The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vārtsargi

+9
makaweli
Sky
Roberts
velnciemietis
dainissimo
martinsk
termometrs
Lukstins88
13 posters

Lapa 19 no 36 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next

Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Piektdiena Augusts 08, 2014 3:16 pm

Reku normāls apkopojums ar tiem, kuri tā arī nespēja izkonkurēt Šovkovski, Kovaļs tai skaitā
http://ua.tribuna.com/photogallery/1022688774.html?photo_id=1022688817#1022688817
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Piektdiena Augusts 08, 2014 4:21 pm

vakar lasīju un priecājos, jā. Kovaļs jau tur saka, ka ies īrē.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Sestdiena Augusts 09, 2014 12:50 pm

Sasmējos, Navass izrādās Ikeram https://vine.co/v/M9YVapLIYWL
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Sestdiena Augusts 09, 2014 1:41 pm

jā, par šito jau daudzi ir smējušies. lai gan tie ir divi ļoti dažādi treniņpaņēmieni un abi darīja abus.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  Александр Бубнов Sestdiena Augusts 09, 2014 6:41 pm

)))

Александр Бубнов
Александр Бубнов

Number of posts : 70
Join date : 22.07.14
Age : 68
Dzīvesvieta : Лужники

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Augusts 10, 2014 9:40 am

vakar Milāna paziņoja, ka, ja netiks parakstīts Djēgo Lopezs, tad viņi parakstītu Perinu. pīzģec, šitais stulbais klubs. tāda necieņa pret saviem un itāļu vārtsargiem. pats Galjānī tur stāsta, cik svarīgi ir saglabāt pēc iespējas vairāk itāļu savā līgā, lai visas nācijas futbola līmenis ceļās, bet ko pats dara?! vienīgā pozīcija, kurā mums ir tik milzīgs un labs resurss, bet viņš ņem spāni...

labas ziņas arī no Sasuolo. vakar Galjānī ticies ar viņiem, lai runātu par Agacī īri. pēc tikšanās Sasuolo paziņojuši, ka cer iegūt Sorentīno. haaahahaha, šitā te Milāna izgāzās.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Augusts 10, 2014 5:25 pm

interesanti, ka Ajax sezonu sāk ar Fērmeru vārtos un Cilesenu uz sola.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  martinsk Svētdena Augusts 10, 2014 5:55 pm

termometrs rakstīja:interesanti, ka Ajax sezonu sāk ar Fērmeru vārtos un Cilesenu uz sola.
Ķip Fermērs traumu izārstēja un atjaunota sākotnējā hierarhija.
Kādā mārrutkā Kruls PK nespēlēja, joprojām brīnos.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 14040
Join date : 09.07.10

https://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Augusts 10, 2014 6:04 pm

interesanti. Fērmers tak pusi sezonas atpakaļ traumu izārstēja un sēdeja aiz Cilesena. Cilesens liekas pēc one-hit-wonder bez jebkādām zaslugām.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Augusts 10, 2014 9:01 pm



pret Zenītu 89.minūtē pie 2:1 un pret Alaniju 92.minūtē pie 1:0 wtf.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Pirmdiena Augusts 11, 2014 3:54 pm

Sasuolo aktīvi meklē vārtsargu. izskatās, ka Agacī variants ir izgājis cauri, jo viņš ir pārāk dārgs. tagad klubs vēršās pie Storārī, kurš labprāt uzspēlētu stabilā Nr.1 pozīcijā vēl pāris gadus.
Itālijā raksta, ka viņa pāreja uz Sasuolo ir visai reāla. kā arī raksta to, ka gadījumā, ja Storārī aizies uz Sasuolo, Juve ņems Abjatī kā Nr.2 aiz Bufona. pilnīgi nopietni.
man tāds variants patiktu. man patīk Abjatī un viņš jau ir mūs ručījis gandrīz desmit gadus atpakaļ, kad Bufons lauza roku. tad mēs izīrējām Abjatī uz sezonu un viņš nospēlēja lieliski. taču es gribētu, lai Abjatī paspēlē pirmajā komandā vēl.
kā arī pats Abjatī rudenī teica, ka, ja Milāna nepiedāvās pagarināt līgumu viņš beigs karjeru. Milāna līgumu pagarināja. tāpēc ir pamats aizdomāties par Abjatī gribēšanu iet prom.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Trešdiena Augusts 13, 2014 2:02 pm

nedaudz palasījos par PSRS un RPL vārtsargiem un uzdūros uz Stauči. izrādās, ka interesants un profesionāls vārtsargu treneris Dināmo tagad ir. prieks par viņu. un izrādās, ka tieši šodien Dināmo spēlē... Neutral

termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Trešdiena Augusts 13, 2014 3:16 pm

ā, aizmirsu tak pateikt. Itālijā raksta, ka Sasuolo ir izteikuši piedāvājumu Storārī. divu gadu līgums, 1,8 ļami sezonā. nevar Itālija maksāt, ko? Neutral
jautājums tikai, nah Sasuolo tāds transfērs? Pegolo ir lauzis kāju un nespēlēs pāris mēnešus. vai tāpēc ir nepieciešams parakstīt tik augstas klases vārtsargs uz divām sezonām ar tik augstu algu? lai viņš pēc tam izčakarē ne sliktāku Pegolo? vai nevar izīrēt?

lai nu kā, jau rakstīju, ka Juve gribot kā Storārī aizstājēju parakstīt Kristianu Abjatī, kurš nesen pagarināja līgumu ar Milānu uz nākamo sezonu, bet kurš tagad vairāk nav vajadzīgs Milānai, jo tika parakstīts ne tikai Agacī, bet arī Djēgo Lopezs.
šodien Itālijā raksta, ka kandidāts Nr.1 uz Juves Nr.2 tomēr ir nevis Abjatī, bet gan Sorentīno, kurš atgriežas ar Palermo A Sērijā. runā, ka Sorentīno arī Palermo īsti nav nepieciešams.

lai nu kā, jau esmu stāstījis, ka Abjatī jau ir spēlējis Juvē. kad 2005.gadā salauza roku vai plecu Bufons Juve izīrēja no Milānas Abjatī uz sezonu, kurš bija ļoti nopietns spēks mūsu ceļā uz Skudeto, kā arī motivācija Bufonam atgriezties izlasē uz PK 2006, kuru viņš arī uzvarēja savai komandai. par to pat video sastādīts:



pat bija runas, ka Abjatī bija jābrauc uz PK kā rezervistam. izlasē Abjatī arī tad Bufonu piesedza.... tas tā, starp citu. bet uz PK aizbrauca Amelija ar Perucī.
lai gan bija arī tups gols pret Bavāriju. viena no Abjatī pirmajām spēlēm Juves kreklā. pirmā ČL ietvaros. atceros to spēli skatījos. tad vēl nebiju tik attīstīts internetā un nezināju, ka Bufons nespēlēs (lol, Neutral). tajā laikā vēl sarakstījos ar vienu skuķeni īsziņās un spēlēju FK ar 10.numuru. atceros, kad ieslēdzu teļļuku, ČL spēles 10 gadus atpakaļ bija kā kaut kas nereāls. skatos sastāvu, a, tur vārtos Abjatī. uzrakstīju vēl kucei "bļa, nav jēga skatīties. Bufons nespēlēs." bet spēli skatījos. Juve tak. kā vispār tajos laikos varēja neskatīties futbolu? - to es tagad tā domāju, bet tad jau tā attieksme bija savādāka...
tad man īsti nepatika Abjatī. no vienas puses tāpēc, ka baidījos par Bufonu. kā jau teicu internets tad vēl nebija tik aktuāls, informācijas tik daudz. es pat nezināju, ka Bufons ir tik monstruāls, cik patiesībā bija. domāju, ka, nu, tik pat labs cik Dudeks ir, nu un viss. tāpēc domāju, ka kaut kāds lisijs izkonkurējis un vairāk Bufons Juvē nespēlēs. tad vēl Abjatī ielaida stulbu golu no pusaugstā krosa, kurš no viņa ceļa iegāja vārtos, un tad es vēl nodomāju, kādā hujā tik slikts vārtsargs tagad ir Nr.1 Juvē.
pēc tam jau tas bija, jā, kad otrajā puslaikā komentātors pateica, ka Bufons salauza roku un šit, tad jau es sapratu, ka emerdžensī vienkārši. nu, un kaut kad tad arī ievilka man internetu te muižā (pirms tam tikai informātikas stundās gāju fcbarcelona.com, uefa.com, juventus.com un esports.lv) un aizgāja.... jūtubē klipiņi, eirosportā ČL spēļu translācija, porņuha, spēļu vilkšana un spēlēšana caurām dienām, jebal tie bija laiki.
lielāka ietekme uz manu futbola attīstību bija kabeļtelevīzijai, jo nets visā Latvijā tad bija šī-šī-štuka un cilvēki nebija īpaši pazīstami ar to. tad tieši pa Eirosportu sāka uz PK rādīt visas klasiskās spēles un PK06 kvalifikčijas cikla apskatus. skatos, pret Skotiju (laikam pret Skotiju... Pirlo vēl tur ar 10 numuru spēlēja. atceros, ka tam baigi pievērsu uzmanību, jo visu laiku 21, Milānā 21, utt, FIFĀs izlasē arī 21 bija. tad es numuriem lielu uzmanību pievērsu, jo fanoju par Rekobā, Dekū, kuriem bija 20, Nuno Gomešu, kuram 21 bija un tad sapratu, ka ne visi krutie zem 9nieka spēlē) atkal tas lisais Abjatī spēlē. un ar pirmo numuru. pīzģec. un labi spēlēja viņš tur. divas labas situācijas izvilka. vēl neierasti bija redzēt viņu izlasē.

lai nu kā, gribētos, lai tieši Abjatī atnāk uz Juvi. pēdējos gados esmu ļoti novērtējis viņa spēli un spējas. būtu prieks redzēt viņu mūsu kreklā un pat laukumā. simboliski. nekas pret Storārī nav. man ļoti patīk Storārī. viņš Milānā bija monstrs un arī mūs izručīja pamatīgi, kad Bufons ar muguru mocījās. labākais bekaps pasaulē, tas nu noteikti.
bet Storārī nav tā vēsture. nav tā harizma, personība tik izteikta man patīkama. nu, viņš ir viens no mūsu populārākajiem spēlētājiem. fani viņu mīl, mediji arī. piedalās šovos visādos, gudrs, atraktīvs čalis. bet, kad mēs runājam par Bufonu un Abjatī, tad tā vien liekas, ka tur ir kaut kas vairāk. kaut kas vairāk, kas padara viņus par vārtsargiem. tā attieksme varbūt.
skatoties uz Storārī sēžam uz sola, viņš ir priecīgs būt tur, kur viņš ir. un tas ir pamatoti. viņš ir pelnījis ar savu grūto darbu pelnīt lielu naudu. katru reizi, kad viņš ir laukumā tu vari paļauties. jā, vārtos nav Bufons, bet tur ir viens cits čalis, kurš izdarīs visu, lai nospēlētu tāpat kā to būtu izdarījis Bufons. taču viņš liekas, ka ir vairāk tāds jauno vārtsargu un spēlētāju tips. viņam patīk pasmieties, pajokot, viņš atbalsta jaunos spēlētājus, uzmundrina komandu, jo zina, ka laukumā neies un viņam koncentrācija nav tik nepieciešamība.
Abjatī arī ir daudz sēdējis uz sola. bet viņš arī uz tā sēdēja ar sapratni, ka viņš sēž ne tāpēc, ka ir pietiekami labs, lai būtu Nr.2 un nav pietiekami labs, lai būtu Nr.1. ne tāpēc, ka ir viens labāks un lai viņš spēlē. bet tāpēc, ka jebkurā mirklī viņam varētu nākties nākt uz laukuma un ručīt komandu. tas man viņā patīk. attieksme. var uzreiz pēc skatiena noprast, ka viņš neko nedara vienkārši tāpat. viņš ir šeit ar uzdevumu un izdarīs visu, lai to sasniegtu.
vārtsargam ir jābūt vecim. krievu valodā ir tādi teicieni kā ģaķka vai mužik, kuri izsaka daudz vairāk par vienkārši vārdu 'vīrietis'. tādam ir jābūt vārtsargam. man pretīgi paliek skatoties uz visādiem Lodiginiem un Hārtiem, kuriem galvenais ir kā izskatās viņu mati, bet kad nonāk līdz izgājienam, tad kājas trīc un automātiski dirsa atkrīt vārtos. tie nav veči. vārtos ir jābūt cilvēkam, kurš ir mierīgs, bet var būt brutāls, kad tas ir nepieciešams. tajā pašā laikā pietiekami gudrs un attīstīts, lai spētu kontrolēt spēli un palīdzēt saviem komandas biedriem laukumā. Abjatī tāds ir un es gribētu, lai mums tāds būtu ne tikai pirmais vārtsargs, bet arī otrais.
jau esmu teicis, ka aiz Bufona Itālijā ir tikai Abjatī līdzībā. un, ja šie abi atkal spēlētu vienā komandā, tā būtu naturāla kompete.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Trešdiena Augusts 13, 2014 3:42 pm

nedaudz nofeiloju par Abjatī un Skotiju. pret Skotiju jau Bufons spēlēja un tā bija 2004. vai kura tur gada spēle. Abjatī spēlēja agrāk. ja nemaldos tad EURO 2004 atlases ciklā vai pat vēl agrāk. bet Pirlo bija 10.numurs pret svārciniekiem.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Trešdiena Augusts 13, 2014 7:16 pm

tieši es kaut ko uzrakstu par Storārī, kā arī sports.ru nošpiko un uzraksta savu sūdu:

http://www.sports.ru/tribuna/blogs/dsemprebn/658213.html
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Trešdiena Augusts 13, 2014 7:25 pm

Abjatī intervijā pateicis, ka dievina konkurenci un netaisās to izbēgt. pēc līguma beigām kļūs par Milānas vārtsargu treneri un noliedza baumas par savu pievienošanos Juvei.
tikmēr Itālijā daudzi diskutē par to, vai tiešām Lopezs būs labāks par Kristianu. visi ļoti ātri ir norakstījuši Abjatī.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Augusts 14, 2014 4:39 am

termometrs rakstīja: uzdūros uz Stauči. izrādās, ka interesants un profesionāls vārtsargu treneris Dināmo tagad ir. prieks par viņu. un izrādās, ka tieši šodien Dināmo spēlē... Neutral


Šito viģiku es ieliku jau kādas 2 nedēļas atpakaļ...
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Pirmdiena Augusts 25, 2014 2:42 pm

Lukstiņš iemeta rakstu pie Arsenal, es gan vairāk gribētu dzirdēt termo domas šī izvilkuma sakarā:
The top flight seem to be adopting the emerging trend in European football of having two top-class goalkeepers – a prominent example was last season’s Real Madrid set up possessing both Iker Casillas and Diego Lopez.
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  dainissimo Pirmdiena Augusts 25, 2014 8:33 pm

velnciemietis rakstīja:Lukstiņš iemeta rakstu pie Arsenal, es gan vairāk gribētu dzirdēt termo domas šī izvilkuma sakarā:
The top flight seem to be adopting the emerging trend in European football of having two top-class goalkeepers – a prominent example was last season’s Real Madrid set up possessing both Iker Casillas and Diego Lopez.
Par šo pašu runājot http://online.wsj.com/articles/big-european-clubs-finding-one-top-goalkeeper-isnt-enough-1408908108
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Otrdiena Augusts 26, 2014 10:42 pm

nu, ko es varu teikt? es nekādā gadījumā neatbalstu tādu situāciju. uzskatu, ka otram vārtsargam ir jābūt ļoti labam un tādam, kurš var aizstāt pirmo uz pāris spēlēm ļoti labā līmenī.
ja otrais vārtsargs būs spiests nākt uz laukuma, tad viņu nevērtēs tik pat augstu kā pirmo, jo zinās, ka tas ir bekaps un no viņa brīnumi nav jāgaida. taču, kad otrais ir Kasiljass/Reina utt, tad viņam ir zināms standarts ar kuru viņš nāk uz laukumu. un pat ja tā ir 37.kārta, kurā viņš debitē, tad visi gaida viņa līmanim attiecīgu spēli, ko viņš, protams, nevar sniegt. līdz ar to tas ir nevajadzīgs presings uz pašu vārtsargu un visu komandu. Kasiljasa gadījumā mēs to ļoti labi redzējām pagājušajā sezonā.

diviem superstāriem GK vienā komandā nav vieta. protams, ir skaisti, kad par pirmo vietu cīnās divi līdzvērtīgi top-vārtsargi, taču tas nav pareizi. kā arī, ja tā ir rotācija kādu mēs to redzējām Valensijā ar Gvaitu un Djēgo Alvesu, tad tas var būt tikai produktīvi, bet līdz kaut kādam brīdim. Valensijas piemērs ir diezgan neveiksmīgs, jo abi vārtsargi vienā no to karjeras posmiem bija neticami potenciāli, bet abi tika nomarinēti. rezultātā Gvaita, kuram ir tikai 27 tiek izīrēts Rekreatīvo, jo Valensijai nav vajadzīgs, bet Alvess, kuram jau tūlīt būs 29 tā arī nav realizējis pat pusi no sava potenciāla un ir visai viduvējs uz doto brīdi vārtsargs, kurš pēdējās 3 sezonās ir nospēlējis vismaz par pusi spēļu mazāk nekā vajadzēja.

man patīk, kad bekaps ir pieredzējis vārtsargs, kuram ir pieredze un vairs nav īsti pēc kā tiekties. tāds kāds bija Givens Villā, piemēram. Guzans vienmēr ir bijis ļoti labs vārtsargs, taču vienmēr bekaps. tad viņi izdomāja viņu ielikt par Nr.1 un pieaicināja Givenu, lai tas viņu pakonkurē. tas nostrādāja, jo Guzans, neskatoties uz to, ka lielāko savas karjeras daļu pavadīja aiz kāda vārtsarga muguras, demonstrē stabilu un labu spēli.
Švarcera piesaistīšana Čelsijai bija ļoti labs moments. vārtsargs, kurš ir pieredzējis, bet joprojām labs pāris sezonām piesedz pirmo numuru. un kā piesedz... neko īpašu neizdarīja - nospēlēja tā kā vajadzēja, uz pieredzīti. bet neviens cits tā neizdarītu. tajā pašā laikā Švarcers nekad nesūkstīsies, ka par maz spēļu prakses. viņš zināja pēc kā nāk.

pagaidām ir daudz vairāk sliktu piemēru par divu vienādas klases vārtsargu izgāšanos nekā pozitīvu. Valensija un pagājušās sezonas Real labākie piemēri. Kasiljass spēlēja 12 spēles ar 2-3 nedēļu pārtraukumu starp tām. sākumā viss bija labi. bet, kad nāca grūtie pretinieki pret kuriem bija nepieciešama prakse, koncentrācija, pārliecība, viņš flopoja. un kā flopoja...
tad vēl ir variants ar Reinu. tas ir vienkārši stāsts no rubrikas "sad". tas man atgādina cilvēku, kurš pavisam jaunā vecumā padodās un aiziet vieglāko ceļu, kurā viņam nebūs jāpieliek piepūles, lai sapelnītu naudu, jo viņš izmantos to, kas viņam ir. kā mēs tādus cilvēkus saucam? tieši tā - maukas.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Svētdena Augusts 31, 2014 4:29 pm

kaut kas nesaprotams notiek Itālijā ar vārtsargiem. Mak, varbūt Tu varēsi izskaidrot.
Sasuolo meklē aizvietotāju Pegolo (kurš ir monstrs), jo tas salauzis kāju un pavadīs slimnīcā laiku vismaz līdz novembrim. figurēja gan Agacī vārds, kurš izrādījās pārāk dārgs un negribīgs iet uz Sasuolo, gan arī Storārī vārds, kurš beigās palika Juvē. tagad izrādās, ka viņi ir dabūjuši Konsiļji, kurš ir nenormāls monstrs. labākais, ka viņam viņi maksās 3 reizes lielāku algu nekā to maksāja Atalantā (kuri gan jau bija labi maksātāji un gatavi maksāt vēl labāk par savu līderi).
pirmkārt, kāda jēga ņemt uzreiz tik dārgu vārtsargu uz tik ilgu laiku, ja tev vajag tikai plāksteri uz 3 mēnešiem, lai aizvietotu savu ne cik sliktāku vārtsargu? otrkārt, ko tagad darīs Pegolo pēc traumas?

tagad otrs. galvenais kandidāts uz Atalantas vārtiem tagad ir Vlada Avrāmovs. šeit stāsts arī ir interesants. Avrāmovs aizvadīja izcilu sezonu Kaļjārī pēc kuras parakstīja līgumu ar Torino. tas notika šovasar. tagad es lasu, ka viņš līgumu esot lauzis, lai kļūtu par brīvo aģentu. priekš kam?
izskatās, ka Avrāmovs būs jaunais Atalantas pirmais numurs. kas mani, kā Avrāmova fanu, protams priecē. no otras puses - viņš varēja būt Nr.1 Turīnā, spēlēt EL un laist uz Atalantu Žilē, kas arī esot bijis variants.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Otrdiena Septembris 02, 2014 11:45 am

vēl viena interesanta situācija ir ap Romēro. jau vairākas reizes esmu par to runājis. Romēro ne tikai pēc Sky vārdiem ir totāls pauts no cilvēka, bet arī pēc viņa izskata var uzreiz noteikt, ka, jā, tas ir ļoti stulbs cilvēks.
Itālijā raksta, ka pēdējās transfēra loga stundās Romēro atradās Mančestrā, kur notika pārrunas par viņa pāreju uz MU un City. MU meklē labu aizvietotāju De Hē, bet City huj zin ko. taču, uzzinot Romēro algu, MU uzreiz pateica, ka neparakstīs Nr.2 ar tādu algu. bet City pamēģināja parunāt un Romēro atteicies samazināt savas prasības. ķipa esot teicis, ka pēc tāda PK viņš ir tik ļoti vērts.

lai gan viņa pašreizējā situācija ir vēl smieklīgāka. Sampdorija, kura pašlaik maksā viņam algu, kas ir tuva 2ļamiem sezonā (viņš esot prasījis manāmu paaugstinājumu), jau otro sezonu cenšās atkratīties no šī 'labākā vārtsarga PK' un PK finālista. pagāšsezon viņi argentīnieti izīrēja Monāko, kuriem viņš arī nebija nepieciešams un visu sezonu nosēdēja aiz Subašiča muguras. bet šosezon viņi nopirka Emiljāno Viviāno, kurš uzreiz tika prezentēts kā komandas pirmais vārtsargs.
Romēro nav pat pieteikts šai sezonai Sampas sastāvā.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Pirmdiena Septembris 15, 2014 4:42 pm

Djēgo Lopezs guvis savainojumu, kas izsitīs viņu no spēles uz divām nedēļām. iespēja Abjatī par sevi atgādināt. vakar Lopezs bija atbaidošā formā. pārāk daudz kļūdu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  velnciemietis Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 4:05 am

Re ka viņus trenē tomēr Smile
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 21792
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  termometrs Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 10:01 am

neslikti. gribētu arī kādreiz tā patrenēties. atceros, kad bērnībā trenējos FK, tad tur fizuhu visu laiku trenēja. knapi mājās aizgāju, pēc tam 8.migu ciet, tāda slodze. a, šeit... psc.
labākais jau, ka Anglijas izlases ģenerālsponsors ir Voksols. kāda izlase, tādi sponsori.
termometrs
termometrs

Number of posts : 33197
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Vārtsargi   - Page 19 Empty Re: Vārtsargi

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 19 no 36 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 36  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā