Jauniešu izlases - Page 7 Empty Re: Jauniešu izlases

Post  女 Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 10:25 pm

Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  martinsk Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 10:27 pm

makaweli rakstīja:Tādus laižot iekšā tas vārtusargs tā arī neaizvadīs nevienu spēli lielajā izlasē.
Van Hinkels, man laikam jūk ar Rikiju Volfsvinkelu, negribu muļķos palikt, Sportingā tāds spēlēja vienu laiku.
Nea. Van Ginkel raksta. Īstenībā būtu jāsaka arī van Hāls Cool
Enivei. Van Hinkels pēc ampluā līdzīgs Maeram, arī spēlē šodien.
Rikijs nav skvadā, par vecu visdrīzāk slinkums arī čekot Neutral Pīpēt un atpakaļ uz 2. HT.

Bene per te frate.
Ceru, ka bija tā vērts. Es pagaidām vēl palieku otrā pusē.

Aha, skaidrs.
Pīpēt? Es veiksmīgi atmetu pirms 3 gadiem. Nesen sagrēkoju un uzpīpēju pirmo reizi kopš 3 gadu pārtraukuma, tāda škrobe bija.
makaweli
makaweli

Age : 37

Post  martinsk Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 10:35 pm

Apsveicu. Jāsaņemas būs man ar. Aizbraukšu atvaļinājumā, būs laba iespēja.
Meh. Sliktāk jau taimu nevar sākt.

Pēdējo reizi labojis march_2k Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 10:36 pm; labots 1 reizi
martinsk
martinsk
Admin

Post  makaweli Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 10:36 pm

Kas par sākumu 2. puslaikam.
2-1. He, es visu pirmo pusliku domāju, ka Rudijs ir NED izlases tumšādainais spēlētājs.
makaweli
makaweli

Age : 37

Post  makaweli Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 10:40 pm

Kas tur palika ar to latviešu tiesnesi, tagad pārvērtās jau par igauni? 100% zinu, ka krievs teica, ka šodien tiesā latviešu arbitrs.

Varēja būt vēl viens penaltijs. Dzeltenā vāciešu spēlētājam tiešām likās par skarbu.

Vācieši spiež, būs ļoti interesants 2. puslaiks.

Kas par sitienu Vācijas izlases spēlētāja izpildījumā! Netaisnība, ka tur nebija vārti.

Vārti briest. Te nevar ilgi tā turpināties. Patīkami kvalitatīva spēle.
makaweli
makaweli

Age : 37

Post  makaweli Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 11:11 pm

2-2, vot eto triļļer! Holtbijs ar sitienu ar labo kāju no soda laukuma robežas pārspēj vārtsargu. Pat es neticēju, ka viņš sitīs ar labo.

Šādi izlaist spēli no rokām ir jāprot. He, gluži kā bagāts krievu tūrists, kas visu savu kapitāu notriec jau pašā brīvdienu sākumā. Komentētājs prātīgi runā.
makaweli
makaweli

Age : 37

Post  martinsk Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 11:20 pm

Friči parādīja raksturu. Typical Germans.
Man nepatīk Strotmana tendence pazust, kad jāiedvesmo komanda. Jānopresē enerģiskāk un jātacklo agresīvāk (nevis rupjāk, bet tā, lai izskatās, ka viņam interesē vinnēt divcīņas). Tā vietā iesaistās divcīņās gariem zobiem.
Pie 2. gola prasījās de Frejam un van Hinkelam nosegt. De Frejs netika līdzi, van Hinkels nepaspēja nobloķēt.
Un beidzot. Visu spēli bija labi standarti, bīstamās zonās, beidzot izmanto.
martinsk
martinsk
Admin

Post  makaweli Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 11:21 pm

Ha, hā! 3-2, Holande.
Man šķiet, ka tiesnesis vienu mirkli šaubījās, vai nebija pārkāpums no NED komandas spēlētāju puses. Man domāt, ka nebija.
makaweli
makaweli

Age : 37

Post  makaweli Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 11:26 pm

NED komandai novēlu neizslēgties no spēles pirms tā ir noslēgusies, varēja maksāt dārgi šodien. Vācieši parādīja sevi no labākās puses, 2. puslaikā atstāja ļoti spēcīgu iespaidu.
makaweli
makaweli

Age : 37

Post  martinsk Ceturtdiena Jūnijs 06, 2013 11:33 pm

makaweli rakstīja:Lūk arī viss. Apsveicu arī Tevi ar nīderlandiešu uzvaru. Prieks skatīties, daudz pavērsienu spēlē bija.
Paldies. 1. HT labākais sniegums no kādas komandas šajā turnīrā manuprāt. Bet fričiem ir raksturs, to nevar norakstīt nekad. Tiešām uzspieda savu spēli 2. HT.
Tā izslēgšanās ir man šķiet jau mūžīga vājā vieta. Uzliesmo un tad noplok. Galvenais 3 pts šajā grupā ir paņemti, jāizdara secinājumi nākamajām spēlēm. One game at a time.
martinsk
martinsk
Admin

Post  velnciemietis Sestdiena Jūnijs 08, 2013 7:00 pm

Pīrsam 5 izmaiņas salīdzinājumā ar maču pret itāļiem. Norvēģu treneris savā presē izteicies, ka uzvarēs angļus
LV tiesnesis Gudermanis kā līnijnieks šodien šajā mačā
Zaha ielikts kā centra uzbrucējs, norvēģi sāk no aizsardzības. Izspēlē 2 stūra sitienus, pēc otrā burzmā tiek pie bumbas un panāk vadību pār angļiem 1-0
Angļi mocās uzbrukumā, bet vienā no norvēģu pretuzbrukumiem Kalkers noskatās kā viņam pārmet bumbu un iesit golu, jau 2-0 norvēģu labā.
Rouzs pagaidām aktīvākais uzbrukumā, bet nu nekā ievērības cienīga bez pāris sitieniem no distances komanda neko neparāda. Hendersonam pagaidām piespēles tikai vai nu uz atpakaļ vai šķērsām uz priekšu galīgi nekā. Neveicas pie standartsituācijām atkal šoreiz Kalkers gūst vārtus pēc tam, kad fiksēts (pareizi) pārkāpums pirms vārtu guvuma.
Tikmēr norvēģi ļoti precīzi spēlē aizsardzībā un katra nonākšana angļu soda laukumā pēc viņu pašu kļūdām ir bīstams moments. Nezinu vai angļiem pa spēkam iesist vismaz 2, lai nevarētu teikt, ka var jau braukt mājās. Pagaidām iet uz revanšu par kvalifikācijā uzvarētajiem abiem mačiem no angļu puses.
Angļi var braukt mājās - kārtējais pretuzbrukums Kalkers netiek līdz savam sedzamajam un pēc piespēles no flanga norvēģi tiek pie vēl vieniem vārtiem. Praktiski maksimāla realizācija skandināviem, bet Pīrsam nav ar ko pastiprināt spēli...
Dovsons nopelna pendeli pēc tam, kad viņu tur ar rokām soda laukumā pie stūra sitiena izpildes, pats arī realizē 1-3 un vēl kādas 35 minūtes ko spēlēt.
Šelvijs iznāk uz maiņu un angļi pārliecinoši kontrolē bumbu. Norvēģi uzbrukumā iet labi ja ar 3-4 spēlētājiem. Uz pēdējām 10 minūtēm Pīrss sūta Kalkeru uzbrukumā, bet tā pa īstam nekā nopietna pie norvēģu vārtiem neizveidojas.
Nordtveits normāls kadrs vakar pilna spēle Albānijā lielās izlases sastāvā, šodien jau uz maiņu iznāk šajā mačā pēdējās 10 minūtes. Tā gan vairāk bija piespiedu maiņu nevis pastiprināt aizsardzības bastionus. Mačs tā arī noslēdzas 3-1 norvēģu labā, pašās beigās parāda kadru kurā kāda norvēģu ome tribīnē auž cepuri no vilnas dzijas Very Happy

Insiņje-Imobīle-Saponara panāk 1-0 par labu Itālijai pret Izraēlu
Tūlīt pat Izraēlai smuka 1-touch izspēle un izdevība panākt neizšķirtu, garām.
martinsk
martinsk
Admin

Post  velnciemietis Sestdiena Jūnijs 08, 2013 10:34 pm

2. puslaiks gan tur būs tikai formalitāte - sarkanā mājiniekiem un 2-0 panāk Gabbiadini. Viņš un Saponara šodien sākumsastāvā. Insiņje gan laikam, ka pazaudēts uz turpmāko turnīru

Post  martinsk Sestdiena Jūnijs 08, 2013 10:48 pm

Aha. Jau 2ais, pret angļiem Marone notraumējās.
martinsk
martinsk
Admin

Post  velnciemietis Sestdiena Jūnijs 08, 2013 11:26 pm

Šodienas mačs formalitāte itāļiem. Cerams, ka no B grupas spāņi neuztrāpīs uz itāļiem jau 1/2 finālā.
Jurans izteicis teoriju, ka atšķirībā no pirmā mača pret spāņiem, rīt pret Nīderlandi jāmaina piegājiens un jāspēlē kā 1. numuram, jo ja turpinās no aizsardzības kā pret Spāniju, tad visticamāk būs neveiksme

Igor Rabiner ‏@IgorRabiner 1m
Это - красная? Да еще и после неназначенного стопроцентного пенальти? М-да. Такого убийства не доводилось видеть уже давно. Конченая мразь.

Igor Rabiner ‏@IgorRabiner 15m
Петров, Щенников, Дзагоев, Черышев - красавцы. Шикарная голевая атака! Еще давайте! Взбеситесь и ответьте по-футбольному этому ублюдку!

#es_pis

Age : 35

Post  martinsk Svētdena Jūnijs 09, 2013 8:44 pm

Ko viņš tur lamājas? Es arī 2ā HT sākumu neredzēju. Krievus toč apzaga vai kā?
martinsk
martinsk
Admin

Post  velnciemietis Svētdena Jūnijs 09, 2013 8:56 pm

Nu neiedeva pendeli un pēc tam uzreiz sarkanā par taklu no mugurpuses, ķip sarkanā, ja traktē kā uzbrukumu no mugurpuses, bet nu tā arī dzelteno par rupju spēli varēja dot. Tiesneša lēmumi šodien tiešām vairāk par labu oranžajiem kaut arī negribās teikt, ka notiesāja krievus.
Interesanti ko vērtīgu šodien Kapello ieraudzīja sēžot tribīnē un skatoties maču klātienē? Smile

Post  女 Svētdena Jūnijs 09, 2013 9:08 pm

Юрий Дудь: Глядя на игру в обороне молодежной сборной России, хочется пожелать Сергею Игнашевичу крепкого здоровья и долгих футбольных лет.