Lapa 25 no 28 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Re: Serie A sezona 2017/18

Post  makaweli on Ceturtdiena Marts 29, 2018 12:14 am

Manā bāzē arī notikusi vidējas magnitūdas zemestrīce - atlūgumu uzrakstījis Valters Sabatīnī. Viņu neapmierināja ķīniešu minstināšanās ar spēlētāju iegādi, konkrēti - nojukušie darījumi ar Pastori un Ramirešu. Abas puses vēl satikās, lai izrunātu nākotnes perspektīvas, bet pie kaut kāda konsensusa tā arī nonākt neizdevās. Tas nevarēja notikt sliktākā laikā. Esam iegājuši sezonas noslēdzošajā posmā, tagad katra spēle būs izšķiroša, nekas tāds komandas iekšienē nebija nepieciešams, tas var izjaukt mikroklimatu, kas jau tā nebija pārāk augstā līmenī.
Runā, ka viņu aizstāt varētu Marko Branka, kurš šo amatu jau pildīja ne pārāk senā pagātnē, domāju, ka līdzjutēji lūdz Dievu, lai tas nenotiktu, jo viņš tika daudz kritizēts par viņa darbu klubā. Otrs variants ir Lele Oralī, kurš ir ļoti patīkams cilvēks kluba līdzjutējiem. Būtībā, Pjēro Ausilio jau tāpat pilda tās pašas Sabatīnī funkcijas, bet līdz šim viņi darbojās duetā. Situācija ir visai neskaidra.

Post  termometrs on Ceturtdiena Marts 29, 2018 8:42 am

šis mani nedaudz izbrīnīja, jo Sabatīnī taču vasarā aizgāja no Romas un bija tik laimīgs strādāt Interā. kaut kā neliekas ļoti nopietns aizbildinājums ar Ramiresa un Pastores transfēru izkrišanu. tomēr dabūja Rafiņju un vasarā daudzus.
starp citu kaut kad rudenī līdzīgas ziņas kādas nesen bija par Lī bankrotu parādījās arī sakarā ar Tohiru. parādījās runas, ka grib ļoti ātri pārdot klubu. tās runas gan ļoti ātri noklusa. kas tas bija, Mak?

tieši ieeju football-italia un raksta, ka Suning grib pārdot Inter par 600 ļamiem. ā, Tohirs tak pārdeva savu mažora daļu. laikam slikti juristi strādā, ja nopērk klubu un neapzinās, ka tam ir problēmas ar FFP, kā dēļ nevarēs realizēt savas ieceres transfēru tirgū. pie tā visa vēl tos visus ķīniešus un pārējos šķībacainos sākuši laikam vietējie spēki presēt.
avatar
termometrs

Number of posts : 29357
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 2:57 pm

skatījos Romas spēli un atcerējos par tādu vārtsargu Džanluka Kurčī. gan jau pilnīgi visi zina tādu, jo divtūkstošo gadu vidū, kad vēl Roma spēlēja Čempionu Līgā, Kurčī kopā ar Miranti bija divi jaunie Bufoni. līdzīgi kā tagad ar Donarumu un Perinu. Kurčī tad ielauzās lielajā Romā un 18 gados kļuva par pamatvārtsargu. īsti ne tāpēc, ka viņš bija tik supertalantīgs, bet gan tāpēc, ka pēc Romas ziedu laikiem divtūkstošo sākumā, kad viņi uzvarēja A Sēriju ar tādiem monstriem kāds bija, piemēram, viņu vārtsargs Antoniolī divtūkstošo vidū viņi pamanījās tos visus monstrus un to visu momentu izzaudēt. daudzās pozīcijās, kuru spēlētājus Roma pārdeva viņi nespēja atrast pienācīgu aizstājēju ļoti ilgi un vārtsargs bija Romas problēma, pa lielam, līdz pat šai sezonai... ja tā padomā, tad patiešām tā arī ir. bija sezonas, kad Romai bija uzreiz 3 viena statusa vārtsargi, kuri rotēja sezonas laikā tāpēc, ka neviens no tiem nebija stabils. atceraties, kad viņiem bija uzreiz Donī, Sēzars un Lobonts, kuriem bija ap 15 spēlēm katram vienas sezonas laikā A Sērijā? tādu sezonu bija daudz. un tas sākās tieši tad, kad komandu pameta Antoniolī. atnāca supertalantīgais Pelicolī, kurš bija labs pirms Romas un pēc Romas, bet ne Romā, un aizgāja līdz tam, kad visstabilāko sniegumu rādīja tieši jaunais gurķis Kurčī.
īsāk sakot ar Kurčī labā forma nebija ilga. viņš nekad nav bijis stabils un labs vārtsargs. viņu vairāk haipoja dēļ jaunā vecuma, kurā viņš izpelnījās pamatsastāva vietu lielā komandā. tajos laikos, kad Itālijas klubu vidējais vecums bija ap 40 gadiem tas jau bija milzīgs panākums un neviens īsti neskatījās uz iemesliem, kāpēc kāds jaunietis izpelnījās vietu tik jaunā vecumā. likās, ka ja kaut kas tāds notiek, tad šis jaunietis būs nākamais Bufons, Pirlo vai Totī, kuri tieši tādā veidā debitēja savā laikā. lai nu kā, Kurčī bija klasisks lažotājs un klasisks Romas vārtsargs, kura lielākā problēma bija tā, ka viņam nebija iekšu. viņš bija labs uz līnijas, viņš varēja noķert kurāžu, bet bez tā viņš bija vājš vārtsargs. savas 70+ spēles viņš nospēlēja, bet jau agrajos 20gados Roma izlēma no viņa tikt vaļā.
reinkarnēties viņam īsti nesanāca ne Sampā, ne Sjēnā, kur ilgi neuzturējās. 25 gados atgriezās Romā kā vārtsargs Nr.3 un 3 gadus nosēdēja uz sola - vēl pusotru bija īrē Boloņā (kārtējā reabilitācija), kur nospēlēja vien 14 spēles un visai slikti.

