The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wishlist

+10
Andromeeds
Hosa
chelseachamps
termometrs
Farsels
martinsk
Sky
Кризис
Gunner
14 posters

Lapa 3 no 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  chelseachamps Otrdiena Jūlijs 13, 2010 5:16 pm

KUN AGUERO .
Protams primarais transferu targers sovasar prieks Chelsea, bet tad jau redzes vai savainotais Torres netiks nopirkts Twisted Evil :/

Cik zinu, tad Chelsea iesaistis daudz jauniesus jaunaja sezona, tapec ar pirksanu neizrausies.
chelseachamps
chelseachamps

Number of posts : 2341
Join date : 13.07.10
Age : 34
Dzīvesvieta : RĪGA

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Trešdiena Augusts 18, 2010 5:43 pm

Šejs Givens un kāds diezgan labs aizsargs (nav ideju, kurš). Un būšu laimīgs!
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Ceturtdiena Decembris 09, 2010 10:50 am

Prikolam varētu Arsenal pārdot Almunju un klāt nopirkt Borucu Very Happy
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Ceturtdiena Decembris 09, 2010 11:45 am

march_2k rakstīja:Prikolam varētu Arsenal pārdot Almunju un klāt nopirkt Borucu Very Happy
Borucs ir lieliskā formā. pēc Freja traumas, viņš debitēja diezgan slikti. bija vairākas kļūdas, kas arī maksāja ielaistos vārtus. neieviesa pārliecību. bet tagad ir tā ieskrējies, ka pat Fiores fanu forumos ir sadalījies priekšstats par to, ka Borucam jākļūst par pirmo numuru. Frejs, kā zināms, ir Fiores simbols un fanu mīlulis, tāpēc nekādu runu par to, ka Frejs varētu būt otrais komandā nekad nebija. pat viņa depresīvajā laikā. bet tagad jau tie paši cilvēki ir mainījuši savu viedokli....
man vispār nepatīk šitie lielie klubi, kuri iepērk augsta līmeņa vārtsargus. Totenhema šajā ziņā pārspēja visus šogad. tā jau bija divi augstākās klases vārtsargi Gomess un Kudičinī. nē, viņiem vajadzēja nopirkt arī Horvātijas lieliskāko Pletikosu un nosēdināt viņu pat trešajā rindā. bija ļoti žēl arī, kad Real nopirka Dudeku. tādā ziņā, ka Real ir vispār diezgan egoistisks klubs, kurš nekad nedos iespēju jaunajiem vai citiem, ja kaut kas nav skaidrs, vai arī izliks pavisam niecīgu sastāvu, kad tiek prasīts pretējs (Krievijas Dzelzsceļa Kauss). bet nu, tas ir normāli, ja jau tiek zaudēts trešo līgu komandām ar 4:0... psc, Dudeks vakar nospēlēja 5 spēli pa 3 gadiem? Neutral
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Ceturtdiena Decembris 09, 2010 2:44 pm

Es jau vairāk kā prikolu par trim poļu GK biju domājis.
Bet jā, situācija, kad uz soliņa tup pamata vietas cienīgs GK, ir debīla. Kaut gan tajā pašā Dudeka gadījumā - viņš zināja, uz kurieni iet un ka Ikers ir Real Dieva vietā.
Vienlaikus arī pārdomas par poļu vārtsargu skolu - Dudeks, Borucs, Fabjanskis, Ščecnijs, Kuščaks - kaut kā viņiem sanāk ar tiem GK Wink
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Ceturtdiena Decembris 09, 2010 3:30 pm

nu, ar Dudeku jā. viņš reāli tur aizgāja pensijas dēļ. bet žēl. varēja taču vēl uzspēlēt kaut vai gandrīz dzimtajā Fejennordē. man liekas, ka bija tāds variants..
un poļiem ir spēcīga vārtsargu skola. vēl jau ir kaut kāds Celtic, laikam, kurš baigais Boruca aizstājējs.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  女 Ceturtdiena Decembris 09, 2010 4:00 pm

march_2k rakstīja:
Vienlaikus arī pārdomas par poļu vārtsargu skolu - Dudeks, Borucs, Fabjanskis, Ščecnijs, Kuščaks - kaut kā viņiem sanāk ar tiem GK Wink

Par šo vēl nesen vēlējos analizēt! Jaunā strāva bija Borucs, Fabjano, Kušča, Ščečnijs. Visi super talanti! Bet reāli izņemot Borucu neviens atvērties nevar! Un tas pats Borucs spēlē kaut kādos vidusmēra klubos. A izlasē savā laikā Dudeks un tas Kovaļevskis no Spartaka kapāja. Jaunie talanti nav apliecinājuši sevi. Vismaz pagaidām.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Ceturtdiena Decembris 09, 2010 4:21 pm

labdien rakstīja:
march_2k rakstīja:
Vienlaikus arī pārdomas par poļu vārtsargu skolu - Dudeks, Borucs, Fabjanskis, Ščecnijs, Kuščaks - kaut kā viņiem sanāk ar tiem GK Wink

Par šo vēl nesen vēlējos analizēt! Jaunā strāva bija Borucs, Fabjano, Kušča, Ščečnijs. Visi super talanti! Bet reāli izņemot Borucu neviens atvērties nevar! Un tas pats Borucs spēlē kaut kādos vidusmēra klubos. A izlasē savā laikā Dudeks un tas Kovaļevskis no Spartaka kapāja. Jaunie talanti nav apliecinājuši sevi. Vismaz pagaidām.
Dudeks bija vispār wtf. tas bija poļu vārtsargu breakthrough. laikam arī tādēļ tik ļoti lielu uzmanību Polijā sāka pievērst vārtsargu trenēšanai, jo parādījās tāds talants, kā Jeržijs. un man ļoti patika Kovaļevskis. viņš joprojām, it kā, labi spēlējot kaut kur. es tikai neatceros kur, bet bija viens raksts golkomā, laikam, kur bija par viņu daudz teikts. nu, slavēts viņš tika, vienu vārdu sakot. tas priecē.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  女 Ceturtdiena Decembris 09, 2010 8:28 pm

termometrs rakstīja:
labdien rakstīja:
march_2k rakstīja:
Vienlaikus arī pārdomas par poļu vārtsargu skolu - Dudeks, Borucs, Fabjanskis, Ščecnijs, Kuščaks - kaut kā viņiem sanāk ar tiem GK Wink

Par šo vēl nesen vēlējos analizēt! Jaunā strāva bija Borucs, Fabjano, Kušča, Ščečnijs. Visi super talanti! Bet reāli izņemot Borucu neviens atvērties nevar! Un tas pats Borucs spēlē kaut kādos vidusmēra klubos. A izlasē savā laikā Dudeks un tas Kovaļevskis no Spartaka kapāja. Jaunie talanti nav apliecinājuši sevi. Vismaz pagaidām.
Dudeks bija vispār wtf. tas bija poļu vārtsargu breakthrough. laikam arī tādēļ tik ļoti lielu uzmanību Polijā sāka pievērst vārtsargu trenēšanai, jo parādījās tāds talants, kā Jeržijs. un man ļoti patika Kovaļevskis. viņš joprojām, it kā, labi spēlējot kaut kur. es tikai neatceros kur, bet bija viens raksts golkomā, laikam, kur bija par viņu daudz teikts. nu, slavēts viņš tika, vienu vārdu sakot. tas priecē.

Par Kovaļevski Tev maldīgs info. Viņš pēc Spartaka atgriezās Polijā un pēc tam aiztinās uz Kipru. Nu ja tas ir labi, nu tad labi, bet lieta tāda, ka šosezon viņš pārgāja uz Sibirj, kura savukārt atgriezās RPL. Nu visi lika cerības, ka nu tik būs, bet kukiš vien sanāca. Vecs, vājš. Feilu pārpilnas 14 spēles un padzina viņu Neutral

Atceros savā laikā labi nostāvēja pret Portugāli, kad poļi viņus uzvilka mājās Euro08 kvalī, taču nekas nav mūžīgs.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Ceturtdiena Decembris 09, 2010 11:21 pm

jā, vot par Kipru biju lasījis. sanāk tas jau sen bija, jo to, ka viņš RPL atgriezās nemaz nezināju. tā kā mans info patiesi ir ne tikai novecojis, bet arī aplams. lai nu kā, man simpatizēja šis vārtsargs, kad spēlēja Spartakā. vispār tas 2005.-2008.gada modelis patika. īpaši izcelt gribētos Titovu, kurš manī bija ieaudzināts, praktiski, kā post-soviet Pelē. pluss, Kaļiņičenko (vai kā gramatiski pareizi), Mocarts ar saviem standartiem un asām piespēlēm, nenogurdinošais Bojarencovs, ļoti patika Kovačs, Štrancls, kā arī, protams, Pavļučenko, kurš sita golu pēc gola un Stipe. tik seksīga komanda bija, pirms tiem brazīļiem. bet tad lieliskā vadība, kas Spartaka gadījumā jau ne pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē, izdrāza visu komandu. līdz tam vēroju gandrīz katru Spartaka maču. tagad parodija vien ir.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33208
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Piektdiena Decembris 10, 2010 5:37 pm

http://inbedwithmaradona.com/arsenal-why-fabianski-isnt-working/

ļoti iespējams, ka vienreiz šo rakstu jau jums rādīju...
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Trešdiena Janvāris 05, 2011 2:31 pm

Koils grib paturēt Keihilu līdz vasarai un tad laidīs prom, ja pats spēlētājs dikti gribēs, tad laikam janvārī cena būs pamatīga.
Nu tad ko, Ageru uz Arsenal? Wink
Sakasījies ar Woy'u par komandas spēles stilu, negrib spēlēt longball (kaut kad linku iemetu pie Anglijas sadaļas).
Tagad prasās prom, ja netiks pie spēles laika. Jārīkojas.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  女 Trešdiena Janvāris 05, 2011 2:39 pm

march_2k rakstīja:
Nu tad ko, Ageru uz Arsenal? Wink
Sakasījies ar Woy'u par komandas spēles stilu, negrib spēlēt longball (kaut kad linku iemetu pie Anglijas sadaļas).
Tagad prasās prom, ja netiks pie spēles laika. Jārīkojas.

Jā, atceros. Nu a tas dānis būs pietiekami labs?


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Trešdiena Janvāris 05, 2011 3:04 pm

labdien rakstīja:
Nu a tas dānis būs pietiekami labs?
Vienā vārdā - jā.
Plašāk - pārbaudīta PL vērtība atšķirībā no daudziem citos čempionātos spēlējošiem (Skilači?)
Uzskatu, ka viņš ir vispār labākais aizsargs Liverpūlē (pārāks, piem., par Škrtelu, kam ir pozicionāli gļuki un liekas rupjības), prot izdarīt labu pirmo piespēli - īsu vai tālu un precīzu (atšķirībā no Karagera, kam vienīgais risinājums uzbrukumu ievadīšanā ir bezmērķīgs longballs), spēcīgs gaisā (1,91m), vienīgais jautājums par sportisko formu (nesena trauma un spēļu prakses trūkums šosezon).
Bet pēc spējām - normālā sportiskā formā viņš pa taisno tiktu pamatā optimālajā aizsardzības virknējumā blakus Vermālenam. Gribēju viņu sastāvā jau kad krīze Pūlē tikko sākās (Rafas pēdējā sezona).
1 mīnuss gan labi pazīstams - traumatisms.
Ehh, bet šis jau ir tikai wishlist un Arsēns līdz tam toč neaizdomāsies.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Trešdiena Janvāris 05, 2011 3:10 pm

Vēl joprojām palieku pie sava pantiņa par Vermālenu. C'mon, viņš tūlīt jau kā būs atpakaļ, kāda vēl te runa par jauniem aizsargiem.
Piekrītu Arsēnam šoreiz - aizsargu tikai tad, ja Vermālena traumas ārstēšanas periods atkal pagarināsies pēkšņi. Bet, ja tas nenotiek, nav jēgas no pirkumiem.

TV-DJ un TV-Kosc virknējumi būs pietiekami labi, lai komanda uzvarētu spēli pēc spēles. Skila? Nu, tam var atvēlēt Silvestres lomu. Kad nu galīgā pakaļā, tad ņem.
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Hosa Trešdiena Janvāris 05, 2011 3:10 pm

No dāņiem man ļoti perspektīvs šķiet "Vilku" Simons Kjērs. Agers, protams, arī ļoti labs, tā ka būtu lielisks papildinājums "Gunāriem".
Hosa
Hosa

Number of posts : 1953
Join date : 25.11.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Torņakalns

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Trešdiena Janvāris 05, 2011 3:20 pm

Čērs man jau Palermo patika, labs aizsargs, bet nekas tāds ūberizcils neliekas, varbūt daļēji Maklārena vainas dēļ. Pie jēdzīgāka trenera droši vien arī spēlētu labāk. Palermo arī ar Bovo un Munjosu tīri labi iztiek.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  女 Trešdiena Janvāris 05, 2011 3:27 pm

Kamõn, Gun! Vermālens ir vērtība. Bet DJ un Kaščejs nav Arsenal līmeņa buki, vismaz pagaidām. Kur tie laiki, kad aizsardzību cementēja tāds kulis kā Gallas kopā ar Vermālenu. Vai vēl pirms tam Kolo Turē. Nu, lai kāds Gallas nebūtu pimpis kā cilvēks, aizsargs viņš bija labs. Es esmu par to, ka vajag to kvalitatīvo pirkumu.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Trešdiena Janvāris 05, 2011 3:49 pm

labdien rakstīja:Kamõn, Gun! Vermālens ir vērtība. Bet DJ un Kaščejs nav Arsenal līmeņa buki, vismaz pagaidām. Kur tie laiki, kad aizsardzību cementēja tāds kulis kā Gallas kopā ar Vermālenu. Vai vēl pirms tam Kolo Turē. Nu, lai kāds Gallas nebūtu pimpis kā cilvēks, aizsargs viņš bija labs. Es esmu par to, ka vajag to kvalitatīvo pirkumu.
Trū. To es arī gribēju ar savu postu pateikt.
TV+Agers (cits meistarīgs, uzreiz pamata cienīgs papildinājums) un Koš+Džurū. Uzreiz citas manevrēšanas iespējas, ja kāds no pirmā virknējuma izkrīt ar traumu vai jārotē sastāvs kaut kādā kausā.
Kā arī atzīt kļūdu ar Skilači iegādi un aizfīrēt jamo atpakaļ uz dzimteni. Ja nav līmenis, tad lai nav.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Trešdiena Janvāris 05, 2011 6:12 pm

labdien rakstīja:Kamõn, Gun! Vermālens ir vērtība. Bet DJ un Kaščejs nav Arsenal līmeņa buki, vismaz pagaidām. Kur tie laiki, kad aizsardzību cementēja tāds kulis kā Gallas kopā ar Vermālenu. Vai vēl pirms tam Kolo Turē. Nu, lai kāds Gallas nebūtu pimpis kā cilvēks, aizsargs viņš bija labs. Es esmu par to, ka vajag to kvalitatīvo pirkumu.

Nesapratāt mani pareizi. Es nesaku, ka viņi abi ir stabilas vērtības. Abus kopā izliekot, var sanākt visādi brīnumi. Bet, noliekot vienu blakus Tomasam, pavisam cita malšana. Es nedomāju te tik ļoti par individuālām prasmēm. Biju domājis tieši to sadarbību. Grūti to ir tagad izskaidrot, bet mani nepamet sajūta, ka gan viens, gan otrs kopā ar TV var izveidot lielisku sadarbību. Jau tagad.

Ceru, ka sapratāt manu ideju... Tas nav no svara, cik abi ir lieliski individuāli. Gallas un Turē bija augsta līmeņa aizsargi. Bet kopā neštimmēja. Tas nav galvenais, vai TV tagad blakus noliks DJ vai Teriju. Galvenais, ar kuru no abiem var izveidot labu sadarbību un es ticu, ka Džorū un Koscielnijam ir visas nepieciešamās "kvalitātes", lai sadarbotos uz laukuma ar TV perfekti. Salaižot divus "big names" var sanākt krahs - kā Turē un Gallasam.

Protams, TV vēl jāatgūst forma. Tomēr, pārāk ilgi pabijis ārstu kabinetos.

Tāds nu ir mans viedoklis uz šo visu. Smile
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Sky Trešdiena Janvāris 05, 2011 8:23 pm

Gribu, lai Djēgo beidzot sāk trenēt kādu klubu. Vismaz no otrās līgas, lai palēnām krātu pieredzi un zināšanas. Vai tas vispār ir piepildāms? Sad
Sky
Sky

Number of posts : 4705
Join date : 09.07.10

http://varenakopa.webs.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Farsels Ceturtdiena Janvāris 06, 2011 3:17 am

Šobrīd mans wish ir, lai Dinho paliek spēlēt Eiropā nevis, lai vācās tik ātri uz Braziļku...Neutral
Farsels
Farsels

Number of posts : 7584
Join date : 09.07.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Ceturtdiena Janvāris 06, 2011 4:35 pm

march_2k rakstīja:
Nu tad ko, Ageru uz Arsenal? Wink
Sakasījies ar Woy'u par komandas spēles stilu, negrib spēlēt longball (kaut kad linku iemetu pie Anglijas sadaļas).
Tagad prasās prom, ja netiks pie spēles laika.
Caughtoffside jau ir noreaģējuši un no šitā uztaisījuši transfēru stāstiņu. Redzēs, cik tas īstenībā ir nopietni un ar ko beigsies.
You heard it here first, tā ka - es varētu iet pie viņiem strādāt, lol cheers
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14044
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  女 Ceturtdiena Janvāris 06, 2011 4:45 pm

march_2k rakstīja:
march_2k rakstīja:
Nu tad ko, Ageru uz Arsenal? Wink
Sakasījies ar Woy'u par komandas spēles stilu, negrib spēlēt longball (kaut kad linku iemetu pie Anglijas sadaļas).
Tagad prasās prom, ja netiks pie spēles laika.
Caughtoffside jau ir noreaģējuši un no šitā uztaisījuši transfēru stāstiņu. Redzēs, cik tas īstenībā ir nopietni un ar ko beigsies.
You heard it here first, tā ka - es varētu iet pie viņiem strādāt, lol cheers

hahaha Very Happy Tiem tak monitorings nepārtraukti. Skanē visas ar sportu saistītās web vietnes ar google translator un smeļās idejas.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Ceturtdiena Janvāris 06, 2011 5:38 pm

Sāku saklausīt runas, ka Tomasa comeback varētu ieilgt vēl uz laiciņu.
Ja tā ir taisnība, tad piekāpjos. Kā jau teicu, domas kā Arsēnam šajā jautājumā - jauna seja, ja trauma ieilgst. Pagaidām izskatās, ka tā varētu arī notikt. Neutral

Ahilejs tiešām ir tik sarežģīta padarīšana?
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 3 Empty Re: Wishlist

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā