Lapa 17 no 22 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Go down

Re: Champions League 2017/18

Post  velnciemietis on Ceturtdiena Februāris 15, 2018 11:44 am

termometrs rakstīja:btw, kas notika ap 35-40 minūti es nezinu, bet tieši tad manāmi Juves aizsargi sāka izrādīt koncentrācijas kritumus. tādas bumbas pēc kuras iesita Keins tika pārtvertas visu 35 minūšu laikā, bet uz Keina golu tādas bumbas sāka sprausties cauri. sāka manāmi neuzķert bumbas. es nezinu, kas tas ir - Kjelīnī vecums, kopējs CB līnijas vecums, vai vēl kas, bet tas bija sistemātisks nobrukums un līdz Keina golam gols brida tieši tādā veidā. Spuras turpināja uz to spiest un izspieda. kredīts viņiem. bet līdz tam viss strādā perfekti tāpat kā tas strādāja 2015. gadā, kad sitām Real, Borusiju un 2017., kad tieši tāpat sitām Barsu. tas ir galvenais jautājums un galvenais rādītājs, kas vakar salauza spēli.

Post  velnciemietis on Ceturtdiena Februāris 15, 2018 11:46 am

termometrs rakstīja:kā nenotiek, ja goli tiek sisti situācijās, kad CD vai GK vienkārši nomīž izdarīt savu darbu, noriskēt ar laicīgu tāklu, lai nedabūtu pendeli? vārtsargi neiet 1vs1 ārā, CD neiet last chance čelindžos, kuros Juve vakar kādas 5 reizes gāja. nu teiksi, ka tā nav? goli tuvajos stūros,, individuālās parādes, tas viss ir tas, kas ļauj City sist tik daudz, cik tie sit. šosezon pārējiem top klubiem ir impotenti uzbrukumā, tāpēc tik labi tas neatspoguļojas statistikas kačāšanā, cik tas atspoguļojas tādu aizsargu kā Šoukross, Viljamss utt degradācijā. aizsargi, kuri bija labi tieši sava cīņas spara, atlētisma un cīņā līdz galam vairs nevar atļauties spēlēt savu spēli, jo katrs mazs kontakts nozīmē pārkāpumu. bet kā aizsargi, kuri nav agresīvi un fiziski viņi nav labi. tas pats ar Stounsu.

Varbūt tagad arī EPL, bet nu citās līgās tas ir vēl uzkrītošāk kad grandi spēlē pret lejasgalakomandām. EPL joprojām uz klasi varbūt tikai City sākuši šosezon kaut ko apspēlēt bez piepūles varbūt arī šā minētā cīņasspara trūkuma dēļ...
avatar

Post  termometrs on Otrdiena Februāris 20, 2018 11:20 pm

Kurtuā nav augstākā līmeņa vārtsargs. viss Čelsī nav augsta līmeņa klubs, bet Kurtuā nav augstākā līmeņa vārtsargs. labs, bet tikai nedaudz augstāka ļimeņa par viduvēju vārtsargs.

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 21, 2018 8:06 am

neredzēju to spēli, bet skatījos, ka pirmajā puslaikā mazākumā turki visai labi turējās. bija cerība, ka vairāk par 2 goliem neielaidīs.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 21, 2018 8:33 pm

ko šovakar Kopa skatīsies? abas spēles tādas so so. MU ir impotenti ar spēju izimpotēt ne tikai sevi, bet arī visu spēli un pretinieku. lai gan Seviļai ir potenciāls mājās. bet no Romas hz ko gaidīt, par šīs sezonas Šahtaru nezinu ko domāt.
es skatīšos Romu, protams. bet points jau tāds, ka neko no tās spēles nesagaidu. iespējams labu startu miegam.

Tas nekas, dabūju jaunu.
Bet lapele uz kuras pierakstīta wifi parole ir kkur nogrūsta.
Which means man ir jādabū pie dzīvības mans vecais kompis, ne tikai lai dabūtu tajā saglabātos datus
Bet arī lai tajā apskatītos wifi paroli, jo bļa jaunajos gudrajos kompjos ar Win 10 (meaning sievas kompī) ir viss uztaisīts priekš idiotiem
Vienreiz ievadi wifi paroli un klāt vairs netiec apskatīties, nu čo za fak.
avatar
martinsk
Admin

Number of posts : 12984

Post  termometrs on Trešdiena Marts 07, 2018 10:26 pm

watafak. parāda, ka joprojām pildspalva un blociņš ir galvenie.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Marts 07, 2018 11:49 pm

Emerijs vēl nav atlaists? rekur Vengērs lai iet uz Parīzi. daži panditi ir ļoti pārliecināti, ka tā arī varētu notikt.
Itālijā tikmēr rakstīja pagāšnedēļ, ka Parīze grib Konti vai Ančelotī. un Čelsī grib Ančelotī atpakaļ arī.
avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Ceturtdiena Marts 08, 2018 9:55 pm

Mjā 1. puslaiks kuru redzēju pabā neliecināja, ka Juve varētu lauzt mača gaitu Londonā Neutral
avatar

Post  velnciemietis on Otrdiena Marts 13, 2018 9:45 pm

Ieslēdzu MU-Seviļu, kaut arī otrs mačs man liekas saistošs

Liekas tā itkā MU joprojām ar Moizu kā treneri būtu. 1.puslaikā toč sitienu pa vārtiem neatceros

Pēdējo reizi labojis velnciemietis Otrdiena Marts 13, 2018 10:54 pm; labots 1 reizi
avatar

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 10:22 pm

reko Čerdancevs interesantu lietu stāsta. Romas spēlē Maldīnī ir kā VIP viesis. Čerda stāsta, ka Maldīnī esot bijis aizskarts par to, ka viņam neatradās vieta Milānas sistēmā pēc spēlētāja karjeras beigām (nekādas raudas neesmu dzirdējis, bet komentē viņš Milānu un savu karjeru tajā visai bieži, lai gan nekad nav izrādījis vēlmi strādāt) un tagad ir sācis futbola klubu ASV Miami FC. un Čerda velk paralēles ar šo viņa vizīti Romas stadionā un Romas amerikāņu īpašniekiem. ka tur kaut kāda sadarbība varētu notikt. varianti, protams, ir divi - Maldīnī Romas sistēmā, vai Miami FC kā Romas fārmklubs.
tāda pieredze MLS jau ir, kur New York FC ir Mančestras City fārmklubs visai oficiāls. par ko daudzi panditi Anglijā ir sašutumā, jo uzskata, ka NYC manāmi audzina Patriku Vjerā kā City funkcionāru, kad Vjerā ir vienīgais no zvaigžņotā Senāla, kā arī galvenais no zvaigžņotā Senāla, kurš ir kaut cik iedarbinājis savu trenera karjeru. visi Senāla fani un exi sapņo par to, ka Vengēra grožus pārņems kāds no Invincibles sastāva.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 10:23 pm

Šahtara tikmēr pilnīgi nospiež Romu. ne uzbrukumā, bet noturot visu, ko romieši cenšās izveidot. vienu brīdi possession bija 67-33 ukraiņiem par labu. izbraukumā. pie tā, ka Roma nespēlē klasisku itāļu Katenačo.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 10:32 pm

Čerda pārliecinoši ļoti saka, ka, ja Roma izlidos no ČL pret Šahtaru, tad nākamsezon Romu netrenēs Di Frančesko. ļoti skaļš paziņojums. noteikti neapdomāts un nepamatots ar faktiem.

Romai gan šodien nekas nesanāk. it kā mājās spēlē, it kā Šahtara baigi necenšās, bet abas komandas spēlē uz kontrāl un katra ukraiņu kontra ir ļoti asa un daudzsološa, bet Romai bumba līdz Džeko un pat ukraiņu soda laukuma neaiziet. neviena momenta un pat tuvu nē.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 11:24 pm

tomēr ir klasiska itāļu komanda Roma. otrajā puslaikā pavisam cita spēle un Roma pārņem iniciatīvu, spēlē pārliecinoši un arī iesit savu golu. otrajā puslaikā Roma daudz tuvāka otram golam, nekā Šahtar pirmaja. un tagad vēl ukraiņi norauj sarkano kartiņu.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 11:27 pm

Šahtara spelētājs aizmet bumbas padevēju, puiku, pāri reklāmas stendam. romieši iet dot pizdī ukraiņiem, sākas pamatīgas nekārtības, stadions brēc. tagad visu laiku stadions izsvilpju ukraiņus, kad tie ar bumbu. tādus svilpienus nebiju nekad dzirdējis. domāju, ka ukraiņu faniem šodien būs ļoti grūti tikt ārā no stadiona neskartiem.

tikmēr Seviļa ieliek 2 MU izbraukumā. visi, pilnīgi visi Anglijā bija droši par to, ka MU zaudēja pirmajā mačā nospēlējot 0:0. te redzam, ka tādām domām bija pamats.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 11:30 pm

tikmēr Šahtars ļoti uzbrūk. cer iesist golu. vienu golu viņiem vajag. pēc tādas pirmās spēles būs sāpīgi tā zaudēt. stulbi. tagad bīstams sodiņš, ko De Rosī uzdāvina. sienā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 11:38 pm

Roma ceturtdaļfinālā. Šahtaram fenomenālas pēdējās 10 minūtes mazākumā, totāli iznīcināja Romu un brīnumainā kārtā tikai neiesita. bet man ir daudz jautājumu par pirmo puslaiku. likās, ka viņi turēja mājās iegūto 2:1 un vispār necentās uzlabot savu situāciju, lai gan Romai spēle nevedās un iespēju ukraiņiem bija daudz. tiešām, ja tā bija taktika apzinīgā izpausmē, tad tā bija liela kļūda.
Roma paņēma uz klasi otrajā puslaikā. ieslēdza maksus, iesita golu un izsēdēja savu rezultātu. bet Šahtars metās panikā jau tad, kad bija par vēlu un vēl arī norāva sarkano.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Marts 13, 2018 11:39 pm

ceturtdaļfināla arī Seviļa. ļoti interesanti. prieks, ka MU ārā. nepelnīti viņi atradās ČL šosezon ar tik smirdīgu spēli.
avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Otrdiena Marts 13, 2018 11:41 pm

Mjā MU ļāva Seviļai spēlēt futbolu līdz kamēr tie iesita savus golus
avatar

Post  termometrs on Trešdiena Marts 14, 2018 9:51 pm

tieši tik slikti vārtsargi kā Kurtuā padara tādus spēlētājus kā Mesī par ģēnijiem. šitādas pļuhas goli tiek sisti reizi no 100. tādu pļuhu ielaist tik atbildīgā spēlē.... tas pat nav moments. no kurienes haips?! es neesmu redzējis sakarīgu spēli Kurtuā izpildījumā kopš Atletiko laikiem.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Marts 14, 2018 10:41 pm

Barsa ātri iesita un atsēdās ļoti dziļi atdodot bumbu Čelsī. Čelsī ļoti labi izskatījās, bīstami arī. lai gan Barsa viņus pilnībā kontrolēja, tomēr savu tempu Čelsī uzņēma un sāka izskatīties draudīgi. tikko spēle sāka nedaudz saasināties, kā Čelsī dumi kļūdās laukuma vidusdaļā, Mesī paņem bumbu, aizvelk to diviem Čelsī spēlētājiem apkārt uz Čelsī soda laukumu, izdod piespēli uz jau trešo Barsas spēlētāju Čelsī soda laukumā, kurš iesit bumbu augšējā vārtu stūrī. 2:0. neko pilnīgi nedarot Barsa iesita divus golus ļaujot noprast, ka Čelsī pilnīgi kontrolēja spēli.
Čelsī ir labs uzbrukums - Viljans ar Azāru ir labi, ātri, tehniski, Žirū arī ir briesmonis, kuru baidās. bet laukuma vidusdaļa un centra aizsargi ir klasi zemāki par EPL Top6, kur nu vēl ČL. pievienojat tam viduvēju vārtsargu, kurš nekad nav bijis vilcējs un lielo spēļu vārtsargs un jums ir tas, ko šodien redzat. pie tā, ka Čelsī spēlē labi.
nabaga Konte. ar tik vājiem spēlētājiem viņš pat B Sērijā nav spēlējis.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Marts 14, 2018 10:47 pm

starp citu par vakardienas Romas maču runājot. neskatoties uz to, ka Roma pirmo reizi kopš 2008. gada spēlēs ČL ceturtdaļfinālā, viņi tam klāt nav ielaiduši nevienu golu spēlējot savā stadionā 4 ČL spēlēs šosezon. runā, ka jau aģents ir uzsācis pārrunas ar klubu par Alisona līguma pārrakstīšanu ar pamatīgu algas pielikumu.
Alisonu grib daudzi klubi Eiropā. tostarp PSG un MU, kura Dehē pamatīgi lenc Real.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Marts 14, 2018 10:55 pm

ļoti tuvu Čelsī bija golam, bet lieliski Dembelē aizsardzībā aizsargājas. pret lielo Alonso Kjelīnī stila pēdējās cerības šļūcienā no muguras izsit bumbu uz stūri.
Kurtuā tikmēr gandrīz atkal atnes golu. vispār neiet šodien. Štēgens turpretī ļoti pārliecinošs izskatās vienkāršās situācijās. visas bumbas fiksē, pat grūtas.

neiedeva pendeli Čelsī. kastīte pret Alonso soda laukumā. eh, 100% pendele.