The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serie A sezona 2022/23

4 posters

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  termometrs Svētdena Maijs 14, 2023 11:30 pm

Monca jau dala 8. vietu. jebal vienkārši. šodien uzvara pret čempioniem, kuriem paģiras.
arī Fiore dala 8. vietu. vājš sezonas starts, bet beigās finišs izdosies pietiekami labs šādai sezonai. skaidrs, ka neviens viņus negaidīja sešiniekā, bet lielāko sezonas daļu nelikās, ka būs pat desmitniekā. 8. vieta, uz kuru viņi ir favorīti, būs ļoti solīds rezultāts.
termometrs
termometrs

Number of posts : 32914
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  termometrs Piektdiena Maijs 19, 2023 3:44 pm

ļoti interesantas lietas sāk notikt Itālijas treneru tirgū.
nosvinot čempionu titulu, Napolī prezidents De Laurentis uzaicināja galveno treneri Lučāno Spaletī uz tikšanos, lai apspriestu līguma pagarinājumu. pēc uzvaras čempionātā, skaidrs, ka Napolī grib paturēt Spaletī, kuram līdzšinējais līgums beigsies pēc nākošās sezonas. uz šā līguma pamata viņš saņem 2,8 miljonu algu gadā. jaunais līgums paredzēja papildus divus gadus termiņam un algas palielinājumu līdz 3,5 miljoniem gadā. neskatoties uz De Laurentisa pārliecību, Spaletī noraidīja piedāvājumu. tas viss ir pilnīgi normāli, taču insaideri ļoti atklāti ziņo, ka tas nebija viss. tikšanās laikā De Laurentis ne tikai saņēma atteikumu savam piedāvājumam, bet arī esot zaudējis Spaletī cieņu un viņu attiecības esot pasliktinājušās. kas tieši notika starp abiem neviens konkrēti neziņo, taču ziņu kā tādu ir pieķēruši visi izdevumi un šodienas Itālijas avīžu pirmās slejas krāso tieši šis temats par spīti tam, ka vakar noskaidrojās divu atlikušo Eirokausu finālisti, kuri izrādījās no Itālijas.

spekulācijas, protams, ir apņēmušas nopietnu tempu. runā, ka tikšanās laikā De Laurentis esot paziņojis, ka plāno izpārdot pagājušās sezonas līderus un piedāvājis Spaletī būvēt jaunu komandu. Spaletī gan esot vēlējies komandu pastiprināt, lai nākamgad ne tikai cienīgi aizstāvētu titulu, bet arī pārnestu lielākus spēkus Čempionu Līgas izspēlē, kur šosezon Napolī apstājās ceturtdaļfinālā.
visu sezonu aktīvi runā par to, ka Napolī esot vismaz 3 spēlētāji, kuru vērtība lēšās starp 60 un 80 miljoniem un tos klubi no Anglijas ir gatavi nopirkt uz sitienu. piemēram, Osimhens visu sezonu tiek linkots ar MU un viņa vērtība ir cēlusies no 60 miljoniem, kurus MU, it kā, bija gatavi maksāt par spēlētāju augustā uz vismaz 80 miljoniem, kuru vērts viņš ir tagad.

De Laurentis ir labi pazīstams kā prezidents, kurš ne tikai vada Napolī klubu, bet arī pelna ar to naudu. tāpēc stratēģija ar līderu pārdošanu pēc pirmās lielās sezonas, kad tie ir savu sasniegumu smailē vienmēr bija De Laurentisa galvenais mērķis un daudzu treneru klupšanas akmens jeb karjeras beigas Neapolē. tāpat reti kurš treneris atvadās no Neapoles ar labām attiecībām.

Spaletī arī ir zināms kā ļoti ambiciozs cilvēks. arī viņš vairākkārt ir darījis lielas lietas savas stūrgalvības dēļ. piemēram, pēdējā tāda situācija bija ar Romu, kad amerikāņu vadība uzaicināja Lučāno uz otro tūri Romā, kas sakrita ar Frančesko Totī karjeras pēdējo sezonu. cīņā ar vadību, kura pēkšņi atteicās pildīt savus solījumus par komandas pastiprināšanu, Spaletī, daudzuprāt, sāka atspēlēties uz Totī un veidot spiedienu uz vadību caur faniem, kuri bija nelaimīgi par to, ka Spaletī atklāti nedod Totī spēlēt. tajā laikā Frančesko bija ļoti motivēts beigt uz augstas nots un bija ļoti labā formā. kaut vai arī lielākoties tikai nākot uz maiņu. taču Spaletī pēdējās spēlēs ne tikai laida Totī uz pavisam īsu brīdi, kad tam nebija iespēju iesaistīties spēlē, bet bieži pat vispār neizlaida kapteini laukumā savos pēdējos mačos.
gan Totī, gan Spaletī par šo tēmu daudz nerunāja un uz pēdējiem karjeras gadiem Totī bija nomierinājies kā vīrs un spēlētājs, tāpēc arī konfliktus neveidoja un problēmas, ja tādas bija, ārā no istabas nenesa. taču fani, žurnālisti un kolēģi juta, ka Totī aiziešana nebija tik laba kā visi gaidīja un kāda tā varētu būt un pamatojuma tam īsti nebija.

spekulācijas ir uzradušās arī citā aktuālajā jautājumā - kurš tad būs nākamais, kas nāks Spaletī vietā? variantu jau ir daudz.
pirmais kandidāts esot Rafaels Benitezs. pamatojums ir ļoti skaidrs. Rafa ir viens no retajiem cilvēkiem, kurš ir strādājis Napolī pat vairākas reizes un visas šīs rezies tika atlaists. taču ir viens liels BET - pat ar visu to, viņš vienmēr ir spējis aiziet draudzīgi. tas ir viens no retajiem futbola cilvēkiem, ar kuru De Laurentis draudzējās. arī Rafam viņš deva solījumus, kurus nepildīja, bet Rafa vienmēr pielāgojās. un arī Rafu viņš atlaida, bet darīja to cienīgi. insaideri lēš, ka Rafam joprojām ir ļoti labas attiecības gan ar De Laurentisu, gan ar Neapoles pilsētu, kā rezultātā treneris ik pa laikam tur ciemojās. tas kalpo par iemeslu tam, ka Rafa ir tas, ar kuru De Laurentisam būs visvienkāršāk pārdzīvot potenciālās neveiksmes nākošajā sezonā, kuras rezultēsies no līderu pārdošanas un naudas ne reinvestēšanas komandā. ir cilvēki, kuri ziņo, ka Rafa jau ir ticies ar De Laurentisu.

otrais variants arī ir ļoti interesants. tas ir pašreizējais PSG treneris Galtjē. grūti teikt ar ko tieši Galtjē ir ieinteresējis De Laurentisu. varbūt ne gluži PSG karjeras dēļ, bet iepriekš, kad spēja pacelt viduvēju komandu daudz augstākā līmenī. tieši tas būs nepieciešams Napolī, ja spekulācijas par to, ka līderi tiks izpārdoti un vietā pirkti netiks, izrādīsies patiesas. tad te rodas jautājums par to, kāpēc tieši jāņem ārzemnieks, kad pašu līgā ir pietiekami daudz treneru, kuri šādu darbu veic no sezonas sezonā.