kā jau bērnības spilgta persona, es vienmēr centos atcerēties par viņu un iečekot kā tad tagad iet. pēdējos gados biju pilnīgi aizmirsis par viņu un šodien atvēru wiki un skatos, ka izrādās līdz pagājušā gada janvārim viņš divas sezonas pavadīja Maincā. es neatceros, vai es tam pievērsu uzmanību 2015. gadā, kad tāds transfērs notika, gan jau, ka jā, bet es pilnīgi neatceros šo notikumu. lieki teikt, ka Maincā divos gados viņš ne reizi laukumā nedevās Bundeslīgā. episki vienkārši. un šo gadu, līdz šā gada janvārim, viņš bija bez kluba, jo pagāšgad janvārī ar viņu Mainca lauza līgumu.
taču tagad viņš spēlē Zviedrijā - Eskilstuna komandā. kas ir Zviedrijas otrās līgas komanda. pagāšsezon viņi izlidoja no augstākās līgas. jebal vienkārši.
čalim vēl tikai 32 gadi.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 4:27 pm

Inter turpina spridzināt. jau pirmajā minūtē Ikardī turpina strīku un iesit Veronai. 13. minūtē iesit Perišičs. 2:0 uz 13. minūti, nesūdīgi pēc Sampas sagrāves. Makam arī prieks būs par to, ka varonis pašlaik ir Perišičs, kurš otro iesita, bet pirmo asistēja.

tikmēr Roma pamanījās pazaudēt punktus Boloņā. Boloņa visu spēli bija vadībā, Roma uzlaida Džeko, kurš 84. minūtē izlīdzināja. pagaidām katru reizi, kad Džeko tiek laists laukumā viņš iesit. atsēdināts tiek, jo nesit, kad sāk pamatā. nenormāla dilemma.
bet Romai slikts rezultāts. Interam divas spēles rezervē pār viņiem un abu uzvaru gadījumā viņi romiešus apsteidz. bet arī Lācio ļoti tuvu. un šodien jau ir vadībā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 4:38 pm

Benevento malači, cīnās. spēlē izbraukumā pret Lācio un jau 7. minūtē viņu vārtsargs Pudžionī tiek noraidīts. pēc pāris minūtēm Lācio uzbrukuma duets Andersons ar Imobīli iesit golu, bet tikko, pirmā puslaika vidū, Benevento izlīdzināja rezultātu mazākumā! lieliski.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 4:43 pm

arī Dženovā iet karsti. spēlē savā laukumā pret labā formā esošu pastarīti Spal, kas paliek mazākumā pēc pārkāpuma savā soda laukumā. Lapadulas pendeli Merets atvaira, taču otrais Lapadulas sitiens ir precīzs. Dženova 1:0 vadībā.
jāpiemin, ka atgriezies sastāvā ir Džuzepe Rosī, kurš šodien ir uz sola. varētu būt interesanti, ja tiktu laukumā uz maiņu.
avatar
termometrs

Post  makaweli on Sestdiena Marts 31, 2018 5:00 pm

Perišičs šodien ok, tikai izvairīties no aizmugures gan laikam vēl nav normāli iemācījies. Mēs nedrīkstam apstāties. Rezultāts gan varēja būt lielāks, ja ne sīkas epizodes, kuras neļāva bumbai nonākt veroniešu vārtos.
Benevento sastāvā vārtus guva Daņiko Kataldi, kurš ir Lazio audzēknis, vēl vismaz vienu sezonu aizvadīja romiešu sastāvā, man šķiet, ka pat golus ir sitis pie viņiem.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  makaweli on Sestdiena Marts 31, 2018 5:08 pm

Bet nu Brozovičs, man nav vārdu, jau trešā spēle pēc kārtas, kurā viņš ir ļoti labs pozīcijā, kurā viņu Spaletī ielicis. Varbūt par dienās viduvējs spēlētājs sanāks.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 5:11 pm

kas tās par Spaletī runām saistībā ar Kongdobiju?!
avatar
termometrs

Post  makaweli on Sestdiena Marts 31, 2018 5:59 pm

Tās tādas prāta spēles vairāk, manuprāt. Vienkārši viņi vēlas izpirkt niggera līgumu vasarā, mums atkal vajadzīgs Kanselū. Tagad, kad niggers sācis spēlēt kā normāls cilvēks futbolu, mēs uzskatām, ka vajadzēja likt lielāku izpirkuma summu. Nebūs viņš Interā.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 6:27 pm

cik viņam ir izpirkums?
nevar vienkārši to Kanselū iekļaut dīlā?
avatar
termometrs

Post  makaweli on Sestdiena Marts 31, 2018 6:31 pm

25, Kanselū ir 35, tur mēs paši vainīgi. Neko vairs nevar darīt, viss jau parakstīts pagājušajā vasarā, vairs nevar mainīt nosacījums.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 6:37 pm

vot, bļe. nu, no vienas puses jau pareizi ir. ar tik daudziem flopiem pēdējos gados jāiedrošinās ir. kas zināja, ka Kanselū būs labs un kas zināja, ka Kangbodija Valensijā iespēlēsies?

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 8:44 pm

Torīno lieliski reabilitējās. Macārī parādīja savu īsto iekšieni un kārtīgi nolamāja spēlētājus, vadību un fanus. šodien izbraukumā pret Kaljārī norāva uguņošanu un uzvarēja 4:0. cik lasu, tad kolektīvi laba spēle. Belotī neiesita, taču izdeva kapteiņa cienīgu performanci un asistēja 2 golus.
jāpiebilst, ka Belotī arī ir zem lielas kritikas no fanu puses par kaut kādiem izteikumiem attiecībā uz viņa formu un to, kā to ietekmē fanu protesti. fani pieprasījuši atņemt viņam kapteiņa apsēju, ja viņš nesāks spēlēt kā kapteiņa apsējas cienīgs spēlētājs. laba atbilde arī viņam.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 8:45 pm

tikmēr Sampa ir krīzē. nespēja noturēt agri spēlē iegūtu viena gola pārsvaru un Kjēvo iesit divus otrajā puslaikā. pašlaik nekas neliecina par to, ka Sampa varētu atspēlēties pēdējās 5 minūtēs. Marans arī atbild uz nedēļā izskanējušām baumām par to, ka viņu varētu atlaist, ja viņš zaudē Sampai. grūts uzdevums bija uzlikts, bet viņš to izpildīja.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 8:49 pm

Napolī tikmēr nepamatoti mokās izbraukumā pret Sasuolo. pēdējā minūte un 1:1. neticami, bet laikam šodien viņi zaudē jebkādas cerības uz titulu. divu punktu pārsvars ir Juvei, taču arguably Juvei grūtāks kalendārs. šodien Juve spēlē pret Milānu un daudzi tic - pamatoti - ka Juve varētu pazaudēt punktus pret Gatūzo perfektā formā esošu komandu. Napolī likās, ka ir viegls uzdevums - uzvarēt kritušu Sasuolo. bet nekā. svarīgākajā brīdī paklūp atkal. trīs negaidīti klupietni pāris nedēļu laikā un viss zaudēts. žēl.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 31, 2018 8:58 pm

nja, trešais zaudējums pēc kārtas Sampai - ceturtais pēdējās 5 spēlēs. neticams kritums no lieliskās sezonas.

un Napolī ar Sasuolo 1:1. Sasuolo nostiprinās 15. vietā ar vienu spēli rezervē pār 16. vietu un divu spēļu rezervi pār 17. vietu. 1pts atpaliekot no 14. tā kā varētu teikt, ka nokārtojuši sev palikšanu pēc ļoti smagas sezonas, ja tā turpinās.
Napolī tikmēr. eh, 0 iespēju titulam.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Aprīlis 04, 2018 9:32 pm

ja pēdējās divās spēlēs Ikardī bija uzņēmis Batistutas līmeni un nespēja apstāties, tad šodien viņš neiesita divus golus tukšos vārtos, kurus pat guļus Vandai met iekšā.

tikmēr Benevento ae 3:0 apspēlē Veronu. fenomenāls rezultāts. varēs uz mūžu atcerēties. diezgan negaidīti, bet viņiem jau 4 uzvaras šajā sezonā. atcerēsimies, ka pirmo sasniedza pēc 18 spēlēm, ja nemaldos.

Kjēvo likās, ka turpinās labo formu. Sasuolo visai agri spēlē palika mazākumā, Kjēvo iesita savu golu, bet tipiski sev turēja to vadību. taču Sasuolo nebūtu Sasuolo, ja neizlīdzinātu 94. minūtē. dažreiz Sasuolo atgādina Bormutu no Anglijas.

Torīno tikmēr dabūjuši pa pakaļu no faniem un Macārī turpina graut. šodien Krotoni sasita mājās 4:1. faniem jābūt laimīgiem. arī Belotī atgriezās - hettriks pa ļoti seniem laikiem. un jau arī statistika ne tik graujoša izskatās - 24 spēlēs 9 goli. divas nedēļas atpakaļ bija vien 5 goli.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Ceturtdiena Aprīlis 05, 2018 5:39 pm

wow, Itālijā reporto, ka Monāko izteikuši piedāvājumu Sarī un Napolī par trenera izpirkumu par 6,5 ļamiem. Sarī līgumā izpirkums ir 8 ļami.
Žardims laikam ies prom pēc šīs sezonas. viņu lenc tie paši klubi, kuri lenc Sarī, taču galvenais pretendets pēdējās nedēļās ir Čelsī.

Post  makaweli on Svētdena Aprīlis 08, 2018 12:04 pm

Vakar noskatījos otro puslaiku. Slikta realizācija Romai, bet arī ļoti lēns ball movements. Jāpiebilst, ka 3 reizes Fiori glāba vārtu konstrukcija.

Man ir iespēja izvirzīties 3 vietā, mums šodien agrā spēle. Pieņemu, ka sastāvs būs tieši tāds pats kā pēdējās 4 spēlēs.

Post  makaweli on Svētdena Aprīlis 08, 2018 12:30 pm

TORINO: 39 Sirigu; 33 N'Koulou, 13 Burdisso, 24 Moretti; 29 De Silvestri, 8 Baselli, 22 Obi, 15 Ansaldi; 10 Ljajic; 14 Iago Falque, 9 Belotti.
A disposizione: 1 Ichazo, 32 V. Milinkovic-Savic, 3 Molinaro, 4 Bonifazi, 5 Valdifiori, 6 Acquah, 20 Edera, 21 Berenguer, 23 Barreca.
Allenatore: Walter Mazzarri

INTER: 1 Handanovic; 7 Cancelo, 37 Skriniar, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio; 77 Brozovic, 5 Gagliardini; 87 Candreva, 20 B. Valero, 44 Perisic; 9 Icardi.
A disposizione: 27 Padelli, 46 Berni, 2 Lisandro, 8 Rafinha, 13 Ranocchia, 17 Karamoh, 21 Santon, 23 Eder, 29 Dalbert, 99 Pinamonti.
Allenatore: Luciano Spalletti

tomēr nē, Rafinjam iedota atpūta, Borha viņa vietā.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  makaweli on Svētdena Aprīlis 08, 2018 2:30 pm

Pirmais puslaiks pakaļā. Ne pakaļā, jo spēlējam labi, momentu mums daudz, un tie ielaistie vārti aŗi bija samērā kuriozi, bet rezultāts ir pakaļā. Gaidu Rafinju otrajā puslaikā, varbūt vēl Galjardīnī varētu nomainīt, ja būtu pret ko.