The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wishlist

+10
Andromeeds
Hosa
chelseachamps
termometrs
Farsels
martinsk
Sky
Кризис
Gunner
14 posters

Lapa 2 no 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Farsels Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:08 pm

termometrs rakstīja:
Sky rakstīja:
termometrs rakstīja:eh, diezgan pailgi. Neutral too white and nerdy, bet, ko darīt, ja patīk.
Viemnēr esmu apskaudis drukātājus. Man ātri piegriežās sist pa taustiņiem, tādēļ parasti izvairos rakstīt ko garu.
es gan neprotu īsi rakstīt. vienmēr, kad gribu uzrakstīt kaut ko īsi un kodolīgi, tik un tā sanāk palags un diezgan murgains.

me too
Farsels
Farsels

Number of posts : 7584
Join date : 09.07.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Sky Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:10 pm

Barca7 rakstīja:
Sky rakstīja:OMG! Termo, cik ilgi rakstīji?! affraid

Barca7, dod mums Xavi, pretī saņemsi Xabi! Cool

nekad mūžā!

Xabi + CR ?
Sky
Sky

Number of posts : 4705
Join date : 09.07.10

http://varenakopa.webs.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  女 Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:17 pm

termometrs rakstīja:
Gunner rakstīja:Ev, termometr, vari sniegt īsu Samira Handanoviča raksturojumu?
ļoti stabils un precīzs izgājienos, neiet izgājienos, kad nav pārliecināts. labs augums un laba reakcija. par pozīcijas izvēli gan grūti spriest, jo dažreiz sanāca redzēt nelielas pozicionālas kļūdas, bet tieši viņa garais augums un lieliskā reakcija ļauj viņam būt vienam no trim labākajiem vārtsargiem A Sērijā.

hz, es vot tieši atcerējos, ka pirms Krievijas mačiem pret Slovēniju, Sport-Express tur baigi analizēja pretinieku spēlētājus un uzsvēra, ka Handanovičs izgājienos nepārliecina. Bet ''uz lentītes'' stāvot precīzi un pārliecinoši. hmm, moš tieši pretēji un es vnk kko jau esmu piemirsis, bet atceros arī, ka skatījos maču pret Alžīriju un čalis tieši izgājienos pēc centrējumiem darbojās visai nedroši...


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:24 pm

labdien rakstīja:
termometrs rakstīja:
Gunner rakstīja:Ev, termometr, vari sniegt īsu Samira Handanoviča raksturojumu?
ļoti stabils un precīzs izgājienos, neiet izgājienos, kad nav pārliecināts. labs augums un laba reakcija. par pozīcijas izvēli gan grūti spriest, jo dažreiz sanāca redzēt nelielas pozicionālas kļūdas, bet tieši viņa garais augums un lieliskā reakcija ļauj viņam būt vienam no trim labākajiem vārtsargiem A Sērijā.

hz, es vot tieši atcerējos, ka pirms Krievijas mačiem pret Slovēniju, Sport-Express tur baigi analizēja pretinieku spēlētājus un uzsvēra, ka Handanovičs izgājienos nepārliecina. Bet ''uz lentītes'' stāvot precīzi un pārliecinoši. hmm, moš tieši pretēji un es vnk kko jau esmu piemirsis, bet atceros arī, ka skatījos maču pret Alžīriju un čalis tieši izgājienos pēc centrējumiem darbojās visai nedroši...
nu, es rakstīju balstoties uz to, ko esmu no viņa redzējis Udinēzes sastāvā. jā, PK viņš darbojās izgājienos diezgan pamatīgi savādāk. bet, cik esmu viņu redzējis Udinēzē pēdējās divās sezonās, viņš man asociējas ar ļoti intelektuālu vārtsargu, kad lieta nonāk tieši pie izgājieniem. iespējams formas kritums pirms PK, jo ari Udinēze sāka buksēt, bet klubā viņš ir ļoti stabils.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  女 Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:26 pm

atradu to staķju: http://www.sport-express.ru/newspaper/2009-11-13/4_1/

''Первое. Ахиллесова пята 25-летнего вратаря - игра на выходах в моменты верховых подач в штрафную как при атаках с хода, так и из статичного положения. Именно в таких обстоятельствах он пропустил ровно четверть голов из упомянутой двадцатки, причем его прямая вина есть в двух из пяти: процент немалый. Похоже, Хандановичу элементарно не хватает базовых навыков действий на перехватах, которые закладываются еще в детских школах. Пробел в футбольном образовании он пытается компенсировать за счет хорошей реакции, оставаясь на линии, но подобная тактика приносит плоды далеко не всегда.''

Nu, ja tā ir taisnība, ka nevelk izgājienos tad nafig vajag. Jo tas diemžēl ir arī riktīgs enkurs pašreizējiem vārtsargiem.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 34

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Farsels Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:28 pm

Sky rakstīja:
Barca7 rakstīja:
Sky rakstīja:OMG! Termo, cik ilgi rakstīji?! affraid

Barca7, dod mums Xavi, pretī saņemsi Xabi! Cool

nekad mūžā!

Xabi + CR ?

arī nekad mūžā
Farsels
Farsels

Number of posts : 7584
Join date : 09.07.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Sky Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:31 pm

Barca7 rakstīja:
Sky rakstīja:
Barca7 rakstīja:
Sky rakstīja:OMG! Termo, cik ilgi rakstīji?! affraid

Barca7, dod mums Xavi, pretī saņemsi Xabi! Cool

nekad mūžā!

Xabi + CR ?

arī nekad mūžā

Tu vēl neapzinies, ko palaid garām.
Pasaulē labāko long passeru
+ spēlētāju, kurš rezultātu spēj uztaisīt no nekā (lasi: nokrist soda laukumā). Divi vienā pret Xavi, kuram jau 30. He - he!
Sky
Sky

Number of posts : 4705
Join date : 09.07.10

http://varenakopa.webs.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Sky Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:34 pm

labdien rakstīja:atradu to staķju: http://www.sport-express.ru/newspaper/2009-11-13/4_1/

''Первое. Ахиллесова пята 25-летнего вратаря - игра на выходах в моменты верховых подач в штрафную как при атаках с хода, так и из статичного положения. Именно в таких обстоятельствах он пропустил ровно четверть голов из упомянутой двадцатки, причем его прямая вина есть в двух из пяти: процент немалый. Похоже, Хандановичу элементарно не хватает базовых навыков действий на перехватах, которые закладываются еще в детских школах. Пробел в футбольном образовании он пытается компенсировать за счет хорошей реакции, оставаясь на линии, но подобная тактика приносит плоды далеко не всегда.''

Nu, ja tā ir taisnība, ka nevelk izgājienos tad nafig vajag. Jo tas diemžēl ir arī riktīgs enkurs pašreizējiem vārtsargiem.

Jautājums tikai - kam uzticies vairāk, SE žurnālistiem vai mūsu pašu termo, kurš šo GK ir redzējis darbībā?
Es gan vairāk klausītu termo. Wink
Sky
Sky

Number of posts : 4705
Join date : 09.07.10

http://varenakopa.webs.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Sestdiena Jūlijs 10, 2010 9:26 pm

paldies Sky. Neutral es gan neesmu eksperts, bet Handanoviču kļūdamies izgājienos pēdējo sezonu laikā neesmu manījis bieži. protams, neveiksmīgi izgājieni ir bijuši, tādi ir visiem, bet pēc kuriem tiek ielaisti vārti... nē. viņš vispār salīdzinoši reti pamet vārtus, tādēļ arī uz līnijas spēlē ļoti labi.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Sestdiena Jūlijs 10, 2010 9:40 pm

Piem Muslera nupat kļūdījās 2reiz
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14033
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Sestdiena Jūlijs 10, 2010 9:44 pm

march_2k rakstīja:Piem Muslera nupat kļūdījās 2reiz
Musleram tas ir ierasts. es brīnos, kā viņam tik laba PK pirmā daļa sanāca. momentu daudz nebija, bet tie, kuri bija, tika glābti. Neutral Lazio gan viņš ir pavājš...
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Sestdiena Jūlijs 10, 2010 9:53 pm

termometrs rakstīja:
Musleram tas ir ierasts. es brīnos, kā viņam tik laba PK pirmā daļa sanāca. momentu daudz nebija, bet tie, kuri bija, tika glābti. Neutral Lazio gan viņš ir pavājš...

Yep, ir ievērots, viņš ir tāds "raustīgs". Sitienus atvaira neslikti, bet nepārliecināts.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14033
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:09 pm

termometrs rakstīja:
Gunner rakstīja:Ev, termometr, vari sniegt īsu Samira Handanoviča raksturojumu?
ā, es lasīju Jūsu postus un tieši nodomāju, ka es nedaudz varētu pastāstīt par viņu, bet aizmirsu.
viņš ir tiešām ļoti labs un stabils vārtsargs, kurš izskatās, ka progresē ar katru sezonu un ne cik agri nesāks regresēt. viņš ir no tiem, kuri spēlē kā pēc grāmatas, proti, dara visu pēc iespējas ideālāk un pareizi. kļūdās ļoti reti, bet dažreiz sanāk kļūdīties. vieglus vārtus iekšā nelaiž, bet mēdz izvilkt patiešām "dead-ball". tāds, Kasiljasa tipa vārtsargs. es domāju, ka šajā PK viņš nebija savā optimālajā formā, jo, lai gan viņš bija stabils un labs, tomēr vismaz divos no visiem ielaistajiem vārtiem viņs vēl varēja pacīnīties vairāk. bet kopumā Arsenālam viņš tiešām būtu ideāls vārtsargs uz ilgu laiku. ļoti stabils un precīzs izgājienos, neiet izgājienos, kad nav pārliecināts. labs augums un laba reakcija. par pozīcijas izvēli gan grūti spriest, jo dažreiz sanāca redzēt nelielas pozicionālas kļūdas, bet tieši viņa garais augums un lieliskā reakcija ļauj viņam būt vienam no trim labākajiem vārtsargiem A Sērijā.

Turpinot raksturojumu... Vai viņš ir agresīvs vārtsargs, nu tāds, kas sabļauj arī uz aizsargiem un kontrolē savu soda laukumu (arī pagrūstās, ja vajag) vai arī ir miera mika, kurš vienkārši paļaujas uz savu spēli? Nu, ja būtu jāsaka, Lēmans vai Almunia (pieņemsim, ka šie divi vārdi ir rakstura īpašības), kurš pēc dabas viņš būtu? Kāds raksturiņš viņam ir savā soda laukumā?

Tas arī ir diezgan svarīgs faktors, it īpaši, kad jāspēlē tādās vietās kā Blekburna. Nevaru gan atrast video, bet gan jau, ka zini, kādā veidā pavasarī Blekburna pie stūriem burtiski iespieda Fabianski vārtos. No tā arī baidos...
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:13 pm

Gunner rakstīja:
termometrs rakstīja:
Gunner rakstīja:Ev, termometr, vari sniegt īsu Samira Handanoviča raksturojumu?
ā, es lasīju Jūsu postus un tieši nodomāju, ka es nedaudz varētu pastāstīt par viņu, bet aizmirsu.
viņš ir tiešām ļoti labs un stabils vārtsargs, kurš izskatās, ka progresē ar katru sezonu un ne cik agri nesāks regresēt. viņš ir no tiem, kuri spēlē kā pēc grāmatas, proti, dara visu pēc iespējas ideālāk un pareizi. kļūdās ļoti reti, bet dažreiz sanāk kļūdīties. vieglus vārtus iekšā nelaiž, bet mēdz izvilkt patiešām "dead-ball". tāds, Kasiljasa tipa vārtsargs. es domāju, ka šajā PK viņš nebija savā optimālajā formā, jo, lai gan viņš bija stabils un labs, tomēr vismaz divos no visiem ielaistajiem vārtiem viņs vēl varēja pacīnīties vairāk. bet kopumā Arsenālam viņš tiešām būtu ideāls vārtsargs uz ilgu laiku. ļoti stabils un precīzs izgājienos, neiet izgājienos, kad nav pārliecināts. labs augums un laba reakcija. par pozīcijas izvēli gan grūti spriest, jo dažreiz sanāca redzēt nelielas pozicionālas kļūdas, bet tieši viņa garais augums un lieliskā reakcija ļauj viņam būt vienam no trim labākajiem vārtsargiem A Sērijā.

Turpinot raksturojumu... Vai viņš ir agresīvs vārtsargs, nu tāds, kas sabļauj arī uz aizsargiem un kontrolē savu soda laukumu (arī pagrūstās, ja vajag) vai arī ir miera mika, kurš vienkārši paļaujas uz savu spēli? Nu, ja būtu jāsaka, Lēmans vai Almunia (pieņemsim, ka šie divi vārdi ir rakstura īpašības), kurš pēc dabas viņš būtu? Kāds raksturiņš viņam ir savā soda laukumā?

Tas arī ir diezgan svarīgs faktors, it īpaši, kad jāspēlē tādās vietās kā Blekburna. Nevaru gan atrast video, bet gan jau, ka zini, kādā veidā pavasarī Blekburna pie stūriem burtiski iespieda Fabianski vārtos. No tā arī baidos...
Lēmans. viņš ir līderis un māk kontrolēt aizsargus, pabļaut, ja vajaga. vienmēr pārliecināts par sevi atšķirībā, piemēram, no Almunijas. viņš nav traks, kā Lēmans, bet viņš ir līderis. ja vajag iedos pa bieti, ja vajag, paklusēs.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:22 pm

Nu aptuveni skaidrs, liels paldies par apskaidrības rašanu! Izklausās jau labi. Tagad jācer, ka darījums notiks, čubināšanās apkārt jau notiek.

P.S. Bolton treneris prasa 25 miljonus mārciņu par Keihilu. Tā tās lietas nenotiek - 25 miljoni - nekāds Vilšērs! Twisted Evil
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:29 pm

Gunner rakstīja:Nu aptuveni skaidrs, liels paldies par apskaidrības rašanu! Izklausās jau labi. Tagad jācer, ka darījums notiks, čubināšanās apkārt jau notiek.

P.S. Bolton treneris prasa 25 miljonus mārciņu par Keihilu. Tā tās lietas nenotiek - 25 miljoni - nekāds Vilšērs! Twisted Evil
vienmēr prieks. bļāviens, tad jau Udinēzi vispār izpārdos.. Neutral Juve vien jau Motu un Pepi nocēla. tagad vēl Handanovičs, kas tur paliks vēl... eh, bet nu, vismaz Arsenālam būs GK un nebūs stulbi zaudētu punktu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:34 pm

Es neesmu Musleram šajā spēlē redzējis NEVIENU pārliecinošu izgājienu...
Labi, ka viņam ir tāds defs.

Bet 2. golu fričiem enivei uzdāvināja.


Pēdējo reizi labojis march_2k Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:46 pm; labots 2 reizes
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14033
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:35 pm

termometrs rakstīja:
Gunner rakstīja:Nu aptuveni skaidrs, liels paldies par apskaidrības rašanu! Izklausās jau labi. Tagad jācer, ka darījums notiks, čubināšanās apkārt jau notiek.

P.S. Bolton treneris prasa 25 miljonus mārciņu par Keihilu. Tā tās lietas nenotiek - 25 miljoni - nekāds Vilšērs! Twisted Evil
vienmēr prieks. bļāviens, tad jau Udinēzi vispār izpārdos.. Neutral Juve vien jau Motu un Pepi nocēla. tagad vēl Handanovičs, kas tur paliks vēl... eh, bet nu, vismaz Arsenālam būs GK un nebūs stulbi zaudētu punktu.

Nav jau vēl garantija, ka tiešām būs. Viss vēl var pajukt, var arī nākt klajā ar paziņojumu, ka nav ieinteresēti šādā darījumā (tipisks solis). Jāturpina gaidīt. Un cerēt.
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Gunner Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:38 pm

march_2k rakstīja:Es neesmu Musleram šajā spēlē redzējis NEVIENU pārliecinošu izgājienu...
Labi, ka viņam ir tāds defs.
Tur bi jāsit iekšā

Es vispār brīnos tagad, ka kāds viņu uzskatījis par labu vārtsargu. Šajā turnīrā pat uz brīdi nav pārliecinājis, ka viņam patiešām ir kas iekšās. Viduvējs vārtsargs manā skatījumā.
Gunner
Gunner

Number of posts : 4119
Join date : 10.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:47 pm

tieši tā. Muslera nav labs vārtsargs, viņš ir viduvējs. dažreiz gadās kāds labs seivs, bet viņš ir nedrošākais vārtsargs, kādu es esmu redzējis. A Sērijā viņš vienkārši ir nulle. defs viņam tik tiešām lielisks, tāpēc ari viss labi, bet, kad kaut kād snopietnāks moments, tad gols.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:52 pm

Bija tur pirms PK visādi reporti, tur potenciāls h*jotenciāls
Nu nav tur nekā, tak skaidri redzams. Viņš taču pie katra izgājiena raustās.
Tak Arsenalam arī viņu kabināja klāt goalcoms laikam, tipa interesējoties par viņu. Paldies, laikam šoreiz nē. Un arī citas reizes.


Pēdējo reizi labojis march_2k Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:56 pm; labots 2 reizes
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14033
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Кризис Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:54 pm

vēl Realā Frenkiju no čelsikiem
Кризис
Кризис

Number of posts : 9305
Join date : 09.07.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  termometrs Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:58 pm

march_2k rakstīja:Bija tur pirms PK visādi reporti, tur potenciāls h*jotenciāls
Nu nav tur nekā, tak skaidri redzams. Viņš taču pie katra izgājiena raustās.
Tak Arsenalam arī viņu kabināja klāt goalcoms laikam, tipa interesējoties par viņu. Paldies, laikam šoreiz nē. Un arī citas reizes.
viņš tika pamatīgi pārslavēts tajā pašā golkomā pirms PK. es tā arī nesapratu kāpēc, jo uzskatu, ka viņš ir vājākais A Sēriju komandu pamatvārtsargs.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33181
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Sestdiena Jūlijs 10, 2010 11:44 pm

termometrs rakstīja:
viņš tika pamatīgi pārslavēts tajā pašā golkomā pirms PK. es tā arī nesapratu kāpēc, jo uzskatu, ka viņš ir vājākais A Sēriju komandu pamatvārtsargs.
Nuja, tie laikam arī bija tie reporti. Don't believe the hype. Pašiem jāskatās un jāvērtē.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14033
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  martinsk Svētdena Jūlijs 11, 2010 12:14 am

Pavisam biju piemirsis, bet pēc pagājušās sezonas parādījās ideja, ka vajag (Arsenal) no Blackburn iegādāties Phil Jones, lai ne1 cits nenoceļ, un izīrēt atpakaļ Blackburn, lai spēlē un progresē.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14033
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Wishlist - Page 2 Empty Re: Wishlist

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā