Treneru maiņas

Lapa 36 no 39 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next

Go down

Re: Treneru maiņas

Post  velnciemietis on Ceturtdiena Decembris 28, 2017 5:18 pm

Lol fair play financial arī uz treneriem attiecās? Very Happy Man likās ar šito otram Milānas klubam problēmas, ka obligāti kaut kas jāpārdod, lai varētu kaut ko iegādāties janvāra transfēru logā
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 19363
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 28, 2017 6:41 pm

neatklāj, ko viņiem ir piesprieduši un par ko tieši. gan jau finansiālais fair-play attiecās uz visu. ja jau pārtērēts, tad neļaus ņemt treneri ar algas budžetu 5ļami gadā, kad vēl viens atlaistais ir uz 3 ļamiem.
Milāna gan saka, ka viņiem viss ir kārtībā un viņi to varēs pierādīt.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Pirmdiena Janvāris 15, 2018 11:36 am

šodien Gigss tikšot apstiprināts par Velsas izlases galveno treneri.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Piektdiena Februāris 02, 2018 11:12 am

ļoti nesaprotamas lietas notiek Itālijas FA prezidenta vēlēšanās. tātad, pretendēja uz vietu Itālijas Spēlētāju Asociācijas prezidents Damiāno Tomasī, Itālijas Amatieru līgas prezidents Kosimo Sibilja un Gabriēle Gravina - bijušais C Sērijas prezidents un tagadējais akadēmiju vadītājs. uz vienu brīdi šajā trio ielīda arī Lācio prezidents Klaudio Lotito, kuru bija gatavi atbalstīt 11 no 20 A Sērijas klubu prezidenti. taču ļoti ātri viņš pārdomāja un paziņoja, ka ir pieņēmis lēmumu nekandidēt uz FA prezidenta amatu, jo grib koncentrēties darbam ar savu klubu, kuram ir gaiša nākotne priekšā. gan jau kāds izdarīja spiedienu, jo visiem ir apnikuši šitie fašisti un trakie idioti augstos amatos Itālijā.

tautas čempions jeb favorīts popularitātes ziņā bija Damiāno Tomasī, kurš bija skaļākais oponents iepriekšējam prezidentam Tavekio. ļoti jauns, progresīvs un uz nākotni tendēts cilvēks. Tomasī vēl pie Tavekio režīma jau bija sagatavojis Itālijas futbola nākotnes vīzijas plānu un ļoti ātri to prezentēja. jāatgādina, ka Tomasī kandidēja uz FA prezidenta amatu iepriekšējās vēlēšanās, kurās visai negaidīti uzvarēja krabis Tavekio, kas saniknoja ļoti daudzus.
neskatoties uz popularitāti un visai caurspīdīgus un loģiskus plānus, kā arī pieredzi darbā FA komisijā, Tomasī nav liela atbalsta no varas cilvēkiem. lai gan Tomasī nav kaut kāds traks večuks kā visi pārējie, kas bļaustās un oponē, bet ir ļoti zolīds un izglītots, laikam Itālijas futbola 'lielā aizmugure' no viņa vīzijām baidās. pirmajā vēlēšanu kārtā par Tomasī nenobalsoja gandrīz neviens un viņu izslēdza no otrās kārtas.
bet arī Sibilja un Gravina nespēja saņemt nepieciešamos 50 procentus uzvarai vēlēšanās tāpēc bija noorganizēta otrā kārta. pēc tam parādījās baumas par to, ka Sibilja un Tomasī jau iepriekš bija gatavojuši iespējamo koalīciju, ko viņi abi vēlāk noraidīja. bet, protams, arī otrajā un trešajā un arī ceturtajā kārtā lēmums netika pieņemts - neviens no kandidātiem nesaņēma 50% balsu.

