Lapa 7 no 29 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Next

Go down

Ukraine Premier League - Page 7 Empty Re: Ukraine Premier League

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 04, 2013 7:11 pm

Kijeva atspēlējas ļoti viegli, Mbokani paņem uz sevi 3 aizsargus atdod bumbu tālāk un pēc izspēles Belhandam debijas vārti. Nav ne 10 minūtes kā 1-1 Smile

Ševčuks jau pēc epizodes par bumbu sāk ar Mbokani grieķu-romiešu cīņu (sapsihojās vai) un nopelna dzelteno kartiņu. Pēc kā Srna ar Blokhinu viens otram iedod pieci un sak, jānomierinās visiem

Komandas nomierinās un šķiet, ka klusums pirms vētras (2. puslaika?), kaut gan pašās puslaika beigās Aruna pārkāpj noteikumus par ko ne obligāti saņem dzelteno kartiņu un Srnam otrā iespēja izpildīt soda sitienu no apmēram tāda paša attāluma kā vārtu guvumā. Šoreiz gan viņš trāpa pa stabu apmēram devītnieka rajonā, Kovaļam nebūtu varianti, ja bumba lidotu vārtos. Par šo epizodi ļoti pārdzīvoja Blokhins, pat režisori piefiksēja. Pēc kā seko ātra Kijevas atbilde Tremulinas nonāk soda laukumā un pēc labas izspēles sit pa vārtu vidu līdz ar to Kanibolockis spēlē droši.
Principā normāls 1-1. Izskatās, ka Doņeckai uz doto brīdi Fernandiņjo lomu cenšas izpildīt Grečiškins, tomēr komandai bez standartsituācijām šajā mačā nekā pagaidām nekā nav...
Principā jau Lučesku piegājiens sastāva izvēlē liecina, ka nav tie jaunieguvumi/aizstājēji tik labi kādi bija aizgājēji un nebūs Doņecka tik pārliecinoša kā pagājušā sezonā.

Pēdējo reizi labojis velnciemietis Svētdena Augusts 04, 2013 8:10 pm; labots 1 reizi

Number of posts : 21781
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 04, 2013 8:09 pm

Heh, kā pieminēju Grečiškinu kā viņu pēc puslaika nomaina horvātu brazīlis Eduardo da Silva. Laikam nedaudz atvieglojot dzīvi Dynamo centra duetam Velozu - Aruna. Acīmredzot iniciatīvu atdodot Kijevai, paši turpinās ar pretuzbrukumiem.

Lučesku uzmin ar maiņu, skaista Srnas piespēle no laukuma centra un Taisons nomet bumbu pa sitienam Eduardo, kurš gūst vārtus. Selins ar Danilo Silvu kaut kā nolažoja šajā epizodē viens zaudēja divcīņā, bet otrs pa vēlu steidzās palīgā atstājot savējo brīvu. Atkal puslaika sākums Kijevai nesanāk Smile

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 04, 2013 8:46 pm

Doņeckas Šakhtar arī bez Fernandiņjo ar 5 piespēlēm no sava soda laukuma ātrā pretuzbrukumā aizskrien un iesit golu Teišeira 3-1

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 04, 2013 9:03 pm

Pirmās 15 minūtes 2. puslaikā man par pārsteigumu iniciatīva Doņeckai. Lučesku uzmin ar maiņu, Blokhins nolemj pie 1-2 laist laukumā otru uzbrucēju Braunu Ideiji kaut gan man radās tāds iespaids, ka vajadzēja kādu priekš spēles otrajā stāvā, jo pagaidām izskatās, ka tas ir iztrūkstošais spēles elements Mbokani - spēle 2. stāvā Smile Žēl, ka piespiedu kārtā nācās nomainīt Jarmoļenko, jo Bezus kaut arī uzņēmās iniciatīvu uzbrukumā nekas īpašs viņam nesanāca. Beigās jau vispār sanāca iekrist uz trešo Doņeckas golu.
Pirmā doma, ja jau pat šādu Doņecku nevar Dynamo apspēlēt, uz ko viņi vispār spējīgi? Smile Kaut gan no otras puses jāsaka, visi jaunieguvumi Blohinam nāca viens pēc otra un potenciāls lai pilnveidotu saspēli un komandas spēli uzbrukumā vēl ir.
Principā liekas, ka Lučesku šodien taktiski apspēlēja Blokhinu treneru duelī kaut arī principā iztika bez saviem jaunieguvumiem.

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 11, 2013 8:41 pm

Grigorčuka Černomorec viesojas Kijevā pie Dynamo un pēc 1. puslaika vadībā 1-0, Blokhins lai atspēlētos cīņā met Mbokani, kurš nomaina Braunu Ideiji, kurš sāka maču un Belhandas vietā nolemj laist savējo talantu Bezusu. Debitē Dragovičs aizsardzībā.

Post  女 Svētdena Augusts 11, 2013 8:44 pm

Velnciemieša blogs: Ukraine Premier League.

Number of posts : 26920
Join date : 09.07.10
Age : 34

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 11, 2013 8:47 pm

Ir, ir Very Happy
Tikmēr Dynamo izlīdzina pēc jaunā talanta Sidorčuka (debija Dynamo sastāvā) tālsitiena

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 11, 2013 9:09 pm

Tremulinas ar Lensu labi terorizē kreiso flangu, Mbokani tik neizmanto labu iespēju, tāda sajūta, ka čalis tā īsti ar galvu nemāk spēlēt. Blokhins visas 3 maiņas jau izdarījis, Hačeridi pat nomainījis, tad jau kaut kas sakarā ar Šakhtar laikam jau bīdās. Tikmēr uzmainītais Selins satraumējas un Kijeva paliek mazākumā :)Bezus tagad spēlē par diviem Very Happy

Černomorec aiziet uzbrukumā nopelna stūra sitienu un Fontanello ar galvu raida bumbu Kovaļa vārtos. 1-2 Kijeva piespiedu mazākumā pieliktais laiks 6 minūtes Smile

lol!  Grigorčuks aizved uzvaru no Kijevas, tā jau drīz varēs sākt domāt par Blokhina atlaišanu Very Happy

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 11, 2013 9:34 pm

Kaut gan gatavība komandai vēl nav. Dragovičam bijuši 2 treniņi un te jau spēlē :)Vienkārši nekad nevar neko zināt ko Surkis izdomā darīt kaut arī uzticības kredīts Blokhinam izdots ļoti liels.
Atkarīgs arī kā klāsies eirokausos, ja netiks EL play-off pēc jaunā gada, tad varbūt, ka ziemā tiešām atlaiž Smile

Post  velnciemietis Pirmdiena Augusts 12, 2013 7:38 pm

Neapskaužu Blokhinu, komandai jāuzņem sportiskā forma, bet te vēl jātiek galā ar izveidojušos lazareti: ārā pussargi Garmašs un Krančars ar aizsargu Danilo Silvu jau kādu laiku, pēc Ukrainas klasikas ārā Jarmoļenko, bet tagad klāt nākuši Hačeridi un Seļins kuram šķiet, ka krustenisko saišu plīsums. Un tā, lai aizsardzības līnija būtu vēl retāka nav arī Vida spēlēt gatavs Smile Principā komanda bez aizsardzības Very Happy

Post  dainissimo Pirmdiena Augusts 12, 2013 7:47 pm

Viņiem 2. komandā nebija kkāds latviešu aizsargs?!
dainissimo
dainissimo
Admin

Age : 37

Post  velnciemietis Pirmdiena Augusts 12, 2013 8:16 pm

Vynilz rakstīja:Viņiem 2. komandā nebija kkāds latviešu aizsargs?!
Ir, ir Vitālijs Gagodinskis. Stabili spēlē ukraiņu 1. līgā šosezon Smile Kaut gan varbūt, ka ja vēl kāds notraumējas Blokhins šo pasauc pie lielās komandas vismaz patrenēties Smile

Post  velnciemietis Pirmdiena Augusts 12, 2013 8:20 pm

Tikmēr pirmā trenera atlaišana Ukrainā notikusi Doņeckas Metalurgā, tur tagad galvenais skaitās Sergejs Tašujevs. Kaut arī uz trenera tiltiņa manāms arī iepriekšējais treneris Pjatenko, kurš jau bijis vietas izpildītājs. Kaut gan principā priekš komandas, kura cenšās spēlēt kā 1. numurs domājams, ka šis krievs varētu būt pienācīgs aizstājējs.
Tāpat aizgājis arī Sevastopoles treneris Konanovs, lai trenētu Krasnodaru, domājams, karjerā solis augšup, kaut arī ar Ļvovas Karpatiem spēlējis EL
Surkis šodien uzstājies presē sak sensācijas negaidiet, tad jau ļaus Blokhinam trenēt Smile
Tikmēr arī ukrainas bukmeikeri atvēruši jaunu piedāvājumu - likt likmes uz to kuras komandas treneris tiks atlaists nākamais (neesmu pārliecināts kā tas darbojas, laikam jau, ja aiziet pats tad neskaitās jābūt atlaišanai no vadības puses)

Post  velnciemietis Otrdiena Augusts 13, 2013 7:14 pm

Ej nu sazin cik daudz taisnības, cik daudz mediji izdomā, bet laikam Kijevā jau spēlētāji sākuši izpaust savu neapmierinātību ar Blokhinu, kamēr Surkis jau izteicās, ka pagaidām Blokhinu neatlaidīs un nav vietas pārsteidzīgiem lēmumiem.

Post  velnciemietis Piektdiena Augusts 16, 2013 1:49 am

Nu jau Simferopoles Tavrijas pēdējais cerību stariņš pazūd, jo galvenais uzbrucējs Antons Šinders paraksta līgumu ar Doņeckas Šakhtar. Neapskaužu treneri Kristopulosu - uz transfēriem bans, labākais spēlētājs aiziet prom un čempionāta sākums katastrofa - 5 mačos 0 punkti ar vārtu attiecību 1:11...

Post  Lukstins88 Piektdiena Augusts 23, 2013 6:45 pm

Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 25, 2013 7:29 pm

Huandem Ramosam pirmais lielais izaicinājums jaunajā sezonā tūlīt jāspēlē pret Doņeckas Šakhtar.
Sastāvi:
Dņepr - Boiko; Mazuhs, Striņičs, Čeberjačko, Fedeckijs; Kankava, Rotaņs, Mateuss, Konopļanka, Zozuļa; Seļezņovs.
Lučesku atbilde - Pjatovs; Srna, Kučers, Rakickis, Ševčuks; Duglas Kosta, Alekss Teišeira, Stepaņenko, Eduardo, Taisons, Luizs Adriano.

Joprojām Šakhtar jaunieguvumi nesāk sākumsastāvā nopietnajos mačos. Bernārs vispār parakstīts, bet joprojām nav nemaz pievienojies komandai Smile

Post  Lukstins88 Svētdena Augusts 25, 2013 7:32 pm

Par Bertrandu gan esmu pārsteigts. Varbūt vēl nav ieguvis Ukrainas vīzu vai uzturēšanās atļauju
Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 25, 2013 7:38 pm

Lukstins88 rakstīja:Kāpēc gan Lučesku laist viņus pamatā, ja komanda tāpat spēlē visai labi un visai pārliecinoši?

A, tāpēc, ka galvenie vilcēji prom un tik pārliecinoši viņi nav kaut arī sākuši sezonu ar 6 uzvarām 6 mačos, tā tomēr nav tik viennozīmīgi pārliecinošā Doņecka kā pagājušosezon. Pat pastarīte Hoverla savā mačā pret viņiem veica tik daudz sitienu pa viņu vārtiem kā neviena cita komanda pagājušā sezonā. Liekas, ka ar jaunieguvumiem Doņecka iegrābusies vai arī laikam tikai pakāpeniski iespēlēs viņus komandā.

Tak viņš jau bija Ukrainā, speciāli atbrauca apskatīties Šakhtar klubu pēc prezidenta uzaicinājuma

Post  Lukstins88 Svētdena Augusts 25, 2013 7:42 pm

velnciemietis rakstīja:

Nu jā tas tiesa, ka nav tik pārliecinoši kā pagājušajā sezonā. Bet no otras puses nevar jau uzreiz prasīt, lai visi jaunieguvumi uzreiz aizlāpītu Viliana un Fernandinjo vietu. Kaut gan no otras puses viņi tika ņemti kā pamatsastāva spēlētāji.
Drīzāk domāju, ka viņi ar laiku iespēlēsies un "panāks" to līmeni kādu vajag

Tā bija gan. Tad jau laikam nevar kaut kādus papīrus nokārtot. Vilianam arī Anglijā vajadzēja nokārtot darba atļauju (Chelsea to visai ātri nokārtoja)
Lukstins88
Lukstins88

Age : 35

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 25, 2013 7:51 pm

Lukstins88 rakstīja:
Kaut gan no otras puses viņi tika ņemti kā pamatsastāva spēlētāji.

Nu tāpēc arī saku - svarīgākos mačos Lučesku viņus pagaidām tur uz beņķa.

Tas nav sakarā ar papīriem, stipri šaubos

Post  velnciemietis Svētdena Augusts 25, 2013 8:21 pm

Doņecka itkā atdod iniciatīvu mājiniekiem. Tie nekautrējas uzbrukt, tikai visi sitieni kaut kā sanāk vārtiem pa vidu līdz ar to Pjatovam nekas nopietns 1. puslaikā jādara nebija. Tāda sajūta, ka pēc EL mača Dņepr pārāk vieglprātīgi izturas pret saviem momentiem. Tikmēr Lučesku komandai Taisons šodien brīvmākslinieka lomā, bet nu nekas sevišķs un pēc 1. puslaika 0-0