no iepriekšteiktā, mēs pārvirzamies uz trešo variantu jeb itāļu Galtjē - Vinčenzo Italiāno. šis ir visloģiskākais no visiem variantiem, lai arī Beniteza variants ir loģisks, ja skatāmies, ka viņš ļoti labi pārzin gan klubu, gan valsti. Italiāno pagājušajā sezonā izveidoja ļoti interesantu Fiorentīnu, kura, varētu teikt, pārlēca augstāk par savu degunu. komanda bija veidota no izteikti viduvējiem un lētiem spēlētājiem. tai pat laikā komanda spēlēja ļoti jaunmodīgu futbolu - ar īsām, kombinacionālām piespēlēm, zemo izeju no savas aizsardzības zonas. komandai manāmi pietrūka ātruma un asuma, kas ir izskaidrojams ar to, ka pārsvarā Fiores līderi ir diezgan veci spēlētāji. tas lika sevi manīt šosezon, kad sezonas sākumā Fiore ļoti grūti iegāja ritmā un nevarēja atrast savu spēli. uz sezonas otro pusi viņi gan saprata, kas pietrūka un spēja to atrast, kā arī iemācījās sadzīvot ar spēli trijās frontēs - līgā, kausā un Konfederācijas līgā. pēdējā turnīrā vakar izcīnīta vieta finālā, kas ir lielākais Fiores sasniegums gandrīz 30 gadu laikā.
Napolī interese Italiāno ir loģiska. iespējams arī Italiāno pāreja uz Napolī ir loģiska. Fiore arī solīja daudz vairāk, nekā viņi deva. taču viena no lietām, ko Fiores vadība uzsvēra šī ceļa sākumā bija tas, ka Fiores projekts ir uz ilgtermiņu balstīts. ja godīgi, tad divās sezonās ir iespēts pietiekami daudz, lai Italiāno būtu ticība tam, ka komanda turpinās augt. un tad rodas jautājums, kam viņam pamest komandu, kurai vēl ir kur augt un kura grib augt tieši ar viņu pie stūres?
turpretī ar Napolī nekas nav skaidrs. no vienas puses tas ir klubs, kurš figurē uz granda robežas - lieliski panākumi Eirokausos, inovatīvs futbols, milzīgs atbalsts, čempionu statuss. taču esošais treneris pēc līguma pagarināšanas piedāvājuma ir izbeidzis visas attiecības ar klubu un kluba vadībai nav labs rekords ar komandas pastiprināšanu pēc lielām veiksmēm. iespējams, jau nākamsezon Italiāno Fiorentina varētu cīnīties ar to pašu Napolī par vietu četriniekā, bet pēc vēl pāris sezonām atrasties šodienas Napolī vietā.

nu, un vēl figurē klasiskie treneri, kuri figurē vienmēr, kad sāk šūpoties krēsli zem treneriem lielos klubos. visu mīlētais Pjēro Gasperīnī no Atalantas un brīvais Antonio Konte. šeit gan grūtāk saskatīt tieši treneru vēlmi iet uz klubu, kurš jau ir sasniedzis maksimumu un, visticamāk, augstāk kāpt pats neplāno. Gasperīnī joprojām viss ir labi Atalantā, bet Konte būs kandidāts uz katru superklubu, kad tur atbrīvosies vieta.

nevar paiet malā no temata par to, ka arī Interā un Milānā šosezon varētu būt izmaiņas treneru postenī. ja ar Inzagī nekas nav skaidrs, jo atlaist treneri pēc ČL fināla, kur viņam noteikti nebija jābūt, priekš Inter būtu milzīga lepnība, kuru viņi atļauties nevar. tad ar Piolī vēl pāris dienas atpakaļ viss bija diezgan skaidri. un skaidrs bija tas, ka amerikāņu investori, kuriem pieder Milāna uzskata, ka komandā ir ieguldīts vairāk līdzekļu par Eiropas Līgas līmeni. respektīvi, bija skaidri pateikts, ka gadījumā, ja Milāna neiekļūs nākošās sezonas Čempionu Līgā, tad vadība nebūs apmierināta ne tikai ar Piolī darbu, bet arī ar kluba direktora Maldīnī darbu. kā mēs zinām, tad Milāna zaudēja ČL pusfinālā Interam. un, lai arī viņiem tur nebija jābūt un pusfināla sasniegšana jau tā ir milzīgs sasniegums, tad benzīnu ugunī pielēja tas kā viņi zaudēja - atstāja ļoti sliktu iespaidu par sevi visā pasaulē. ļoti atklāti Milānu kritizēja tieši angļu prese, kura diktē kliku un laiku daudzumu internetā.
nav zināms, cik nopietni jāuztver Milānas vadība. kā jau teicu, tad pusfināls ČL ir masīvs sasniegums un čempionu tituls gadu atpakaļ ne no kā arī bija masīvs sasniegums. vai komanda, kas sasniedza šādas augstienes ir pelnījusi tikt atlaista pie pirmās neveiksmes? ja skatāmies uz sausiem skaitļiem, tad jā. čempions, ČL pusfinālists, kurš netiek ČL nākamajā sezonā ir lejupslīde. no otras puses, ko darīt tālāk? citi cilvēki nozīmē vēl lielāki ieguldījumi.
lai nu kā, pastāv iespēja, ka arī Piolī būs ļoti pieprasīts Top8 klubu starpā, ja paliks bez darba. iespējams Napolī varētu iet pēc viņa, ja neizdosies noturēt Spaletī. Inter jau deva Piolī iespēju, tā kā nedomāju, ka viņu ceļi vēl krustosies. taču Inzagī varētu būt pieprasīts ne tikai Itālijā, bet arī ārpus tās robežām, kur pamzām itāļu jauno treneru ieviestās tendences sāk diktēt taktisko attīstību. De Zerbī piemērs rāda to, ka itāļu treneri joprojām ir labākie taktiķi pasaulē un Inzagī noteikti ir šī saraksta priekšgalā. domāju, ka gan Napolī, gan Milāna, gan arī Juve gribētu Simoni Inzagī savā komandā, bet liekas, ka atlaišanas gadījumā viņu varētu vilināt Anglija. un arī tur jau bija vēsmas Totenhemas iespaidā.

lai nu kā, es nezinu kā ar Napolī, bet ceru, ka Inzagī paliks Interā un paņems A Sēriju, jo viņš to ir pelnījis. vai Inter to ir pelnījis? nezinu, man ir vienalga. bet Inzagī noteikti. viņš visu pārējo ir uzvarējis ar ļoti pieticīgu resursu.
par Piolī arī esmu pārliecināts, ka viņam ir jāpaliek Milānā, jo pagājušajā sezonā, kad Milānai viss izdevās, tad likās, ka tas ir tieši Piolī dēļ. to uzsvēra visi un galvenais - Ibra, kurš tāpat ar vārdiem nemētājas. likās, ka tā Milāna spēlē daudz labāku futbolu par to, kas tiem spēlētājiem bija jāspēlē un tā bija Piolī komanda, nevis Milāna ar Piolī pie stūres.
termometrs
termometrs

Number of posts : 32914
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  velnciemietis Sestdiena Maijs 20, 2023 2:53 am

Kā ar Tiago Motu? Nav pelnījs paaugstināšanu par darbu Boloņā?

Nu un kā vērtē De Zerbi atgriešanos Itālijā jau kādā no top klubiem? Neizskatās, ka paliktu Braitonā
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21506
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  termometrs Sestdiena Maijs 20, 2023 8:18 am

jā, Motam labs darbs. vai uzreiz paaugstināšana, hz. viņš sapurināja komandu pēc Mihas ļoti labi. problēma ar Motu ir tāda, ka viņš daudz runā un bieži ieliek sevi tādā pozīcijā, kad vērtē viņa vārdus, nevis darbus. pašlaik viņš ir tik daudz inovāciju apsolījis, ka viņa darbā vērtē tikai to, ko jaunu ieviesīs vai realizēs solīto. rezultātā gan ir vienkārši labi izdarīts darbs - sapurināta komanda, kura ļoti slikti sāka sezonu un zaudēja savu simbolu, sakārtota aizsardzība un izveidota psiholoģiski lokana komanda, kuru Mota ļoti labi kontrolē. tas ir tas pats, ko mēs no sezonas sezonā redzam Balardīnī, Nikolas, Juriča izpildījumā, respektīvi, nothing special uz lielās skatuves.
tāpēc ir grūti novērtēt Motu. vai viņš izdarīja labu darbu? jā, neapšaubāmi. vai parādīja kaut ko īpašu, kas uzreiz viņu paceltu uz top līmeni? nē. viņš izdarīja to pašu, ko ik sezonu dara 5-10 treneri. šādā gadījumā, ja viņš arī nākamsezon, pilnajā sezonā un ar pirmssezonu, spēs izdarīt labu darbu ar pieticīgo Boloņu, tad mēs varēsim runāt par kaut kādu augstāku līmeni. šobrīd, ja kādam lielākam klubam savajadzētos jaunu speciālistu, tad Mota būtu viens no kandidātiem. ne favorīts, ne galvenais, bet viens no - noteikti.

vēl Motas sakarā jāsaka, ka viņa komanda nepārlēca līmeni. viņi šobrīd ir 11. pozīcijā un augstāk par 9. netiks. toties var finišēt 13. Miha ar šo pašu Boloņu finišēja ap to pašu pozīciju - 10. vieta, 12. vieta, 12. vieta, 13. vieta, kas ir Boloņai labi rezultāti. Mota finišēs turpat. tāpat Mihas Boloņa bija atmiņā ar to pašu, ar ko Motas - viņi ļoti labi savācās pret grandiem un bieži vien atņēma tiem punktus, bet bieži arī pazaudēja tos pret pastarīšiem. Motas Boloņa ir same stoy - tikai pēdējās nedēļās 3:1 zāģis pret Empolī, bet tad 0:0 ar supermotivēto Romu.
no tā izriet tas, ka Mota īsti nav pacēlis Boloņas līmeni kopš Mihas, bet ir to atguvis (ja ņem vērā, ka Boloņai bija kritums uz brīdi, kad Mihu atlaida, jo, daudzuprāt, tas nebija, vnk lēns starts, bet nekas traks) un noturējis.
tā kā Mota ir nostabilizējis savu līmeni un tas ir ļoti patīkami. bet viņu vienmēr gribēsies vērtēt pēc skaļiem izteikumiem. kad spēlētājs vēl pirms trenera karjeras paziņo, ka būs nākamais Gvardiola un mainīs futbolu, tad ir ļoti grūti viņu ņemt vērā. īpaši, kad tam seko ļoti lēns un ne ar ko īpašu neizlekošs trenera karjeras starts vājos klubos.

te aktuālāk būtu runāt par Moncas sasniegumu un Palladīno. vot tas ir īsts brīnumstāsts un Paladīno gan ir pierādījis, ka var tikt uzskatīts par to jauno treneri, kuram varētu dot iespēju. piemēram, ļoti interesanti būtu, ja Gasperīnī ietu uz Napolī un tieši Paladīno iedotu tik progresīvu klubu kā Atalanta. no otras puses - Monca jau pati ir diezgan ambicioza. ja nu sanāk tā, ka vecajiem krabjiem pie vadības gribās otru Milānu lipināt, tad labākas vietas par Moncu Paladīno nav.

------------------------------------------------------------------------------------------

par De Zerbī es daudz nezinu, jo nesekoju līdzi angļu presei. Itālijā viņš ir tāds kā Konte - viņu ļoti piesardzīgi piemin, jo pastāv uzskats, ka tie, kuri ir izgaršojuši EPL naudu un līmeni atpakaļ vairs neraujās. tāpēc arī runās par Napolī nefigurē De Zerbī, jo viņš Anglijā tik labu darbu dara, ka, visticamāk, paaugstinājums no Braitonas uz Čelsī vai Spurām ir krietni augstāks, nekā saukšana uz Napolī.
lai gan tad, kad viņš vēl nespēlēja tik labu futbolu ar Braitonu, pašā karjeras sākumā pie Braitonas stūres, tad ar Interu De Zerbī ļoti aktīvi linkoja. viņu ar Interu linkoja arī pirms Inzagī paņemšanas, bet tad viņš bija tikai viens no spekulāciju kandidātiem, jo vēl bija zaļš.
a ko raksta par De Zerbī un Braitonu? man liekas, ka tas ir tik ideāls variants viņam palikt, iekļūt Eirokausos un nākamsezon pastiprināties un vēl izšaut Eirokausos. cik saprotu, tad Čelsī jau ir sarunājuši ar Početīno un tur jau priekšlīgums pat ir parakstīts, bet Spuras runā ar Enriki.

par manu vērtējumu - es būtu tik priecīgs, ja De Zerbī liktu tādu fubtolu kā Braitonā, bet Itālijā. tas ir tas, ko viņš darīja Sasuolo ar pieticīgiem līdzekļiem. problēma ir tāda, ka diez vai viņam to ļautu, jo Itālijā vadītāji kontrolē transfērus un dzīvo no tā, kas ir, nevis investē gatavā produktā. grūti iedomāties, ka De Zerbī dotu laiku kādā Itālijas top klubā, lai uzbūvētu tādu komandu, kā Braitonā. tāpēc liekas, ka viņam pašam baigi neinteresē Itālija dēļ tā, ka tur nav baigi pretīmnākoši cilvēki uz inovācijām. bet iet uz kaut kādu mazāku klubu, kad pēc darba Braitonā viņa akcijas ir cēlušās, man neliekas reāli.
De Zerbī būtu ideāls kandidāts uz City amatu, kad Peps aizies. zinot viņu labās attiecības, tas būtu tāds pats variants kā ar Fērgusonu un Mojzu, kad Fērgijs teica, ka viņu aizstās MU tikai Mojzs.
termometrs
termometrs

Number of posts : 32914
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  velnciemietis Svētdena Maijs 21, 2023 10:32 am

Nu tad Motas un Palladīno gadījumā gaidām vēl vienu pilnu sezonu viņu vadībā un tad spekulēt par paaugstināšanu.

City gadījumā nākamais treneris visticamāk būs Kompanī
Nu tur tādi vaibi nāk no Braitonas, ka De Zerbi tur varētu nepalikt un ir ekspektācijas, ka prosta atgriezīsies Itālijā. Vrbūt, ka racionāli domājot tev taisnība.
Bet jā Konferences līgā vai pat Eiropas Līgā varētu arī Braitonu De Zerbi dabūt.
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21506
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  termometrs Otrdiena Maijs 23, 2023 3:00 pm

intriga ap Spaletī ir beigusies - viņš paziņoja spēlētājiem, ka pametīs klubu pēc sezonas. tāpat insaideri ziņo, ka Spaletī ņems pauzi uz gadu, lai atpūstos un saprastu, ko gribēsies darīt tālāk.
Napolī tikmēr, visticamāk, ņems Gasperīnī. vismaz itāļu prese nedēļas laikā tieši viņu ir pataisījusi par favorītu. detaļas nav zināmas, bet pastāv uzskats, ka Gasperīnī sevi ir izsmēlis un arī Atalantas projekts sevi ir izsmēlis. tāpēc jaunu projektu Gasperīnī sāks Neapolē, bet Atalanta, visticamāk, dos iespēju kādam jaunam trenerim. Juričs?

tikmēr Juve vakar zaudēja Empolī 1:4 un izkrita no ČL zonas, kur priekšā sev palaida gan Milānu, gan Inter un arī Romu. tāpat viņiem noņēma 10 punktus. tas nozīmē to, ka abi Milānas klubi, visticamāk, kvalificēsies nākamās sezonas ČL un saglabās saviem treneriem darba vietas. tas gan vairāk uz Milānu attiecas.
termometrs
termometrs

Number of posts : 32914
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  velnciemietis Otrdiena Maijs 23, 2023 5:59 pm

Interesanti, ka Gasperīni kā aizstājējs

Juričam apnika Torino?
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21506
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  termometrs Otrdiena Maijs 23, 2023 7:52 pm

nē, bet Juričs ir Gasperīnī protežē. tas būtu dabiskais Atalantas ideoloģijas turpinātājs. pie tam kopš nestrādā ar Gaspu ir visai labu karjeru izveidojis un noteikti ir šāda izaicinājuma cienīgs. Torīno arī nekāda dāvana nav. tas viss, protams, gadījumā, ja Atalanta grib turpināt ar Gasperīnī iesākto ceļu.

ja skatāmies uz Atalantas sniegumu un pēdējo laiku transfēru politiku, tad iešana uz Napolī ir solis augšup. ČL, kas Atalantai nespīd.
termometrs
termometrs

Number of posts : 32914
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Serie A sezona 2022/23 - Page 6 Empty Re: Serie A sezona 2022/23

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā