The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

+7
martinsk
termometrs
Farsels
Кризис
Sky
Gunner
11 posters

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Svētdena Novembris 20, 2011 4:51 pm

es atceros, kad Francija saukāja Faubēru par nākamo Zizū. tikai nah?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  dainissimo Svētdena Novembris 20, 2011 4:56 pm

Katru gadu tak parādās tipa jauns Zizū.
Par jaunajiem talantiem runājot.Caen komandā aug tiešām talantīgi spēlētāji.Par Mbaji Niangu jau ir dzirdēts.Vakar vārtus guva vēl divi talantīgi jaunekļi.20 gadīgs aizsargs Molla Vague un 17 gadīgs uzbrucējs Lenijs Nangis.
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36420
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  martinsk Svētdena Novembris 20, 2011 5:35 pm

O, Nangis arī izceļas. Es gan viņu tikai no FM zinu Very Happy
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14041
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Svētdena Novembris 20, 2011 6:01 pm

march_2k rakstīja:O, Nangis arī izceļas. Es gan viņu tikai no FM zinu Very Happy
psc, jaunā paaudze...
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  女 Svētdena Novembris 20, 2011 8:43 pm

march_2k rakstīja:
labdien rakstīja:Interesanti kā Francija izskatīsies. Gan jau visi par ko tagad raksta un cer, noflopos gluži kā savā laikā Lilians Laslāāāānds, Entonī Le Talleks, Brūūno Šeirūū (next Zidane Very Happy), Beonīī Pederetīīī un gan jau vēl kādu gailēnu esmu piemirsis, jūk man tie pediņu uzvārdi. Laikam jau arī Nazrīīī ar Benzīīnāā nebūs nekas sevišķs.

Francija 3./4. vieta grupā Euro 2012; PO 2014 kvalī (var sanākt visādi) un pazemojums savā pašmāju Euro 2016 (pļa, tikko uzzināju, ka tur norisināsies - nafig?).
Viņiem ir pārāk lieli iedzīvotāju resursi, lai nogrimtu perifērijā.
Lielvalstis ņem uz masu, var noflopot kaut 100iem, viņi to var atļauties.

Es tikai padirsties par manis minētajiem uzvārdiem vēlējos, bet nezināju, kurā topikā, lai to īsteno. Atsevišķu tak tādām lietām neblieztu.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Svētdena Novembris 20, 2011 8:51 pm

eu, eu, meitenes. ir pagājis gads kopš šis topiks tika atvērts un vesela sezona kopš prognozēm par to, kā izskatīsies pasaules labākās izlases nākamajā Pasaules Čempionātā, kas notiks 2014.gadā. tāpēc es ierosinu atdzīvināt šo diskusiju un, neskatoties īpaši nākotnē, parunāt par to, kurš uz doto mirkli, ja tieši tagad sāktos PK, spēlētu tādās izlasēs kā Itālija, Anglija, Francija, Vācija, Spānija, Portugāle, Krievija, Argentīna, Brazīlija. tomēr ir pagājusi sezona, notikuši lieli transfēri, pieredzēti neiedomājami kritumi un arī kādi pārsteigumi.
ko domājat? piemēram, Karlito mūs varētu papriecēt ar rakstu par to, kāda izskatītos Anglijas izlase, ja sastāvs būtu jālasa šodien, kādēļ tieši šie spēlētāji, kādēļ ne kādi citi. kā tas viss izskatītos un varbūt pat salīdzināt šodienas izlases potenciālu ar pagājušajā gadā PK spēlējošo. Amerikas kontinentā spēlējošā futbola mīlis Sky varētu mūs iepazīstināt ar šodienas potenciālajām izmaiņām Argentīnas izlasē. bdienis, kā jau gopārs, pastāstītu par Krieviju, Mārčs par Nīderlandi, Vinilzs par Vāciju, bet Gunners par Franciju. es, savukārt, uzņemtos analizēt Itālijas komandu.
diezgan interesanta diskusija varētu sanākt, kas varētu izvērsties pat līdz weba līmenim, ko?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  dainissimo Svētdena Novembris 20, 2011 9:00 pm

Jā laba doma.Galvenais lai visi izpilda saistības.
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36420
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  女 Svētdena Novembris 20, 2011 9:09 pm

Par Krieviju būtu nežēlīgi sarežģīti. Pirmkārt, ļoti būtisks faktors - treneris. Lokālais, ar vēsturiskām antipātijām un pārlieku subjektīvs, vai kaut kāds Skolari, kas caur Manager meklētu spēlētājus izlasei. Bet iespējams padomāšu.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Svētdena Novembris 20, 2011 9:32 pm

nu tad uztaisi tādu plašāku analīzi. kas būtu, ja būtu Advokāts un kas būtu, ja būtu kāds cits. uz šo dienu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  martinsk Svētdena Novembris 20, 2011 9:42 pm

Golkomā vēl nupat bija raksti par visu lielo izlašu kandidātiem, vismaz par Nīderlandi bija diezgan sakarīgi uzrakstīts, ar baigākajiem atklājumiem vispār būs grūti izcelties Bet uzrakstīt savu viedokli protams varu.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14041
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Svētdena Novembris 20, 2011 10:18 pm

mēģinam? kurš par? kurš ir gatavs darboties priekš weba?
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  女 Svētdena Novembris 20, 2011 11:22 pm

Krievija jau nav nekāda lielā izlase. Tā, viduvējību sbrods. Tā kā, es pagaidām iepauzēšu. Domāju jāsāk būtu tiem, kuri raksta par galvenajām favorītēm uz titulu. Tās, protams, būtu Francijas, Anglijas, Itālijas un spēcīgās Argentīnas izlases.

Ehh, būtu vēl kāds, kas par grandu Portugāli varētu ko uzrakstīt.

Vācija, Spānija un Nīderlande pagaidīs rindā.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  Gunner Svētdena Novembris 20, 2011 11:37 pm

Nu, Vynilz itkā ir redzējis un zin daudz vairāk par mani Francijā. Pirms Norvičas, vakar, es neatceros, kad bija pēdējā spēle vispār, kuru redzēju, nemaz nerunājot par pēdējo spēli Francijas līgā. Pilnīgā futbola badā esot, viss piemirsies. Nekāds jēdzīgais viedoklis diez vai sanāks...
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Svētdena Novembris 20, 2011 11:41 pm

es centos izlases sadalīt pēc mums pieejamajiem resursiem, bet Tev to laikam grūti saprast.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  Gunner Svētdena Novembris 20, 2011 11:43 pm

Ta labi, resursi tādi, ka tādu nav vairs un ilgi vēl nebūs atpakaļ man...
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Pirmdiena Novembris 21, 2011 12:06 am

nē, es to bdienim teicu. Neutral
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  martinsk Pirmdiena Novembris 21, 2011 1:09 am

Ja sastāvs uz turnīru būtu jānosauc šodien, būtu apmēram šāds

1ais 11
1. Kruls
2. vd Vīls
3. Pīterss
4. Heitinga
5. Mateisens
6. N. de Jongs
7. Robens
8. v Bomels
9. RVP
10. Sneiders
11. Babels
rezerve
12. Stekelenburgs
13. Bularuzs
14. Bruma
15. Brāfhaids
16. de Zēvs
17. Maduro
18. Fārts
19. Drente
20. Keits
21. Huntelārs
22. Volfsvinkels
23. Vorms

Backup
Fermērs GK
Fīrgēvers DF
Flārs DF
de Freis DF
Fērs MF
Shārs MF
Emanuelsons DF/MF
S de Jongs AM
Veinaldums AM/FW
Mertens FW
L de Jongs FW

Beisiklī šis ir +/- pašreizējais skvads no kura šis tas ir atskaitīts un paņemts klāt.
Man Kruls būtu nr. 1. Aizsardzība, protams, bēdīgi, bet jāspēlē vien gandrīz tiem pašiem, kas bija pret Vāciju un jācer ka de Jongs savaldīsies, bet būs arī gatavs sekot pretiniekam līdzi soda laukumā, nevis apstāties, kā to izdarīja v Bomels pie friču 3. gola. Eh, ja varētu nočiept Ajax beļģu aizsargus.
Robens skvadā tikai tad, ja pilnīgi vesels, nupat pret Dortmundi jau bija redzams, ka no funkcionāli negatava Robena īpašā jēga nav. Man jau šķiet, ka flangiem jābūt žiperīgiem un kustīgiem dribleriem, bet Mārveikam Keits noteikti spēlēs pamatā, viņam ir fetišs uz Dirka work rate. Vispār būtu baigi jēdzīgi, ja Afelajs līdz turnīram izārstētos un vēl paspētu kādu spēļu praksi atgūt, bet tas laikam par daudz būs prasīts.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14041
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  Gunner Pirmdiena Novembris 21, 2011 4:28 pm

termometrs rakstīja:nē, es to bdienim teicu. Neutral

Ā, skaidrs, pārpratu. Domāju, ka man un uztvēru tekstu savādāk.
Bet vienalga - nav jēgas man saukt spēlētājus, ja nezinu kāda forma viņiem. Vynilz, tev dubultdarbiņš! Wink
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  女 Pirmdiena Novembris 21, 2011 4:37 pm

termometrs rakstīja:nē, es to bdienim teicu. Neutral

Man ir grūti. Diks teica, ka mērķis ir uzvara EURO 2012. Un kam pēc tā tagad viegli, jel?


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  chelseachamps Pirmdiena Novembris 21, 2011 4:38 pm

ok, tuvākajās dienās būs raksts par ENG izlasi,kāda tā varētu izskatīties pēc +- 4 gadiem,,, paies 4 gadi, pārbaudīsim Very Happy
chelseachamps
chelseachamps

Number of posts : 2341
Join date : 13.07.10
Age : 34
Dzīvesvieta : RĪGA

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  Farsels Otrdiena Novembris 22, 2011 1:12 am

protams, ka man būtu interesanti uzzināt, kas gaida Francijas nākotni (īpaši arī neesmu sekojis jauniešu izlasēm) šeit atkal un atkal ir jāiegrimst nostaļģijā...Neutral nu nebūs tuvākajos gados jaunie Zidāni (vai vispār daudziem nav apnicis katru jauno talantu pielīdzināt Zidānam?Neutral ilgi vēl nebūs tāds spēlētājs, un vai vispār būs, zinot to, kādi pienapuikas ir jaunā paaudze.), Blāni, Dešami, Vjēras, Trezes, Anrī, Desaijī, Tjurami un tā tālāk. tā bija īpaša leģendu zelta paaudze. tas pats attiecas arī uz citām futbola lielvalstīm.
man ir žēl, bet šobrīd izlase ir ar pirkstu taisīta. Vai viņi līdz PK jeb drīzāk līdz savam Eiropas čempim spēs iekāpt favorītvalstu pulkā?

man pietrūkst slavenā Les bleus. ir patīkami atgriezties vēsturē

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 France-98-equipe-de-france_diaporama1

p.s. man personīgi tā īsti tikai par Spāniju ir skaidrs, kas un kā būs uz PK
Farsels
Farsels

Number of posts : 7584
Join date : 09.07.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  女 Otrdiena Novembris 22, 2011 9:39 am

Neloģiskākā uzvara Pasaules Kausu jauno laiku vēsturē. Izlase bez uzbrucējiem (tos tīņus, kas ārdījās grupu turnīrā pret 3.Pasaules valstīm nedomāju pieskaitīt). Kauns.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  dainissimo Otrdiena Novembris 22, 2011 5:17 pm

Par frančiem gan jau kko sagatavošu priekš weba bet pagaidām par franču talantiem dažiem ārpus Ligue 1 http://frenchfootballweekly.com/2011/11/22/biabi-blimey-young-frenchman-cooks-up-something-special-in-parma/#more-2790
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36420
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  termometrs Otrdiena Novembris 22, 2011 5:35 pm

es arī priekš weba kko par Itāliju uzbliezīšu. tāpēc varētu to visu apvienot, kā vienu nopietnu rubriku ar ekspertiem no katras valsts.

ps. Biabanī jā, varētu iznākt kas labs priekš Francijas nākotnes.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33205
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  女 Otrdiena Novembris 22, 2011 6:02 pm

Ko jūs nesapratāt? Kauns ne jau par Franciju. Par Itāliju un Brazīliju kauns. Lai gan principā tur viss varēja likumsakarīgi beigties jau 1/8 finālā pret Čilu, bet nu, biseksuālis guva pirmos ''Zelta vārtus''. Horvātiem es nepārmetu, tāpat uzlēca ļoti augstu, un tur jau tikai Tirama šaras (gandrīz vienīgais sakarīgais spēlētājs tajā modelī) visu izšķīra. Par Brazīliju bez komentāriem, bet par Itāliju gan ar komentāriem.

Ģēnijs varēja visu nokārtot, bet ģēnijs to neizdarīja.



Laikam jau bija lemts uzvarēt izlasei bez uzbrucējiem.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem? - Page 2 Empty Re: Kā izlases izskatīsies pēc 4 gadiem?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā