Lapa 23 no 28 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28  Next

Go down

Re: Serie A sezona 2017/18

Post  termometrs on Piektdiena Marts 09, 2018 10:26 pm

vispār nenormāli daudz standartu. abām komandām. spēle ir ātra. 9 stūri jau - 5 Romai, 4 Torīno. visai fenomenāli.

Post  termometrs on Piektdiena Marts 09, 2018 10:36 pm

prieks skatīties De Rosī. sen jau past it, bet superklases spēlētājs. tāda pieredze, tāda pārliecība, ka jebal.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Piektdiena Marts 09, 2018 10:37 pm

vispār jābrīnās, ka divas tik lielas un augšā spēcīgas komandas neiesita nevienu golu, ja skatās uz to, ka pirmajā puslaikā bija 14 stūra sitieni (!!!!!) un neskaitāmi soda sitieni.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Piektdiena Marts 09, 2018 11:04 pm

un tomēr iesit Roma un stūrim šajā golā arī ir milzīga nozīme. pēc izpildītā stūra bumba tiek izsista no Torīno soda laukuma, taču romiešu spēlētāji visi palika soda laukumā un bumbu savāca savējais spēlētājs, kura krosu jau no pretējas puses ar galvu noslēdza Kostas Manolas.
atkal krietni aktīvāk periodu sāk Roma, bet šoreiz rezultatīvi. skatīsimies vai Torīno pietiks spēka un psiholoģijas, lai tāpat kā pirmā puslaika vidū pārņemt spēli savos grožos, vai vismaz veidotu momentus.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 10, 2018 9:48 am

kā jau vakar teicu, tad no Romas neko nevar gaidīt. viņi ir lieliskā formā, bet tajā pašā laikā nav iespējams teikt, ka viņi ir lieliskā formā, jo to ir grūti pamanīt. nevar novērtēt Romas sistemātiku. vakar nekas neliecināja par to, ka viņi kontrolētu situāciju un būtu pārāki, taču viņi 3 reizes izveidoja sistemātiski dziļus un rezultatīvus momentus, kurus noslēdza. neviens gols, kuru esmu redzējis viņus iesitam nav pļuha vai sagadīšanās. viņi var 20 minūtes neko neveidot un pat neturēt bumbu, bet tad 3 minūtēs bridīs gols un viņš tiks iesists.

līdz ar to 3:0 Torīno ir nedaudz negodīgs rezultāts. pirmajā puslaikā spēle bija līdzīga - Roma paņēma pirmās 25 minūtes, Torīno atlikušās, bet tieši viesi izveidoja bīstamākus momentus. otrajā puslaikā viss bija līdzīgi izņemot to, ka Roma iesita golu. taču teikt, ka Torīno salūza un atsēdās arī nevar. Torīno mocīja manis agri izteiktā problēma ar to, ka Belotī ir pilnīgi izolēts priekšā un starp viņu un nākošajiem spēlētājiem ir milzīga bedre. Torīno ļoti cenšās spēlēt caur flangiem, bet tas nesanāk, ja centrā nav AM vai CF, bet viens ST. pie tam, ja tas ST būtu vismaz false9 kā Mertenss Neapolē, bet tā nav. viņi cenšās spēlēt pārāk ciešu futbolu pārāk plaši un tas nestrādā.

vēl liela problēma Torīno ir rezerves. ja Napolī tā ir problēma, jo nav superspēlētāja ar ko aizvietot superspēlētāju, tad Torīno šī situācija ir vēl bēdīgāka. viņiem tā jau superspēlētāju nav, bet tos viduvējo spēlētājus jāmaina pret vēl zemākas klases spēlētājiem. Falke vakar bija labākais spēlētājs pirmajā puslaikā un otrā puslaika sākumā. taču ļoti ātri viņš nogura un tika nomainīts. pēc tam Torīno gāja vēl grūtāk.
bet tā ir problēma, kuru kluba vadībai uzteica fani vēl 2 un 3 gadus atpakaļ, kad pie komandas stūres bija Džampaolo Ventura. treneris vilka no viduvējas komandas maksimumu, bet vadība, lai gan ļoti tuva komandai un faniem, ieguldījumus neveica.
zinot Macārī, tad viņš nāca uz klubu ar savu vīziju un prasībām. tāpēc atliek cerēt, ka vasarā šis jautājums tiks risināts. kā komanda Torīno izskatās daudz labāk un pareizāk nokomplektēta, nekā tā bija Mihas laikā.

par Romu runājot, viņi lieliski pārvarēja grūtību periodu. pamazām, bet jau sākās runas par to, ka vadība nav apmierināta ar Di Frančesko. par laimi Mončī ir ļoti uzticīgs cilvēks un Di Frančesko ir viņa izvēle, tāpēc tās runas ātri apklusa. komanda gan saņēmās pamatīgi un, kā jau teicu, realizē savus momentus. izskatās ļoti pārliecinoša. skatoties vakar Romu varēju vilkt paralēles ar Muhamedu Alī, kurš nebaidījās izlaist sitienus un riskēt, jo pilnībā kontrolēja sitienus. dažos momentos romieši spēlēja tik pārdroši un riskanti, ka likās, ka viņi vienkārši nesaprot ko dara. bet no visām šīm situācijām viņi izgāja ļoti mierīgi un koordinēti. viss Romā darbojas pēc sistēmas.

individuāli jāizceļ De Rosī, kurš arī pret Napolī bija man-of-the-match. viņa loma Romas saspēlē, mierīgumā, kā arī riskā ir neticama. drosme piespēlēs un ātrais prāts ir neizsakāmi vārdos. tam visam pieliek tas, ka viņš spēlē tik atbildīgā pozīcijā - DM, ļoti zems pie tam, jo fiziski vairs nespēj iet tik daudz uz priekšu. ja viņš kļūdās, tad ir dirsā. bet viņš nekļūdās. viņš dod AM tipa trū bolus caur pretinieku spēlētājiem no DM pozīcijas un tas dod Romai tempu un neskaitāums momentus.
Naingolans, protams. darba apjoms, kuru viņš veic spēles laikā. Romas pēdējais gols 90+ minūtē - Naingolans, kurš 90 minūtes skraidīja pa visu laukumu kā pitbuls, noskrien ar bumbu sprintā 60 metrus un izdod piespēli uz 1vs1 Pelegrīnī. pie tā visa nenormālā darba apjoma, ko paveic Radža, viņš ir arī visu uzbrukumu un momentu epicentrā. vakar divi asisti un vēl vienā momentā Florenzī neiesita no Naingolana piespēles jau soda laukumā. esmu ļoti laimīgs, ka viņš ir tik lojāls savam klubam. lielisks spēlētājs.
Romas aizsardzība sāk atgādināt Juves aizsardzību. viņi ir ļoti saliedēti. Kolarovam manāmi sāk parādīties vecuma izpausmes ejot uz priekšu, bet tā nav slikta zīme. vakar vāja spēle bija Romas flangiem, āpēc Kolarovs bija ekstra aktīvs uzbrukumā. kā aizsargs viņš ir ļoti labs, tāpēc, kad atsēdīsies, tad būs labi. bet šo pārliecību daudzējādā veidā veido arī vārtsargs Alisons. es biju kritisks pret viņu, kad viņš ieradās Romā. bet viņš ir patiešām glābējs. lielisks ball-playing, lieliski piesedz savus partnerus, bet arī džokeris vārtos. velk visus, koncentrācijas spējas lieliskas un pēdējās tūrēs esmu pamanījis, ka ir kļuvis daudz drošāks gaisā. iespējams valoda šeit nospēlēja lomu, jo sākumā bija kluss un neuzņēmīgs.

Torīno kopumā izskatījās labi, bet ne reizi nelikās, ka viņi izveido ko sistemātisku. kā bija kurāžas komanda, tāda viņa arī palika. ja nekas nemainīsies vasarā, tad Belotī ir ātri jādodās prom no turienes, kamēr viņš nenomarinējas.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 1:33 pm

pārpildīts un pilnīgi kluss stadions Florencē.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 1:52 pm

13. minūtē spēle apstājās aplausiem Astorī vārdā un sākās lietus tieši tajā brīdī.
tagad fani sāk dziedāt. līdz tam ne skaņa nebija stadionā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 1:59 pm

Simeonem jau trīs superiespējas, bet visas garām. viss viņam ar tehniku un ātrumu kārtībā, bet finišinga nav nekāda. pēdējais sitiens nav.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 2:03 pm

Vitors Hugo atklāj rezultātu sitot ar galvu pēc stūra sitiena. Benevento izgāzās daudzās epizodēs aizsardzībā no spēles, bet ielaida tajā momentā, kad, uz papīra, viņiem ir mazāka iespēja ielaist. visi bija soda laukumā, visi ir lielāki par Fiores spēlētājiem, bet gols tīrs un perfekts savā izpildījumā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 4:55 pm

Krotone ieslēdz pagājušās sezonas all-out un pirmajās 45 minūtēs iešauj 3 Sampai. jebal, neticami.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 5:41 pm

izskatās, ka Simone Inzagī ir nositis Lācio uzņemto tempu ar lielām rotācijām Eiropas Līgā un Itālijas kausā. to viņš ar laiku iemācīsies kontrolēt un paredzēt, bet pašlaik Lācio vienu spēli nospēlē lieliski, bet nākamo aizvada ļoti slikti. pašlaik zaudē Kaljārī, kuri līdzīgi kā Krotone ir ieslēguši save-mode.
avatar
termometrs

Post  makaweli on Svētdena Marts 11, 2018 8:56 pm

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic; 7 Cancelo, 37 Skriniar, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio; 77 Brozovic, 5 Gagliardini; 87 Candreva, 8 Rafinha, 44 Perisic; 9 Icardi. A disposizione: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia, 2 Lisandro Lopez, 21 Santon, 29 Dalbert, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 17 Karamoh, 23 Eder. Allenatore: Spalletti.

NAPOLI (4-3-3): 25 Reina; 23 Hysaj, 33 Albiol, 26 Koulibaly, 6 Mario Rui; 5 Allan, 8 Jorginho, 17 Hamsik; 7 Callejon, 14 Mertens, 24 Insigne. A disposizione: 1 Rafael, 22 Sepe, 62 Tonelli, 11 Maggio, 19 Milic, 42 Diawara, 30 Rog, 20 Zielinski, 27 Machach, 37 Ounas, 99 Milik. Allenatore: Sarri.

Arbitro: Orsato. Assistenti: Di Fiore – Manganelli. Quarto uomo: Banti. Var: Massa, assistente Giallatini

Jūtu, ka būs tūtā. Ikardī atgriežas, Rafinja sākumsastāvā, bet lielais pārsteigums ir Brozovičs sākumsastāvā. Nezinu, ko viņš tajos treniņos dara, ka pārliecina Spaletī viņu likt sastāvā.
Napoli bez pārsteigumiem. Ceru, ka Ruī turpinās savu traģisko displeju pret Romu pagājušajā kārtā.
Es saku, ka 0-2, bet te visādi var iziet. Mēs veselu mūžibu neesam viņus uzvarējuši.

Post  makaweli on Svētdena Marts 11, 2018 9:01 pm

Pa to laiku Milan izrauj uzvaru Dženovā. Andrē Silva iesit. Neesmu pārliecināts, bet varētu būt, ka šie ir viņa pirmie vārti šosezon Sērijā. Un tie smerdeļi jau ir mums tepat aiz muguras. Kad vajadzēja pret Arsenal jēdzīgi nospēlēt, tad bikses pilnas, protams.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 9:43 pm

žēl Dženovu, bet prieks par Milānu. sūdīgi, ka pret Senālu mājās zaudēja. bet galvenais, ka neļāva tam sevi ietekmēt un šodien izvilka uzvaru. tas palīdzēs turēt līmeni un ceru, ka Senālu izslēgs nākamajā kārtā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 9:46 pm

110 gadi Interam vakardien palika. piektdien bija milzīgs pārtijs. gan jau šodien ļoti daudz leģendāri superstāri skatās šo spēli klātienē. nevar Inter atļauties sevi iemest ar seju grīdā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 9:47 pm

nāca smiekli, kad pāris spēlēs fani izsvilpa A Sērijas himnu un komentātors teica, ka ļoti daudzi protestē pret to. bet tak ir debīla. vnk nahujam?
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 9:50 pm

brašs sākums Interam atstāt Valēro uz sola.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 9:51 pm

besī, ka normāli spēlētāji ierodas Itālijā un pārto par kkādiem čigāniem, kuri izskatās pēc parastiem izsitējiem un tā arī spēlēja. Rafiņja pat vizuāli neatgādina to spēlētāju, kuru haipoja Barselonā. tas pats bija ar Kvarežmu un Duglasu Kostu.
avatar
termometrs

Post  makaweli on Svētdena Marts 11, 2018 10:41 pm

Ble, cik slikti ir jāspēlē Perišičam, lai viņu atstātu uz soliņa? Protams, Kandreva arī nav labāks, vismaz aizsardzībā atstrādā, bet es nešaubos, ka otrajā puslaikā sāks slinkot.
Kopumā nebija slikti, pretiniekam momentu īsti nebija, paši varējām pāris epizodēs nospēlēt labāk, tad būtu iespējas iesist. Vienīgais sitiens Kandrevam laikam. Brozovičs noteikti attaisno Spaletī cerības ar savām piespēlēm, izejot no aizsardzības.

Nu Košta jau normāli ieklļāvies jūsu sastāvā, viņu nebūtu korekti likt vienā plauktā ar mega flopu Kvarežmu.
Bet Rafinja pēc trumas, varbūt tādēļ tāds kokains izskatās.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  termometrs on Svētdena Marts 11, 2018 10:50 pm

sākumā Inter spēlētāji lēmumi piespēlēs bija neticami debīli. kkādas piespēles ar papēdi cauri pretiniekiem spēlētājam, kurš nosegts, utt. bet vēlāk jau saprata laikam, ka Napolī īsti netiek pie Inter soda laukuma un atslāba - sāka paši iet uz priekšu. īsti neko nedarot Inter izskatās drošāk un labāk pat. Kandreva neticami lēns. nekad jau īsti ātrs nebija, bet tik un tā priekš vingera... lai nu kā, momentā ar sitienu bumba neiegriezās, bet, ja iegrieztos, tad Inter būtu vadībā.
galvenais kaut kādu pļuhu neatvest savos vārtos. bet tā būs ok. varbūt Valēro arī nebūtu labs šai spēlei - tomēr viņš spēlē Napolī stilā, bet pret Napolī presingu nevar spēlēt tā, kā to dara Borha. turēt bumbu pret viņiem nevar.
avatar
termometrs

Post  makaweli on Svētdena Marts 11, 2018 11:48 pm

Spēle galā. Otrais puslaiks samērā līdzīgs pirmajam. Abus wingerus tomēr nomainīja otrajā puslaikā. Protams, šis neizšķirts daudz vairāk iegriež Napoli nekā man, jo Lazio arī šodien neuzvarēja. Spēles varonis šodien Škrinjars - varēja iesist, viens uz vienu bija izcils. Galjardīnī arī labu spēli aizvadīja, otrajā puslaikā mazliet piegura, bet tas ir saprotams. Ikardī arī ar savām dažām bumbām labi tika galā. Tomēr Spaletī vajadzētu atrast veidu, kā viņu apgādāt ar vairāk piespēlēm.

Laba spēle, lai atgūtu pārliecību, tomēr ļoti spēcīgs pretinieks.
avatar
makaweli

Age : 31

Post  termometrs on Pirmdiena Marts 12, 2018 12:01 am

jā, jūs noteikti ieguvāt vairāk. eh, vajadzēja Pastori. Rafiņja ir tāds pats Valēro, kurš ir vairāk box-to-box kreatīvs pussargs, nekā uzbrūkošs. Pastore būtu tieši tas, ko vajag - strādātu ar Ikardī tandēmā. a tā Ikardī palīgu nav. ar vingeriem jums neiet, bet tie ir vienīgie, kuri spēlē tuvu Ikardī. tas nav labi. Perišičs debīls vnk.
bet vismaz aizsardzība jums sakārtojusies. Škrinjars jums patiešām labs ieguvusm. arī Miranda drošs, pieredzi liek laukumā. šeit gan arī Napolī daudz nospēlēja, jo pret lieliem un mobīliem aizsargiem viņi vispār neko nevar izdarīt. pilnīgi tāda pati bilde bija pret Romu nedēļas vidū. Napolī vidējais augums uzbrukumā ir 1,70, bet vienīgais, ko tie varēja izdarīt bija krosot soda laukumā, kur jūs visu viegli nolasījāt. ko līdz tos trū bolus nolasa mobilie aizsargi un DM, viņiem nekā nav. no tāluma arī sist neprot. neviens sitiens.

grūti teikt, bet man neticās, ka Napolī uzvarēs līgu. vēl gan ļoti daudz spēļu priekšā un Juvei visi topi - Milāna, Inter, Roma, kā arī Atalanta, Sampa un arī Napolī. plusā ČL plejofi un kausa fināls ar Milānu. bet pašlaik situācija atgādina to pašu, kas bija pagāšsezon - mēs lēni sākām, bet uz šo brīdi ieskrējāmies, kamēr Napolī tieši šajā brīdī atsēdās. un pašlaik, pēc pēdējām divām spēlēm spriežot, Napolī ir stipri atsēdušies.
avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Otrdiena Marts 13, 2018 8:44 pm

termometrs rakstīja:izskatās, ka Simone Inzagī ir nositis Lācio uzņemto tempu ar lielām rotācijām Eiropas Līgā un Itālijas kausā. to viņš ar laiku iemācīsies kontrolēt un paredzēt, bet pašlaik Lācio vienu spēli nospēlē lieliski, bet nākamo aizvada ļoti slikti.

Post  velnciemietis on Otrdiena Marts 13, 2018 10:22 pm

termometrs rakstīja:nezinu, bet viņam daudzi spēlētāji nesimpatizē, lai gan ir labi, piemēram, Andersons un Nanī un tos viņš liek EL sākumsastāvā. uz sola EL bieži palika arī Imobīle, kurš vispār bija perfektā formā. un kad viss iet dimdā, tad laiž Imobīli laukumā un tam visa forma šādi ir izzudusi.

Nu līdz šim pagaidām bez viņa tīri labi tur Lazio klājās, bet ja Imobīle ceturtdien nesāks tad toč laikam nav EL prioritāte Inzagī