šādā gadījumā Itālijas FA tiek nodota Itālijas Olimpiskās Federācijas kontrolē un tā, savukārt, ieliek par FA komisāru savu cilvēku uz laiku, kamēr tiks pieņemts lēmums, ko darīt tālāk. par FA komisionāru tika nozīmēts Olimpiskās Federācijas ģenerālsekretārs Roberto Fabričīnī, bet par vice-komisionāru tika nozīmēts bijušais Milānas aizsargs Alesandro Kostakurta.

pirmajā oficiālajā paziņojumā presē Fabričīnī pateica, ka nākamo sešu mēnešu laikā Itālijas izlasei nebūs galvenā trenera. to viņi pamatoja ar to, ka ir izveidots šortlists ar četriem treneriem, kuri tiks izskatīti izlases trenera amatam, taču viņi visi ir aizņemti un tāpēc Fabričīnī un Kostakurta, kuri kopā izlems, kurš būs nākamais izlases treneris, veiks pārrunas ar kandidātiem un pieņems lēmumu tad, kad būs skaidrs, ka šie treneri būs pieejami. kandidātus viņi arī nosauca: Roberto Mančīnī, Antonio Konte, Klaudio Ranjērī un Karlo Ančelotī.

man patīk tas, ka gan Fabričīnī, gan Kostakurta ir ļoti vokāli un nepieturās pie noslēpumainības, bet runā visai atklāti. Kostakurta pateica, ka galvenais favorīts amatam ir Roberto Mančīnī, taču apliecināja, ka viņi vēl nav tikušies. tāpat Kostakurta pateica, ka drīzumā dosies uz Londonu, kur tiksies ar Antonio Konti, kuru visi Itālijā grib atgriezt izlases trenera amatā. Fabričīnī pat intervijā pateica, ka pats Antonio izskatās, ka ļoti vēlās atgriezties 'zilajā kreklā'. no kā izriet šāds apgalvojums nav skaidrs, jo tikušies viņi vēl nav.
turpat Londonā dzīvo arī Karlo Ančelotī ar kuru Kostakurta arī plāno tikties. taču ar Karlo viss ir vairāk skaidrs, nekā ar visiem pārējiem. Ančelotī visvairāk ir runājis par lietām attiecībā ar izlasi un ir skaidri pateicis, ka līdz vasarai nekādus lēmumus nepieņems, kā arī neizskatīs izlases trenera amata iespēju pirms sistēma netiks sakārtota un netiks ievēlēts FA prezidents ar saprotamu un pieņemamu vīziju attiecībā uz nākotni. tāpat Ančelotī pateica, ka izlase viņu, protams, interesē un tas būtu gods, bet viņš grib trenēt klubu futbolā. visticamāk Ančelotī gaida Arsenālu, Čelsī vai Milānu.

nākošajā mēnesī Itālijas izlase aizvadīs draudzības spēli Anglijā, kurā tiksies ar Argentīnas izlasi. šādos gadījumos, kad izlasei nav galvenā trenera, lielo izlasi vada U21 treneris, kas Itālijā ir Di Biadžio. neskatoties uz daudzu žurnālistu izbrīnu par to, ka Di Biadžio netiek izskatīts kā kandidāts uz lielās izlases trenera amatu (balstoties uz viņa lieliskajiem rezultātiem un jauniešu izlases progresu pie viņa), Fabričīnī pat ir pateicis, ka vēl nav zināms, vai vispār Di Biadžio vadīs izlasi šajā spēlē. kas ir visai interesanti.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Piektdiena Februāris 02, 2018 8:10 pm

Ronalds Kūmans kļūs par Nīderlandes izlases galveno treneri.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Pirmdiena Februāris 05, 2018 9:06 am

ja Čelsī šodien zaudē Kristālam, tad Konte tiks atlaists. vietā tiks ņemts Luiss Enrike, kurš jau esot kontaktēts. tikmēr Konte ir paspējis adresēt šo baumu un pieprasījis vadībai paskaidrojumus un situācijas tiešu izklāstu. pats viņš, lai arī nav apmierināts ar vadību, ir laimīgs Čelsijā un grib nostrādāt tur atlikušos 18 mēnešus, kurus paredz līgums.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  velnciemietis on Pirmdiena Februāris 05, 2018 10:49 pm

termometrs rakstīja:ja Čelsī šodien zaudē Kristālam, tad Konte tiks atlaists. vietā tiks ņemts Luiss Enrike, kurš jau esot kontaktēts. tikmēr Konte ir paspējis adresēt šo baumu un pieprasījis vadībai paskaidrojumus un situācijas tiešu izklāstu. pats viņš, lai arī nav apmierināts ar vadību, ir laimīgs Čelsijā un grib nostrādāt tur atlikušos 18 mēnešus, kurus paredz līgums.

Man liekas, ka pret Vatfordu mačs Very Happy
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 19363
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 1:04 pm

Leonīds Sluckis trenēs Vitesi sākot ar jūliju. šodien parādījās informācija, ka Sluckis un Vitese vadība bija vienojušies par šo jau janvārī.
pēc tam, kad Sluckis pameta CSKA un Krievijas izlases posteni viņš pārcēlās uz Angliju, iemācījās angļu valodu un neslēpa to, ka vēlās strādāt Anglijā. par cik Sluckis ir labs Romāna Abramoviča draugs, tad viņu bieži varēja redzēt Čelsī VIP tribīnēs un pusdienojam ar Abramoviču, taču neviens neņēmās spekulēt par to, ka Sluckis varētu kļūt par Čelsī treneri. tad arī aizsākās pirmās runas par to, ka iespējams Sluckis dosies uz Vitesi, kas ir Čelsī fārmklubs.
neskatoties uz to viņu pasauca Hull un Sluckis realizēja savu sapni - strādāt Anglijā. tur gan īsti nesanāca, jo komanda bija uz bankrota robežas, tai nebija pietiekami daudz profesionālu spēlētāju un pēdējā dienā pirms pagājušās sezonas Sluckis bija spiests pieteikt komandā spēlētājus no akadēmijas, lai aizpildītu kvotas. sākums bija daudzsološs, taču ar laiku nospēlēja nepietiekamā spēlētāju daudzuma faktors, kad pamatsastāva spēlētāji sāka traumēties un rudens beigās Sluckis tika atlaists.

Sluckis faniem ļoti patika un arī spēlētāji viņu cienīja. pastāv uzskats, ka viņš ir viens no nedaudzajiem krievu speciālistiem, kurš lielāku uzmanību pievērš spēlētāja talanta attīstībai un psiholoģiskā spēka treniņam, nekā fizikai. viņam vienmēr ir sanācis audzināt talantus un izspiest no jauniem spēlētājiem maksimumu (uz kā CSKA neticami labi nopelnīja kamēr Sluckis to trenēja). tāpēc Vitese viņam būs ideāls variants un arī Vitesei viņš būs pareizais cilvēks.
Eredivīzija paliks vēl interesantāka.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 7:09 pm

tikmēr Boloņas vadība paziņoja, ka Roberto Donadonī pametīs komandu vasarā. kopš Donadonī ir Boloņā viņi ir piedzīvojuši gan kritumus, gan kāpumus. ir sasnieguši rekordlielu punktu skaitu sezonā vēsturē, bet ir arī bijuši pamatīgās krīzēs. kopumā ļoti stabili vienmēr finišē 12-14 vietu diapazonā. taču klubs grib iet tālāk un Donadonī arī.
viņa karjeras laikā bija spekulācijas, ka viņš varētu tikt pārvilināts uz Milānu, Itālijas izlasi un arī Romu. bet tas nav jaunums Itālijā, kad klubs, kuram sastāvs velk uz 15. vietu, bet atrodas 8., tiek izsūtīts pa visām vīlēm uz topiem. neviena pāreja tā arī nerealizējās, bet attiecības starp Donadonī un spēlētājiem ar vadību gan ir bijušas ietekmētas. bijis tuvu arī atlaišanai pagāšsezon, taču savāca grožus un izlaboja grūto situāciju.
kopumā Boloņa neizskatās pēc kluba, kas ir gatavs doties kaut kādā gaišā nākotnē ar vērienu un pievilināt augstāka līmeņa speciālistus par Donadonī. Boloņa bāzējas uz jauniešiem un par Donadonī labāku jauniešu rekrūteri atrast būs grūti.

pats Donadonī bez darba noteikti nepaliks. pēc šīs sezonas atkal būs lielā staigāšana. Eiropā daudzi grib Sarī un Alegrī. abi nenoliedz iespējamās pārejas uz pasaules top klubiem. Donadonī vienmēr ir bijis ļoti interesants Napolī, tāpēc, ja Sarī pametīs Neapoli, tad Donadonī, visticamāk, būs galvenais kandidāts.
vēl jau atgriezīsies Parma - klubs, kurā Donadonī atdzima kā lielisks treneris pēc neveiksmīgā perioda Itālijas izlases vadībā.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 4:58 pm

izskatās, ka Mančīnī būs Itālijas izlases galvenais treneris. viss slikti viņam Zenītā, konflikti ar visiem vadītājiem, faniem un spēlētājiem (as fucking usual) un neizskatās, ka viņš grib tur uzturēties vēl ilgāk.
vai tā būs pareiza izvēle izlasei? noteikti, ka nē.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Svētdena Marts 25, 2018 12:45 pm

jau rakstīju, ka neskatoties uz vēl vienu gadu līgumā vasarā Boloņu pametīs galvenais treneris Donadonī. vakar Itālijā parādījās ziņas, ka divi galvenie kandidāti uz Boloņas trenera amatu ir Davide Nikola, kurš pameta Krotoni ziemā pēc konflikta ar vadību, un Ivans Juričs, kurš šosezon tika atlaists no Dženovas pēc tam, kad pēdējos 2 gados ticis pieņemts darbā un atlaists vairākas reizes Dženovā.
šodien Itālijā raksta, ka trešais kandidāts esot Kjēvo galvenais treneris Rolando Marans. Marans trenē Kjēvo kopš 2014. gada un katru sezonu ir spējis izveidot lielisku rezultātu strīkus, kā arī stabili saglabāt komandai vietu A Sērijā, kaut gan katru sezonu Kjēvo sāk kā vieni no favorītiem uz izlidošanu.
pašlaik Kjēvo ir sliktā formā un atrodas vien vienu punktu virs 18. vietas. Itālijā jau runā, ka Marans varētu tikt atlaists, ja nākamajā spēlē pret Sampdoriju tiks piedzīvots zaudējums.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Pirmdiena Aprīlis 02, 2018 2:07 pm

šodien uzreiz divas atlaišanas:

- Krasnodara atlaiž Šaļimovu. vietā viņa asistents līdz tiks paņemts darbā jauns treneris. ļoti laba vieta, pat neticami laba. domāju, ka daudz ārzemnieku būs ieinteresēti šeit pastrādāt;

- Broma atlaiž Pardjū. vot kas nenostrādāja tad nenostrādāja. vnk feils. nezinu cik pareizs lēmums tagad atlaist. vietā īsti nav ko ņemt, bet pat ja būtu, tad liekas, ka par vēlu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  martinsk on Otrdiena Aprīlis 03, 2018 10:13 am

A kāds Krasnodarai budžets uz RPL vidējā fona?

Pārdjū.
Visdrīzāk atlaiž 1kārt tāpēc lai Čempionšipā nav PL trenera līmeņa alga jāmaksā. Nesavāca jau arī komandu, bet šķiet ka tur īsti arī nebija daudz ko savākt. Tur pēc Pjulisa varēja nākt Pārdjū vai sazin kas.

Raitijs saka, jamam būšot grūti menedžmentā atgriezties.
Es saku, huju, jo Broma jau izskatījās nolemti šosezon - lēns regress pirms Pjulisa un ar viņu.
Un šī sezona bija kulminācija, uz kuru Pārdjū man liekas nelaikā atnāca.
martinsk
martinsk
Admin

Number of posts : 13179
Join date : 09.07.10

http://footboard.latvianforum.net

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Otrdiena Aprīlis 03, 2018 11:38 am

budžets viņiem ir liels, jo bagāts īpašnieks. taču tā nav komanda, kas budžetu baigi liek lietā. viņiem ir spēcīgākā infrastruktūra Krievijā un Top5 Eiropā, kā arī tāda paša līmeņa jauniešu sistēma, kas, būtībā, monopolizēja visu Krievijas talantu un pārkāpa iepriekšējam līmenim pāri vairākas galvas. lai gan viņi noteikti neņems nevienu ārzemnieku un jau ir apstiprinājuši, ka jaunais galvenais treneris būs tās pašas jauniešu sistēmas veidotājs, kkāds 34 gadīgais supertalants. taču projekts viņiem ir milzīgs un nākamajos 5 gados tiek gaidītas milzīgas lietas.
ja runājam populāri, tad FIFA Menedžerī tēlot kruto Borusijas tipa Klopu nekur nav labāk kā Krasnodarā.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Otrdiena Aprīlis 03, 2018 11:58 am

par Pārdjū runājot, tad īsti nesapratu, kāpēc viņš gāja uz Bromu, jo bija skaidrs, ka tā ir ne tikai nolemta komanda (ko tajā brīdī gan nevarēja pateikt tik droši), bet arī pragmatiska komanda, kas nemainīsies sezonas gaitā. man bija prieks, ka Pārdjū atgriezās, taču arī zināju, ka Pārdjū jau nu noteikti nav glābējs. viņš ir veidotājs. pašā sākumā dzirdēju baumas, ka Pārdjū nāca tāpat kā Debūrs uz Kristālu - ne tik daudz impaktu veikt, cik mainīt komandas filosofiju un spēles stilu. par ko Pulisu izsvilpa gan fani, gan vadība izmeta.
vispār nobrīnījos, jo bija skaidrs, ka pie tāda apakšdaļas blīvuma līgas tabulā būs daudz vakanču sezonas gaitā. un Pārdjū būtu atradusies vieta. ideālais variants viņam būtu bijis Southemptona vai tā pati Stouka. bet Bromā točna bija skaidrs, kas nekas nebūs labi.
skatoties atpakaļ pagātnē lieku sev aizdomāties par to, ka nemaz jau traģiska situācija Bromai nebija. kā arī Puliss, lai kādā melnā strīpā, bet vienmēr zina, ko dara un ko darīt. nedomāju, ka Broma kristu tik zemu, ja Pulisu atstātu, lai arī bija viņiem tur neuzvarēto spēļu strīks nenormāls.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Pirmdiena Aprīlis 09, 2018 12:40 pm

interesanti. Roberto Mančīnī ļoti neapmierināts Krievijā, bet ar viņu vēl jo vairāk. tagad Zenīts, kuram šosezon viegli bija jāuzvar līga, nokritis uz 5.vietu pēc mājās piedzīvotā zaudējuma Krasnodarai šajā sestdienā. šāda situācija pēc nenormāli daudzu Mančīnī gribēto spēlētāju nopirkšanas ir nepieņemama. kā arī Mančīnī publiski kritizē savus spēlētājus, komandas fanus un vadību. vakar parādījās ziņas, ka viņš bija Romā, kur tikās ar Itālijas Futbola federāciju, lai izrunātu iespēju trenēt Itālijas izlasi.
atgādināšu, ka Mančīnī ir galvenais kandidāts uz šo amatu pēc tam, kad Karlo Ančelotī kategoriski atteica kļūt par izlases galveno treneri, bet Antonio Konte par šādu interesi no federācijas neizliekās ne zinis.
iepriekš Mančīnī izteicies, ka, protams, viņu ļoti interesē izlases trenera amats. par Zenītu viņš nesaka vispār neko, tāpēc ir skaidrs, ka jau ļoti sen viņš ne ar prātu, ne ar sirdi nav Krievijā. Krievijā runā, ka Zenītam būs jāizmaksā Mančīnī liela naudas summa par atlaišanu, tāpēc pastāv uzskats, ka pats Roberto būtu gatavs lauzt līgumu pēc abpusējās vienošanās. vakar kāds žurnālists arī viņam uzdeva jautājumu, vai viņš ar nolūku cenšās tikt atlaists, lai saņemtu šo naudas summu uz ko Mančīnī pateica, ka viņam Zenīta nauda neinteresē.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Pirmdiena Aprīlis 09, 2018 1:36 pm

Fabio Kapello paziņojis par karjeras beigām. par to viņš paziņoja jau kādu laiku atpakaļ, bet vakar, atbildot uz žurnālistu jautājumu par to, vai viņš trenēs Itālijas izlasi, viņš lika treknāko punktu savai karjerai. pateica, ka ir pilnīgi laimīgs ar savu karjeru un ir trenējis Krievijas un Anglijas izlases, tāpēc Itālijas izlase viņu neinteresē.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  velnciemietis on Pirmdiena Aprīlis 09, 2018 9:45 pm

termometrs rakstīja:interesanti. Roberto Mančīnī ļoti neapmierināts Krievijā, bet ar viņu vēl jo vairāk. tagad Zenīts, kuram šosezon viegli bija jāuzvar līga, nokritis uz 5.vietu pēc mājās piedzīvotā zaudējuma Krasnodarai šajā sestdienā. šāda situācija pēc nenormāli daudzu Mančīnī gribēto spēlētāju nopirkšanas ir nepieņemama. kā arī Mančīnī publiski kritizē savus spēlētājus, komandas fanus un vadību. vakar parādījās ziņas, ka viņš bija Romā, kur tikās ar Itālijas Futbola federāciju, lai izrunātu iespēju trenēt Itālijas izlasi.
atgādināšu, ka Mančīnī ir galvenais kandidāts uz šo amatu pēc tam, kad Karlo Ančelotī kategoriski atteica kļūt par izlases galveno treneri, bet Antonio Konte par šādu interesi no federācijas neizliekās ne zinis.
iepriekš Mančīnī izteicies, ka, protams, viņu ļoti interesē izlases trenera amats. par Zenītu viņš nesaka vispār neko, tāpēc ir skaidrs, ka jau ļoti sen viņš ne ar prātu, ne ar sirdi nav Krievijā. Krievijā runā, ka Zenītam būs jāizmaksā Mančīnī liela naudas summa par atlaišanu, tāpēc pastāv uzskats, ka pats Roberto būtu gatavs lauzt līgumu pēc abpusējās vienošanās. vakar kāds žurnālists arī viņam uzdeva jautājumu, vai viņš ar nolūku cenšās tikt atlaists, lai saņemtu šo naudas summu uz ko Mančīnī pateica, ka viņam Zenīta nauda neinteresē.

Bez Paredesa tāpat neviena jēdzīga transfēra pastiprinājuma nebija.
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 19363
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Pirmdiena Aprīlis 09, 2018 9:49 pm

protams, bet nevarētu teikt, ka Mančīnī vēlmes nepiepildīja. pa lielam visus, kurus gribēja dabūja. izņemot romiešus, bet viņu vietā paņēma alternatīvas, cik saprotu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  velnciemietis on Pirmdiena Aprīlis 09, 2018 10:03 pm

Tikai neattaisnoja cerības tie transfēri un vēl ar pāris kadriem,kuri bija komandā nepamatoti nerēķinājās
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 19363
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Pirmdiena Aprīlis 09, 2018 10:16 pm

galvenais jau, ka bez tiem transfēriem Zenītam skvads bija ļoti spēcīgs. jā, nerēķinājās nesaprotami ar daudziem, citus neizmantoja pareizi. kopumā ierasts haoss. Mančīnī nav labs treneris un nekad tāds nav bijis. viņš ir dīva kā Mouriņjū, kurš var izveidot labu komandu, bet nav spējīgs izveidot saturīgu komandu.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  velnciemietis on Pirmdiena Aprīlis 09, 2018 10:20 pm

Menedžeris Wink
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 19363
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Piektdiena Aprīlis 13, 2018 2:36 pm

Niko Kovačs 1. jūlijā kļūs par Bayern galveno treneri.
šo informāciju oficiāli apstiprināja Hasans Salihamidžičs, Bayern direktors. līgums parakstīts uz 2 gadiem un Bavārija samaksāja 2,2 miljonus EUR par viņa līguma izpirkšanu no Aintrahta.
lieki piebilst, ka Kovačam pievienosies viņa asistents un brālis Roberts Kovačs, kurš kā Niko arī ir bijušais Bayern spēlētājs.

patika Kovača Horvātija. bija prieks, ka viņu slavēja, kad kļuva par Aintrahta galveno. viņu gan gandrīz atlaida pagāšsezon, kad komandai bija ļoti neveiksmīgs nogrieznis, taču šosezon spēlē ļoti labi un ir 5. vietā Bundeslīgā. prieks, ka deva iespēju viņam Bavārija.
Kovačs par galveno kandidātu kļuva pēc tam, kad Bavārijai negaidīti atteica Nēgelsmans no Hofenheimas. bez Kovača ar Bavāriju saistīja arī Lusjēna Favra uzvārds, kuru tagad izskata par galveno kandidātu Dortmundes Borusija.

--------------------------------------------

ā, un nebija ziņots, ka Tuhels ir parakstījis līgumu ar PSG. arī divi gadi.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  velnciemietis on Piektdiena Aprīlis 13, 2018 8:55 pm

Gribēja Bayern menedžments vāciski runājošu treneri tad nu daudz variantu nebija
velnciemietis
velnciemietis

Number of posts : 19363
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  termometrs on Piektdiena Aprīlis 13, 2018 9:38 pm

mani vairāk fascinē to, ka Nēgelsmans atteica šiem. likās vnk unreal.
termometrs
termometrs

Number of posts : 30281
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Treneru maiņas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 36 no 39 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā