Klubu draudzības spēles - Page 17 Empty Re: Klubu draudzības spēles

Post  Lukstins88 Svētdena Augusts 10, 2014 11:25 pm

Sesks labi iecentrē, Ake ar galvu uzsit virsū vārtsargam

Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Lukstins88 Svētdena Augusts 10, 2014 11:27 pm

uhhhhh Ake izmet autu turpat pie līnijas un Sesks aizskrien līdz soda laukuma vidum pa ceļam apspēlēdam 4 ungārus un 2-1
Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  Lukstins88 Svētdena Augusts 10, 2014 11:39 pm

Uzvara 2-1

Otrajā puslaikā milzīga dominance, daudz vārtu gūšanas iespējas, Azārs sāk uzņemt savu formu.

Post  makaweli Pirmdiena Augusts 11, 2014 8:28 pm

NAPOLI (4-2-3-1): Rafael; Maggio, Koulibaly, Albiol, Britos; Jorginho, Gargano; Insigne, Hamsik, Callejon; Duvan. A disposizione: Colombo, Andujar, Henrique, Mesto, Zuniga, Fernandez, Ghoulam, Inler, Radosevic, Dzemaili, Pandev, Vargas, Michu, Higuain, Mertens.

PSG (4-3-3): Sirigu; Aurier, David Luiz, Thiago Silva, Maxwell; Chantome, Cabaye, Matuidi; Ongenda, Cavani, Lavezzi. A disposizione: Douchez, Van der Wiel, Marquinhos, Verratti, Digne, Camara, Thiago Motta, Ibrahimovic, Lucas, Bahebeck, Pastore.

Mēģināšu vēl šo noskatīties šajā vakarā.

Post  makaweli Pirmdiena Augusts 11, 2014 8:46 pm

Ok, padarīšu to par vienu no maniem pieturpunktiem, vērojot šo spēli. Ir uzdevums, tā teikt.
Vispār jau es nobrīnījos, ka PSG vēl aizvada kādas draudzības spēles.

Oho, pilns ar skatītājiem.

Joprojām brīnos par Gargāno klātesamību Napoli sastāvā. Neticami, ka spēlētājs, kas bija caurkritējs Interā, tad ne pārāk spīdoši sevi parādīja Parmā, spēj noturēties Napoli, kur konkurence uz viņa pozīciju ir vēl milzīgāka. Labi, vēl jau vasara nav galā.

Post  makaweli Pirmdiena Augusts 11, 2014 9:22 pm

To es zinu, labi, skatīsimies. Vēl mani interesē, cik United vēlas noplēst par to mikrofonu.

Silva iedzīvojas savainojumā pēc tam, kad pilnīgi debilā veidā savā soda laukumā centās piespēlēt bumbu ar papēdi. Viņš tiek nomainīts.

Spēle bez daudzskaitlīgiem momentiem pie abu komandu vārtiem. Vienā no tiem retajiem gadījumiem, kad bumba nonāk kādas komandas soda laukuma tuvumā, Insinje iznieko savu sev pašam radīto iespēju, sitot virsū Sirigū.

Silva paša spēkiem nespēj aiziet līdz ģērbtuvēm, muļķīgi būtu tagad iegūt smagu savainojumu. Izskatījās pēc augšstilba muskuļa sastiepuma.

Britos vispār nekāds šovakar.

Kavānī tiek pamatīgi izsvilpts, Lavecī gan laikam nevienam nerūp.

Ja kāds spēlētājs uz tā laukuma arī izskatās labi, tad tas ir Žoržinjū. Izskatās, ka labi iejuties Neapolē. Gaidu lielas lietas no viņa šajā sezonā.

Lasu, ka Lavecī ne tik vien kā netiek izsvilpts, bet fani pat dziedot viņam veltītus saukļus. Kas attiecas uz Gargāno, tad, nezinu kādēļ, bet arī viņš tiek izsvilpts. Neesmu lietas kursā, kas par lietu.

Madžo bija tuvu vārtu guvumam. Uzreiz no sekojošā stūra sitiena PSG spēlētājs (laikam Markinjoss) spiesti izsist bumbu no tukšiem vārtiem.

Puslaika noslēgumā Napolī cenšas atrast veidu, kā pārspēt Sirigū. Hamšiks sit no tālienes, bet vārtsargs ir uzdevumu augstumos.

Personīgi es pārmestu Sapatam nepietiekamo aktivitāti fāzē, kad jāpresē pretinieks. Nolamātu viņu puslaika pārtraukumā.

Pēdējo reizi labojis makaweli Pirmdiena Augusts 11, 2014 9:52 pm; labots 8 reizes
makaweli
makaweli

Age : 37

Post  martinsk Pirmdiena Augusts 11, 2014 9:30 pm

Feleinī, cik noprotu, jau esot noiets etaps, pēc tam pievērsušies Lukasam. Respektīvi, šajā ampluā viņi kaut ko grib iegādāt, nav pat tik būtiski, ko tieši.

Post  dainissimo Pirmdiena Augusts 11, 2014 10:14 pm

Traumas protams nenovēlam nevienam, bet Silva ir pārvērtēts aizsargs un Alekss kurš aizgāja pa brīvu bija galvenais kpc ielaida vismazāk vārtus. Un protams Sirigū.
Reims savus golus viegli iesita, it sevišķi pirmos. Tur 3 čuvaki bija ne tikai mabulū vārtu priekšā, Silva tik brīnījās. Tas pats otros, Devo tukšā zonā, kur Silvam vajadzēja būt bet piesteidzās, kad jau sita vārtos
dainissimo
dainissimo
Admin

Age : 37

Post  makaweli Pirmdiena Augusts 11, 2014 10:17 pm

Napolī labi izskatās. Otrajā taimā laukumā redzam Ibru, Igvainu, Mičū un citus, Maksvels arī palika.

Centrā viens no tiem nēģeriem kļūdījās, ātrs pretuzbrukums un Igvains pirmais piesteidzas pie bumbas, ko atsita Sirigū pēc Insinjes sitiena. 1-0 mājiniekiem. Pirms tam arī Mičū labi uzsita no sarežģītas situācijas. Domāju, ka pelnīts rezultāts.

Kavānī neredzu, noteikti, ka pret Ibru nomainīja.

Kaut kāds pārpratuma gols, Ibra atrodas īstajā vietā un laikā, lai padarītu rezultātu 1-1. Game on.

Samelojos - Sirigū nemaz nav PSG vārtos.

PSG gandrīz visu sastāvu nomainījuši, bet Maksvels vēl laukumā. Nupat Počo Lavecī, aplausu pavadīts, atstāja laukumu. Viņš vēl apstaigāja Napoli soliņu, fanus, visiem pateicās. Bāc, neatceros, ar ko atšķīrās viņa un Kavānī šķiršanās no Napoli kluba. Man īsa atmiņa.

Kārtējā kļūda centrā, atkal tas pats nēģeris, man šķiet, varētu būt Matuīdī. Pretuzbrukums, augstā piespēle Insinjem, kurš ar labu sitienu liek pastrādāt vārtsargam. Labs uzbrukums bija.

Beidzot arī PSG aktīvi uzbrukumā. No stūra sitiena Luizs sit vārtu rāmī, bet nule uz maiņu iznākušais Anduhars glābj.

Wops, kas tad tas?! Pastore atstāj muļķos Britosu un iziet viens pret Anduharu. Nav cerību vārtu vīram.

Beidzot, 2. puslaika 33. minūtē tiek nomainīts arī Maksvels, Diņje viņa vietā. Maz laika, lai ko saturīgu parādītu. Maksvels bija līmenī, savu flangu turēja samērā labi, tie uzbrukumi, kas gāja caur viņa flangu pārsvarā bija rupju kļūdu laukuma centrā rezultāts. Varētu būt, ka 3 reizes pret viņu tika pārkāpti noteikumi. Kā jau visa viņa komanda, uzbrukumā bija mazāk redzams.

Napolī cenšas uzbrukt, bumba pie Igvaina soda laukumā, bet viņš patērē aptuveni nedēļu, lai sagatavotos sitienam, tas, protams, tiek nobloķēts, bumba atlec uz soda laukuma līnijas pretim vārtiem, Inlers patērē kādas divas nedēļas, lai sagatavotos sitienam, atkal sitiens nobloķēts, tad vēl kļūda centrā, PSG pretuzbrukums 3vs1, tomēr izmisīgiem spēkiem Napoli pamanās nezaudēt vārtus.

Tas arī viss, 1-2. Neko nevaru pateikt par Diņjes īso laiku, ko viņš pavadīja uz laukuma. Lietderības koeficients neitrāls.

makaweli
makaweli

Age : 37

Post  Lukstins88 Pirmdiena Augusts 11, 2014 10:20 pm

Tas ka Silva ir pārvērtēts tas ir fakts (tāpat kā Sideshow Bob), bet tomēr nekad nav patīkami ja kāds saķer šādu traumu. Protams, tur nekas nopietns var arī nebūt, bet nu tomēr

Kas tad viņiem tagad paliek centrā?
Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  dainissimo Pirmdiena Augusts 11, 2014 10:27 pm

Markinjoss un Kamarā, gan jau V.d Vīls var tur spēlēt, maybe Orjē un Matuidi. Kamaram gan 35 gadi ja nemaldos. Karoč viņiem vajadzēja tāpat vēl vienu CB

makaweli rakstīja:

Blāns var būt, ka grib jau sezonai sākoties atrasties 2 spēles nedēļā ciklā, nevis gaidīt septembri, kad jau sākas ČL...

Post  Lukstins88 Otrdiena Augusts 12, 2014 10:05 pm

Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Ake; Fabregas, Matic; Ramires, Hazard, Schurrle; Costa.

Chelsea subs: Cech, Schwarzer, Azpilicueta, Christensen, Filipe Luis, Zouma, Mikel, Oscar, Van Ginkel, Salah, Moses, Willian, Torres.

Post  Lukstins88 Otrdiena Augusts 12, 2014 10:09 pm

Klatenburgs (spanish cunt) tiesā spāņu komandu spēli Very Happy  lol!

Post  Lukstins88 Otrdiena Augusts 12, 2014 10:11 pm

Runājot par manējiem, tad prieks ka Ake spēlē, skaidrs, ka jaunajā sezonā Natans būs rotācijas spēlētājs un viņš (nevis Azpi) mainīs Luisu