The beautiful game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VK podkāsts

+12
Farsels
suvass
martinsk
Roberts
Bulats Okudžava
Sky
Gunner
Lukstins88
chelseachamps
dainissimo
termometrs
16 posters

Lapa 7 no 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next

Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  Bulats Okudžava Svētdena Septembris 16, 2012 3:27 pm

chelseachamps rakstīja:
Bulats Okudžava rakstīja:Nu čaulā tikt iekšā ir diezgan peace of cake. Man draudzene Jāņos sapazinās ar vienu citu tur jau esošu vadītāju, izmeta, ka pirms kāda laika arī gribēja tur pieteikties. Tad aizrunājās līdz tam, ka atkal varētu tur iet. Aizgāja uz tikšanos, vēlāk bija jāiesniedz sava raidījuma saturs, plānojums. Un viss.
Viņa tur rukā? Un tur kaut ko sapiķo tiem vadītājiem? vai Vaišļas manipulācija..?!

Nu, viņai kaut kad pirms mēneša atkal bija jāiet. Vēl šai dienai to nav izdarījusi. lol.

Bet nu jā, toreiz tā jau esošā vadītāja teica, ka viņiem vajag jaunus vadītājus/raidījumus. Daudz.

Par piķi nezinu gan.
Bulats Okudžava
Bulats Okudžava

Number of posts : 1370
Join date : 09.07.10
Age : 31
Dzīvesvieta : Kandavas firstiste

http://www.gribu.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Svētdena Septembris 16, 2012 3:33 pm

Domāju, ka tā piķošana ir tāda provizoriska un hipotētiska lieta. Neticu, ka tur reāli kādam maksā 300Ls, da labi. Bet ne jau nu dēļ tā lielā keša mēs uz turieni dosimies. Jāpopularizē VK un jānostiprina savas pozīcijas. Čaula šim plānam izskatās perspektīvs variants.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Pirmdiena Septembris 17, 2012 6:21 pm

Taks tad galējais jā?Rīt piecos tajā ielā kuru hz vai atradīšu
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Pirmdiena Septembris 17, 2012 6:27 pm

Apskaties gūgle mapos. Es rīt tieku. Šodien nebūtu ticis, bet rīt man ap 15:00 beigsies, tad jau jābūt centrā ap kādiem 16:00 vai 16:30. Tiksimies un aiziesim tad jau. Jāapskatās karte.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Pirmdiena Septembris 17, 2012 6:33 pm

Man maps neiet jo krešo video draiveris uzreiz nez kpc.Bet nu jā saskriesimies un mauksim kopā
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  chelseachamps Pirmdiena Septembris 17, 2012 7:58 pm

Vynilz rakstīja:Taks tad galējais jā?Rīt piecos tajā ielā kuru hz vai atradīšu

jā. viena pietura pēc centra. ar 3 vai 21 autiņu.. var tikt no Brīvībenes. No centra tur iet kādi 10 autiņi un tramvaji...

varam kādos 16:30 kkur centrā..
chelseachamps
chelseachamps

Number of posts : 2341
Join date : 13.07.10
Age : 33
Dzīvesvieta : RĪGA

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Pirmdiena Septembris 17, 2012 8:09 pm

Nu tad jau klasiskais maķitis,laiminieks tā kkā 16:30 un uz pieturu utt
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Pirmdiena Septembris 17, 2012 8:18 pm

Jūs dīvaini vai? Es pa Akmens tiltu 9 mēnešus gāju ar kājām pāri, lai iegūtu autovadītāja apliecību. Sniegputenī, lietū, krusā. Es nesu to upuri, a šie ar transportu pāri 200 metrus garam tiltam mauks...

Bāc, tas tak atrodas pretī Jūlijas un Arčija mājai. Gaidīšu jūs kaut kur tur pie ieejas Valguma ielas arkā.


VK podkāsts - Page 7 KpGi3xadAt


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Pirmdiena Septembris 17, 2012 8:35 pm

Still don't know anything
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Pirmdiena Septembris 17, 2012 8:40 pm

Nu, tas ir samērā netālu no tās vietas, kur 9.maiju svin, kur Uzvaras piemineklis, kur Zelta Boulings, kur tramvaja sliedes, kur bibliotēku būvē, kur autiņš uz Bolderājas virzienu nogriežas.

Tikai iekšā, vienā pagalmiņā.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Pirmdiena Septembris 17, 2012 8:49 pm

Reali man jamauc ar 21 autobusu no esplanades lidz kuģa ielai un tad jau ceļš mani aizvedis
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Pirmdiena Septembris 17, 2012 9:02 pm

Galvenais, lai Kaža tiek, savādāk neiziesim face control.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Pirmdiena Septembris 17, 2012 9:40 pm

Ketija reiz izturēja face un boobs control. Ko pretī spēs likt Kopa?

http://chaula.tv/video/FS-METTA-zi%25C5%2586as-Ep7-/71ff214b7cdd0a661857218760110765


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Otrdiena Septembris 18, 2012 7:29 pm

Žēl, ka šodien Dainis netika, jo viņa viedoklis no epicentra būtu daudz advancētāks un tad te atliktu tik vien kā pakonsultēties ar biedriem par detaļām.

Ierakstu studija viņiem ir laba, plaša, ar visādiem pribambasiem un papildus iespējām. Ir plaša atpūtas telpa. Telpas kopā bija kādas četras. Tiek būvēta klāt vēl kaut kāda jauna telpa ierakstiem, kur pagaidām notiek kulinārijas raidījums.

Raidījumu formāts: 26 minūšu ieraksts, pa vidu pauze reklāmai. Raidījumu vienlaicīgi var vadīt tikai 2 cilvēki, kas gan būtu normāli, jo ej nu sazin vai mēs vienā laikā trijatā kaut kur varētu tagad tikt. Tematiski viņi sākumā vēlējās, lai mēs taisām raidījumu par sportu, bet tad mēs kaut kā novirzījām sarunu uz futbolu un to, ka esam ar 1 sezonas pieredzi RSU (es arī pieļauju domu, ka viņām po barabanu vai tur futbols vai sports kopumā), respektīvi viņa ieminējās, ka mēs varētu taisīt vairākus raidījumus. Gan par sportu kopumā, gan atsevišķi par futbolu. Mēs ar Kārli pēc tam nospriedām, ka par sportu kopumā nemaz tik ļoti nevelk, man personīgi jau pietika atrakcijas tajā YLR. Dainim gan jau, ka patiktu, nu, viss jau atkarīgs no attieksmes un laika galu galā.

Tomēr pamatā mums būtu jākoncentrējas uz VK Futbola Apskata bīdīšanu un progresu. Varot samontēt, ka sarunas vidū ir kāds sižets, momenti, turnīru tabulas un tml, ķipa, ja kāds atcerās, tad līdzīga iecere mums pirms gada bija ar kreizīmankī. Mēs paši veidotu raidījumus, piemeklētu sižetus, blieztu ar savām fiškām, bet nu, būtu jāiekļaujas 26 minūšu formātā, kas principā ir diezgan sūdīgi.

Tuvākais uzdevums pašlaik ir uz nākamo piektdienu - jāuztaisa sava raidījuma koncepcijas prezentācija power pointā. 17:00 mums būtu jābūt tur un jāiepazīstina ar to jaunie kolēģi. Protams, ideāli, ja mēs ierastos visi trīs, bet var arī divatā.

Tālākie soļi:
laicīgi nolemt, kad mēs esam gatavi ierasties iebliezt raidījumu, tad ieradīsies arī operators, visu sačinīs, nogrimmēs vadītājus un varēs ierakstīt raidījumu. Šis, protams, tagad ir ļoti komplicēts temats, katrā ziņā norunājām, ka ātrāk par oktobri mēs tur neko nebliezīsim, jānoskaidro savi darbu un nedarbu grafiki. Studija esot pieejama arī sestdienās un svētdienās, kas ir pozitīvi.

Rodas vairāki jautājumi:

1) Kā pieklājīgāk nahrenizēt ideju par sporta raidījumu un pilnībā aizstāt to ar VK Futbola Apskatu?
2) Kas paliek ar klasiskajām podkām iekš RSU? (ja pieņemam, ka radio netiks aizklapēts ciet). Es personīgi labprāt tur joprojām kaut ko pamuldētu par futeni.

Tas būtībā arī viss. Nu, pluss ir tāds, ka šī čaula paver mums plašākas iespējas uz raidījuma ierakstīšanu, vairs neesam atkarīgi no vienas konkrētas dienas un laika, varam variēt, kas pašreizējā laika limitā un aizņemtībā ir priekšrocība.
Mīnuss ir tāds, ka nav skaidrs, cik ātri tiks montēti raidījumi, cik profesionāls ir operators un, nu jā, pirms neko neesam iebliezuši, nevaram neko daudz spriest par viņu produktivitāti.

Tāpat mēs taktisku apsvērumu dēļ nepajautājām pašu būtiskāko:

1) Kas tas par Vaišļas piķi par kuru spriež viss internets un cik reāli tas ir iegūstams?
2) Vai studijas telpās drīkst lietot alkoholu?

Uzzinājam gan, ka studijā varot palikt pa nakti, ir pieejami guļammaisi.


Tas īsumā arī viss. Jautājumi, atsauksmes, komentāri, ieteikumi, kritika?


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Otrdiena Septembris 18, 2012 9:13 pm

Ok par visu pēc kārtas tad jau laikam.

Kulinārijas raidījums?Kārlis neņems dalību?

26 minūtes?Tad jaau klipiem toč nebutu vietas,vienigui tabulas kādas uz 5 sek paradit.

Es protams labprāt runātu arī par sportu kā pašu bet nu tur vēl tāls ceļš.Futbols protams nr 1

Podkas nedrikst mirt

dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Otrdiena Septembris 18, 2012 9:26 pm

Es domāju, ka tie klipiņi ietu fonā, bet mēs pa virsu runājam un analizējam situācijas. Tāpat ar tabulām. Neviens tak izņemot Agri neseko kaut kādai Francijas līgai, tad fonā uzliek tabulu un pastāsta, kas un kā.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Otrdiena Septembris 18, 2012 9:28 pm

Kā ar klipu translēšanas copyrights
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Otrdiena Septembris 18, 2012 9:34 pm

Es tak nezinu, bet ja jau tur tādas summas apgrozās, tad gan jau, ka ir kaut kas. Katrā ziņā, tas jau laikam netiek likts jūtubā, respektīvi, visiem pohuj. Ai, nu karoč domājiet, studija tur ir laba, tehnika arī. Edavārdus un ansi viņi mācēja nointervēt, pirmo interviju pat redzēju ierakstā. Viņiem vajag cilvēkus tikai. Ja vēl par to piķi mums maksātu, vispār ideāli. RSU tak kaut kāds kaksis, vienmēr var paspēt aizbraukt, kaut ko iepirst.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  Lukstins88 Trešdiena Septembris 19, 2012 7:50 am

Lūk sporta raidījumu es paklausītos
Lukstins88
Lukstins88

Number of posts : 33916
Join date : 20.03.11
Age : 35
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  chelseachamps Trešdiena Septembris 19, 2012 10:24 am

Mums ir iespējas uztaisīt labāko tv futbola raidījumu kāds ir bijis Latvijā. Ar visām tām iespējām ko piedāvā.
Tikai jāsāk domāt par to formātu, koncepciju, nosaukumu?
chelseachamps
chelseachamps

Number of posts : 2341
Join date : 13.07.10
Age : 33
Dzīvesvieta : RĪGA

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Trešdiena Septembris 19, 2012 8:05 pm

Iespējas ir, bet pašlaik mums ir viena reakcija par konkrēto tēmu, kuras leitmotīvs ir ''podkas nedrīkst mirt''.

Nu, bet jā, jāsāk kaut kas darīt un domāt. Bet kurš darīs un domās? Es cēlos 5:40 un tikai tagad esmu atpakaļ forumā. Jūs te nodirsāt visu sutku, bet te ir 1 jēdzīgs komentārs, ka jāsak domāt koncepcija. Jā, nu cerīgi.

P.S. Katrā ziņā, uz to sapulci nākamo piektdien, izskatās, ka es varētu pat tikt. Līdz tam laikam mūs vēl ņems par pilnu.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Trešdiena Septembris 19, 2012 8:19 pm

Tātad pirmais nelielais viedoklis.
Mums tātad ir 26 minutes kurās mēs varam runāt un pa virsu iemsst tabulas un iespējams video par kuru copyrights nav sajēgas kas un kā.
Man patīk espn press pass koncepts.Labi viņi to dara 6x nedēļā bet 5 dienas viņu apskats ir 23 minutes kurās viņi spēj izrunāt visas aktualitātes,protams dažreiz nav īstie experti viņiem bet par to nav stasts.Šeit ir piemēram jaunākais viņu veikums http://www.espn.co.uk/football/sport/video_audio/170814.html?genre=6;sport=3

Tā nav zagšana,vnk jauns ritenis butibā nav jāizdomā.Tas veids kā pasniegt man šķiet pieņemams.Tiesa 26 minūtes ir maz tpc būs tiešām jāizvirza prioritātes.
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Trešdiena Septembris 19, 2012 8:24 pm

Nu, par to copyrights un ilgumu ir vēlreiz jāpajautā pa epastu. Kārlim ir tas kontakts, lai aizmet ziņu. Galvenais mīnuss, ka tur ir divatā ērtāk ierakstīties. Variants ar 3 vadītajiem + 1 viesi vispār ir izslēgts. Principā, jums ar Kārli šitas būs jāuzsāk. Es - pēc apstākļiem.


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  女 Piektdiena Septembris 21, 2012 7:37 pm

Vadislavs

Šī vēstule attiecas tikai jaunajiem censoņiem. Pārējie var ignorēt.

Tiem, kas šodien nebija sapulcē vai vienkārši mani neklausījās, atgādinu - līdz nākam piektdienai (28.09) jums ir jāizstrādā un jāizdomā sava raidījuma konceptu. Varat droši apvienoties pa divi vai trīs.

Ko es vēlos redzēt jūsu atbildēs:

Iespējamais radījuma nosaukums (pagaidām nekoncentrējaties uz to);
Raidījuma tēma;
Raidījuma uzbūve (piem., viens pie mikrofona, divatā pie mikrofona + ciemiņš utt.)
Kā jūs vispār iedomājaties savu raidījumu (uzmest savas pārdomas)
Iespējamais raidījuma scenārijs (piem., raidījuma intro - dziesma - intervijas jaut x3 - dziesma...)

Mums tak viss ir?


Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  dainissimo Piektdiena Septembris 21, 2012 8:58 pm

Mums viss ir
dainissimo
dainissimo
Admin

Number of posts : 36418
Join date : 01.08.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

VK podkāsts - Page 7 Empty Re: VK podkāsts

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 7 no 31 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 19 ... 31  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā