Lapa 11 no 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Re: Bundesliga sezona 2017/18

Post  termometrs on Sestdiena Maijs 05, 2018 6:33 pm

Maijers vienkārši leģenda. visu sezonu izlaida traumas dēļ, šodien pirmo reizi gada laikā bija ticis komandas pieteikumā. iznāk uz maiņu 87. minūtē un 91. gūst komandas trešos vārtus pret Hamburgu. leģenda. tāds prieks.

Post  velnciemietis on Otrdiena Maijs 15, 2018 7:20 pm

Hamburga izlidoja no bundes tad nu stadiona pulkstenis tagad rāda laiku kopš kluba dibināšanas Smile Interesanti ko viņi darīs, ja uzreiz atgūs vietu bundē.

avatar

Post  termometrs on Sestdiena Maijs 19, 2018 11:03 pm

neticami! Kovačs pamet Aintrahtu ar uzvaru Vācijas kausā pār Bavāriju! fenomenāli. neticami. pie tā, ka tiesnesis 95. minūtē skatoties atkārtojumu neiedeva Bavārijai tīru pendeli. pēc tam uzreiz Aintrahta iesita tukšos, jo Ulraihs bija atnācis uz pretinieku soda laukumu un 3:1.
prieks par Kovaču. Aintrahta ļoti ilgi neko nav uzvarējusi un Kovačs pierāda, ka ir pelnījis Bavārijas darbu ar pastarīti uzvarot milzi kausa finālā. fenomenāla sezona viņiem.