Kausi

Lapa 13 no 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Re: Kausi

Post  termometrs on Ceturtdiena Marts 01, 2018 1:52 pm

njā, galvenais secinājums no šī visa ir drausmīgais atzinums - "cik tā spēle bez iekšām bija paredzama, sagaidāma." tas ir tas faking trakākais, ka vairāk tu no Senāla neko negaidi. es vairs nezinu, kam jānotiek, lai Senāls spēlētu labi. arī pēdējās podkās, kuras ir solely bāzētas uz Senāla zaudējumu šajā kausā, visdažādākie eksperti runā par to, ka vienīgais pozitīvais atsauces punkts ir uzvara pār Evertonu. Evertonu, kurai ir drausmīgākā sezona un kuri nespēlē stilistisku futbolu, bet saglābj sevi Premjerlīgā.

es dzirdēju visas Vengēra intervijas pēc tās spēles. un jā, fascinēja tas, ka viņš teica, ka Senāls "dominēja" pret City pirmajā puslaikā. un ka pirmais gols bija pārkāpums, bet otrais aizmugurē un tas, ķipa, salauza spēli Senālam. tas ir smieklīgi. tā tiešām ir vienkārši šizofrēnija.
pirmais puslaiks bija līdzīgāks un Senālam bija labi momenti, bet City joprojām izskatījās labāki kā komanda un nebija šaubu, ka City vnk ir piesardzīgi un, kā daudzi teikuši, izskatījās, ka City ir nedaudz nervozi, jo lielākai daļai no spēlētājiem šis bija pirmais fināls tādā līmenī tik atbildīgā dzīves posmā.
tās ir drausmas, viņš patiešām ir izkūkojis prātu un es centos tam neticēt, bet tā patiešām ir.

par spēlētājiem runājot, daudzi arī salīdzina Senālu ar citiem klubiem treniņu ziņā. Gvardiola atnāca uz labu klubu pie labiem spēlētājiem, bet pie viņa pat šie, liekas jau labie spēlētāji, ir pielikuši. Stērlingam pēc visiem parametriem bija jābūt flopam - viņš ir vnk fenomenāls pie Gvardiolas. tas pats ar Vokeru - bija grūti iedomāties viņu vēl labāku par Spuru laikiem, bet viņš ir. gandrīz visi spēlētāji ir pielikuši un tie, kuri ir nopirkti pie Gvardiolas ir kļuvuši daudz labāki un atstrādā savu potenciālu.
Senālā ir otrāda bilde. uz turieni aiziet un regresē. tur ir tāda komforta sajūta - spēlētāji saņem algas un netiek sodīti par to, ka viņi spēlē slikti, pieļauj kļūdas, utt. Vilšīrs ir vienīgais, kas izskatās, ka grib cīnīties un rauties par katru iespēju.
lielisks piemērs ir ar Čehu, kurš nāca uz Senālu kā supervaronis. un tā arī bija - viņš ir supervaronis. Čehs nekad nav bijis zināms kā liels līderis un motivētājs, bet viņš vienmēr bija tur, kur viņam bija jābūt, vienmēr darīja to, kas viņam bija jādara. pie harmonijas un pareizi darbojošās mehānisma Petrs bija viens no labākajiem vārtsargiem pasaulē 10 gadu garumā. viņš vienmēr pieļāva pa divām-trim kļūdām, bet tas ir normāli, viņam nevajadzēja ilgu laiku, lai atgūtos. Senālā var salikt uz papīra viņa pavadītās nedēļas klubā un redzēt, ka katrā nedēļā viņš ir palicis vājāks un sliktāks. tagad viņš ne ar ko neatšķirās no viņa aizsargiem, kas viņam priekšā spēlē - viņš ir tik pat bailīgs, nemotivēts, neuzdrošinās kaut ko izmainīt un pieļauj kļūdas. viņa individuālā kvalitāte un attieksme PRET savu skilu un ķermeni joprojām ir fenomenāla (kā tas bija ar Sančezu, Ozilu utt), tāpēc viņš joprojām ir labs, bet iekšēji kā komandas sastāvdaļa viņš arī ir jau pilnīgi noplacis.

ā, fak, jā "i have said no to many offers just to stay at this club." aaahahahahahaha
man patika kā BBC boksa eksperts Banss teica par neseno Jūbenka un Grouvsa cīņu, kurā Grouvs vnk izskūloja nenormāli haipoto un superzvaigžņoto Jūbenku - šis ir daudz lielāks zaudējums, nekā tas, ko redzējāt ringā. kāpēc bokseri var uzvarēt 40 cīņas pēc kārtas, bet pēc pirmā zaudējuma pēkšņi zaudēt visas nākamās un nesmuki beigt karjeru? jo, kad tu uzvari un viss tev sanāk, tev apkārt ir cilvēki, kuri saka, ka tu esi kruts un pārējie ir lohi. Jūbenka gadījumā viņam sencis, leģendārs bokseris, un visa komanda teica nevis to, ka Jūbenks ir labākais, bet to, ka Grouvs ir sliktāks par viņu, Grouvs ir nekas, viņš ir past it, utt. rezultātā, kad tu zaudē, tu zaudē ne tikai cīņā, kurā kāds bija stiprāks un labāks par tevi, bet tu zaudē šim 'nouneimam', cilvēkam, kas ir nekas, kas ir slikts, kas ir past-it. un tas paliek prātā, tas pārtop par stresu zemapziņā un no tā nevar atgriezties.
izskatās, ka pilnīgi tāda pati situācija ir ar Arsēnu. viņam apkārt ir cilvēki, kuri saka, ka "mēs nodominējām pirmo puslaiku pret City un viņi vinnēja tikai pateicoties golam no aizmugures".
termometrs

Number of posts : 29744
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Marts 01, 2018 2:00 pm

un runājot par spēlētāju iederību komandās, es nevaru nevilkt paralēles ar Itāliju un to, ko es teicu pie Spuru diskusijas ČL topikā. es zinu, ka daudzi no jums neskatās A Sēriju, bet pārmaiņas pēc un salīdzinājuma dēļ es iesaku to izdarīt. jūs redzēsiet, ka aizsardzība kā tāda ir pilnīgi atšķirīga no EPL. EPL ir izskausti vismaz 70% no aizsargāšanās. tas ir nogalinājis agresīvus spēlētājus. runājot par Senālu šajā perspektīvā - Mārtins Kīons, lielisks aizsargs, totāls līderis un dominators - kāds viņš būtu šodienas EPL? atrodiet tāda paša tipa aizsargu EPL šodien. Šoukross ir līdzīgākais. kas ar viņu notiek? viņam šī ir sliktākā sezona karjerā - 3 gadus atpakaļ viņš bija ģēnijs, vilcējs, Mārtins Kīons 2. šosezon viņš nevar spēlēt tā kā to darīja 3 gadus atpakaļ, jo Keinam dod katru pendeli, kuru viņš nodaivo, to pašu dara visi citi. jo viņš nevar bloķēt mazākus spēlētājus pat pēc noteikumiem, jo par to dod sodu. man nepatīk konstantais salīdzinājums Senāla diskusijās - ieliekat jebkuru no post-Invincibles Senāla aizsargiem Raitija laika Senālā un redzēsiet, ka neviens pat tuvu nepiekļūs sākumsastāvam. tas ir aplams salīdzinājums, jo tāpat jūs nevarētu pielikt nevienu no Raitija laika Senāla aizsargiem šodienas EPL sastāviem.

bet Itālijā joprojām spēlē pilnīgu aizsardzības futbolu. tiesnesis joprojām laukumā ir pats, pats galvenais, viņu respektē visi un viņš ir personība - viņš ir harizmātisks, spēcīgs un mierīgs. Anglijā tā nav. 50/50 čelindžā priekšroku dod aizsargam un tā arī ir jābūt. vakardienas spēli starp Milānu un Lācio bija prieks skatīties - atklāts futbols, spēcīgs tiesnesis, tākli, cīņa un aizsardzības māksla. un pie tam, man jāsaka, ka pārkāpumu bija minimums, daivu vispār nebija. neviens Itālijā nedaivo, lai saņemtu bumbu laukuma vidusdaļā. tas ir futbols, tas ir kontakta sporta veids. un spēle ir daudz tīrāka ar spēcīgiem un agresīviem aizsargiem, kuri nav aplami agresīvi kā briti, kuriem galvenais iznest pretinieku, bet agresīviem sava darba darīšanā.
termometrs

Number of posts : 29744
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Lukstins88 on Otrdiena Augusts 14, 2018 10:07 pm

Lukstins88

Number of posts : 32323
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content