Lapa 22 no 28 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28  Next

Go down

Re: Serie A sezona 2017/18

Post  termometrs on Svētdena Februāris 18, 2018 10:55 pm

pirmajā puslaikā Milāna tuvāka otram golam, nekā Sampa pirmajam. pie tam krietni. taču Sampa spēlē kvalitatīvi. pretuzbrukumos visai labi ķerās klāt bumbām, preso Milānu bez bumbas viņu laukuma pusē, kā arī liek kļūdīties piespēlēs. bet Sampai par īsu, lai aizietu uzbrukumā. vairākkārt pieminētā CF iztrūkums spēlē savu šodien. caurums starp midu un uzbrukumu.
Milāna spēlē tīri uz iekšām un fiziku. vnk skrien, spiež, sit, kroso, visu dara uz maksiem.

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 7:03 pm

Dženova - Boloņa varētu izrādīties laba spēle. abas komandas cīnās par labākām vietām. Dženova ir renesanses stadijā, bet Boloņa ik pa laikam uzspīd. vienās pozīcijās atrodas. arguably Dženova ir labākā formā un uz papīra arī labākā sastāvā. tāpēc jāliek uz viņiem. bet no Boloņas nekad neko nevar gaidīt.
es gan turpināšu fonā klausīties EPL (Vatforda - Evertona), jo labu HD esmu dabūjis eisā. nu, un īsti interese futbolā nav.
vakarā arī Inter pret Benevento. nekā interesanta tur nebūs noteikti. Rafiņja šodien pa visām avīzēm izvazājies. tad redzēs kā iespēlēsies.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 8:54 pm

tieši kā teicu - no Boloņas neko nevar gaidīt. izdod super performanci pret formā esošu Dženovu. 2:0 mājās, pat Destro iesita, pat bez traumētā līdera Verdī un Palasio.

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 10:58 pm

drausmīgi izskatās Inter. ne velti fani izsvilpj spēlētājus. tā nevar.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Februāris 24, 2018 11:25 pm

avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Svētdena Februāris 25, 2018 10:02 pm

termometrs rakstīja:nezinu, ko Spaletī izdarīja ar tiem pidariem starplaikā, bet otrajā puslaikā citi spēlētāji Inter kreklos.

Nu pašu 2.puslaiku sākumu Inter gan turpināja tādā pašā garā kā 1.puslaiku - Kodam izgājiens 1vs1 bezmaz un pāri vārtiem + vēl pendeli arī Benevento neiedeva un tikai pēc tam viss aizgāja jau Inter labā
avatar

Post  velnciemietis on Svētdena Februāris 25, 2018 10:03 pm

Ko tur Juventus-Atalantas maču pārcēluši?

Ieslēdzu Romu-Milānu tagad Smile

Naingolans šodien nekas īpašs. Ķip mačs pagaidām no soda laukuma līdz soda laukumam maz kaut ko izveido vai pat bīstamu sitienu trūkums. Loģiski, ka 0-0

Pēdējo reizi labojis velnciemietis Svētdena Februāris 25, 2018 10:42 pm; labots 1 reizi
avatar

Post  termometrs on Svētdena Februāris 25, 2018 10:34 pm

sniegs nenormāls. bildes vnk neticamas.

Itālijā rakst, ka pārspēle notiks 13. vai 14. martā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Februāris 25, 2018 10:37 pm

ja Anglijā cilvēki brīnās par to, ka Klops ir izteikts uzbrukuma treneris, kurš visu nozīmi piedod uzbrukumam un neko aizsardzībai, tad Gatūzo ir pretējs paraugs - pie viņa Milāna aizsardzības zonā ir pieņēmusi masīvus apgriezienus, pauti ir uzauguši, kas izpaušās bumbas kontrolē, laukuma kontrolē, labā spēlē bez bumbas un presinga. bet uzbrukumā kā nekas nenotika, tā nekas nenotiek. reti bumba aizlec līdz uzbrukumam, kur Kutrone kaut ko iebaksta (starp citu viņu ļoti salīdzina ar Inzagī, kurš varēja neko nedarīt 90 minūtes, bet tad pēdējā minūtē izmantot vienīgo pusmomentu. Kutrone tā arī dara, ļoti laba statistika attiecībā pret momentu daudzumu), bet sistēmas kā tādas nav. laukuma vidusdaļa izgrauž visu un tur bumbu CM pozīcijās, bet uz priekšu netiek.
eh, tas turks ir flops. Silva arī flops. visi uzbrukuma spēlētāji ir flopi.

Es tikmēr brīnos, ka Frančesko tur laukumā joprojām Šiku un Džeko nespēlē

Ok, sadzirdēja mani Romas treneris,bet izlaiž Džeko Naingolana vietā, Roma spēlēs ar 2 uzbrucējiem

Ehh Kaļiņičs varēja ielikt otros...

Ok Kaļiņičs uztaisa momentu un Kalabrija lieliski noslēdz 2-0 Milāna
avatar

Post  termometrs on Svētdena Februāris 25, 2018 11:56 pm

nu, lūk. Milāna ar savu attieksmi un fiziku nolauž pretinieku un baksta. Roma gan nav labā formā overall.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 03, 2018 7:09 pm

agri Boloņa dabūja sarkano un SPAL notur visas spēles garumā 1:0 dērbijā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 03, 2018 8:04 pm

Lācio daudz aktīvāki, bet Juve daudz neveiksmīgāki. pareizi komentātors saka, Juve šosezon ir tik pat laba kā iepriekšējā sezonā, bet viņiem ir izzudusi veiksme. vairs nekrīt pļuhas un haļavas, kas krita pagātnē. tā ir problēma, īpaši skatoties uz ČL, kur mēs bijām dedlī - izmantojām minimumu.
Lācio gan ir labi. Bufonam jau vairāki seivi un manāms stress, kad aiziet līdz Juves vārtiem, tāču spiež un cenšās. labāk izskatās par Juvi.

žēl, ka Inzagī ir konflikts ar Felipi Andersonu un tas viņu laiž tikai uz maiņām. es nebiju liels Andersona fans, kad viņš uzspīdēja, bet šosezon, nākot uz maiņām, viņš atgādina, kāpēc skaitās tik kruts. varbūt viņam bija jālimitē laiks, lai izspiestu labāko, bet pret Milānu viņš bija fenomenāls nedēļas vidū.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 03, 2018 10:55 pm

sliktā formā esošā Roma nebaidās Napolī. ļoti aktīva spēle. Napolī ātri iesita, bet Roma vēl ātrāk izlīdzināja, kam sekoja arī otrie vārti. šodien Napolī varētu krist, jo Roma neapoliešu uzbrukumu ļoti labi neitralizē.
neatceros, kad pēdējo reizi esmu redzējis De Rosī ekšenā. prieks par to.
Napolī spiež, Alisonam pāris labi seivi. bet Roma preso arī Napolī līgano aizsardzību, kas neapoliešiem neļauj spēlēt uz maksiem. bet futbolu nevarētu saukt par aizvērtu.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Marts 03, 2018 11:21 pm

nu lūk, atliek man Džeko pakritizēt, kā viņš šodien pret topu izdod super performanci. lieliski divi goli un all-round spēle ļoti laba. big game player. 1:3 Roma pagaidām jāj Napolī izbraukumā.
Napolī patiešām nepietiek uzbrucēja. Roma ļoti labi pozicionāli lieliski spēlē aizsardzībā un neapoliešiem vienīgais, kas atliek ir mest bumbas soda laukumā, kur viņiem vidējais augums ir 170cm pret Romas 190. vispār neko nevar izdarīt Napolī, kad pret viņiem ir lieli un arī labi aizsargi.

top spēlētājs šajā sistēmā ir De Rosī, kurš lieliski darbojas kā DM jeb trešais CD.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Svētdena Marts 04, 2018 3:32 pm

Davide Astorī, Fiorentinas kapteinis, naktī esot nomiris miegā. viņam bija 31 gads un tikai divas nedēļas atpakaļ viņš kļuva par tēvu.

pagaidām nav zināmi iemesli, taču Fiore šobrīd atrodas Udīnē, kur šodien viņiem bija paredzēta spēle pret Udinēzi. no rīta Astorī neesot ieradies uz komandas brokastīm viesnīcā un spēlētāji atraduši viņu mirušu savā numurā.

visas šodienas A un B Sērijas spēles ir atceltas.
avatar
termometrs

Post  velnciemietis on Otrdiena Marts 06, 2018 1:27 am

Nobrīnījos vakar, ka mači atcelti. Domāju, ka sniega apstākļi, bet izrādās šitā...

RIP Neutral
avatar

Post  termometrs on Otrdiena Marts 06, 2018 7:57 am

sirds apstājusies dabīgi. nekādu slimību, nekādu sūdzību nekad nav bijis. jebal, man jau sāk bailes uznākt, kad 25 gadīgi džeki pāris mēnešos no vēža mirst viens pēc otra, bet te vēl profesionāls atlēts savā praimā bez sūdzībām vnk neiztur. watafak.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Piektdiena Marts 09, 2018 9:50 pm

skaisti pirms spēles stadions atcerējās Astorī.

Post  velnciemietis on Piektdiena Marts 09, 2018 9:58 pm

termometrs rakstīja:vēl interesantāku šo spēli padarīs fakts, ka Patriks Šiks sāk šo spēli sākumsastāvā kā centrālais uzbrucējs. nākot uz maiņu viņš atstāj labu iespaidu biežāk, nekā sliktu, bet jāatzīst, ka nākot uz maiņu viņš izskatās pozicionāli haotisks. tiek laists labajā malā, bet pat tad, kad nāk maiņā pret Džeko vai uz nominālā ST pozīciju vienmēr driftē pa front3 pozīcijām. šodien sācis ST pozīcijā. skatīsimies.

Džeko kartītes savācis
avatar

Post  termometrs on Piektdiena Marts 09, 2018 9:59 pm

De Rosī jau 8. minūtē saņem dzelteno un nopelna sodiņu pa centru no 25 metriem. būs interesanti, Romai jau porblēma.
sitiens sienā.

lai nu kā, nepatīk man komandas ar izteiktu vienu ST un bez AM vai CF zem viņa. Sampai ir divi ST bez AM, bet divi straikeri ir divtik labi un visa komanda var spēlēt augstāk. Torīno liekas ļoti limitēti. Belotī palīgu nav un kad komanda aizsargājas lielākiem spēkiem, tad Belotī ir vispār neitralizēts. pie tam viņš ir ļoti atkarīgs uzbrucējs, kurš vienatnē neko daudz nevar izdarīt. presošana nav viņa lauciņš.
ja nedēļas vidū salīdzināju Imobīli ar Vjērī, tad Belotī varētu salīdzināt ar Inzagī. paši šauj sev kājā Torīno ar tādu shēmu un sastāvu spēlējam. cerams, ka Macārī šo tur prātā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Piektdiena Marts 09, 2018 10:25 pm

Torīno pilnīgi pārņēmuši iniciatīvu pēc 20. minūtes. ļoti tuvi golam. Belotī 100% golu neiesita.

Šiks izskatās slikti. vispār Romas uzbrukums izskatās, ka visus spēkus atstāja Neapolē. bet tāpat viņi izskatās ļoti daudzās spēlēs šosezon un kad saņemās, tad pārmainīt spēles gaitu viņiem izdodas sekundēs. tā kā nesteigsimies.