Go down

Re: EPL sezona 2017/18

Post  termometrs on Svētdena Marts 04, 2018 4:57 pm

Kološinacs vienkārši debīls? kā tāda pabira nonāca līdz Senālam? un kā te nav sarkanā?!
no kruta kluba Senāls ir palicis par nožēlojamu klubu, bet tagad arī par idiotu klubu. es vēl saprastu, ja nesanāk spēle, bet cenšās, bet jūs tam visam plusā vēl esat totāli degradēti idioti.

Post  termometrs on Svētdena Marts 04, 2018 5:02 pm

liela traģēdija Itālijā. nomirst viens no zīmīgākajiem profesionāļiem itāļu futbolā Astorī. tikmēr Kološinacs ir dzīvs. nepelnīti.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 06, 2018 7:58 am

kā atnāca MU atpakaļ vakar. neticēju, ka tas ir iespējams. līdz Kristāla otram golam MU nebija laukumā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Marts 07, 2018 11:42 pm

būšu kā vienmēr graciozs uzvarā - "Tottenham can win Champions League." nedomāju, ka bija daudzi tādi, kuri pēc pirmās Spuru, stipri pārvērtētās, spēles ticēja tam, ka viņi uzvarēs Juvi otrajā arī. bet britu žurnālisti ir vnk bērnudārzs.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Ceturtdiena Marts 08, 2018 9:03 am

paiet 5 minūtes no raidījuma un mēs saņemam zvanu no Džona, kurš ir Spuru fans, kurš saka "honestly, if we dont win FA Cup, i think Pochettino must go. we aint winning anything."

es dievinu britu futbolu tikai tāpēc, ka 99,9% tā spēlētāji, žurnālisti, eksperti un fani ir pilnīgi idioti.
avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Ceturtdiena Marts 08, 2018 9:58 pm

termometrs rakstīja:klasiskie briti. 89. minūtē sāk pamest stadionu. jebal. klubs, kuram vēl pat pa lielam gada nav futbola gados, šie pie lieliskas spēles un vispār kampaņas pie 1:2 tikai un vēl 4 minūtēm spēlēt sāk pamest laukumu... nu, vai tādi klubi ir pelnījuši pat spēlēt ČL? tādi fani noteikti nav pelnījuši ČL.

nav. viens jāiesit un 4:4. papildlaiks.
pie tam Keinam 90. minūtē stabs bija. lai gan aizmugure tur bija, tiesnesis nenosvilpa un Barzaļī iznesa bumbu jau no vārtu līnijas.

bet tas moments bija lielisks rādītājs, kāpēc Juve ir galvas tiesu pārāk par Spurām un to, kas šajā stadijā izšķir mačus. pirmais uz to bumbu, kura bija jāiebaksta tukšajos vārtos, bija Spuru spēlētājs. bet kaut kādā hujā 37 gadīgais Barzaļī no viņa muguras, esot tālāk no bumbas, lecienā uz to bumbu tika pirmais un izsita. Anglijā tādu CB jau 10 gadu nav redzēti un tad bija tikai divi - Vidičs un Terijs. thats a fucking World Cup winning shit right there.
avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Ceturtdiena Marts 08, 2018 10:47 pm

termometrs rakstīja:nav. viens jāiesit un 4:4. papildlaiks.

Moška got train to catch Very Happy Nu jā tādas epizodes un raksturs toč par labu itāļiem

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 2:31 pm

no 10 MU-Pūles spēlēm, kuras esmu skatījies neviena nebija interesanta un kvalitatīva. no 100 Maura spēlēm, kuras esmu skatījies kā Portū, Inter, Čelsī un MU trenera laikā neesmu redzējis nevienu interesantu un kvalitatīvu, kā arī viņš ir nogalinājis visus savus pretiniekus. bet, par cik neko citu šajā laikā nerāda, līdz Krasnodaras spēlei ar Dināmo, paskatīšos šo.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 2:46 pm

neticami, bet MU iesit vieglu golu. nu tagad aizies beidzot!
Pūles invaliditāte RB joprojām vainīga. tagad jau ne kkāds meksikānis Džo Gomezs, bet kkāds cits gurķis tur kā celka tika izvazāts.

izskatās, ka Pūle pārāk lēni sāka un pārāk pārnervozējās. tagad jāsāk viss no sākuma. bija atsēdušies. MU nesākot iesita.

PS smejos par tiem, kuri saka, ka Dehē ir labākais GK pasaulē. varbūt Top5, bet ne augstāk.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 2:56 pm

drausmīgi aizsargājas Pūle. neviens nepiesedz vārtsargu vārtos, lai gan 3 aizsargi bija brīvi pieejami un atradās bumbai priekšā.

Rašforda uzvārdu tikmēr dziedās fani nākamos 20 gadus. tāpat kā Forlāna.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 3:28 pm

būs interesanti redzēt, ko Klops izgudros uz otro periodu. pagaidām lielākās problēmas ir tās, ka Manē un Salahs ir klusi. Firmīno viens nespēj veidot uzbrukumus. viss pārējais ir - platība, bumbas kontrole, iespējas izpausties. bet tādas situācijas ir bijušas arī iepriekš un Manē ar Salahu spēļu gaitā ieslēdzās. nebrīnīšos, ja viņi izlīdzinās rezultātu.
šodien gan visa Pūle izskatās ļoti nogurusi. jo arī Džans ar Milneru izskatās zemāk par savu līmeni, kā arī Van Daiks arī izskatās slikti.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 4:38 pm

nav šīm komandām mentalitāte. iedvesma. necīnās, neko negrib. tas nav futbols, tā ir plastmasa.
Manē bija slikts. viņš jau pēdējās spēlēs vienmēr ir slikts, bet par to neviens nerunā. šodien klasiskais britu vingeris Jangss pilnīgi izēda visu Salahu un visa Pūle izskatījās neesoša.
nav nekāda prieka skatīties šādu futbolu.
avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Sestdiena Marts 10, 2018 5:08 pm

termometrs rakstīja:neticami, bet MU iesit vieglu golu. nu tagad aizies beidzot!

Divreiz prosta Lovrens zaudēja divcīņā ar Lukaku un no turienes arī MU goli šodien Smile
avatar

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 5:36 pm

otrajā vispār kkāda hujņa bija. tur gan Karius aizskrēja bezjēgā kkur, gan Daiks bumbu nošķūrēja visiem no ceļa nesaprotamu iemeslu dēļ. nu, un, protams, Rašforda veiksme. tādu golu iesist, caur tik daudzām kājām un ķermeņiem...

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 7:23 pm

velnciemietis rakstīja:Karoč Liverpūle netika galā ar De Heju jo viss sākās pēc viņa long ball raidījumiem uz priekšu Very Happy
nu, viņi līdz De Hejam īsti arī netika. Neutral
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 1:20 pm

nezinu, kas ir The Sun. kkas līdzīgs Santai laikam.
bet nu, ticami. Juvē briezt pārmaiņas.
avatar
termometrs

Post  martinsk on Svētdena Marts 11, 2018 3:26 pm

Sun ir musors. Bet visaadi var buut.

Skatos uz Ars vs Watford lineups un nevaru saprast, kursh ir stipraaks. Vot laiki pienaakushi. Mana optimistiskaa prognoze 1-1.