The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vārtsargi

+9
makaweli
Sky
Roberts
velnciemietis
dainissimo
martinsk
termometrs
Lukstins88
13 posters

Lapa 28 no 36 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next

Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Sestdiena Decembris 19, 2015 7:11 pm

termometrs rakstīja:Burkī nav labāks. wtf, cik šosezon jau golu atvedis? nav vilcējs. par Vaidenfellera formu varēja spriedelēt cik ienāk, bet viņš izvelk tad, kad jāizvelk. Burkī vnk pazūd tādos momentos. ne viņš velk, neko, bet vēl pats kļūdas pieļauj.
uz šo brīdi divi vājākie top komandu vārtsargi.

Mjā savu sportisko formu laikam atstāja Fraiburgā Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  Lukstins88 Otrdiena Decembris 29, 2015 5:38 pm

Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Otrdiena Decembris 29, 2015 5:54 pm

Čehs malacis, protams! bet es šajā visā stāstā uzteiktu Džeimsu. kas par veci viņš bija.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Otrdiena Decembris 29, 2015 9:21 pm

Vārtsargi   - Page 28 CXZt9JtWMAA_QWm

termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Decembris 31, 2015 9:37 pm

RIP
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Decembris 31, 2015 9:40 pm

Interesanti, ka Dynamo pagaidām neplāno pagarināt līgumu ar Šovkovski, kurš beidzas vasarā. Laikam jau Surkis lielā mērā izlems turpmāko Sašo karjeru, pats vārtsargs gan beigt ar futbolu neplāno
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Otrdiena Janvāris 05, 2016 2:54 pm

jāparunā nedaudz par vārtsargiem. tā kā pussezona galā, tad varam savilkt kaut kādus galus, nedaudz salīdzināt un novērtēt. sākšu ar EPL, jo vispieejamākā līga gan spēļu vērošanā, gan statistikas un preses ziņā. atzīšos, ka Spānijā šosezon vispār esmu izkritis no aprites. sekoju līdzi hailaitos un aprakstos tikai Iraizozam, jo vienkārši šī līga ir palikusi tik vienaldzīga kā nekad. arī vietējā Itālijā neliela dīgsstāve, bet tas vairāk profesionālo un mentālo problēmu dēļ. im fucking high all the time to go to Italian sites, cunt.

sadalīšu apskatu pāris daļās. sākšu ar pārsteigumu daļu.

pozitīvie pārsteigumi:

Džeks Batlends (Stouka)

pāris sezonas atpakaļ par viņu bija sacelts pamatīgs haips. pie lieliskā Džo Hārta visi runāja, ka beidzot sāk rasties lielisku vārtsargu paaudze Anglijā, kas tolaik, un arī šolaik, bija kaut kas nebijis. taču redzējis viņu neviens nebija un līdz šai sezonai viņš kaut kā bija izkritis no aprites. ar lielu interesi sekoju līdzi Stoukai šosezon ne tikai tāpēc, ka Hjūza komanda jau pagāšsezon uzrunāja dēļ savas taktiskās lokanības un jauniem pirkumiem, bet arī Batlenda dēļ.
pagaidām var visai droši teikt, ka Batlends pussezonas garumā ir labākais vārtsargs Premjerlīgā snieguma ziņā. fenomenāli sniegumi pret lielām komandām, stabilitāte pret mazākām un pavisam maz kļūdu lielākā daļa no kurām ir nenozīmīgas, spiediena izraisītas kļūdas, kuras izzudīs līdz ar pieredzi un statusa izaugšanu.
pie mīnusiem varu piebilst tikai to, ka, skatoties uz viņu nerodas drošības sajūtas līdzīgi kā skatoties uz Čehu vai, ja runājam par vecumu, Dehē. nav tās harizmas, nav personības. varbūt vēl nav, bet varbūt šī pussezona ir tikai lieliski uzķertā kurāža, kura ir ieilgusi uz komandas spēles pamata (mūžīgi talantīgie flopi Bojans un Arnautovičs arī tak kapā Mesī līmenī kkādā hujā pēkšņi). šādi gadījumi ir redzēti ļoti daudz. ja Batlends spēs augt arī spēles organizācijas ziņā un kļūs vēl drošāks, tad limits šim vārtsargam ir ļoti tālu. tīri fiziski un spēju ziņā viņam ir viss. bet galvenais ir, lai nesakāpj galā. pašlaik viņš ir tikai veidošanās stadijā. dēļ pāris lieliskiem mēnešiem nevajag pārhaipot čali, kurš vēl nav izdarījis 5% no tā, kas viņam jāizdara augšanas periodā.

Gomess (Vatforda)

ļoti priecājos par to, ka viņš atgriezās Premjerlīgā. varbūt priecīgāks būtu tikai par Almunijas atgriešanos Vatfordas sastāvā, taču nebija lemts. man Gomess ir paticis vienmēr. uzskatu, ka viņam ir vieni no labākajiem naturālajiem refleksiem futbola vēsturē. skatoties uz viņu, pat padomāt nevar, ka viņš varētu lidot pakaļ bumbām, lekti 2m augstumā, jo ir ļoti liels un smags. bet darbā viņš pārsteidz.
tik pat cik priecājos, arī baidījos par viņa atgriešanos. visi atceramies viņa laikus Totenhemā. nu, tie, kuri tikai tajā laikā iepazina patieso Gomesu laikam viņu ļoti slikti zināja viņu pirms tam. tie, kuri skatījās PSV spēles vienmēr zināja, ka šis čalis izvilks visas mirušās, bet ielaidīs ne tikai kaut kādu gamaku vai tuvajā stūrī, bet visneprognozējamākā veidā. tad bumba izslīdēs no jau sen nofiksētajām rokām, tad atsitīsies pret galvu un ielidos vārtos, tad vēl kaut kas. īsāk sakot, viņš ir no tiem vārtsargiem, kuram, ja neiet, tad neiet tā, ka vienkārši jebal.
šosezon ne bez šādām herņām. ir bijuši 2-3 momenti, kuros Gomess bija ļoti tuvu tam, lai liktu faniem, kuri viņu izsmēja Spuru laikā atkal smieties. par laimi līdz ielaistiem vārtiem noveda tikai viena tāda kļūda, ja pareizi atceros. visādi citādi mēs vērojam pavisam citu Gomesu. daudz vecāku, nobriedušāku. Gomesu, kurš jūtās respektēts komandā un no fanu puses. kuri ne tikai mīl viņu, jo viņš ir patīkams cilvēks un patiess profesionālis, bet, kurš to ir pelnījis ar savu spēli. un man ir liels prieks par to, ka viņš turpina rādīt šo spēli arī augstākajā līgā.
pagaidām viņam viss sanāk. atliek cerēt tikai, ka tas tā arī turpināsies. taču, zinot Gomesu, nāks brīdis, kad sāksies sūdi. iesaku pievērst uzmanību.

Veins Henesijs (Kristāls)

patika man Henesijs Volverhamptonas laikā. likās, ka nenormāla reakcija viņam ir. taču bija arī nestabils, kāpēc sāka viņu rotēt ar 40 gadīgo un neīpaši labā fiziskā formā esošo Markusu Hanemannu. jau ļoti sen nebiju viņu redzējis, tikai statistiku vērojis čempionšipā un likās, ka kārtējais čalis, kurš neizturēja EPL spiedienu un visu mūžu pavadīs Čempionšipa viduvējā komandā vai mētāsies pa īrēm lāpot caurumus.
šo sezonu jau arī uzsāka, pa lielam, kā trešais vārtsargs. Speronī, kurš bija traumēts sezonas sākumā, bija neaizskarams pēc pēdējo sezonu lieliskā snieguma, kā arī sava dzelzs statusa klubā. un, man par izbrīnu, tik kruts treneris kā Pardjū, priekšroku sezonas sākumā deva Makkārtijam, kurš, manuprāt, ir visai vājš vārtsargs. tāds Manones tipa vārtsargs. viņa kredītam gan jāpasaka, ka sevi viņš parādīja no labākās puses sev atvēlētajās spēlēs.
taču Henesijs savu iespēju sagaidīja un izmantoja. uz doto brīdi es Henesiju liktu trijniekā starp labākajiem performeriem Premjerlīgā. protams, vārtsargu ziņā. tikai aiz Batlenda un Čeha. man vienmēr ir patikuši vārtsargi, kuriem nevajadzēja veikt 10-15 seivus, lai parādītu, ka viņiem ir kvalitāte. tādi, kuri var izdarīt visu, kas darāms un, kad pienāk brīdis, kad neviens vairs nevar izglābt, viņš to izdara fenomenāli. pēdējās 8 tūrēs Kristāls ir ieskrējies pamatīgi (ja atskaita pēdējos 2 mačus) un Henesijs ir nopelnījis vismaz pusi no šajās tūrēs nopelnītiem punktiem. atceraties vien spēles pret Southemptonu un Stouku, kur pie minimāliem rezultātiem pēdējās minūtēs viņš veica fenomenālus seivus.
tā ir stabilitāte un tas ir līmenis. man liels prieks, ka Henesijs ir atdzīvojies, jo viņam ir iekšās. visu cieņu Fabjanskim, Gomesam un tāda tipa vārtsargiem, taču tie ir kurāžas tipa vārtsargi. viņi vilks develes un veiks 10 seivus spēlē. bet īstajā dienā. Henesijam ir pašpārliecība, drosme un daudzpusība. viņš nebaidās iet pēc krosiem, kad pretī stāv Djēgo Kosta. viņš dominē gan gaisā, gan zemē. komunicē un organizē aizsardzību un velk brīžos, kad jāvelk. un tas, ko viņš ir ieguvis pirms šīs sezonas bija pieredze, ko viņš šosezon demonstrē.
mans Nr.1 šosezon.

Robs Eliots (Ņūkāsla)

visai amizants stāsts Ņūkāslā. Kruls, kurš pagāšsezon bija sevis paša ēna, uzsāka sezonu ļoti labi. ja paskatāmies uz viņa statistiku šosezon, tad tā ir ļoti laba - 34 seivi no 50 sitieniem rāmī 8 spēlēs. nav slikti pie tā, cik slikti spēlē Ņūkāsla no pirmās dienas. tad pamatīga trauma un uz sola divi gurķi.
tas kā Eliots iegāja sezonā ir fenomenāli. viņš nav ūbertalantīgs un pieredzējis vārtsargs, taču viņš ir ļoti centīgs un zina, kas viņam ir jādara un cik liela atbildība ir uzlikta uz viņa pleciem. viņa statistika ir gandrīz identiska Krula statistikai, taču šeit svarīgi nav individuālā spēle, cik tas kā Ņūkāsla spēja transformēties tik grūtā brīdī. vēl kad Kruls spēlēja, visi droši teica, ka Kāsla lidos ārā. likās, ka zemāk vairs nav kur krist, kad vienīgais performeris ir jāmaina pret nepieredzējušu, nezināmu gurķi vārtos. lai komanda tā transformētu savu spēli un attieksmi, ir jābūt pamatam. un katras komandas pamats ir vārtsargs. ja Eliots nespētu ieiet spēlē, tad Kāsla šodien būtu Villas vietā.
Eliots nerada pārliecību sevī, viņam joprojām ir liels mandriķis, taču viņa centība neliek domāt, ka viņš ir vājš. viņš ir spēcīgs vārtsargs un viņam ir jādod iespēja. ir daudzi vārtsargi, kuri tiek pīti klāt Kāslai, jo cilvēki uzskata, ka viņi ies pakaļ jaunam Nr.1 ziemā. bet es ļoti ceru, ka tā nenotiks. es gribu, lai Eliotam turpinātu dot iespēju. tas ir milzīgs gembls. var iznākt tā, ka kurāža pāriet un sāksies problēmas. taču viņš ir pelnījis iespēju nobeigt sezonu.

Deklans Rads (Noriča)

ļoti līdzīgs Eliotam. gan spēju ziņā, gan impakta ziņā. es īsti neatbalstīju ideju likt uz sola Radiju, jo uzskatīju, ka viņš spēlēja līmenī priekš Noričas, kurai ir daudz problēmu aizsardzībā. protams, Radijs vairs nevilka tā kā to darīja divas sezonas atpakaļ, taču bija grūti iedomāties, ka Noričai uz sola varētu atrasties kas labāks. izrādās, ka atradās gan.
Rads, lai gan atkal nerada pārliecību par savu spēli tīri psiholoģiski un vizuāli, ir ļoti gudrs un taktiski apmācīts vārtsargs. savās dažās spēlēs šosezon viņš ir pierādījis, ka spēj izdarīt to, ko nespēja Radijs - piesegt partnerus, kuri nav visai ātri un atlētiski no aizmugures pret komandām, kuras ātri pārvietojas pa laukumu un iet pretuzbrukumos. pašlaik lielākie varoņdarbi viņa izpildījumā ir tieši pārtvertās piespēles pa zemi, bloki situācijās, kad līdz 1vs1 vai 2vs1 ir neizbēgami. ļoti drošs uz zemes un pašlaik ir grūti kaut kam piesieties.
arī statistiski viņš ir viens no labākajiem šosezon, lai gan nospēlējis vien 8 mačus. ja viņš turpinās šādi spēlēt un pie tam pareizi izmantos pieredzi, tad Noričai aug ļoti labs un ilgstošs aizvietotājs Radijam. man patīk.


honourable mentions:

Alekss Makkārtijs (Kristāls) - domāju, ka bija ļoti tuvu tam, lai kļūtu par Kristāla pamatvārtsargu. nezinu, ko izdarīja Henesijs treniņos, bet tam bija jābūt iespaidīgam, lai pēkšņi aizvietotu labi aizvietojošo Makkārtīju pamatsastāvā.
atliek vien žēlot Speronī, kuram tieši šis solis maksāja vietu laukumā, statusu fanu acīs, vietu tik lieliskā komandā un kapteiņa apsēju.

Paulo Gazaniga (Southemptona) - 2 spēles, viena fenomenāla. tajā viņš mani pārliecināja par to, ka viņam patiešām ir vārtsarga iekšas. negāžas, stāv līdz galam, reaģē, uzņem sitienu, cenšās spēlēt droši un fiksēt bumbu. es nezinu cik viņš ir labs longrunā, to zina tikai Kūmans, taču es viņam dotu iespēju spēlēt Stekelenburga vietā. ja nu...


pa lielam viss, kas mani šosezon ir pozitīvi pārsteidzis no vārtsargiem.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Otrdiena Janvāris 05, 2016 10:30 pm

EPL pussezonas vārtsargu apskats - otrā daļa: vārtsargi, kuri nospēlēja atbilstoši savam līmenim

Dāvids Dehē (MU)

augstākās klases vārtsargs, te neko ne pielikt, ne atņemt. ir grūti saprast, kas viņam ir jāizdara, lai kļūtu par pozitīvu pārsteigumu, jo spēlē līmenī jau trešo sezonu un pēdējās divās visnotaļ bieži ir labākais komandas spēlētājs un vilcējs. Dehē, protams, aug un progresē, taču uz MU negatīvā snieguma, pastāvīgām problēmām, kā arī zemā līmeņa ir grūti saskatīt viņā to progresu, ko viņš patiesībā piedzīvo. teiksim, ja viņa komanda stabili cīnītos par titulu un spēlētu labi Čempionu Līgā, kā arī viņš spēlētu izlasē regulāri, kas parādītu, ka ir spējīgs adaptēties dažādiem stiliem un situācijām, tad respekts pret viņu būtu daudz lielāks.
lai gan arī tagad viņu var nosaukt par vienu no pieciem labākajiem vārtsargiem pasaulē individuālā līmeņa ziņā. nenormāli talantīgs, jau pieredzējis, mentāli spēcīgs un bez izteiktām vājuma pazīmēm. likt viņu trijniekā īsti roka neceļās, kad tiešie konkurenti spēlē pavisam citā līmenī. nu, tas ir tas pats, ja Bufonam 2007. iedotu Zelta Bumbu. 2006. viņš bija absolūti labākais spēlētājs pasaulē gan A Sērijā, gan ČL, gan PK - 2007. nebija sliktāks, problēma tikai, ka spēlēja B Sērijā. same shit with David.

Hugo Loriss (Spuras)

šosezon komanda izskatās jau daudz stabilāk un taktiski labāka nekā iepriekš. līdz ar to Lorisam vairs nav jābūt vārtsargam-sienai, kurš pamet laukumu pusbeigts vai jāspēlē laukuma centrā, kur jāpārtver pretinieku pretuzbrukumi dēļ caurumainās aizsardzības. neskatoties uz nedaudz piezemētāku skatāmību šosezon, viņš dara savu darbu ļoti labi. ir bijusi tikai viena spēle, kurā viņš nospēlēja vāji. tā - līmenī.
līdzīgi kā Dehē - viņa potenciāls un līmenis ir krietni augstāks, lai spēlētu komandā, kura ir pirmā desmitnieka vidū un īsti nespēlē Eiropā. Lorisu vismaz glābj izlases mači, lai gan tur arī tikai draudzības.
vēl jāpiebilst, ka gadus 4 atpakaļ biju visai izbrīnīts, kad Lorisu nozīmēja par Francijas izlases kapteini. man viņš vienmēr ir licies tāds kluss, mierīgs, bez kaut kādām spējām motivēt komandas biedrus. jāatzīst, ka pēdējās divās sezonās, kurās viņš ir bijis arī Spuru kapteinis viņš sevi ir pierādījis arī šajā kapacitātē. līdera īpašības tīri fiziski ir pārgājušas arī mentālā sfērā.

Petrs Čehs (Senāls)

tas, kas atšķir Čehu no Dehē un Lorisu ir viņa pieredze un statuss, kuru viņš nes jau vairāk nekā desmit gadus. Čehs var arī nespēlēt Čempionu Līgā, nespēlēt top komandā, lai visiem būtu skaidrs, ka tu jebkurā momentā vari iemest viņu top komandā un viņš arī tur kļūs par līderi.
jāpiekrīt MOTD panditiem, kuri saka, ka apgalvojums pirms sezonas par to, ka Čeha līmeņa vārtsargs senālam nesīs 10-12 punktus sezonā. ja nemaldos, tad tādu apgalvojumu pirmais izteica Mouriņjū. tā arī ir. drošība, pārliecība, piesegšana, kontrole, viss notiek. iepriekš tā visa nebija. top klases vārtsargs, kurš ir ne tikai izcils vārtsargs, bet kuram jau sen nav bijuši momenti, kad viņš ir bijis neformā.
uzskatu, ka Čehs joprojām ir viens no labākajiem vārtsargiem pasaulē. ar viens no labākajiem es domāju, protams, trijnieku. man patīk Dainis teiciens "any day". EPL viņš ir neapšaubāmi labākais vārtsargs ne tikai šosezon, bet arī kopš Šmaihela vispār.

Adrians (Vesthema)

vienīgais iemesls, kāpēc viņš nav pie pozitīvajiem pārsteigumiem, šeit uzsvars tiek likts uz pārsteigumiem, nevis pozitīvajiem, ir tas, ka viņš jau otro sezonu no vietas demonstrē šādu sniegumu. otro ar pusīti, jo trīs sezonas atpakaļ konkurēja ar Jāskelainenu.
sākumā es īsti nesapratu kāpēc Alardaiss, Jāskelainena fans, pēkšņi atsēdināja Jusiju uz sola, kad tas bija viens no labākajiem vārtsargiem līgā. taču ļoti ātri Adrians parādīja kāpēc. spriežot pēc viņa spēles laukumā, atliek vien nodomāt, cik grūti bija Jusijam un jebkuram citam konkurēt ar Adrianu treniņos, kur viņam ir iespēja izrādīt sevi pilnībā.
sākumā likās kurāžas vārtsargs, kurš var izvilkt mirušo un noflopot vienkāršā momentā. taču šodien tas jau ir pavisam stabils vārtsargs, kuram, pa lielam, nav vājo vietu. viņš nav ļoti ārā ejošs vārtsargs, kā jau spānis, bet tai pat laikā viņa lēmumu pieņemšana ir līmenī. viņš nedara to par ko nav pārliecināts, bet, ja ir pārliecināts par saviem spēkiem, tad nonāk līdz visam, kam pakaļ aiziet.
šosezon, līdzīgi kā Eliots un Rads, ir saskāries ar momentiem, kad komandā ir iestājies mainīgs laiks. nestabilitāte aizsardzībā, kuru izraisīja daudzās traumas, spēles pāreja no dominances uz totālu aizsardzības futbolu prasa spēju adaptēties un Adrians to parāda lieliski. vienas līgas ietveros - augstākās klases vārtsargs.

Kaspers Šmaihels (Lestera)

grūta dzīve Kasperam. visai neticami, bet pateicoties tam, ka Lestera spēlē tik fizisku un emocionālu futbolu viņam priekšā ir vieni cīnītāji, kuri, izskatās, ka izdara arī lielāko Kaspera darba daļu. neskatoties uz to, ka aizsargi nav tie labākie, Lesteras rekords ir labs un Kaspers nav īsti nodarbināts. ja atceramies vien spēles ar top komandām, tad ir kādu brītiņu jāpadomā, lai prātā nāktu kāds moments, kurā Šmaihelam patiešām bija grūts darbs darāms.
neskatoties uz to, Kaspers neliek par sevi domāt kā par augstākās klases vārtsargu. jā, viņš ir ļoti labs, to viņš ir rādījis arī iepriekš, citās komandās. taču kāds viņš bija kautrīgs un kluss puika 22 gados, tāds viņš ir arī 29 gados. jau vairākas reizes esmu teicis, ka vienmēr ir licies, ka viņš ir mazāka auguma, nekā patiesībā ir. tā ir psiholoģiska parādība, kad vārtsargs aiz bailēm vai vājiem nerviem padara sevi par mazu. tāpat kā vārtsargs, kurš ir pārliecināts par saviem spēkiem un kuram ir pauti, padara sevi par lielu.
esmu bieži teicis, ka man nepatīk brīži, kad komandā aizsardzību organizē un kontrolē aizsargi. bieži par Arsenāla galveno vājību esmu minējis tieši to, ka par līderi aizsardzībā tiek likts Mertezakers un šo nastu neuzņemās vārtsargs. vārtsargam ir jābūt kapteinim un līderim/motivātoram. neskatoties, ka Kasperam bija tāds tēvs, kurš, pa lielam, bija tēvs ļoti daudziem mentāli spēcīgiem vārtsargiem, Kaspers šajā ziņā ir vājš.

Arturs Borucs (Bormuta)

pēc šodienas izteikumiem Janvāris topikā daudzi no jums padomās, "kāpēc viņš neielika Borucu pie pārsteigumiem?" tāpēc, ka tie no mums, kuri futbolam seko līdzi vismaz 10 gadus zina, kas tāds ir Borucs. zina, ka no 2006. līdz 2011./2012. gadam Arturs bija viens no 10 labākajiem vārtsargiem pasaulē. ne tikai viens no labākajiem vārtsargiem pasaulē, bet arī viens no stabilākajiem un vēlamākajiem.
vēl Seltikā, Čempionu Līgā spēlējot, mēs visi redzējām cik lielisks viņš ir. pat Barselona domāja, ka viņš noderētu viņiem. katrs EPL vārtsargs gribēja viņu savā komandā, bet poļu fani pēkšņi nespēja saprast kā Dudeks tik ilgi noturējās izlasē neaizskarams.
Borucs ir vārtsargs par kuru var runāt ļoti daudz. nenormāli bagāta dzīve un karjera viņam sanāca. līkloči it visur. kā personība viņš ir bijis pretrunīgs vienmēr, taču izskatās, ka pēdējos gados, kopš viņam pārsrkēja tricārs pāri, šī pretrunība ir sākusi ietekmēt arī viņa spēli laukumā.
kā jau teicu, tad gadus 5-10 atpakaļ viņš bija pamatīgs vilcējs, vārtsargs ar pautiem un ļoti stabils. ne kuram katram sanāk izkonkurēt Fiores kapteini Sebu Freju, kurš uz savu traumas brīdi bija TOP5 pasaulē. protams, ik pa brīdim bija kļūda, bet pārsvarā tas bija tehnisks brāķis - netika pakaļ bumbai izgājienā, vai ielaida vāju golu tuvajā stūrī. kopš viņš aizgāja no Itālijas piedzīvojumi ārpus laukuma viņu ietekmēja tik ļoti, ka laukumā viņš atgriezās pavisam savādāks. cilvēkam zuda vēlme atdoties un spēlēt, bija vienaldzība par kļūdām, vienkārši nebija degsme acīs, kas noveda līdz patiešām stulbiem lēmumiem.
šosezon jau esam piedzīvojuši 2-3 momentus, kad patiešām bijis grūti saprast un pamatot viņa rīcību. kas arī noveda pie ielaistajiem vārtiem un zaudētajiem punktiem komandai. neskatoties uz to, viņš atgriezās. vismaz pēdējās tūrēs, kad tik ļoti bijis nepieciešams savai komandai, viņš ir bijis lielisks. es pat došu ļoti lielu lomu viņam tajā, ka Bormutai pēdējās spēlēs aizgāja labs strīks.
ļoti ceru, ka Borucs ir atpakaļ.

Tibo Kurtuā (Čelsī)

vēl viens lielisks piemērs tam, kad ļoti jauns vārtsargs ir ļoti labs, bet ļoti agrā vecumā tiek spēcīgā komandā, kurā ir visai maz darba un grūti pierādīt haipu, kuru ieguva citā līgā, lielākai daļai sabiedrības īsti neredzot. tas ir labākais izskaidrojums Kurtuā šodienas līmenim.
viens no labākajiem jaunajiem vārtsargiem uz papīra, bet laukumā pagāšsezon viņam darba nebija daudz, jo aizsardzība bija fenomenāla, bet šosezon lielu sezonas daļu izlaida savainojuma dēļ, bet, kad spēlēja, tad arī īsti izcelties iespēju nebija. Dehē to bija krietni vairāk, lai gan abu komandas atrodas līdzīgā pagrimumā.
viņa kredītam jāpiebilst, ka vājības viņš arī neizrādīja un dara to, kas viņam jādara. tāpēc haipot nav par ko un piesieties arī nav par ko - tur līmeni.

Kostels Pantilimons (Sanderlande)

šo vārtsargu ir visavairāk žēl par visiem. 102 sitieni vārtu rāmī 17 spēlēs. nenormāli. ja esiet redzējuši Sanderlandes spēles, tad jums vispār gribēsies apskaut čali un pateikt, ka gan jau drīz pāries.
ļoti grūti viņu vērtēt. vārtsargs ir labs. kaut ko arī velk, pie kaut kā ir arī vainīgs, bet vai tiešām kādam celsies roka vainot vārtsargu kaut pie kādām kļūdām, kad tas spēlē tādā komandā? klasiskais variants ar momentu, kad vājo komandu vārtsargus vērtēt nevar. ne tad, kad tie kļūdās, ne tad, kad tie spīd.

Lukašs Fabjanskis (Svonsī)

pagāšsezon ap šo pašu laiku viņš bija trijniekā. šosezon visa lidojošā Svonsija ir nogāzusies tik sāpīgi, ka raudiens nāk. Fabjanskis gan pierādīja manus vārdus par to, ka ir vārtsargs, kurš var katram likt par sevi fanot un sevi saukt par labāko, kad spēlē vājā komandā, bet, kad ir jāuzņemās iniciatīva, tad īsti klusē. kad ir ne tikai jāuzņemās iniciatīva, bet vēl jāceļ kājās pusbeigti komandas biedri, kuri ir pagrimuši, tad tā vietā, lai to darītu viņš pats arī panīkst. izskatās, ka nav Svonsijā īsta veča, kurš tik traģiskā brīdī varētu vismaz vienatnē kaut ko censties sapurināt. nosēdušies visi. un Fabjanskis tai skaitā.
kopumā, tehniski labs vārtsargs viņš ir. lielas kļūdas bieži nepieļauj, vienīgi tas, ka nav īsti motivēts vilkt. salūzt pie ielaistajiem vārtiem un nākamie goli birst viegli. autosportā ir tāds jēdziens, ka ir naturāli talantīgi piloti, kuri var kļūt par čempioniem ar spaini un ir tādi, kuriem visam ir jābūt perfektā kondīcijā, lai viņš varētu performēt. Fabjanskis ir otrais gadījums.

Džons Radijs (Noriča)

patīk man Radijs. trīs gadus atpakaļ bija labākais angļu vārtsargs un es biju šokēts, kad sapratu, ka viņš nepaliks Premjerlīgā, kad no tās izkrita Noriča. skatoties Noričas spēles, bija grūti iedomāties, ka Radijam ir kādas vājības. grūti tāpēc, ka komanda ir vairāk par pieticīgu. viens no tiem apmāniem, kad liekas, ka viss ir kārtībā ar vārtsargu, kurš ir galvas tiesu pārāks par pārējo komandu. tas, kas notika ar Radiju un Radu nebija pierādījums tam, ka Rads ir labāks. es domāju, ka Radijs ir krietni labāks vārtsargs par Radu. tas, kāpēc Rads spēlē un spēlē labi ir tāpēc, ka viņš vienkārši šodienas Noričai der vairāk.
Radijs joprojām būs ļoti labs, ja pāries uz citu klubu. uz klubu, kurš spēlē vienkāršāku futbolu. varbūt nedaudz augstākas klases. man liekas, ka Radijs būtu ļoti labs Bromā. bet tas ir jau cits jautājums.
neskatoties uz to, ka sezonas gaitā Džons ir zaudējis savu vietu vārtos, uzskatu, ka sezonu viņš aizvadīja pietiekami labā līmenī, lai nebūtu negatīvam pārsteigumam. vilka komandu, kad varēja, bija arī vājas spēles, bet kopumā pārāk bieži komanda mainījās, lai tas neietekmētu arī pašu vārtsargu.

Asmirs Begovičs (Čelsī) un Tims Kruls (Ņūkāsla)

par abiem īsti nav ko te piebilst. vienīgi to, ka Begovičs ar sev atvēlētajām iespējām parādīja, ka pārāk agri aizgāja sēdēt uz sola. kaut arī top komandā (ČL futbols), tomēr viņš ir pārāk labs, lai sēdētu uz sola. tajā pašā Čelsijā mierīgi varētu būt Nr.1 un viss būtu labi.
Kruls gan sāka sezonu pārliecinoši un bija vienīgais saules stariņš straglojošā Ņūkāslā. trauma izjauca iespēju reabilitēties par izgāzto iepriekšējo sezonu. gaidu ar nepacietību viņa potenciāla atvēršanos.
gadus 4 atpakaļ nosaucu Krulu par vienu no potenciāli labākajiem vārtsargiem pasaulē. joprojām ticu tam, ka viņam ir iekšās, lai tādu līmeni sasniegtu. ļoti daudzpusīgs un drošs. taču kaut kas ir jāmaina.


honourable mentions:

Serhio Romēro (MU) - vārtsargs, kurš sev iemantojis reputāciju kā vārtsargs, kurš spēlē tā, it kā kāptu pa kalniem. 4 spēlēs 3 klīnšīti, taču katrā spēlē padarīja sevi par klaunu, ielaida vieglus golus tad, kad laida, utt. tiem, kuri atcerās viņu vienīgi dēļ Pasaules Kausa, iesaku atcerēties, ka pirms-PK sezonu viņš sēdēja uz sola Sampā, bet pirms tam uz sola Monāko (vai otrādi).

Adams Federīčī (Bormuta) - Redinga leģenda, kurš bija fenomenāls Čempionšipā, bet pilnīgi izgāzās Premjerlīgā, taču Bormutā sev atvēlētās 5 spēlēs sevi spēja parādīt no labākās puses. prieks par to, bet jāatzīst, ka nekas labāks par Nr.2 vietu EPL lejasdaļas komandā viņam piedāvātam nav jābūt.

Vito Manone (Sanderlande) - 3 spēles tikai, taču izskatās, ka ir atņēmis vietu starp rāmjiem Pantilimonam. vērtēsim viņu tikai pēc sezonas, taču pagaidām starts labs. visai labi nospēlēja savās spēlēs, lai gan Manone ir sinonīms visam vārgajam, ko mēs zinām par vārtsargiem.

termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  女 Ceturtdiena Janvāris 07, 2016 6:06 pm

Labs, man piedur.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Janvāris 07, 2016 9:12 pm

Sky sports 1 šovakar League One Wigan maču translē, retā iespēja redzēt Jāskelainenu darbībā.
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Svētdena Janvāris 10, 2016 1:19 am

termometrs rakstīja:Džons Radijs (Noriča)
Radijs joprojām būs ļoti labs, ja pāries uz citu klubu. uz klubu, kurš spēlē vienkāršāku futbolu. varbūt nedaudz augstākas klases. man liekas, ka Radijs būtu ļoti labs Bromā. bet tas ir jau cits jautājums.

A, kāda vaina Maihilam ar Fosteru Bromā?
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Janvāris 10, 2016 10:33 am

pastāstīšu nākamajā sērijā. dont change the channel, cunts. Neutral
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Svētdena Janvāris 10, 2016 2:52 pm

termometrs rakstīja:pastāstīšu nākamajā sērijā. dont change the channel, cunts. Neutral

Staying tuned! Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Otrdiena Janvāris 19, 2016 10:34 pm

https://twitter.com/BookieBashers/status/689532781282643968

Man tik un tā liekas, ka menedžments nostādīja Semu fakta priekšā, ka nevarēs paturēt Pantimilonu
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Otrdiena Janvāris 19, 2016 10:37 pm

nu, interesanti. tagad arī Manoni nosēdināja bez īsta pamata. same shit? kas tur figurē uz viņu vietu?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Otrdiena Janvāris 19, 2016 10:38 pm

termometrs rakstīja:nu, interesanti. tagad arī Manoni nosēdināja bez īsta pamata. same shit? kas tur figurē uz viņu vietu?

Vot par to gan neesmu kursā
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Piektdiena Janvāris 22, 2016 12:30 am

velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Janvāris 22, 2016 9:27 am

man liekas, ka viņa galva nodeva viņu. Neutral no way viņš varēja pacelt galvu tik pat ātri kā roku. neiespējami. Neutral reflektoriskie seivi kā šis nāk no rokām, tāpēc visbiežāk tu bumbu nemaz neredzi un tai nosekot nevari. šeit viņš uz viņu skatās jau brīdī, kad roka pieskarās tai.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Janvāris 22, 2016 11:32 am

Gigi Buffon admits the 2018 World Cup is his “last objective” and praises his Milan namesake Donnarumma.

The Juventus captain is coming to the end of his career, and reflected with Gazzetta dello Sport, as well as looking to the future.

“My best memories?” Buffon considered.

“The great joy of debuting in Serie A, the fulfilment of a dream. Then, of course, winning the World Cup in 2006.

“Finally, the perseverance and determination which has allowed me to stay at the highest levels.

“My best Juventus team? I think [Marcello] Lippi’s in 2002-03 where we got to the Champions League final and lost on penalties. We had style and organisation.

“In terms of the squad, starters and backups, I’d say the two-year period with [Fabio] Capello.

“I wouldn’t leave out the character and consistency of recent seasons with [Antonio] Conte and [Massimiliano] Allegri.

“How do I want to go out? I want to leave head-on. That’s been the commitment of my life, being able to look whoever is in front of me straight in the eye.

“And I’ll go out with the right fanfare, not overdoing the celebrations. Being on the pitch at 40 and the next World Cup are my last objectives as a player.

“And after? The emotions that you go through on the pitch can’t be felt behind a desk or in an institutional role.

“However, if someone gave me the chance of having an influence - and of course I have ideas, though I wouldn’t ask for gifts from anyone - I think it would be very nice to bring something new thanks to the experience I’ve acquired from many years of a career at the highest levels.”

Many have tipped Milan’s 16-year-old ‘keeper Gianluigi Donnarumma as Buffon’s heir, and the veteran has nothing but praise for the rookie.

“He’s doing great things, if only because he’s not afraid or fazed to be playing in a great stadium like San Siro. The Milan shirt weighs on you.

“In addition to his personality and calmness, he has important technical skill and physical qualities. He’s reactive, plastic.

“The thing I like most though, is that we’re talking about a good lad, very level-headed, which is the key thing for a good career.



“And I have to say well-done to the media, you’re helping him to grow gradually, without too much unnecessary pressure.

“I see intelligent, measured judgements, and that’s how it should be with the very young.”


Bufons devis lielu interviju itāļu laikrakstiem, tāpēc šodien visos itāļu portālos izmetumi no tās.
kruti, ka cer paspēlēt PK18. kur sāka, tur arī beigs ar izlasi. pagaidām nedomāju arī, ka uz to brīdi valstī būs kāds labāks.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Piektdiena Janvāris 22, 2016 9:03 pm

Termo jaunais elks no parastiem mirstīgiem? Smile
http://ua.tribuna.com/tribuna/blogs/soulkitchen/886166.html
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Sestdiena Janvāris 23, 2016 11:32 am

lasīju šo vakar. interesanti.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Janvāris 28, 2016 11:53 am

labākajam spēlētājam un sporta personībai vēsturē, Supermenam, šodien 38!

Vārtsargi   - Page 28 150317163448-parma-buffon-super-169
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Janvāris 31, 2016 1:35 pm

vakar Sirigū aģents intervijā paziņoja, ka Salvatore pieņēmis lēmumu palikt Parīzē līdz vasarai. visai interesanti. iepriekš pats aģents teica, ka par 100% Sirigū pametīs Parīzi jau janvārī. kā jau minēju, tad Konte arī teica, ka uz EURO neņems spēlētājus, kuriem nav pietiekamas spēļu prakses. Sirigū šosezon tādas vispār nav. pat kausā spēlē Dučē (pareizi?).
visu janvārī figurēja ziņas par klubiem, kuri gribēja dabūt Sirigū. vēl nedēļu atpakaļ reportoja, ka Torino cīnās ar Liverpūli par viņa parakstu. pirmie pat bija ieradušies Parīzē, kur tikās ar kluba pārstāvjiem.

paga, paga, tikko Bufons parādījās tunelī un sāka visus mīļot. eh, cik smuki - Bizarī un Bufons. psc. tādi vārtsargi.

karoča, izskatās, ka Sirigū nosēdēs arī otro sezonas pusi uz Parīzes sola. žēl. jo noderētu vārtsargs Torino, kā arī tai pašai Pūlei. bet visvairāk interesē, ko darīs Konte. Sirigū, pa lielam, ir vienīgais itālis uz šo dienu, kurš varētu tikt saukts par otro aiz Bufona.
Marketī visu sezonu mokās ar traumām. vienu spēli nospēlē, četras izlaiž. nez vai to varētu uzskatīt par praksi. un pat, ja var, tad nav pamats domāt, ka Marketī nebūs savainots uz EURO brīdi.
Padellī, kurš sastādīja kompāniju visiem trim iepriekšminētajiem vārtsargiem visu laiku kopš Konte ir pārņēmis izlasi, nav ne tikai slikts vārtsargs, bet šogad arī ir zaudējis vietu Torino vārtos. jau 4 spēles nosēdējis uz sola. lai gan viņa izsaukumi uz izlasi var tikt skaidroti tikai ar Marketī, Perina un Sirigū traumām.
viennozīmīgi izlasē būs Perins, kurš pagaidām vēl nav atguvis savu ierasto formu pēc ilgās traumas.
šajā situācijā interesantākais nav tas, kurš būs Nr.2 un Nr.3, bet tas, vai tiešām tāds vārtsargs kā Sirigū netiks paņemts izlasē dēļ sava paša lēmuma palikt par otro numuru klubā, kas spēlē līgā, kuru tā jau neviens nopietni neuztver. kā zināms, tad Konte ir principāls cilvēks, kurš dara to, ko saka. būs interesanti.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Pirmdiena Februāris 01, 2016 2:46 pm

Mitruškins tūlīt parakstīs līgumu ar Sionu uz 3,5 gadiem. interesanti tāpēc, ka ļoti daudzi eksperti un fani Krievijā uzskata šo 19 gadīgo vārtsargu par talantīgāko jauno vārtsargu un vispār vienu no talantīgākajiem Krievijas futbolistiem uz šo dienu. pēc komentāriem spriežot, tad ļoti daudzi, pat tie, kuri zina par Vaņinu, ir pilni pārliecības, ka Mitruškins uz Sionu iet spēlēt pamatā.
nezinu, nekad viņu neesmu redzējis. tikai kaut kad gadu atpakaļ skatījos Spartaka vārtsargu skolas dokumentālo filmu, kur rādīja kā Dasājevs trennē jauniešu izlases vārtsargus un tur viņš ļoti lamāja šo Mitruškinu treniņa laikā. cik saprotu, tad spēlē Spartak 2 regulāri, kas ir Krievijas otrā līga, ja?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33227
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Pirmdiena Februāris 01, 2016 7:11 pm

termometrs rakstīja:Mitruškins tūlīt parakstīs līgumu ar Sionu uz 3,5 gadiem. interesanti tāpēc, ka ļoti daudzi eksperti un fani Krievijā uzskata šo 19 gadīgo vārtsargu par talantīgāko jauno vārtsargu un vispār vienu no talantīgākajiem Krievijas futbolistiem uz šo dienu. pēc komentāriem spriežot, tad ļoti daudzi, pat tie, kuri zina par Vaņinu, ir pilni pārliecības, ka Mitruškins uz Sionu iet spēlēt pamatā.
nezinu, nekad viņu neesmu redzējis. tikai kaut kad gadu atpakaļ skatījos Spartaka vārtsargu skolas dokumentālo filmu, kur rādīja kā Dasājevs trennē jauniešu izlases vārtsargus un tur viņš ļoti lamāja šo Mitruškinu treniņa laikā. cik saprotu, tad spēlē Spartak 2 regulāri, kas ir Krievijas otrā līga, ja?

Nu viņš bija puse no komandas U-19 izlasē, ka tā vispār līdz EURO finālam tika pagājušovasar. Nu Vaņins tad drīz varēs būt spēlējošais treneris Smile
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21809
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 28 Empty Re: Vārtsargi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 28 no 36 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā