Brasileiro Série A - Page 7 Empty Re: Brasileiro Série A

Post  velnciemietis Piektdiena Marts 29, 2013 12:17 pm

Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs Piektdiena Marts 29, 2013 12:35 pm

njā, treniņos ūdens vietā kolu laikam dzēris. 6-8 litri dienā? psc. bet nu, vismaz labi, ka apzinās un labi, ka ne alkohols vai narkotikas. bet tik un tā žēl, ka tāds talants izzuda.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33215
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Post  termometrs Pirmdiena Aprīlis 01, 2013 3:10 pm

Dida ļoti veiksmīgi pēc divu gadu pārtraukuma atgriezies profesionālajā futbolā. 2012.gadā pievienojās Portugeosā un aizvadīja pāri 30 spēlēm ar ko izpelnījās līgumu no Gremio. savu pirmo klubu, kurā viņš spēlē leģendas statusā. jau aizvadījis trīs mačus iekš Copa Libertadores 2013.gadā.

prieks par viņu.
termometrs
termometrs

Post  termometrs Piektdiena Aprīlis 05, 2013 11:38 pm

Gremio seksīgs sastāvs no Eiropā pazīstamiem futbolistiem: Dida (Milāna), Kriss (Liona), Ze Roberto (Bavārija), Elano (Šahtar), Vargas (Napoli), Velitons (Spartaks), Klēbers (Kijeva), Fabio Aurēlio (Liverpūle), Santoss (Senāls).

Post  女 Piektdiena Maijs 31, 2013 2:15 pm

Opā, Pato Brazīlijā? Jau 23 gadu vecumā beidzās kā futbolists. Neko sev.

Number of posts : 26920
Age : 35

Post  termometrs Piektdiena Maijs 31, 2013 4:50 pm

jā, Daini, arī jau ilgāku laiku sekoju MLS un Brazīlijai iekš ws. ļoti priecē šis fakts. lai gan liekas, ka pārāk augsti reitingi tām līgām liekās. visiem aizsargiem un uzbrucējiem psc reitingi. Di Vaijo 9 mačos 9 goli, fo jē.
termometrs
termometrs

Post  velnciemietis Piektdiena Maijs 31, 2013 5:38 pm

labdien rakstīja:Opā, Pato Brazīlijā? Jau 23 gadu vecumā beidzās kā futbolists. Neko sev.

Post  termometrs Svētdena Jūlijs 14, 2013 11:23 am

vakar Fluminēze tikās ar Internacional komandu. abās komandās ir eiropiešiem labi pazīstami spēlētāji un spēle padevās tik tiešām interesanta.
sāksim ar to, ka Fluminēze negaidīti savās mājās zaudēja ar rezultātu 2:3. galvenokārt dēļ neveiksmīgās bijušā Liverpūles vārtsarga Djēgo Kavaljēri spēlei pie otrajiem ielaistajiem vārtiem.
Kavaljēri aizvada ļoti labu sezonu un pirms tam ir bijis viens no Brazīlijas čempionāta labākajiem un stabilākajiem vārtsargiem vairāku sezonu garumā. taču gadās arī šādi.
par mača varoni tika nosaukts viens no populārākajiem Brazīlijas eiropiešiem - Djēgo Forlāns. kā jau ierasts - Forlāns ir totāls komandas līderis, kurš satur ne tikai visu spēli kopā uzbrukumā un laukuma vidusdaļā (viņš spēlē kreisajā flangā), bet arī labākais golu sitējs un lielākā darba apjoma veicējs.
vakar Djēgo guva divus vārtus pats un asistēja pirmos vārtus citam eiropietim Andresam Dialesandro. aizsardzībā Intenacional komandā veiksmīgi darbojās bijušais Romas aizsargs Žuans.
pretējā laukuma pusē kā parasti spēlēja Freds, kurš arī savu golu pretinieku vārtos iebakstīja. vēl vairāk - arī Freda darba apjoms vakardienas mačā bija ļoti liels un viņš varēja gūt arī otros vārtus, ja ne izcili nospēlētu vārtsargs Murjels, kurš pārspēja eiropieti izgājienā 1pret1.
Murjels apstādināja arī citu labi pazīstamu Eiropā spēlētāju no izgājiena 1pret1 - Rafaelu Sobisu, kurš pirms tam bija izcēlies ar rezultatīvu piespēli un arī var ierakstīt šo maču savā aktīvā.
65.minūtē Fluminēzes sastāvā uz maiņu iznāca viens no 'lielākajiem' brazīliešu eiropiešiem - Dekū. jau otro maču pēc kārtas viņš nāk uz maiņu otrajā puslaikā, jo beidzot ir atguvies no savainojumiem un, kā izskatās, jau ir gatavs nospēlēt aptuveni 40 minūtes tik lielos mačos.

interesanta lieta notika Ponte Preta un Bahijas spēlē. spēle noslēdzās neizšķirti 0:0, taču Ponte komandas uzbrucējs Villiams nespēja realizēt veselas divas pendeles viena mača ietvaros. proti, viņš nespēja pārspēt vārtsargu Lombu, kurš atvairīja abus sitienus. kas par dauni.

Post  dainissimo Otrdiena Jūlijs 16, 2013 5:46 pm

Jū. Es lasu 109 vārti viņam vai 112. Bet Sao Paolo komandā 1082 spēles. Visa karjera tur
dainissimo
dainissimo
Admin

Age : 37

Post  女 Otrdiena Jūlijs 16, 2013 6:24 pm

Ai, da nu. Visu karjeru kaut kādā miskastē nospēlējis. Čilaverts ta vismaz lielajā futbolā sevi arī pamēģināja dažas sezonas.

Age : 35

Post  termometrs Otrdiena Jūlijs 16, 2013 6:39 pm

Sky rakstīja:Kamēr pasaule runā ap tādiem soda sitienu karaļiem kā Žuninjo, Bekhemu, Pirlo, u.c., šķiet, daudzi ir aizmirsuši par tikko pieminēto Rožeiru Seni! Nez, cik viņš ir vārtus guvis tieši no soda sitieniem? Vairāk nekā Žuninjo? Very Happy
kurš tad vēl runā par Žuniņjo, Bekhemu un Pirlo attiecībā uz soda sitieniem? divi no viņiem savu pēdējo soda sitienu ir realizējuši 2008.gadā. Neutral
lai nu kā, Rožerio Senī ir fenomens. ne tikai dēļ savas rezultativitātes, bet arī dēļ tā, ka profesionālajā karjerā nav atvairījis nevienu pendeli oficiālā spēlē.
termometrs
termometrs

Post  termometrs Trešdiena Jūlijs 24, 2013 10:18 pm

vēl viens eiropietis atgriežas uz Brazīliju - Žulio Baptista, ļoti labs un nenovērtēts spēlētājs pievienojas Kruzeiro pēc tam, kad lauza līgumu ar Malagu.
termometrs
termometrs

Post  Roberts Ceturtdiena Jūlijs 25, 2013 3:26 pm

Naktī bik paskatījos Libertadores finālu. Redzēju ft beigas un visu OT. Nekas sevišķi interesants, Mineiro spieda, bet nu izņemot Revera sitienu pa pārlikni ar galvu no stūra, nekādu dižo momentu vairāk arī nebija. (Viņiem bija vairākums no kādas 80 minūtes) Olimpia varēja iesist no soda, 118 minūtē no kādiem 22m, čalis normāli pārmet sienu, bet garām..

Protams, gaidīju kādus brīnumus no Ronnija, bet laikam bija naivi prasīt no viņa kaut ko 90minūtes+ Smile Šams it kā mēģināja kaut ko diriģēt, bet vairāk kļūdijās nekā izpildīja precīzas darbības. Bet nu netā var atrast gifu ar šamā smuku fintu, tas laikam no fulltaima, jo neko tādu neredzēju.

Post  Roberts Ceturtdiena Jūlijs 25, 2013 3:40 pm

Emm, nu aktīvs. Komentētajs ar ieminējas ka viņš bija labākais laukumā fulltaimā. OT viņam uzsita pa kājām, divas reizes sniedza palīdzību tad viņš klubodams izgāja un norukāja līdz galam. Bet nu pirms tā izskatījas labi, vienīgais nepatīk ka pie mazāka kontakta krīt un, tad vēl pavaļājas pa zāli pāris minūtes. Very Happy Bet nu tas jau izskatās iet komplektā tādiem spēlētājiem. Very Happy
Roberts
Roberts

Age : 35

Post  martinsk Ceturtdiena Jūlijs 25, 2013 7:08 pm

Mineiro vajadzēja 2 golu deficītu atspēlēt, loģiski, nav brīnums, ka viņi centās maksimāli daudz FK izkļančīt

Bernards daļēji pieder sporta aģentūrai, kas viņu grib nopuntot uz Porto Neutral
martinsk
martinsk
Admin

Post  Farsels Ceturtdiena Augusts 01, 2013 2:47 am

Izšķirošo Copa Libertadores maču nesagaidīju, jo bija agri jāceļas. Palaidu garām pendeles un nožēloju, ka gāju gulēt. Turnīram sekoju līdzi un skatījos hailaitus. Bez šaubām visa uzmanība Atletico klubam.

Vienkārši fantastisks izglābšanās turnīrs Atletico Mineiro ceļā uz savu pirmo un nozīmīgo Libertadores kausu.
Pēc uzvarētās apakšgrupas tālāk sekojošais 1/8 fināls pret Sao Paolo izdevās pārliecinoši. 1/4 finālā sākās sarežģītais ceļa posms pret meksikāņu Tijuana ar briesmīgo stadiona zālāju. Būtībā šeit viss varēja apstāties, jo pirmās spēles komp. laikā ar mocībām tika panākts izlīdzinājums 2:2. Atbildes spēlē Brazīlijā meksikāņi tieši beigās neizmantoja izcilas izdevības, bet vislielākais kroņa numurs notika komp. laika pēdējā minūtē, kad neiesita pendeli, kas varēja nodrošināt uzvaru. Tātad milzīga izglābšanās brazīļiem.
Pusfinālā dzīve nekļuva vieglāka, kad bija jātiekas ar Tatas Martino un Maksi Rodrigeza Newell's, kuri pendelēs ar 10:9 (iesaku noskatīties Exclamation  ) uzvarēja Rikelmes Boca Juniors. Marselo Bjelsas stadionā ar grandiozo atmosfēru Atletico tika nospiesti, zaudēja ar 0:2. Atbildes spēlē brazīļiem cits temps, cita dinamika, pateicoties Gaucho, Bernāram un Tardelli. Tikai 84. minūtē iesita nepieciešamo izlīdzinājuma golu. Jāpiebilst, ka netika iedotas 2 pendeles uz Newell's vārtiem. Pendelēs cirks - 3 sitieni garām vārtiem, viens pa pārliktni un vienu atvairīja. Brazīļi finālā! Smile
Fināls iesākās Paragvajā - momentiem bagātā spēlē piedzīvots zaudējums ar 0:2 tāpat kā pusfinālā. Zinot to, cik noskaņojies un motivēts bija komandas līderis, es nešaubījos par atspēlēšanos savā stadionā. Un tā notika. Spriedzes pārņemtajā otrajā finālspēlē scenārijs kā pusfinālā - izlīdzinājuma gols pēdējo minūšu laikā, pēc tam pendeles, kuras šoreiz veiksmīgi uzvarēja.
Paldies par turnīru jāsaka ne tikai galvenajam diriģentam, jo nozīmīgi bija arī Žo goli un uzbrūkošo spēlētāju sniegums. Tāpat arī GK Viktora seivi. Vēsturiska, episka, emocionāla uzvara Belo horizontes klubam!

Farsels
Farsels

Number of posts : 7584

Post  makaweli Trešdiena Augusts 14, 2013 6:14 pm

ierakstīšu šeit.
Izlasīju, ka Ronaldinju ir veikta operācija mutes dobumā, kas, ļoti iespējams, viņam atņems viņa trademark smaidu. šovakar viņam esot mačs pret Baiha komandu. tikai lai to redzētu es būtu gatavs šo spēli vērot.