau meklēt to Havī spēlētājos, kuri nespēlē tādu futbolu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  女 Otrdiena Marts 29, 2016 6:09 pm

MATČ-TV kā jau Kremļa rupors klasiski dzen demagoģiju par 1999. gada maču un pat par PSRS laiku uzvaru.

Daudz loģiskāk būtu atminēties pēdējo pārbaudeni abu starpā, kad Mostovojs ar Zidānu sameta viens otram sejā. Vai arī tas Karpins bija? Hz. Pohuj, bet spēli ielikšu, tomēr spēlētāji toreiz abām izlasēm bija pavisam cita līmeņa kā tagad.



Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 10:40 pm

paga, mums 3 CB ir Darmijans, Ačerbī un Bonučī? Darmijans un Ačerbī? Astorī un Ruganī uz sola. Florenzī, cik saprotu, RWB - tas pats Darmijans un Ačerbī. wtf?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Otrdiena Marts 29, 2016 10:42 pm

skatos Anglijas izlasē kā Nr.2 šodien Hītons no Burnley. normāli.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  martinsk Otrdiena Marts 29, 2016 11:24 pm

Vācija laikam atcerējušies, ka ir pasaules čempioni un ka attiecīgi būtu arī jāspēlē.
Bik no 1.taima redzēju, līdz Krõsa golam, tad noklājās wifi. Ja visu spēli spēlē tāpat kā to mača nogriezni, tad nebrīnos par rezultātu.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  termometrs Trešdiena Marts 30, 2016 12:19 am

aaaahahahaha, un vēl Bonučī pats sevi notraumē, jebal, bļa! kā tur Evrā, dzīvs Francijā palika?! jo po-hodu viņš mums ir vienīgais veselais aizsargs Juvē tagad. pīzģec.
kā jau teicu, šodien spēlējām bez aizsardzības. viens tīrais CB shēmā ar trim CB. rezultātā Tjāgo Motam visu laiku jāsēžās kā tādam Onopko un jāpiesedz aizgājušie kkur huj zin kur Darmijans un Ačerbī. visi goli vienkārši sētas līmeņa komandas aizsardzības atvezti. psc.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Draudzības mači - Page 9 Empty Re: Draudzības mači

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 9 no 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā