Lapa 19 no 23 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Re: EPL sezona 2017/18

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 6:23 pm

kas mums tur vēl. Bormuta izskatās, ka janvārī bija fluke. 0:2 sosī pagaidām Ņūkāslai. Geils abus ielika. mūžīgais potenciāls.

Hadersfīlda, kuru visi jau norakstīja, bet kuri sasita Bormutu 4:1 un ir atdzīvojušies, pagaidām uzvar WBA 0:1. WBA dead or alive. mēdiji runā, ka Pardjū var tikt atlaists, ja neuzvar šo spēli. pie tam panditi uzskata, ka šī ir pēdējās cerības spēle, jo viņiem ir -6pt no 19. vietas. ja neuzvar, tad izlidos.
kamēr šo rakstu, tikmēr Hade iesit otros. Mūnijs.

tikmēr iznāk uz maiņu Antonio, WH aizskrien ātrā uzbrukumā, un Antonio smuki ieripina bumbu tālajā stūrī. no chance Kariusam - 3:1.

runājot par WBA, tad Stouka (19. komanda) jau savu spēli ir nospēlējusi (1:1 ar Lesteru), līdz ar to viņi ir 6pts clear no WBA, ja WBA zaudē. njā...

Braitona pagaidām ir vadībā pār Svonsī. zinot viņu kārtību, grūti būs Svonsī.

un, protams, Bērnlija... mājās pret impotentiem Saintiem... lai gan paši jau ir tik pat impotentīgi palikuši. 0:0 pagaidām. es gaidīju season changeru.

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 7:01 pm

kā klasisks britu komentētājs/žurnālists - Bormuta nav fluke! otrajā puslaikā saņēmās un atspēlējās no -2. beigās neizšķirts 2:2. un te nevar saprast, kurš īsti padirsa divus punktus no tabulas perspektīvas.

Pūle beigās iesita ceturto - Manē jau ienesa bumbu vārtos. tādējādi viss Pūles uzbrukuma trio iesita (+ Džans) kārtējo reizi. Firmīno ģeniāls spēlētājs, bet kamēr spēlēs kā izteikts ST viņš par leģendu nekļūs. nav finišeris. bet tāds mūvments, laukuma pārredzamība un piespēles neies viņa vēstures rezumē kā pluss, jo būs klāt ST.

Broma beigās iesit vienu golu, bet ar to nepietiek. Hade dabū 3pts izbraukumā un izskatās, ka viņiem ir lielas izredzes palikt EPL. vispār vissliktāk izskatās vēsturiskie EPL klubi, bet salīdzinot ar promoutētām komandām WH un Stouka kopā ar Svonsī savāc visus laurus. promoutētās daudz labākas.

Braitona ne tikai notur pārsvaru pār Svonsī, bet iesit vēl trīs ielaižot vienus. 4:1 sagrauj labā formā esošu Svonsī. Braitona paliks EPL, 100%

Bērnlija, kā tāda Katenačo komanda, nobumbo līdz vienam golam, bet Sainti, kā jau kurāžas komanda, 90. minūtē iesit haļavu. Gabiadīnī tagad jau. Bērnlijai kārtējais 1:1. neticami.

avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 7:29 pm

negaidīti Karnezis nosargā vietu pamatsastāvā pat tad, kad Gomess jau ir atgriezies pēc traumas. ļoti slikts vārtsargs.

Dīnijs arī piedzīvo renesansi pie Grasijas. likās, ka pirms tam jau viņu paspēja apglabāt.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 7:31 pm

ā, nu, rekur komentātors saka, ka Gomess, lai gan ir pieteikts šim mačam, joprojām nav galīgi atguvies no muguras savainojuma.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 7:36 pm

Delafeū tak Vatfordā. neslikti individuāli spēlētāji viņiem ir. bet kodola nav. sakara komandai nav.
Delafeū, tevi mīlēja Milāna, gribēja atstāt, bet tu, neapzinoties, ka sosī, aizskrēji uz Barsu. un kam tas bija izdevīgi, kad nieka pusgadu vēlāk tu spēlē Vatfordā?
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 8:53 pm

total fucking borefest, man. ne velti visi Evertonas fani grib Alardaisu prom vasarā. pateicīgi par saglabāšanu EPL ir, bet stila nav, spēle nav. domāju, ka Silva būs nākamsezon. neticu, ka vadība arī gribēs Semu saglabāt. izsita jau Sems otru sezonu, bet gan jau samaksās viņam to algu un atlaidīs. tas arī būs pareizi. komanda, kas tērē 200 ļamus vienā logā nevar spēlēt deviņdesmito gadu britu futbolu.
Vatforda... nekad neesmu sapratis šo komandu. nekad neesmu uzķēris labu spēli no viņiem. jā, pirmajā mačā pret Evertonu viņi izlīda, bet tās bija 10 minūtes, kad viņi no 3:0 laikam atnāca vai 2:0. pirms tam sosīja, ne velti rezultāts tāds. pret Senālu pat neskatījos, bet, protams, tur bija golfests. pilnīgi vienaldzīga komanda.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 9:09 pm

uh, testēja, testēja Vatforda Evertonas aizsardzību ar uzmetieniem pie soda laukuma, bet līdz momentiem nenonāca. un tad noraustījās Pikfords, sita bumbu ārā un trāpīja pa Dīniju, bet tikai veiksme izglāba Evertonu. tomēr izskatās, ka tas bija sistemātisks moments, jo jau pēc divām minūtēm nospēlē maiņas, kkādi nigeri tur iznāca un iekrosoja, un Dīnijs, kurš visu maču bija nemanāms, taču cīnījās līdz galam un centās ļoti uzņēma bumbu divu aizsargu aplenkumā, apgriezās un no metriem 10 iešāva bumbu vārtos.
kredīts Dīnijam. arī Pikforda kļūdu viņš izvilka ejot līdz galam uz neiespējamu bumbu. cīnās, sitās, kā īsts kapteinis. no nigera un brita negaidīti.
avatar
termometrs

Aledraiss atkal varēs teikt, ka viss gāja tā kā tas bija ieplānots, bet psiholoģiski komanda nepavilka plānu. tīri uz psiholoģiju šo momentu var norakstīt. Vatforda ar katru minūti cīnās vairāk, Evertona otrādi - sēžās un nogurst.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 9:19 pm

lieki teikt, ka Evertonai 0 momenti, 0 sitieni, 0 bīstamības, 99% brāķa piespēlēs. tas pats pa lielam Vatfordai, bet tā vismaz skrien bezjēgā. Evertona kā sabraukta stirna, kas cenšās norāpot no ceļa.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 9:21 pm

correction: Evertona 94. minūtē izveido pirmo momentu un to izveido... Pikfords. pēc stūra sitiena Pikfords ir pirmais pie bumbas, sit, bet trāpa par Evertonas spēlētāju, pēc pāris rikošetiem bumba nonāk Karnezisa rokās.

Post  velnciemietis on Svētdena Februāris 25, 2018 10:45 pm

termometrs rakstīja:ļoti žēl, ka MU uzvarēja. Liverpūle izgāja tīrajā otrajā vietā šajā tūrē un visi gaidīja, ka Čelsī samasēs United, kuri zaudēs savu otro vietu. bet liekas, ka Pūlei lielākas izredzes finišēt 2. nekā MU. lai gan daudz laika vēl priekšā, tomēr, ja Pūle turpinās tā spēlēt un progresēt aizmugurē, kas neradīs tādas spēles, kurās viņi zaudē punktus pret pastarīšiem, tad būs labi. uz MU neceļās roka likt cerības, pārāk pragmatiski jau viņi izskatās. nemotivēti.

Post  termometrs on Svētdena Februāris 25, 2018 10:51 pm

tas tā, bet spēlētāji arī izskatās visai slikti psiholoģiski. nav cīņasspara, nav vēlmes kaut ko izcīnīt.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Ceturtdiena Marts 01, 2018 10:58 pm

pohuj, ka 0:3 pirmajā puslaikā, bet Aube vēl arī neiesit pendeli otrā puslaika sākumā.
Senāls negaidīti labi sāka otro puslaiku. aktīvi, tur bumbu, cenšās cīnīties. bet laikam jau tomēr City to ļauj, jo gaida, kad atsēdīsies Senāls. jo bumba uz priekšu neiet.
Mihitarians ieskrien soda laukumā, Ortamendī no aizmugures cenšās izsist bumbu, bet izdara to kopā ar Mihi kāju, kurš, protams, kkādā hujā sagriezās ap savu asi un nokrita tā kā no piektā stāva. es nedotu tādu pendeli. tāpēc EPL arī nav aizsargu un vīriešu. šādas pendeles nav jādod, kad tēlojums bija lielāks par pašu sodu. tehniski tā ir pendele any day, bet tas kā Mihitarians to centās vēl akcentēt... bezpautu radījums.
bet kāda starpība, kad Edersons izvelk.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Ceturtdiena Marts 01, 2018 11:00 pm

Mustafi ir milža galva, sievietes viduklis un liliputa kājas. ne tikai sūds no spēlētāja, bet vēl arī urods no cilvēka.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 03, 2018 6:58 pm

aizvakar 5live Kīons teica, ka viņš gribētu pie Senāla stūres redzēt Vāgneru. viņaprāt Vāgners ir spēcīgs taktiķis, kurš izvelk no spēlētājiem daudz skila, bet arī spēj motivēt un vest sev līdzi.
Kīons tāpat teica, ka gan viņš, gan vairāki citi bijušie Senāla spēlētāji paši ir piedāvājuši Arsēnam palīdzību un strādāt klubā pat par velti, ko treneris noraidījis.
avatar
termometrs

Svonsī lido tikmēr. 4:1 pret WH.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 03, 2018 7:11 pm

ej nost, Marezs 96. minūtē izglāj Lesteru pret Bormutu. no 35. minūtes Bormuta bija vadībā. 96. minūtē.... psc.

Broma tikmēr lido ārā. visi ar to jau ir samierinājušies. Dīnijam otrais gols pēc kārtas un 1:0 kārtējā borefestā Vatforda uzvar.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 03, 2018 7:13 pm

starp citu, Mač TV ne tikai pat Krievijas līgas spēles komentē tagad no studijas Maskavā, bet arī translē tikai vienu spēli dienā no EPL. nu, tad, kad vairākas spēles pārklājās. šodien rādīja tikai Spuru spēli ar Hadersfīldu un komentātors tā teica. pie tam tā spēle arī bija totāls borefests. nīkuļi.

nu, un, protams, A Sēriju viņi vairs vispār netranslē. Setanta tagad translē. šodienas top spēle Juve - Lācio mačā nav.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 04, 2018 3:50 pm

7. minūtē Braitona jau iesit Senālam. 19. minūtē Braitonai tikai bobis liedz iesist otros. jāšana te notiek.

Post  termometrs on Svētdena Marts 04, 2018 3:57 pm

veči, 25. minūte 2:0 un viss pa ģēlu. Senāls vienkārši neeksistē. gribētos visu kredītu dot Braitonai, kas ir lieliskā formā, bet Senāls ir vienkārši autā. tas ir bokseris pēc trešā nokdauna bez jebkādas apjēgas, kur viņš atrodas pirms nokauta. vienkārši katastrofa. un galvenais, ka tas ir tik gaidāms.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 04, 2018 4:14 pm

likās, ka Braitona nenovērtēja Senālu. negaidīja, ka tie kko tādu varētu izdarīt. pilnīgi izgāzās vienkāršā situācijā savu vārtu priekšā. 3 brīvi CD un Aube vispār nepiesegts 3-5m vārtu attālumā. kauns.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 04, 2018 4:18 pm

pamodās Senāls. 30 minūtes gulēja. bet beigās sākās laba spēle. Braitona nososīja. izlaida pārsvaru. dodu Senālam vairāk iespēju izlīdzināt un arī izvilkt uzvaru, nekā Braitonai trešos iesist. cerams, ka būs labs otrais puslaiks. pamats tādām cerībām ir liels.